Serwis iPhone 7 Plus w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 7 Plus

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone 7 Plus na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 7 Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 7 Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 7 Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 7 Plusod 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 7 Plusokoło 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 7 Plusod 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 7 Plusod 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 7 Plusokoło 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 7 Plusod 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 7 Plusod 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 7 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 7 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 7 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 7 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 7 Plusod 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 7 Plusod 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 7 Plusod 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 7 Plusokoło 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 7 Plusokoło 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 7 Plusokoło 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 7 Plusokoło 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 7 Plus + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 7 Plusod 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 7 Plusod 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 7 Plusod 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 7 Plusod 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 7 Plusod 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Serwis iPhone 7 Plus Warszawa

IPhone 7 Plus to niesamowity smartfon stworzony przez amerykańskiego giganta – firmę Apple, ale i stały bywalec w naszym serwisie MacWorks w Warszawie. Posiadacz zdecydowanie większego ekranu Retina o przekątnej 5,5 cala czyni go urządzeniem jeszcze bardziej funkcjonalnym, niż jego mniejszy brat iPhone 7. Duży ekran niesie ze sobą wiele korzyści, chociażby wyświetlany przez niego obraz w rozdzielczości Full HD o niesamowitej, jak na smartfon, ostrości.

To naszpikowane ultranowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi urządzenie nie jest pozbawione wad i ograniczeń. Piękno jakim się cechuje, zostało oparte na jego bardzo delikatnej konstrukcji. Kruche szkło pokrywające większy ekran oraz leciutka, aluminiowa obudowa sprawiają, że nasz iPhone 7 Plus nie zawsze jest w stanie sprostać nieszczęśliwym wypadkom, które bardzo często zdarzają się, przy codziennym użytkowaniu telefonu. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, upadek z niewielkiej wysokości lub kontakt z wilgocią i już zostaniemy szybko sprowadzeni na ziemię, przypominając sobie, że mimo wielu fantastycznych funkcji jest to nadal tylko wrażliwe na czynniki zewnętrze urządzenie elektroniczne.

Nasz serwis MacWorks w Warszawie przychodzi w takich przypadkach z pomocą, oferując pełną gamę napraw nowego iPhone’a 7 Plus. Zbita szybka w wyniku upadku, wygięta i porysowana obudowa, nieprzyjemne w skutkach zalanie, trzeszczący głośnik, nie łapiący ostrości aparat? Te i wszystkie inne usterki jesteśmy w stanie bezproblemowo, szybko i skutecznie naprawić używając części najwyższej jakości. Nasi technicy bez żadnych obaw podejmą się prostej diagnozie i skomplikowanej wymianie wyświetlacza używając do tego tylko profesjonalnego sprzętu w specjalnie przygotowanym miejscu pracy, którego nie sposób stworzyć w warunkach innych niż serwisowy. Jeśli Twojego iPhone’a 7 Plus spotka jakieś nieszczęście, oddając go do naszego serwisu MacWorks w Warszawie masz pewność, że zostanie potraktowany z należytą mu godnością i profesjonalizmem.

Wymiana szybki iPhone 7 Plus

Stłuczone szybki wymagające wymiany w iPhonie 7 Plus to prawdziwa plaga. W serwisie MacWorks w Warszawie nasi technicy mają styczność z tym problemem niemal codziennie.
IPhone 7 Plus stworzony przez amerykańskiego producenta smartfonów firmę Apple, jest posiadaczem bardzo dużego ekranu jak na standardy iPhonów. Prawdopodobnie właśnie za to tak uwielbiamy ten model, funkcjonalność i wygoda z jaką niesie ze sobą zastosowanie takiego wyświetlacza są wręcz nieocenione. Wystarczy raz go użyć przeglądając strony internetowe, obejrzeć film w wysokiej rozdzielczości lub zdjęcia z wakacji, aby zrozumieć po co powstał. Niesamowita jakość wyświetlanego obrazu została jednak okupiona pewnymi wyrzeczeniami. IPhone 7 Plus, podobnie jak jego mniejszy brat iPhone 7, cechuje się pięknym i bardzo ekskluzywnym wyglądem, smukły, lekki i bardzo cienki smartfon to marzenie wielu. Dlatego konstruktorzy marki Apple stworzyli coś, co spełnia oczekiwania wymagających i wrażliwych na piękno użytkowników, niestety okupując to pewnymi ograniczeniami.
Niesamowity efekt kunsztu firmy Apple sprawia, że nie chcemy się rozstawać z naszym smartfonem nawet na moment. Towarzyszy nam przez cały czas, z resztą słusznie, w końcu to na nim pracujemy i dzięki niemu komunikujemy się ze światem. Jednak codzienne użytkowanie potrafi przynieść konsekwencje, szczególnie w tak delikatnych urządzeniach elektronicznych. Nie jest niczym nadzwyczajnym upuszczenie telefonu na podłogę i zbicie kruchej szybki. Konstrukcja całego wyświetlacza telefonu iPhone 7 Plus została wykonana w oparciu o najnowsze technologie, sprawiające, że stał się on niezwykle cienki, dotykając szybki, mamy wrażenie jakbyśmy bezpośrednio dotykali ekranu. Specjalny klej optyczny zastosowany do montażu szyby z warstwą dotykową oraz ekranem LCD zaoszczędza mnóstwo miejsca pomiędzy wszystkimi warstwami, ale też uniemożliwia bezawaryjne przeprowadzenie jej wymiany.
Serwis MacWorks w Warszawie w takiej sytuacji zaleca jedyne możliwe rozwiązanie – wymianę całego modułu ekranowego. Jest to dużo bezpieczniejsze dla Twojego iPhone’a 7 Plus i daje gwarancję niezawodności w dalszym użytkowaniu. Nasz wyspecjalizowany i doświadczony personel bez trudu dokona skomplikowanej wymiany wyświetlacza na nowy posługując się profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu będziesz mógł dalej cieszyć się fantastycznym wyglądem i wspaniałymi funkcjami tego telefonu.

Wymiana ekranu iPhone 7 Plus

Wymiana ekranu w iPhone 7 Plus w wielu przypadkach bywa koniecznością. Nasz serwis MacWorks w Warszawie wykonuje tę usługę praktycznie cały czas. Firma Apple stworzyła unikatowe elektroniczne dzieło, opierając się o najnowsze rozwiązania technologiczne. Doprowadziło to, do powstania ultranowoczesnego smartfona iPhone’a 7 i jego sporo większej wersji iPhone’a 7 Plus, która znalazła wielu nabywców i wręcz rozkochała w sobie miliony użytkowników na całym świecie. Zawdzięcza to chociażby wspaniałym wyglądem i wielofunkcyjnością, sprawiając, że chyba nikt nie lubi rozstawać się ze swoim telefonem od amerykańskiego producenta.

Smartfony to urządzenia, które już od wielu lat towarzyszą ludziom dosłownie wszędzie i w każdej sytuacji. Służą nie tylko do rozrywki, ale przede wszystkim są naszym komunikatorem z resztą świata oraz podstawowym narzędziem pracy, bez których nie potrafimy się obejść. Pozornie wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku, w końcu do tego zostały stworzone, aby nam wiernie służyć i spełniać swoje funkcje, jakich posiadają wiele. Jednak codzienne użytkowanie iPhone’a 7 Plus naraża go na różnego rodzaju wypadki lub po prostu czynniki zewnętrzne, przed którymi nie zawsze jesteśmy w stanie go ochronić. Jedną z najczęstszych nieszczęść, jakie spotykają naszego iPhone’a 7 Plus, są wszelkiego rodzaju upadki. Niezależnie od wysokości i siły takiego zdarzenia, może poważnie ulec uszkodzeniu szybka od ekranu, sam ekran LCD lub cały wyświetlacz.

Serwis MacWorks w Warszawie i jego doświadczeni serwisanci zajmą się Twoim iPhonem 7 Plus przywracając mu dawny blask. Profesjonalne narzędzia pracy i specjalne miejsce napraw stworzone z myślą o jak największym bezpieczeństwie urządzeń naszych klientów, w połączeniu z fachowym przygotowaniem naszych techników sprawią, że wymiana całego modułu ekranowego przebiegnie szybko, sprawnie i przede wszystkim skutecznie. Delikatna, elektroniczna konstrukcja posiadająca wiele wrażliwych podzespołów nie wybacza jakichkolwiek błędów, dlatego serwis MacWorks w Warszawie odradza próbę wymiany wyświetlacza w warunkach domowych. IPhone 7 Plus wymaga specjalnego traktowania i tylko w naszym serwisie MacWorks w Warszawie zostanie potraktowany w należyty sposób gwarantując najwyższą jakość świadczonej naprawy, która pozwoli na nowo cieszyć się z korzystania ze wszystkich funkcji w jakie został wyposażony iPhone 7 Plus.

Wymiana baterii iPhone 7 Plus

Jak ważna jest bateria w przenośnych urządzeniach elektronicznych, chyba wszyscy doskonale wiemy. No właśnie, ale co zrobić jeśli przestanie prawidłowo działać? W iPhonie 7 Plus najlepiej taką baterię wymienić na nową w serwisie MacWorks w Warszawie.

Smartfon iPhone 7 Plus wyprodukowany przez firmę Apple to prawdziwa technologiczna perełka. Wygląd oraz funkcje, w jakie został wyposażony sprawiają, że towarzyszy nam przez cały. Dom, praca, spacer, a nawet treningi na siłowni lub świeżym powietrzu, to miejsca, w których ten telefon świetnie się sprawdza. Budując własne mięśnie możemy korzystać z wielu pomocnych aplikacji treningowych, ale co jeśli aktualnie mamy utrudniony dostęp do źródła prądu, a nie możemy rozstać się z naszym iPhonem 7 Plus? Teoretycznie wystarczy naładować baterię, by móc cieszyć się możliwościami tego urządzenia przez bardzo długi czas, ale niestety zdarza się, że jej działanie będzie znacznie krótsze od spodziewanego. Konstruktorzy z firmy Apple wyposażyli swojego podopiecznego w ogniwo o pojemności 2900mAh, czyli najpotężniejsze jakie do tej pory zastosowali we wszystkich modelach iPhone’ów. Taka moc, powinna bezpośrednio przełożyć się na długość działania telefonu poza podłączeniem do gniazdka.

Baterie jak każde inne podzespoły mogą ulec awarii z wielu powodów, mogą to być zalania, spięcia w gniazdku, a także kres żywotności tej części naszego urządzenia. Niezależnie od przyczyn nieprzyjemnym skutkiem może okazać się krótkotrwałe działanie iPhone’a 7 Plus, co zmusi nas do ciągłego przebywania w pobliżu gniazdka. Kolejną nieprzyjemną informacją, jest fakt, że taka bateria może kompletnie przestać się ładować, lecz tutaj należałoby najpierw sprawdzić sprawność naszej ładowarki. Jeśli to nie z nią będą występowały problemy, w takiej sytuacji uruchomienie telefonu będzie niemożliwe, dlatego jeśli zauważysz pierwsze niepokojące symptomy zgłoś się do serwisu MacWorks w Warszawie. Nasi technicy dokonają specjalistycznych testów diagnostycznych Twojej baterii w iPhonie 7 Plus i jeśli okaże się, że wina leży po jej stronie, wtedy wykorzystają profesjonalny sprzęt i lata doświadczeń w branży serwisowej. Najszybciej jak to tylko będzie możliwe przystąpią do pracy i wymienią uszkodzoną baterię na nową, zachowując wszelkie środki ostrożności, abyś mógł odebrać w pełni sprawne urządzenie, ciesząc się z jego funkcjonalności wszędzie, gdzie tylko tego zapragniesz.

Wymiana obudowy iPhone 7 Plus

IPhone 7 Plus to smartfon ekskluzywny ze względu na swój wygląd, jak i zaawansowane technologicznie rozwiązania zastosowane przez firmę Apple, do których zalicza się jego obudowa. Korpus tak delikatnego smartfona, to faktyczny majstersztyk pod względem wizualnym, nadaje charakter całemu urządzeniu, ale czasem wymaga wymiany, której warto dokonać w naszym serwisie MacWorks w Warszawie.

Telefon iPhone 7 Plus jest oparty na dwóch tworzywach. Przód, miejsce gdzie umiejscowiony został wyświetlacz z kamerą i czujnikiem światła, w całości pokryty został szkłem. Natomiast tył smartfona ze stajni Apple’a wykonano z aluminium, co wiąże się z jego ultralekką wagą. Poza fantastycznym designem, obudowa naszego iPhone’a 7 Plus pełni rolę ochronną jego wnętrza.

Przy codziennym użytkowaniu tak zaawansowanego urządzenia, nie jesteśmy w stanie pozbyć się ryzyka różnego rodzaju wypadków. Gdy zabieramy nasz smartfon w każde możliwe miejsce siłą rzeczy narażamy go na upadki i bardzo groźne kontakty z cieczą, dlatego nie zaniedbujmy jego korpusu – jedynej rzeczy, która trzyma cały telefon w całości. Obudowa to kręgosłup naszego iPhone’a 7 Plus oraz pierwsza i zarazem ostatnia warstwa ochronna przed nieprzyjaznymi mu czynnikami zewnętrznymi, które nie jeden telefon doprowadziły do kompletnego zniszczenia. Dlatego tak ważna jest dobra kondycja tej części smartfona, wszelkie wgniecenia, duże rysy oraz wygięcia prowadzą do mniejszej odporności Twojego iPhone’a 7 Plus. Skrzywienia, są jedną z najczęstszych przyczyn zmuszających nas do wymiany obudowy, niestety nie raz prowadzą one do uszkodzeń ekranu, który zaczyna odklejać się od całości i mimo tego, że nadal może działać, nie warto ryzykować, gdyż do rozszczelnionego telefonu łatwo dostanie się kurz, piasek i wilgoć. To te czynniki najczęściej i najdotkliwiej niszczą nasze urządzenia i iPhone 7 Plus nie jest w tym wypadku żadnym wyjątkiem.

Jeśli zauważysz wspomniane objawy zniszczenia korpusu smartfona marki Apple, to nie narażaj go dłużej na niebezpieczeństwa i dalsze pogłębianie się usterki. Jak najszybciej zgłoś się do serwisu MacWorks w Warszawie, gdzie po dokładnych oględzinach, nasi technicy z wieloletnim doświadczeniem w takich naprawach, przystąpią do wymiany obudowy na nową, posługując się fachowym sprzętem. Gwarantujemy, że nie poznasz swojego iPhone’a 7 Plus i będziesz myślał, że otrzymałeś nowy egzemplarz prosto z fabryki.

iPhone 7 Plus po zalaniu

iPhone  7 Plus po zalaniu to jeden z najczęstszych gości w naszym salonie serwisowym MacWorks w Warszawie. Wielu użytkowników dziwi się, jak do tego mogło dojść, w końcu twórcy, czyli amerykański gigant w branży elektronicznej, firma Apple zapewnia o wodoodporności i ogólnej szczelności swojego produktu na czynniki zewnętrze takie, jak chociażby pył i piasek. Niestety to tylko część prawdy, owszem ich urządzenia są do pewnego stopnia są odporne na ciecz, co potwierdza nawet certyfikat IP67, jednak to tylko laboratoryjna teoria. Praktyka wygląda znacznie mniej zachęcająco, gdyż Apple nie obejmuje gwarancją iPhone’a 7 Plus, gdy wykryje obecność cieczy w jego wnętrzu.

To jak postępują ze swoimi klientami producenci to zupełnie inna historia, natomiast dla serwisu MacWorks w Warszawie liczy się tylko praktyczne podejście do tego niewątpliwie trudnego zadania, z jakim nie raz przyszło nam się zmierzyć. Zacznijmy od wyjaśnienia kilku istotnych kwestii, które mogły gdzieś umknąć Twojej uwadze. Pierwszą i najistotniejszą jest fakt, że tego typu smartfony, jak iPhone 7 Plus nie są i nie będą nigdy odporne na wstrząsy w wyniku upadków i wodę lub innego rodzaju płyny, więc zalanie go jest wielce prawdopodobne. Kolejną rzeczą jest to, jak się z nim obchodzimy, jak często używamy i w jakich sytuacjach. Najczęściej iPhone 7 Plus towarzyszy nam przez cały dzień niemal wszędzie, to przy nim spożywamy lunch, pijemy kawę, zabieramy go na wakacje, a nawet potrafimy z nim trenować, w czym pomagają nam aplikacje, w które został wyposażony. Jak warto zauważyć te wszystkie możliwości i miejsca, w jakich się to dzieje, łączy jeden istotny szczegół – potencjalne zagrożenie dla naszego smartfona. Woda, pustynia, piach, plaża, bieżnia do biegania, ścieżka rowerowa, czy las to nie jest naturalne środowisko dla urządzeń elektronicznych, nawet biurko w naszym domu może okazać się dla nich zgubne z prostej przyczyny, bo kto z nas nie spożywał choć raz jakiegoś posiłku w pośpiechu jednocześnie pracując na laptopie lub właśnie na iPhonie 7 Plus. Na to pytanie odpowiedź jest oczywista, dlatego biorąc te wszystkie czynniki pod uwagę wysuwa się jeden wniosek – do zalania lub jakiegoś uszkodzenia mechanicznego, w wyniku którego dojdzie do zalania telefonu, jest niezwykle łatwo doprowadzić. Gdy już do tego dojdzie ciecz będzie bezlitosna i powoli, krok po kroku zacznie wyniszczać nasze urządzenie od środka. W takim wypadku niezbędny jest czas, pozostaw wszelkie domowe sposoby na wysuszanie na boku, nie mają one żadnego sensu, a takie internetowe pomysły jak iPhone 7 Plus w misce ryżu, mogą tylko przysporzyć dodatkowych kłopotów. Należy jak najszybciej udać się do serwisu MacWorks w Warszawie i wyłączyć telefon, bo używanie go z cieczą w środku doprowadzi do trudnych i kosztownych zwarć, bywa też, że nienaprawialnych. Ratujmy nasz telefon jak najszybciej, a dokonać może tego tylko profesjonalne suszenie za pomocą specjalnego sprzętu tzw. myjki ultradźwiękowej. Po wykonaniu tej czynności oczywiście w serwisie MacWorks, technik przystąpi do diagnozowania i oceniania szkód, które zdążyły powstać na skutek nieszczęsnego zalania, potem rozpocznie trudny proces naprawy Twojego iPhone’a 7 Plus, by w konsekwencji zadowolić Cię pełnosprawnym urządzeniem, gwarantując skuteczną naprawę.

Wymiana aparatu iPhone 7 Plus

Aparaty w smartfonach to standard już od dawna, potrafią robić świetne zdjęcia, ale zdarza się, że ulegają awarii i w iPhonach 7 Plus najczęściej wymagają wymiany, której możesz dokonać w naszym serwisie MacWorks w Warszawie.

Amerykańska firma Apple wypuszczając na rynek telefon iPhone 7 Plus wyposażyła go w wiele niezwykłych funkcji opartych na najnowszych technologiach, ale żadna nie może równać się z funkcją robienia zdjęć. Kiedyś w telefonach komórkowych była to prawdziwa rewolucja, lecz większość z nas pamięta, jaką jakością były „obdarzone” powstałe zdjęcia, nikogo nie mogło to zadowolić. Dziś na szczęście to już przeszłość, a iPhone 7 Plus jest żywym dowodem na to, że smartfony powoli, acz skutecznie zaczęły wypierać mniejsze aparaty cyfrowe oferując zbliżoną, a nie raz nawet lepszą jakość wykonywanych zdjęć i kręconych filmów. Nie jest to do końca zasługa samej marki Apple, bo za produkcję aparatów dla niej odpowiada cichy bohater – izraelska firma LinX mająca na swoim koncie wiele niesamowitych rozwiązań w tej dziedzinie i to głównie dzięki niej możemy cieszyć się takimi zdjęciami w iPhonach siódmej generacji.

Niestety, jak każdy elektroniczny drobiazg, choćby najlepszy na rynku, nie jest wieczny. Zdarza się, że aparat w iPhonie 7 Plus zacznie szwankować, może przestać łapać ostrość i sprawiać poważne problemy. Nad przyczynami takich usterek można rozpisywać się w nieskończoność, ale jest kilka, których bardzo ciężko się ustrzec i nie zawsze są one zależne od nas. Jedną z najczęstszych przyczyn, przez które nasz aparat zaczyna szwankować, są upadki. Bardzo łatwo przez nie doprowadzić do uszkodzenia obiektywu i wspomnianych wcześniej problemów z ostrością. Drugą możliwością doprowadzającą aparat do zniszczenia, są zalania. Skrzywiony iPhone 7 Plus, z odklejającym się wyświetlaczem jest niestety dość częstym widokiem. Do telefonu w takim stanie cieczy bardzo łatwo znaleźć drogę do jego wnętrza i poczynić poważne szkody niszcząc nasz aparat od środka.

Niezależnie od przyczyny nasz serwis MacWorks w Warszawie oferuje skuteczną pomoc w postaci wymiany aparatu głównego lub przedniego na nowy. Zapewniamy fachową obsługę składającą się z wyspecjalizowanych w tej dziedzinie profesjonalistów, którzy zajmą się Twoim iPhonem 7 Plus najsubtelniej jak to tylko możliwe skutecznie pozbywając się wszelkich problemów z aparatem.

Wymiana przycisku „home” iPhone 7 Plus

Przycisk „home” nie jest najczęściej używany w iPhonie 7 Plus, jednak gdy zacznie szwankować większość klientów naszego serwisu MacWorks w Warszawie decyduje się na jego wymianę. Jak niektóre funkcje są przydatne, okazuje się dopiero jeśli z jakiś powodów zostaniemy ich pozbawieni. Właśnie taką nieprzyjemną niespodzianką będzie dla nas brak możliwości wciśnięcia największego ze wszystkich przycisków w jakie został wyposażony smartfon od firmy Apple.

IPhone 7 Plus jest smartfonem, który towarzyszy nam przez cały czas, w drodze do pracy, w domu, szkole i na wakacjach. Każdego dnia zostaje poddawany wielu próbom na przetrwanie w nieprzyjaznym dla niego środowisku. Niestety nie zawsze jest w stanie przejść je bez szwanku, zdarza się, że nam upadnie lub przyjmie porządną dawkę płynnej substancji o wysokiej temperaturze. Może się okazać, że to wystarczy do poważnego uszkodzenia naszego telefonu. Niestety żadne domowe sposoby tutaj nie pomogą, wręcz spowodują jeszcze większe pogorzelisko wśród wrażliwych podzespołów iPhone’a 7 Plus.

Serwis MacWorks w Warszawie zaleca w takich przypadkach szybkość działania i poważne podejście to zauważonych objawów, bo o ile można się obyć bez poprawnie działającego przycisku „home” w naszym smartfonie, to opłakany w skutkach może okazać się powód jego niedyspozycji. IPhone 7 Plus jest tak często używanym urządzeniem, że może nam bardzo łatwo umknąć moment, w którym doszło np. do zalania, który dla telefonu jest niczym nieleczony nowotwór złośliwy, atakujący co raz to nowe obszary organizmu i jak każda taka choroba prowadzi do niechybnego końca. Warto udać się do serwisu MacWorks mieszczącego się w Warszawie, by Twoje urządzenie zostało obejrzane i zdiagnozowane przez profesjonalistów. Jeśli zajdzie taka potrzeba przycisk „home” zostanie wymieniony na nowy w możliwie jak najkrótszym czasie, a jego funkcje w pełni przywrócone. Niestety skomplikowana i zaawansowana technologicznie konstrukcja iPhone’a 7 Plus sprawia, że niewykonalne dla nikogo jest przywrócenie prawidłowego działania „Touch ID” po takiej naprawie. Mimo to, gwarantujemy, że wyjdziesz od nasz w pełni usatysfakcjonowany ze sprawnym iPhonem, na co z pewnością najbardziej liczysz. Profesjonalny sprzęt i spokój doświadczonych pracowników dają pewność skutecznie wykonanej naprawy.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 Plus

IPhone 7 Plus jako urządzenie przenośne posiada pojemną baterie, trochę mocniejszą od swojego mniejszego pobratymca iPhone’a 7 oraz niezbędne gniazdo ładowania, które może wymagać wymiany na nowe w naszym serwisie MacWorks mieszczącym się w Warszawie. Jak każde tego typu źródło mocy potrzebuje raz na jakiś czas podłączenia do prądu, aby dalej mogło działać poza zasięgiem kabla ładującego.  Schody zaczynają się wtedy, gdy kompletnie rozładujemy naszego smartfona. Chcemy szybko podłączyć go do gniazdka, wkładamy kabelek w odpowiednie miejsce i nagle zaskakuje nas przykra niespodzianka – telefon nie reaguje na podłączenie do zasilania. Taka sytuacja na pewno pokrzyżuje nam wiele planów i bardzo utrudni życie zarówno prywatne, jak i zawodowe. Jednak, zanim wpadniemy w panikę powinniśmy poszukać innego rozwiązania, przede wszystkim należy sprawdzić, czy nie jest to problem z samą ładowarką, ale niestety jeśli ten element wykluczymy to sprawa zaczyna się poważnie komplikować.

Co należy wtedy zrobić? Przede wszystkim przypomnieć sobie kilka ostatnich dni i tygodni ze wspólnego życia z naszym smartfonem iPhone 7 Plus od amerykańskiego giganta Apple, w szczególności zwracając uwagę na niepozorne wypadki, które mogły zaszkodzić temu delikatnemu telefonowi. Jakiekolwiek kontakty z cieczą, nawet te, wydawałoby się niegroźne mogły wyrządzić poważne szkody. Woda wewnątrz urządzenia w niewielkiej ilości lub prawie niezauważalnej może uszkadzać smartfona przez długi okres czasu bez widocznych objawów, ale gdy już jakieś się pojawią bywają bardzo groźne i niewdzięczne w naprawie. Inną kwestią, lecz równie groźną są upadki w wyniku których często nasz iPhone 7 Plus ulega wygięciom, stłuczeniom szybki lub ekranu. Tak uszkodzony telefon traci wszelką odporność na czynniki zewnętrze takie, jak wyżej wspomniane ciecze, ale również kurz i piasek. Przy upadkach nie pozostawiających widocznych śladów może powstać zwykłe uszkodzenie mechaniczne wewnątrz iPhone’a 7 Plus, warto też pamiętać, że dock ładowania w tym urządzeniu nie jest w żaden sposób zabezpieczony. Zabrudzenie takiego wejścia jest częste i bywa równie niebezpieczne, czasem wystarczy je w profesjonalny sposób wyczyścić, ale może się okazać, że uległo już zbyt dużym zniszczeniom i wymaga wymiany.

W codziennym użytkowaniu smartfon iPhone 7 Plus jak widać, jest narażony na mnóstwo niebezpieczeństw. Nie warto tutaj działać na własną rękę, gdyż w tym modelu taką naprawę wykonuje się wyjątkowo trudno i potrzeba do tego specjalistycznego sprzętu i odpowiednich umiejętności. Mimo to niezależnie od przyczyny nasz serwis MacWorks w Warszawie jest w stanie udzielić pomocy w każdej sytuacji. Jeśli zauważysz problem z ładowaniem zgłoś się do nas, a Twój telefon zostanie potraktowany z należytą mu subtelnością, będzie poddany drobiazgowej diagnostyce wykonanej przez profesjonalnego serwisanta z wieloletnim stażem, który w razie potrzeby szybko i sprawnie wymieni gniazdo ładowania w iPhonie 7 Plus i przywróci jego pełną funkcjonalność.

Wymiana głośnika iPhone 7 Plus

Masz problemy z prawidłowym przeprowadzeniem rozmowy, ale nie wiesz co sprawia, że słyszysz trzaski wydobywające się z telefonu? Najprawdopodobniej będziesz zmuszony dokonać wymiany głośnika w swoim iPhonie 7 Plus w serwisie MacWorks w Warszawie.

Problemy ze słyszalnością naszego rozmówcy, z którym właśnie uporczywie próbujemy przekazywać sobie informacje mogą wynikać z wielu uwarunkowań, jak chociażby słaby zasięg. Niestety w dzisiejszych czasach jest to raczej rzadkość, na przestrzeni zaledwie kilku lat operatorzy sieci komórkowych w Polsce rozbudowali je tak, że teraz zasięg mamy niemal wszędzie, a jego brak nie stanowi żadnego problemu nawet w wysokich górach. Wykluczając tę drogę, możliwości pozostają dwie albo Twój rozmówca ma problemy z mikrofonem lub iPhone 7 Plus, którym się aktualnie posługujesz posiada uszkodzony głośnik. Mogło do tego dojść na różne sposoby, nie zapominajmy, że smartfony towarzyszą nam przez cały czas w pracy, w domu, w szkole chcemy, a nawet musimy być pod telefonem non stop. Niestety przy takiej częstotliwości użytkowania każdy sprzęt elektroniczny może w końcu się poddać. Inna sprawa, że iPhone 7 Plus na pewno nie raz wylądował na ziemi lub dostał zastrzyk wilgoci, a Ty nawet nic nie musisz o tym wiedzieć. Niewielka ilość cieczy, która dostanie się do środka takiego urządzenia potrafi przysporzyć prawdziwych kłopotów.

Niezależnie od przyczyny takiego obrotu spraw, warto pamiętać o odwiedzeniu serwisu MacWorks w Warszawie. Firma Apple pamiętając o wspaniałych funcjach i pięknym wyglądzie swojego iPhone’a 7 Plus zdaje się zupełnie zapomniała lub kompletnie nie wzięła pod uwagę tego, że może on kiedyś ulec jakiemuś uszkodzeniu. Dlatego czyni to, z pozornie prostej wymiany głośnika, bardzo skomplikowaną operację, której poddawany jest ów smartfon. Pamiętaj aby wystrzegać się nieprofesjonalnych ingerencji we wnętrzu tak wrażliwego elektronicznego urządzenia. Jakiekolwiek próby naprawy w warunkach domowych, bez odpowiedniego doświadczenia mogą być zabójcze dla delikatnego wnętrza Twojego iPhone’a 7 Plus. Zdecydowanie lepiej oddać urządzenie w zaufane ręce naszych specjalistów, którzy dokonają wymiany głośnika na nowy posługując się profesjonalnym sprzętem do tego przeznaczonym. MacWorks w Warszawie daje pewność, że naprawa przebiegnie szybko, sprawnie i co najważniejsze skutecznie, a Ty na nowo będziesz mógł przeprowadzać nieskończoność rozmów gdzie tylko tego zapragniesz.

Wymiana mikrofonu iPhone 7 Plus

Wymiana mikrofonu w telefonie iPhone 7 Plus to bardzo skomplikowana operacja serwisowa, niestety często konieczna i w MacWorks w Warszawie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Telefony komórkowe i tak samo smartfony naszpikowane całą masą elektroniki, wieloma funkcja, z których najczęściej tylko połowa bywa przydatna, służą przede wszystkim do przeprowadzania rozmów w klasycznej lub nowoczesnej formie. Do obu typów potrzebujemy słyszeć rozmówcę oraz być przez niego słyszanym, w przeciwnym razie dojdzie do frustrującej sytuacji pełnej nieporozumień i niedopowiedzeń.

Urządzenia takie jak iPhone 7 Plus towarzyszą nam przez cały czas. Najczęściej korzystamy w nich z internetu, gramy w nasze ulubione gry, nawet pracujemy, ale te wszystkie funkcje nie zastąpią nam jednej, która jest dla wszystkich najistotniejsza, mianowicie komunikacji za pomocą klasycznej rozmowy telefonicznej. Właśnie tutaj zdarza nam się napotykać problemy, doprowadzające nas do szału. Nie ma się co dziwić, gdyż codziennie narażamy nasze delikatne urządzenie jakim niewątpliwie jest smartfon Apple’a, na wypadki. Czasem zdarzy nam się wylać na niego herbatę, innym razem wyleci nam z rąk i upadnie na twardą nawierzchnię. Bez względu na przyczynę, możemy spotkać się z nieprzyjemną sytuacją, w której nasz rozmówca nie usłyszy tego, co chcemy mu w danej chwili przekazać. Jeśli spotka Cię coś takiego, powinieneś już wiedzieć, że najprawdopodobniej masz uszkodzony mikrofon w swoim iPhonie 7 Plus i nie będziesz mógł bez problemów przeprowadzić żadnej rozmowy. Na szczęście nasz serwis MacWorks w Warszawie oferuje w takich przypadkach pełny zakres pomocy. Wieloletnie doświadczenia z podobnymi i identycznymi sytuacjami sprawiły, że dla naszego wykwalifikowanego personelu składającego się z samych fachowców wymiana mikrofonu to czysta przyjemność. Jednak przed przystąpieniem do niej, nasz technik zawsze najpierw dokładnie sprawdzi urządzenie pod każdym kątem, gdyż jest iPhone 7 Plus skonstruowany jest jak organizm, w którym wszystkie podzespoły są ze sobą połączone i pracują dla siebie nawzajem, krótko mówiąc najpierw należy wykluczyć wszystkie inne usterki, by mieć pewność, że wymiana mikrofonu przyniesie zamierzony efekt. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej naprawy przywracając funkcjonalność Twojemu iPhonowi 7 Plus.

Wymiana przycisku „power” iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus jako smartfon z ekranem dotykowym nie został skonstruowany w oparciu o przyciski, jednak posiada kilka, które bardzo ułatwiają korzystanie z niego, a jeden z nich jest niezbędny. Mowa tu o przycisku „power”, którego usterka spowoduje poważne utrudnienia w użytkowaniu Twojego telefonu i będzie konieczna jego wymiana, a najlepiej jej dokonać w serwisie MacWorks w Warszawie.

Firma Apple od wielu lat raczy nas kolejnymi wersjami iPhonów. Każdy cechował się bardzo niewielką zawartością przycisków, konstruktorzy wychodzili z założenia, że skoro tworzą smartfona z dotykowym ekranem, wszelkie przyciski będą po prostu zbędne. Natomiast nie byli w stanie, jak z resztą każdy producent tego rodzaju urządzeń, w pełni się ich wyzbyć. Ma to swoje plusy, bo jak dotąd nic nie jest w stanie w zadawalający sposób zastąpić niektórych starszej daty rozwiązań technologicznych. Właśnie tak jest z przyciskiem „power” służącym do wyłączania, włączania, restartowania naszego iPhon’a 7 Plus oraz do najczęściej spełnianej przez niego funkcji – wygaszania ekranu.

Apple stworzył nową linie iPhonów 7 w zgoła odmienny sposób niż jej poprzednie wersje. Tutaj mamy do czynienia  z bardziej zaawansowaną technologią i większą odpornością na czynniki zewnętrze takie jak kurz, pył czy wilgoć. Nie oznacza to jednak, że nasz iPhone 7 Plus może sobie bezkarnie pływać w morzu lub basenie, albo wziąć udział w rajdzie Dakar, nic z tych rzeczy. Nie zapominajmy, że jest to naprawdę delikatne urządzenie z jedynie trochę większą odpornością, która z resztą jest bardzo ograniczona. Smartfon amerykańskiego producenta ma przede wszystkim wyglądać, strzelać fajne fotki i być naszpikowany wieloma funkcjami, często zbędnymi dla przeciętnego użytkownika. Częsta eksploatacja urządzeń elektronicznych prowadzi do ich wcześniejszego lub późniejszego zużycia, do tego dochodzą najzwyklejsze wypadki, na które stale narażamy nasze telefony. Wystarczy jeden upadek iPhone’a 7 Plus, by go wykrzywić, co w konsekwencji może doprowadzić do rozszczelnienia się połączenia przedniej warstwy z obudową, a wtedy woda szybko znajdzie sobie drogę do wrażliwych podzespołów mieszczących się w środku.

Te i inne przypadki mogą spowodować uszkodzenie przycisku „power”, bez którego nie sposób w satysfakcjonujący nas sposób korzystać z takiego smartfona. Zauważając pierwsze niepokojące objawy jak najszybciej udajmy się do serwisu MacWorks w Warszawie, gdyż zbagatelizowanie nawet najbardziej błahego problemu, może spowodować dalsze, dużo poważniejsze, uszkodzenia. Na miejscu pałeczkę przejmą nasi fachowcy, diagnozując oraz niwelując powstałą usterkę i naprawią lub wymienią przycisk „power” w Twoim iPhonie 7 Plus na nowo przywracając pełną funkcjonalność temu urządzeniu.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?