iPhone Xs

Serwis iPhone XS w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa iPhone XS

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)


  Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

  Zadzwoń do nas

  22 506 50 12

  lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

  • Przyjęcie

   Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

  • Diagnoza uszkodzenia

   Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
   Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

  • Czas i koszt

   Informacja telefoniczna/mailowa o:
   usterkach, czasie, kosztach.

  • Naprawa

   Naprawa uszkodzonych elementów.
   Przygotowanie urządzenia do testów.

  • Testy diagnostyczne

   W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

  • Zwrot

   Klient otrzymuje dokument potwierdzający
   naprawę oraz gwarancję.

  Serwis iPhone XS

  MacWorks to serwis specjalizujący się w pogwarancyjnej naprawie wszystkich urządzeń marki Apple. Nasz salon stacjonarny znajduje się w Warszawie, jednak oferujemy usługi na terenie całej Polski. Wyróżniamy się najwyższą jakością, kompleksowością, szybkością i skutecznością napraw, profesjonalną obsługą oraz zespołem złożonym z wykwalifikowanych techników. Przed MacWorks żadne urządzenie mobilne Apple nie ma tajemnic!

  Bazując na zdobywanej przez lata wiedzy i cennym doświadczeniu, postanowiliśmy powiększyć nasz serwis o usługi związane stricte z danym modelem urządzenia. Dzięki temu możemy jeszcze bardziej skupić się na rozwiązywaniu problemów charakterystycznych dla danego sprzętu. Jednym z nich jest iPhone XS. W MacWorks zajmujemy się również diagnozą oraz naprawą wspomnianego modelu.

  iPhone XS od Apple uznawany jest za model wysokopółkowy. Stał się godnym następcą wcześniejszego iPhone’a X, po którym odziedziczył także design. Pierwszy raz został zaprezentowany we wrześniu 2018 roku. Od samego początku cieszył się sporym zainteresowaniem miłośników Apple. Jego największą zaletą jest przede wszystkim unikatowy, podwójny aparat 2x MP ze specjalnym trybem oświetlenia. Dzięki temu, iPhone XS pozwala wykonywać zdjęcia w najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół. Dodatkowo posiada ulepszony, sześciordzeniowy procesor nowej generacji. Wyposażony został w ultranowoczesną blokadę za pomocą skanowania twarzy, nazywaną Face ID. To wszystko sprawia, że iPhone XS świetnie sprawdza się jako model wysokopółkowy, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Oferta dla posiadaczy modelu iPhone XS

  Nie oznacza to jednak, model pozbawiony jest najmniejszych szans na wystąpienie usterki. Każdy z elementów ma swoją żywotność, która zależy głównie od częstotliwości użytkowania telefonu czy niefortunnych zdarzeń. W związku z tym, oferujemy naszym klientom wszechstronny i profesjonalny serwis, stworzony specjalnie z myślą o posiadaczach modelu iPhone XS. Każdą usługę rozpoczynamy od bezpłatnej diagnozy, przeprowadzonej z indywidualnym podejściem do wszystkich klientów. Nasz zespół specjalistów w ekspresowym tempie zweryfikuje problem, po czym możliwa będzie profesjonalna naprawa smartfona.

  Co wyróżnia nasz serwis spośród innych na rynku? Przede wszystkim fakt, że zajmujemy się tylko i wyłącznie jedną marką telefonu, co pozwala nam wiedzieć o niej jak najwięcej. Dzięki temu, żadna przeprowadzona przez nas naprawa nie jest dziełem przypadku. Doskonale wiemy co robimy, znając każdą część iPhone’a XS od podszewki. Gwarantujemy niezwykle krótki czas naprawy. Zdajemy sobie sprawę, że smartfon jest niezbędnym elementem naszego funkcjonowania na co dzień, dlatego umożliwiamy bardzo szybką naprawę w naszym serwisie. Dodatkowo, w naprawach wykorzystujemy tylko i wyłącznie najwyższej klasy części, które posłużą przez bardzo długi czas. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo danych naszych klientów, uznając je za poufne. W naszym serwisie zyskujesz gwarancję od 3 do aż 12 miesięcy, w zależności od rodzaju naprawy.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple