• Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Serwis Macbook Air M1, M2, Intel, Retina

Serwis MacBook Air w Warszawie MacWorks świadczy usługi serwisowe napraw pogwarancyjnych, MacBook Air. Serwisujemy urządzenia z terenu całej polski, wszystkie nawet najbardziej oddalone miejscowości nie stanowią dla naszego serwisu przeszkody. Serwis MacBook Air jest dostępny dla każdego użytkownika ceniącego sobie szybkość i fachowość napraw wykonywanych w serwisie pogwarancyjnym. Nasz serwis jest wyposażony w szereg profesjonalnych urządzeń serwisowych które wspierają nas w naprawach po zalaniach. W MacBook Air wymieniamy uszkodzone matryce LCD, baterie, klawiatury, zasilacze, obudowy, skrzydła LCD, naprawy elektroniki, naprawa układu grafiki, wymiana grafiki, bga.

Matryca Macbook Air M1, M2, Intel, Retina naprawa / wymiana

Matryca w Macbook Air M1, M2. Intel, Retina czasem ulega uszkodzeniu, głównie z powodu upadku i uderzenia, ale również przez zalanie komputera.
W MacWorks stawiamy przede wszystkim na jakość usługi, więc wymieniamy matrycę w Macbook Air przy użyciu oryginalnych części wymiennych. Dajemy również gwarancję działania wymienionej części.

Wymiana baterii Macbook Air M1, M2, Intel, Retina

Serwis MacWorks w Centrum Warszawy oferuje Państwu również usługę wymiany baterii. Uszkodzenie akumulatora zauważalne jest przede wszystkim przez wyraźne skrócenie czasu działania komputera. Jeśli w Państwa Macbooku Air M1, M2, Intel, Retina bateria wykazuje objawy awarii, zapraszamy do naszego serwisu, gdzie wykwalifikowani pracownicy wymienią ją na nowy, oryginalny akumulator, który zapewni długie działanie komputera.

Wymiana dysku (hdd lub ssd) Macbook Air M1, M2, Intel, Retina

Dysk twardy w Macbook Air bywa dość delikatnym elementem, więc łatwo może ulec uszkodzeniu w wyniku upadku, uderzenia lub zwarcia.
Awaria dysku twardego objawia się m.in.:
nie załadowaniem systemu operacyjnego (na ekranie komputera pojawia się znak zapytania)
Macbook Air M1, M2, Intel Retina nie chce się włączyć
pojawiają się różne błędy w działaniu systemu i przy otwieraniu plików
komputer wydaje niepokojące dźwięki
Wymiana dysku twardego wymaga dużego pojęcia o budowie komputera i jego działaniu, więc wszelkie próby samodzielnego wykonania tej czynności mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń innych części komputera. Jednakże w serwisie MacWorks pracują ludzie, którzy są doświadczeni w tego typu naprawach i przy pomocy specjalistycznego sprzętu wymienią Państwa dysk twardy, co zapewni Państwu długie działanie komputera.
Stawiamy na oryginalne części zamienne, więc nie muszą się Państwo obawiać pogorszenia pracy Macbooka.

Zalany Macbook Air M1, M2, Intel, Retina

Częstą przyczyną awarii jest zalanie komputera. Użytkownikom zdarza się wylać coś na niego przy posiłku, lub po prostu pozostawić na działanie deszczu, który również może uszkodzić wnętrze Macbooka Air Retina.
Po przedostaniu się płynu do wnętrza komputera należy natychmiast odłączyć go od zasilania, później należy wyjąć z niego baterię i osuszyć komputer na zewnątrz, aby większa ilość płynu nie przedostawała się do obudowy. Nie wolno próbować suszyć Macbooka suszarką ponieważ może to prowadzić między innymi do uszkodzenia klawiatury, która nie jest przystosowana do tak wysokich temperatur! Prosimy nie próbować uruchomić Macbooka po jego zalaniu, grozi to zniszczeniem komputera, może się zdarzyć, że komputer mimo wszystko włączy się po zalaniu i będzie działał kilka dni, jednak skutki tego działania mogę potem być trudne do naprawienia. Po wykonaniu powyższych czynności zalecamy zwrócenie się do serwisu. Specjaliści MacWorks mieli do czynienia z wieloma zalanymi Macbookami Air M2, M1, Intel, Retina, więc wiedzą, co robić, żeby przywrócić działanie komputera i nie pogorszyć jego stanu. Komputer w tym stanie wymaga rozkręcenia i osuszenia oraz pełnej diagnostyki, żeby móc zorientować się, które części zostały uszkodzone i wymagają naprawy lub wymiany. Nasi specjaliści doskonale się zajmą Państwa Macbookiem przywrócą go do stanu świetności.
W razie jakichkolwiek problemów z działaniem Macbooka Air M1, M2, Intel, Retina zapraszamy do Wilanowa do serwisu MacWorks, gwarantujemy profesjonalną obsługę i szybkie wykonanie napraw przy pomocy specjalistycznych narzędzi i oryginalnych najwyższej jakości części zamiennych, co pozwoli Państwu cieszyć się działającym komputerem przez długi czas.

Wymiana obudowy w MacBooku Air M1, M2, Intel, Retina

Obudowa w MacBooku Air, inaczej zwana topcase, jest nie tylko jego dekoracją, lecz działa również jako ochrona jego części wewnętrznych. Zapobiega powstawaniu uszkodzeń po uderzeniach, a także dostawaniu się wilgoci do wnętrza MacBooka.

Niestety czasem zdarza się, że po upadku obudowa MacBook Air jest mocno uszkodzona lub porysowana. Jednakże nasi specjaliści potrafią poradzić sobie z takim problemem, wymieniając topcase MacBook Air na nowy lub poprzez jego prostowanie. Dodatkowo sprawdzą, czy żadna inna część nie uległa uszkodzeniom, aby dać naszym klientom pewność, że oddawany sprzęt jest całkowicie sprawny.

Wymiana klawiatury w MacBooku Air M1, M2, Intel, Retina

Bardzo często naszym klientom podczas codziennego użytkowania zdarza się zalać klawiaturę w MacBooku Air. W takim przypadku należy go niezwłocznie wyłączyć, wytrzeć, jeśli na jego powierzchni nadal pozostaje jakiś płyn, a następnie jak najszybciej udać się do naszego serwisu MacWorks. Nasi specjaliści osuszą twój MacBook Air i wymienią uszkodzoną klawiaturę na nową.

Czyszczenie MacBooka Air M1, M2, Intel, Retina

Chcąc utrzymać MacBooka Aira w jak najlepszym stanie, powinno wykonywać się jego dokładne czyszczenie przynajmniej raz w roku, najlepiej przed okresem letnim. Przyspieszy to jego działanie oraz wydłuży jego żywotność. Osiadający kurz w wnętrzu MacBooka Air lub inne zabrudzenia, szczególnie przy zużytej paście termoprzewodzącej, mogą doprowadzić do zanieczyszczenia układu chłodzącego i przegrzania, co w dalszej kolejności może spowodować często trwałe, nieodwracalne szkody.

Jeśli zauważą Państwo, że Macbook Air grzeje się lub wolno chodzi, zapraszamy do naszego serwisu MacWorks, gdzie specjaliści dokładnie zdiagnozują problem. Wymienią pasty i wyczyszczą twój MacBook Air nie tylko z zewnątrz, lecz również wewnątrz, usuwając wirusy i niepotrzebne programy, a także robiąc potrzebne aktualizacje.

Naprawiamy następujące modele:

 • Apple MacBook Air M2 15,3″. Mac14,15 (2023)
 • Apple MacBook Air M2 13,6″. Mac14,2 (2022)
 • Apple MacBook Air M1 13,3″.  MacBookAir10,1 (2020)
 • Apple MacBook Air 13,3″.  MacBookAir9,1 (Retina, 13-inch, 2020)
 • Apple MacBook Air 13,3″. MacBookAir8,2 (Retina, 13-inch, 2019)
 • Apple MacBook Air 13,3″. MacBookAir8,1 (Retina, 13-inch, 2018)
 • Apple MacBook Air 13,3″. MacBookAir7,2 (13-inch, 2017)
 • MacBook Air (Mid 2009) A1304
 • MacBook Air (11-cali Late 2010) A1370
 • MacBook Air (13-cali Late 2010) A1369
 • MacBook Air (11-cali Mid 2011) A1370
 • MacBook Air (13-cali Mid 2011) A1369
 • MacBook Air (11-cali Mid 2012) A1465
 • MacBook Air (13-cali Mid 2012) A1466
 • MacBook Air (11-cali Mid 2013) A1465
 • MacBook Air (13-cali Mid 2013) A1466
 • MacBook Air (11-cali Early 2014) A1465
 • MacBook Air (13-cali Early 2014) A1466
 • MacBook Air (11-cali Early 2015) A1465

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2023 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?