naprawa iPhone 6/6 plus

Serwis iPhone 6 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 6

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone 6 na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 6od 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 6od 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 6od 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 6od 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 6około 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 6od 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 6od 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 6około 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 6od 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 6od 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 6od 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 6od 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 6od 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 6od 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 6od 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 6od 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 6od 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6około 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 6około 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 6około 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 6około 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 6 + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 6od 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 6od 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 6od 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 6od 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 6od 30 minut -6 godzinbrak gwarancji
Wymiana gniazda ładowania iPhone 6

Naprawa iPhone 6

Serwis MacWorks w Centrum zajmuje się naprawami wszystkich urządzeń firmy Apple, w tym także smartfonami iPhone 6. Nasi specjaliści są w stanie poradzić sobie z każdą usterką od upadku i rozbicia szybki do zalania iPhone 6.

Wymiana szybki iPhone 6

Najczęstszym problemem przy iPhone jest zbicie szybki. IPhone 6 niestety również nie ma niezniszczalnego szkła, które zniesie każdy upadek. Jednak nie trzeba się martwić, w razie wypadku fachowcy MacWorks czekają w Centrum (śródmieście) na Państwa i praktycznie od ręki wymienią pękniętą szybkę w iPhone 6. Telefon z pozoru wydaje się prosty, jednak pod jego obudową kryje się skomplikowane wnętrze, którego naprawa nie jest prosta dla osoby niedoświadczonej, dlatego zdecydowanie odradzamy jakiekolwiek próby wymiany szybki na własną rękę. Wymiana szybki iPhone w Warszawie nie potrwa długo, bo w naszej ofercie mamy usługę – ekspresowy tryb napraw, który umożliwia otrzymanie naprawionego telefonu za kilka godzin.

Wymiana ekranu (wyświetlacza, LCD) w iPhone 6

Wyświetlacz jest kluczowym elementem budowy iPhone 6, niestety łatwo go uszkodzić. Przy upadkach i uderzeniach może dojść do zniszczenia ekranu, co poważnie utrudnia lub nawet uniemożliwia korzystanie z iPhone 6. Jeśli Państwa iPhone 6 wymaga wymiany ekranu, zapraszamy do MacWorks, gdzie nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by przywrócić Państwa telefon do dawnej świetności.

Wymiana obudowy (korpusu) iPhone 6

Obudowa iPhone 6 pełni przede wszystkim funkcję ochronną, ma za zadanie utrzymywać wilgoć z daleka od delikatnych części wewnętrzych telefonu. Przy dużym upadku obudowa minimalizuje zniszczenia wnętrza, ale może zostać przy tym doszczętnie zniszczona. Aby uniknąć dalszych zniszczeń telefonu, należy zanieść iPhone 6 do serwisu MacWorks, gdzie nasi fachowcy za pomocą specjalistycznych narzędzi wymienią obudowę w Państwa telefonie na oryginalną część zamienną.

Wymiana głośnika iPhone 6

Głośnik jest ważnym elementem telefonu, w pewnym momencie może okazać się, że nie możemy usłyszeć naszego rozmówcy i upośledzone są dźwięki wydawane przez telefon. Oznacza to awarię głośnika. Niestety wymiana tej części oznacza rozebranie iPhone 6, do czego potrzebne są przede wszystkim specjalistyczne narzędzia i duże doświadczenie. To wszystko oferujemy w MacWorks, nasi pracownicy szybko wymienią głośnik w iPhone 6, dzięki czemu będą mogli Państwo dalej cieszyć się działaniem telefonu.

Wymiana przycisku zasilania (power) iPhone 6

Przycisk power jest najczęściej używanym przyciskiem w iPhone 6, przez co po pewnym czasie ulega zużyciu. Może też zostać zniszczony przez upadki lub uderzenia. Sprawia to dużą niedogodność użytkownikowi telefonu. Jednak bez problemu można zanieść telefon do serwisu, gdzie przycisk zasilania zostanie wymieniony. Pracownicy MacWorks wielokrotnie mieli do czynienia z wymianą przycisku zasilania w iPhone 6, więc bezproblemowo zrobią to również w Państwa telefonie.

