Pierwszy na świecie szklany case dla iPhone’a 7 w kolorze czarnego onyksu.

Jak wiadomo, smartfony iPhone 7 i 7 Plus zamiast w zwykłej szarości, pojawiły się w dwóch nowych kolorach – czarny mat i czarny połysk. Ten ostatni otrzymał nazwę Jet Black lub czarny onyks.

glass-1
W Apple twierdzą, że nowa obudowa w kolorze czarnym wykonana z gładkiego matowego aluminium, została w celu osiągnięcia błyszczącego efektu, poddana niezwykle precyzyjnemu procesowi anodowania i polerowania. Rezultatem tego jest głęboki i równomierny kolor czarny, granica między szkłem i aluminium praktycznie się zaciera.
Na forach internetowych liczni właściciele iPhonów 7 w kolorze czarnego onyksu skarżą się na pewne problemy. Odciski palców na powierzchni smartfona na nowej błyszczącej czerni pojawiają się dosłownie od razu po rozpakowaniu, a rysy na obudowie można uzyskać w przeciągu kilku godzin po użyciu urządzenia.

glass-2
Najbardziej oddani fani Apple postanowili własnymi siłami stworzyć pokrowiec, który może uratować telefon od wszelkich uszkodzeń. Tak o to pojawił się gadżet o nazwie GLASS – obudowa z wytrzymałego szkła i z metalowymi ramkami. W istocie, jest to dodatkowa obudowa dla iPhone’a 7 w kolorze „czarnego onyksu”.
Główną cechą GLASS stała się najlepsza w swojej klasie odporność na zarysowania i odciski palców. Sam smartfon umieszczony jest w pokrowcu, jak w walizce, pozostawiając między ścianą a tylną pokrywą obudowy luz 1 mm. Innymi słowy, produkt minimalizuje niebezpieczeństwo wszelkich kontaktów z otoczeniem i chroni obudowę, a dzięki specjalnym uchwytom na rogach wykluczony został problem z nieporęcznością.

Pierwszy projekt szklanego etui na iPhone’a 7 w kolorze czarnego onyksu wspierała duża liczba użytkowników. Wartość tego pokrowca, to zaledwie 29 dolarów.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple i móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple