Serwis iPhone 6S w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 6S

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone 6S na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 6Sod 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 6Sod 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 6Sod 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 6Sod 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 6Sokoło 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 6Sod 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 6Sod 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 6Sokoło 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 6Sod 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 6Sod 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 6Sod 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 6Sod 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 6Sod 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 6Sod 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 6Sod 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 6Sod 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 6Sod 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6Sokoło 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 6Sokoło 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 6Sokoło 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 6Sokoło 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 6S + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 6Sod 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 6Sod 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 6Sod 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 6Sod 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 6Sod 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Serwis iPhone 6s Warszawa

IPhone 6s to telefon Apple nowej generacji. Producent używa w nim wiele nowych technologii i rozwiązań, co w połączeniu z designerską obudową sprawia, że smartfon jest niezwykle atrakcyjny dla klienta. Jednakże iPhone 6s nie wyróżnia się na pewno jedną cechą, psuje się tak samo jak inne telefony. Często iPhone 6s ma pewne usterki lub zostaje zniszczony przez chociażby upadek. W wypadku jakichkolwiek problemów wystarczy zgłosić się do MacWorks, gdzie nasi specjaliści dzięki ogromnemu doświadczeniu, mogą szybko i tanio naprawić Państwa iPhone 6s. Naprawa iPhone w Warszawie odbywa się praktycznie od ręki w ciągu kilku godzin.

Wymiana szybki iPhone 6s

Pęknięta szybka to jeden z najczęstszych problemów z telefonami Apple. Wystarczy upuścić iPhone 6s i szybka jest już zbita, nawet pozornie delikatne uderzenia mogą zaszkodzić szybie. Używane przy produkcji szkło jest niestety bardzo kruche, dlatego łatwo ulega zarysowaniu lub pęknięciom. Pęknięcie szybki jest raczej tylko skazą na wyglądzie smartfonu, ale głębokie pęknięcia mogą również utrudnić jego używanie.
Samodzielna wymiana szybki iPhone 6s nie jest dobrym pomysłem dla osoby niedoświadczonej, można przypadkowo uszkodzić delikatne elementy telefonu. Jeśli zależy Państwu na czasie, zapraszamy do MacWorks, dla nas klient jest najważniejszy, naprawa szybki wykonywana jest praktycznie od ręki, więc gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni. Posiadamy specjalistyczne narzędzia, których z pewnością nie macie Państwo w domu, więc możemy profesjonalnie naprawić każdy telefon i każdą usterkę.

Wymiana ekranu (wyświtlacza, LCD) iPhone 6s

Przyczyn uszkodzeń ekranu może być wiele, przede wszystkim wyróżniamy upadki i uderzenia, ale również wilgoć przedostająca się pod obudowę telefonu. Pęknięty czy zalany ekran iPhone 6s sprawia, że korzystanie z telefonu przestaje być komfortowe. Duże uszkodzenia ekranu mogą spowodować upośledzenie działania systemu reakcji na dotyk, co jest poważną niedogodnością. Uszkodzenie ekranu może spowodować również zniekształcenie wyświetlanego obrazu, zaciemnienia, lub zupełny brak obrazu na wyświetlaczu.
Samodzielna wymiana wyświetlacza iPhone 6s jest dużym wyzwaniem dla kogoś, kto nie zna budowy telefonu. Do tej naprawy wymagane są specjalistyczne narzędzia, jakimi dysponujemy w MacWorks. Prócz narzędzi posiadamy również doświadczenie i znajomość skomplikowanych technologii, więc wymiana ekranu iPhone 6s nie sprawi nam żadnej trudności.

Wymiana baterii iPhone 6s

Bateria jest źródłem energii iPhone 6s. W wypadku uszkodzeń akumulatora telefon przestaje działać poprawnie, coraz szybciej się rozładowuje, zmniejszają się jego możliwości. Zepsuta bateria może być spowodowana wieloma czynnikami. Po pierwsze zagrażają jej upadki, uderzenia i zalanie telefonu. Jednakże należy również wspomnieć, że bateria ma swoją żywotność. Działania użytkownika iPhone 6s mogą wyraźnie przedłużyć albo skrócić działanie baterii. Zbyt częste ładowanie lub zwykłe spięcie mogą zniszczyć akumulator. Przy poprawnym użytkowaniu baterii ma ona również ograniczony okres działania, więc prędzej czy później będzie wymagała wymiany.
Wymiana baterii nie należy do najtrudniejszych napraw w iPhone 6s, ale wciąż stwarza problem dla osoby, która nie jest zaznajomiona z tematem. Również w tym wypadku zapraszamy serdecznie do MacWorks, dla nas to jest proste zadanie, więc gwarantujemy Państwu, że sprawnie i tanio wymienimy baterię w Państwa telefonie. Możemy zapewnić, że żywotność iPhone 6s zostanie przedłużona dzięki użyciu oryginalnych części zamiennych.

Wymiana obudowy (korpusu) iPhone 6s

Obudowa iPhone 6s ma dwie funkcje, po pierwsze prezencja, dzięki dobrze wyglądającej obudowie telefon staje się modnym gadżetem i przyciąga oko, jednakże to druga funkcja jest ważniejsza dla działania telefonu. Obudowa pełni funkcję ochronną, amortyzuje upadki, przyjmuje na siebie najgorsze i dzięki temu nie dopuszcza do uszkodzenia wrażliwych części wewnętrznych. Obudowa iPhone 6s stwarza również barierę chroniącą wnętrze telefonu przed wilgocią.
Przy dużych upadkach obudowa iPhone 6s może ulec pęknięciu, w takiej sytuacji nasz telefon jest pozbawiony ochrony, a odłamki obudowy mogą stwarzać dodatkowe zagrożenie. Przy pęknięciach obudowy otwiera się droga dla wilgoci, która będzie mogła stopniowo uszkadzać telefon.
Dlatego właśnie jeśli obudowa iPhone 6s jest uszkodzona, należy ją niezwłocznie wymienić. Wymiana obudowy jest jedną z usług, które oferujemy Państwu w MacWorks. Dzięki oryginalnym częściom zamiennym, możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Zapewniamy, że naprawa zostanie wykonana solidnie oraz w krótkim czasie.

Wymiana mikrofonu iPhone 6s

Mikrofon jest bardzo ważną częścią telefonu. Czasem zdarza się, że nasz rozmówca mówi, że nie słyszy nas w czasie rozmowy telefonicznej, dźwięk jest zniekształcony lub pojawiają się wszelkiego rodzaju piski i szumy. Jeśli coś takiego Państwa spotkało, jest to objaw uszkodzonego mikrofonu iPhone 6s. Mikrofonowi zagrażają przede wszystkim upadki i wilgoć, są to najbardziej prawdopodobne powody uszkodzenia tego elementu.
Wymiana mikrofonu iPhone 6s wymaga przede wszystkim znajomości budowy telefonu, ale także odpowiednich narzędzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i zamiast cokolwiek naprawić, można tylko pogorszyć stan telefonu i zwiększyć koszty jego naprawy. Dlatego polecamy Państwu od razu zgłosić się do MacWorks. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników i używaniu oryginalnych części zamiennych, możemy zapewnić, że świadczymy usługi najwyższej jakości.

Wymiana głośnika iPhone 6s

Jeśli wydawane przez telefon dźwięki stają się zniekształcone, w czasie rozmowy telefonicznej słyszymy dziwne szumy czy piski, prawdopodobnie głośnik iPhone 6s jest uszkodzony. Brak dźwięku również świadczy o uszkodzeniu głośnika. Tutaj możemy wyróżnić praktycznie te same czynniki, które mogą zepsuć głośnik, mikrofon i wiele innych elementów telefonu. Głośnikowi iPhone 6s zagrażają głównie upadki i wilgoć.
Samodzielna wymiana głośnika również jest dość ryzykowna, dlatego lepiej nie stwarzać zagrożenia dla telefonu, tylko szybko znaleźć serwis iPhone 6s. Tymże serwisem jest właśnie MacWorks. Tutaj pracownicy służą Państwu ogromnym doświadczeniem i za pomocą odpowiednich narzędzi mogą sprawnie wymienić uszkodzoną część.

Wymiana aparatu głównego / przedniego iPhone 6s

Aparat jest bardzo często używany przez użytkowników iPhone 6s, dlatego jego usterki mogą być bardzo dużym problemem. Jeśli zauważyli Państwo, że robione przez telefon zdjęcia są zaciemnione, rozmazane czy w jakikolwiek sposób „uszkodzone”, najprawdopodobniej jest to właśnie wina aparatu. Często zdarza się, że powodem jest wada fabryczna, ale należy również zaznaczyć, że upadki i wilgoć zagrażają kamerze w takim samym stopniu, jak innym elementom telefonu.
Wymiana aparatu głównego albo przedniego iPhone 6s może być bardzo skomplikowanym zadaniem dla osoby, która nie zna budowy telefonu. Możemy zagwarantować Państwu, że nasi pracownicy dzięki ogromnemu doświadczeniu i szeregu szkoleń bardzo dobrze zajmą się Państwa iPhone 6s. Przy użyciu profesjonalnych narzędzi i oryginalnych części zamiennych gwarantujemy Państwu, że świadczone przez nas usługi są usługami najwyższej jakości.

Wymiana przycisku wyciszania iPhone 6s

Przycisk wyciszenia służy nam w wypadku potrzeby natychmiastowego wyciszenia telefonu. Tak samo jak inne przyciski iPhone 6s może on się zepsuć. Upadek czy wilgoć mogą uszkodzić przycisk, ale zagraża mu nawet użytkowanie, po pewnym czasie może się on po prostu zużyć i wymaga wymiany.
W MacWorks wymiana przycisku wyciszenia iPhone 6s jest wykonywana w najkrótszym możliwym czasie, dzięki użyciu oryginalnych części zamiennych możemy zapewnić, że żywotność telefonu zostanie przedłużona.

Wymiana przycisku zasilania (power) iPhone 6s

Przycisk power jest jednym z częściej używanych przycisków, może nie jest niezbędny na każdym etapie użytkowania telefonu, jednak w pewnym momencie iPhone 6s wymaga użycia tego przycisku. On również może ulec zużyciu lub zniszczeniu przez uderzenie i wilgoć.
Przycisk zasilania iPhone 6s ma swoje przewody w pobliżu przewodów innych przycisków, dlatego wymiana go przez osobę niedoświadczoną może zagrozić odcięciem również innych przycisków, co znacznie zwiększy koszt naprawy telefonu. Dlatego najlepiej od razu zgłosić się do MacWorks. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować bezpieczeństwo wykonywanej naprawy, nasi pracownicy szybko wymienią przycisk i oddadzą Państwu w pełni sprawny iPhone 6s.

Wymiana przycisku home iPhone 6s

Przycisk home iPhone 6s jest kolejnym potrzebnym użytkownikowi przyciskiem. On również może zostać uszkodzony poprzez upadek i wilgoć, a również częste używanie.
I w tym wypadku wymiana przycisku w domu zagraża uszkodzeniem innych przycisków, więc polecamy serwis MacWorks. Mogą być Państwo pewni, że Państwa telefonem zajmą się tylko doświadczeni pracownicy, którzy doskonale znają budowę telefonu i dzięki profesjonalnym narzędziom szybko i solidnie dokonają wymiany.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6s

Jeśli iPhone 6s się nie ładuje lub użytkownik zauważa, że ładowanie jest często przerywane może to świadczyć o uszkodzeniu gniazda zasilania. Powodem tego typu usterki może być wiele czynników, gniazdo ładowania jest elementem wystawionym na działanie wilgoci, więc może ona poważnie go uszkodzić. Czasem wystarczy po prostu oczyścić gniazdo z zabrudzeń, które również mają do niego wolną drogę. Kolejnymi powodami problemów z ładowaniem iPhone 6s jest niewłaściwe użytkowanie, wpychanie ładowarki na siłę, zbyt częste i długie ładowanie czy nawet spięcie, mogą poważnie uszkodzić gniazdo zasilania.
Jeśli spostrzegli Państwo problemy z ładowaniem iPhone 6s, zapraszamy do MacWorks. Nasi pracownicy szybko wymienią uszkodzoną część i umożliwią Państwu ponowne korzystanie z w pełni sprawnego telefonu.
Warto również wspomnieć, że jeśli iPhone 6s nie ładuje się, przyczyna może być inna niż uszkodzone gniazdo ładowania. Proponujemy sprawdzić najpierw przewód ładowania, warto sprawdzić, czy jest on uszkodzony, czy inny telefon ładuje się normalnie. W niektórych wypadkach wystarczy wymienić ładowarkę i problem zostaje usunięty. Jeśli jednak ten sposób nie zadziałał, to specjaliści MacWorks z pewnością odnajdą przyczynę problemu i usuną ją.

iPhone 6s po zalaniu

Zalanie telefonu to bardzo częsty problem użytkowników smartfonów. IPhone towarzyszy właścicielowi w kuchni, w łazience, przy wielu czynnościach, więc z łatwością może zostać zalany lub po prostu „ utopiony”.
Woda ma prawdziwie zgubny wpływ na delikatne części wewnętrzne telefonu. Nawet niewielka ilośc wilgoci przedostająca się pod obudowę może uszkodzić wiele elementów, a co dopiero ogromna ilość płynu po zalaniu.
Płyn stopniowo niszczy kolejne elementy smartfona, z każdą chwilą pogłębia się proces utleniania, co może doprowadzić do nieodwracalnych zmian. Po zalaniu telefonu należy go natychmiast wyłączyć i odłączyć od zasilania, później należy wytrzeć resztę płynu pozostającą na powierzchni. W tym momencie najważniejszy jest czas, niezwłoczne zaniesienie iPhone 6 do serwisu może uratować telefon, a przynajmniej jego część. Każda kolejna minuta, kiedy płyn pozostaje w telefonie, jest czasem, kiedy zniszczeniu ulegają kolejne elementy. Więc każda kolejna minuta zwiększa koszty naprawy.
Po zalaniu iPhone 6s zapraszamy Państwa do MacWorks. Nasi specjaliści niezwłocznie zajmą się rozkręceniem telefonu i profesjonalnym osuszeniem. Później przeprowadzą cykl diagnostyczny, co umożliwi odnalezienie wszystkich usterek poczynionych przez płyn. Po konsultacji z właścicielem telefonu podejmiemy się naprawy go i wymiany wszystkich nieodwracalnie zniszczonych części. Dzięki użyciu oryginalnych części zamiennych, możemy zwrócić Państwu telefon, który będzie jak nowy.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?