Wymiana gniazda zasilania iPhone 6

Możliwość ładowania telefonu jest niezbędna jego użytkownikowi. Niestety po jakimś czasie może okazać się, że nie możemy naładować telefonu. Przede wszystkim warto spróbować oczyścić gniazdo zasilania i sprawdzić sprawność przewodu ładowania. Jeśli powierzchownie wszystko jest w porządku, polecamy przynieść telefon do MacWorks, gdzie nasi specjaliści zajmą się Państwa iPhonem 6 i sprawnie wymienią gniazdo zasilania.

Wymiana głównego aparatu iPhone 6

Po poważnych upadkach, dostaniu się wilgoci do telefonu, a także zupełnie bez powodu może zdarzyć się, że zauważamy pogorszenie działania aparatu lub całkowite zaprzestanie jego działania. W tym wypadku nie należy próbować wymiany kamery w domu, fachowcy MacWorks czekają na Państwa w Centrum i sprawnie zajmą się wymianą aparatu głównego w iPhone 6.

Wymiana kamery przedniej iPhone 6

Kamera przednia w iPhone 6 może przestać działać z podobnych powodów jak aparat główny. W tym wypadku również samodzielna wymiana jest złym pomysłem, możemy dodatkowo uszkodzić inne części telefonu i doprowadzić do gorszych awarii. Pracownicy MacWorks z chęcią Państwu pomogą przy wymianie kamery przedniej, zrobią to profesjonalnie przy użyciu specjalistycznych narzędzi.

Wymiana mikrofonu iPhone 6

Po uszkodzeniu telefonu lub przedostaniu się wilgoci do jego wnętrza możemy zauważyć pogorszenie działania telefonu. Zdarza się tak, że rozmówca przestaje nas słyszeć w trakcie rozmowy. Mikrofon jest nam potrzebny w telefonie, ale jego samodzielna wymiana jest bardzo trudna zważając na skomplikowaną budowę telefonu. Jak w innych przypadkach specjaliści MacWorks z chęcią pomogą Państwu przy wymianie mikrofonu w iPhone 6. Gwarantujemy użycie specjalistycznych narzędzi i oryginalnych części wymiennych.

Wymiana baterii iPhone 6

Pogorszenie działania baterii jest częstym problemem w iPhone 6. Zauważamy, że bateria szybciej się rozładowuje i wymaga częstszego ładowania, wtedy niestety wymaga wymiany. W serwisie MacWorks wymieniamy baterię w iPhone 6 szybko i sprawnie dzięki naszym doświadczonym pracownikom, specjalistycznym narzędziom i oryginalnym częściom wymiennym.

Wymiana przycisku home iPhone 6

Przycisk home nie jest szczególnie często używanym przyciskiem, jednak mimo to po pewnym czasie używania telefonu zdarza się, że przycisk przestaje działać. Nie jest to ogromna usterka, ale przede wszystkim pogarsza możliwości używania telefonu. Samodzielna wymiana tego przycisku nie jest prosta z powodu skomplikowanego wnętrza telefonu. Ale wychodzimy Państwu naprzeciw, nasi pracownicy czekają w Centrum w serwisie MacWorks, aby pomóc Państwu przy wymianie przycisku home w iPhone 6.

Naprawa iPhone 6 po zalaniu

Często zdarza się zalanie telefonu. IPhone 6 ulega zalaniu przy jedzeniu i piciu, przy złych warunkach pogodowych, a czasem wpada na przykład do wanny, co może być dla niego tragiczne w skutkach. Nawet odrobina wilgoci może poważnie uszkodzić wnętrze telefonu i zaważyć na jego działaniu. Czasem bezpośrednio po zalaniu udaje nam się telefon włączyć i wydaje się, że jest w porządku. Nic bardziej mylnego. Po zalaniu czas jest bardzo ważny, każda chwila może spowodować kolejne zniszczenia. Dlatego w razie tego typu wypadku należy niezwłocznie przynieść telefon do nas, do serwisu MacWorks w Centrum. Tutaj nasi fachowcy przejmą telefon, rozbiorą go przy użyciu specjalistycznych narzędzi, dokładnie osuszą wnętrze i zdiagnozują ewentualne zniszczenia, które poczyniła wilgoć. Jeśli Państwa iPhone 6 jest zalany, zapraszamy do nas, gwarantujemy szybką i dokładną naprawę.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple