naprawa iPhone 5s Rose gold

Serwis iPhone 5S w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 5S

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone 5S na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 5Sod 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 5Sod 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 5Sod 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 5Sod 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 5Sokoło 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 5Sod 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 5Sod 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 5Sokoło 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 5Sod 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 5Sod 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 5Sod 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 5Sod 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 5Sod 30 minut90 dni
Wymiana złącza audio (jack) iPhone 5Sod 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 5Sod 30 minut90 dni
Wymiana kamery przedniej iPhone 5Sod 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 5Sod 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 5Sod 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 5Sokoło 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 5Sokoło 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 5Sokoło 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 5Sokoło 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 5S + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 5Sod 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 5Sod 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 5Sod 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 5Sod 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 5Sod 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Naprawa iPhone 5S Warszawa

Naprawa Apple iPhone 5S  to dla nas „chleb powszedni”. Nasz serwis znajduje się w łatwo dostępnych dzielnicach Warszawy – Centrum oraz Wilanów. Nasz serwis przyjmuje urządzenia do naprawy z różnych dzielnic Warszawy:  Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Okoliczne miejscowości takie jak Konstancin-Jeziorne, Ząbki, Marki, Radzymin, Nieporęt, Legionowo, Piaseczno dla naszego serwisu (door-to-door), to nie przeszkoda.
Nasz wykwalifikowany personel wszelkie usterki w iPhone 5S diagnozuje na miejscu, a magazyn części zamiennych pozwala na szybkie i efektowne naprawy. Jeżeli telefon został uszkodzony a ty nie wiesz co zrobić aby dostać się do utraconych danych w telefonie – skontaktuj się z serwisem Apple Macworks. W naszej szerokiej ofercie znajdują się  niezbędne, najwyższej jakości oryginalne części do naprawy iPhone 5S.

Serwis iPhone 5S

Jeżeli to czytasz to znaczy że potrzebujesz naprawić iPhone 5S ! Nasz serwis iPhone jest w stanie zagwarantować skuteczność swoich usług. Firma Macworks ma 2 lokaly w Warszawie, jeżeli chcesz możesz do nas dojechać z każdej części Warszawy, dojazd wbrew pozorom nie jest zły. Możesz również zlecić naprawę (door-to-door) z innego miasta w Polsce m.in.:  Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce oraz wielu innych miast których nie wymieniliśmy, a również zamówić kuriera na terenie Warszawy. Zapewniamy że korzystamy z usług największej a zarazem najpewniejszej firmy kurierskiej DHL i PickPac.

Wymiana szkła (szybki, dotyku, digitizera) w iPhone 5S

Upadek chwilowy brak ostrożności może doprowadzić to prawdziwej tragedii w iPhone 5S. Pęknięte szkło może przyczynić się do wielu problemów m.in. z czujnikiem zbliżeniowym oraz z odzwierciedleniem pełnej gamy kolorów na naszym wyświetlaczu. Wymiana szybki iPhone 5s w naszym serwisie Apple jest jak najbardziej realna.
Według uznania klienta, nasz pracownik może wymienić moduł dotykowy na oryginalny lub dobrą gatunkową kopie digitizera w iPhone 5S. Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani wymianą samego szkła w smartfonie pozwoli to istotnie ograniczyć koszty związane z naprawą telefonu. W odróżnieniu do telefonów, smartfonów innych producentów, firma Apple wykorzystuje wymienialną warstwę dotykową gorilla glass oraz wyświetlacze touch screen. Pracownicy Macworks są osobami godnymi zaufania, ich doświadczenie oraz zaangażowanie w każdą z napraw, owocuje zadowoleniem coraz większej rzeszy zadowolonych klientów. W związku z faktem, iż posiadamy bardzo wysokiej jakości urządzenia serwisowe takie jak stacja lutownicza Martin Expert, jesteśmy w stanie naprawić najtrudniejsze z możliwych usterek iPhone 5S w ciągu 3-4 godzin.

Wymiana ekranu LCD (wyświetlacza) iPhone 5S

Apple iPhone 5S to ciekawa propozycja w gamie produktów firmy ze słonecznej Californi- Apple.  Telefon ze względu na swoją budowę (duży wyświetlacz LCD), kształt jest narażony na  uszkodzenia spowodowane upadkiem lub innymi uszkodzeniami mechanicznymi.
Szansą na doprowadzenia telefonu do użytku w przypadku uszkodzenia wyświetlacza LCD, jest wymiana wyświetlacza w iPhone5S, nasz serwis posiada oryginalne wyświetlacze LCD (wyświetlacze z demontażu), lub wysokiej jakości nowe wyświetlacze zamienniki modułów LCD.
Z naszych obserwacji oprócz oczywistych uszkodzeń mechanicznych, np. spowodowanych upadkiem, silnych uderzeń, do usterek związanych z pracą wyświetlacza może dojść zawilgocenie elektroniki, a także wszechobecny kurz. Pamiętajmy żeby maksymalnie ochronić swój telefon iPhone 5S przed usterkami – używajmy odpowiednich pokrowców i case dedykowanych do iPhone 5S. Sam wyświetlacz LCD iPhone 5S możemy ochronić również montowanym szkłem hartowanym.
Wymiana lub naprawa ekranu LCD, wyświetlacza  w iPhone 5S jest to jedna z naszych usług które wykonujemy najszybciej w Warszawie. Po diagnostyce w naszym serwisie Apple Wilanów, Macworks nasz pracownik poinformuje o usterkach i wszystkich defektach w iPhone 5S, następnie po akceptacji z Państwa strony serwisant przywróci wasze narzędzie pracy do stanu idealnego.

Inne problemy iPhone 5S z którymi poradzimy:

 • Wymiana korpusu iPhone 5s
 • iPhone 5s nie ładuje
 • wymiana korpusu iPhone 5s
 • iPhone 5s szybko się rozładowuje
 • Wymiana mikrofonu w iPhone 5S

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple