Serwis iPhone 6 Plus w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 6 Plus

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone 6 Plus na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 6 Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 6 Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 6 Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 6 Plusod 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 6 Plusokoło 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 6 Plusod 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 6 Plusod 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 6 Plusokoło 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 6 Plusod 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 6 Plusod 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 6 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 6 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 6 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 6 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 6 Plusod 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 6 Plusod 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 6 Plusod 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6 Plusokoło 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 6 Plusokoło 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 6 Plusokoło 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 6 Plusokoło 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 6 Plus + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 6 Plusod 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 6 Plusod 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 6 Plusod 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 6 Plusod 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 6 Plusod 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Naprawa iPhone 6 Plus

Serwis MacWorks w Warszawie przygotował Państwu szeroką ofertę usług, w tym naprawy iPhone 6 plus w Warszawie. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym, wyróżnia nas przede wszystkim doskonałe podejście do klienta, specjalistyczne narzędzia i doświadczeni pracownicy.

W urządzeniach nasi fachowcy są w stanie naprawić lub wymienić baterie, uszkodzony lub zbity wyświetlacz LCD, uszkodzony Dock, szereg taśm i czujników. Naprawy w naszym serwisie przeprowadzane są szybko, tanio na miejscu. Nasz serwis naprawia urządzenia po zalaniu, po upadkach. Posiadamy szereg niezbędnych części i podzespołów niezbędnych do naprawy iPhone 6 Plus na miejscu. Zachęcamy do kontaktu z naszym pogwarancyjnym wsparciem technicznym Apple nasi pracownicy udzielą niezbędnych porad w tematach związanych z użytkowaniem i funkcjonalnością iPhone 6 Plus.

Wymiana szybki (dotyku, digitizera) iPhone 6 Plus

We wszystkich smartfonach od Apple użytkownicy mogą zaznaczyć jedną najczęstszą usterkę, jest to pęknięta szybka. Niestety iPhone 6 plus nie odchodzi od tej reguły i nasi klienci nieustannie potrzebują wymiany zbitej szybki. Usterka ta pochodzi od wszelkich upadków i uderzeń, które są niebezpieczne dla naszego telefonu.
Wymiana szybki w iPhone 6 plus wydaje się prostą czynnością, jednak nie zalecamy robienia tego w domu. Samodzielne próby napraw mogą zakończyć się gorszymi uszkodzeniami, ponieważ polecana jest wymiana całego panelu czyli szkła, wyświetlacza i ekranu dotykowego. Wymiana samej szybki w iPhone 6 może grozić przypadkowym uszkodzeniem pozostałych części, które są połączone. Jeśli Państwa iPhone 6 plus ma zbitą szybkę, zapraszamy do Centrum lub Wilanowa w Warszawie, gdzie specjaliści serwisu MacWorks profesjonalnie zajmą się Państwa telefonem i wymienią uszkodzone elementy na oryginalne części zamienne.

Wymiana ekranu (wyświtlacza, LCD) iPhone 6 Plus

Pęknięty ekran to kolejny bardzo częsty problem w iPhone 6 plus. Nawet przy bardzo ostrożnym używaniu telefonu, może się zdarzyć, że wyświetlacz zostanie porysowany lub nawet pęknięty. Sprawia to problem wielu użytkownikom telefonu, ponieważ nie tylko zmniejsza jego walory estetyczne, ale często może poważnie upośledzić reakcje telefonu na dotyk.
Skomplikowana technologia, którą dysponuje Apple, uniemożliwia samodzielną wymianę ekranu, jeśli ktoś nie jest doświadczony w tego typu naprawach. Jeśli iPhone 6 plus wymaga wymiany wyświetlacza, zapraszamy do serwisu MacWorks w Warszawie, gdzie nasi pracownicy posiadają nie tylko ogromne doświadczenie, ale także specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają wykonanie naprawy bez zagrożenia zniszczeń innych elementów telefonu. Gwarantujemy, że pęknięty ekran w iPhone 6 plus zostanie wymieniony na oryginalną część zamienną, zrobimy to jak najszybciej, aby nie marnować Państwa czasu i umożliwić dalsze korzystanie z telefonu. Wymiana wyświetlacza iPhone w naszym serwisie obejmuję  3 miesięczna gwarancja.

Wymiana obudowy (korpusu) iPhone 6 Plus

Obudowa w iPhone 6 plus jest niezaprzeczalnie ważnym elementem estetycznym tego telefonu, Apple zapewnia Państwu nowoczesny design, więc telefony cieszą nie tylko wieloma możliwościami użytkowania, ale także samym wyglądem.
Jednak obudowa nie ma tylko ładnie wyglądać, jej głównym zadaniem jest ochrona delikatnego wnętrza telefonu przed wilgocią i zniszczeniami. Niestety przy upadku obudowa iPhone 6 plus może zostać zniszczona, wtedy wymaga natychmiastowej wymiany, aby nie narażać wnętrza telefonu na uszkodzenia i wilgoć. Pęknięta obudowa iPhone 6 plus może również zagrozić, że jej zniszczone części mogą same spowodować dalsze zniszczenia.
Jeśli zdarzyło się, że iphone 6 ma zniszczoną obudowę, zapraszamy do serwisu MacWorks, gdzie oferujemy Państwu wymianę jej na nową i oryginalną. Do tego typu naprawy wymagane są specjalistyczne narzędzia, którymi dysponują nasi fachowcy.

Wymiana głośnika iPhone 6 Plus

Każdy użytkownik iPhone 6 plus miał kiedyś problem z głośnikiem, zdarza się, że zaczynamy słyszeć dziwne szumy, trzaski albo telefon w ogóle przestaje wydawać jakiekolwiek dźwięki. Jest to ogromna niedogodność, jak można rozmawiać przez telefon nie słysząc swojego rozmówcy? Niestety nie można.
Czym może być spowodowana awaria głośnika? Czynników może być wiele, wyróżniamy szczególnie upadki oraz wilgoć dostającą się pod obudowę. W obu wypadkach uszkodzone mogły zostać różne elementy telefonu.
W wypadku spostrzeżenia jakichkolwiek problemów z głośnikiem w iPhone 6 plus, zapraszamy do Centrum lub Wilanowa, gdzie specjaliści serwisu MacWorks dokładnie obejrzą Państwa telefon, znajdą usterkę i wymienią głośnik na nowy. Gwarantujemy Państwu szybkość usługi i oryginalne części zamienne.

Wymiana przycisku zasilania (power) iPhone 6 Plus

Przycisk power jest stosunkowo często używany przez właścicieli iPhone 6 plus. Jego awaria staje się uciążliwa w momencie, gdy nie możemy włączyć telefonu po jego rozładowaniu i zostajemy bez telefonu.
Przycisk zasilania w iPhone 6 plus może zostać zniszczony przez te same czynniki, które są niebezpieczne dla innych części telefonu, czyli głównie przez upadki i wilgoć.
Wymiana przycisku power w iPhone 6 plus jest skomplikowanym procesem, ponieważ wymaga wymiany elementu, na którym znajdują się również przewody innych przycisków telefonu. Jeśli osoba niedoświadczona podejmie próby naprawy i wymiany przycisku zasilania, może spowodować jeszcze większe zniszczenia i zatrzymać działanie innych przycisków.
Serwis MacWorks zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponują ogromnym doświadczeniem i przy pomocy specjalistycznych narzędzi, zachowując niezbędną delikatność znajdą usterkę i jak najszybciej ją naprawią. Wymiana wszystkich elementów telefonów wykonywana jest przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

Wymiana przycisku home iPhone 6 Plus

Jak wszystkie inne telefony Apple, iPhone 6 plus wyposażony jest w przycisk home. Nie jest to przycisk używany przez większość czasu pracy telefonu, panel dotykowy oferuje Państwu dostęp do większości możliwości urządzenia. Jednak w pewnym momencie w końcu przycisk home musi zostać użyty.
Po pewnym czasie użytkowania wszystkie przyciski ulegają zużyciu lub mogą zostać zniszczone przez upadek, uderzenie lub wilgoć przedostającą się do wnętrza obudowy.
Budowa iPhone 6 plus jest skomplikowana, więc wymiana przycisku home wymaga doświadczenia, w przypadku niedoświadczonej osoby próby naprawy mogą skończyć się uszkodzeniem pozostałych przycisków telefonu lub innych jego części. Jednak nie muszą się Państwo martwić, warszawski serwis MacWorks zatrudnia tylko doświadczonych specjalistów, którzy bez przeszkód wymienią przycisk home w iPhone 6 plus bez obaw o zniszczenie innych elementów wewnętrznych.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6 Plus

Gniazdo ładowania jest jednym z najwrażliwszych miejsc w iPhone 6 plus, zagrożone jest wieloma czynnikami. Do zniszczenia gniazda zasilania może dojść przez zbyt częste ładowanie telefonu, skoki napięcia, niewłaściwe obchodzenie się ze smartfonem i wiele innych.
Jeśli iPhone 6 plus nie ładuje się, oznacza to, że uszkodzony może być przewód, wtedy wystarczy wymienić go na nowy, czasem zdarza się zabrudzenie wnętrza gniazda ładowania albo po prostu jego uszkodzenie.
Wymiana gniazda ładowania iPhone 6 plus jest skomplikowanym procesem, wymaga znajomości budowy urządzenia, specjalistycznych narzędzi oraz dużego doświadczenia. Tym wszystkim dysponujemy w MacWorks, nasi wykwalifikowani specjaliści czekają, aby Państwu pomóc. W krótkim czasie wymienią uszkodzone gniazdo ładowania na nową i oryginalną część zamienną.

Wymiana aparatu głównego iPhone 6 Plus

Aparat jest atrakcyjną częścią iPhone 6 plus, Apple oferuje swojemu klientowi najlepszą rozdzielczość i doskonałą jakość wykonywanych zdjęć. Problem zaczyna się kiedy aparat przestaje działać, albo robione przez niego zdjęcia są wyraźnie gorszej jakości, rozmazane i tym podobne. Uszkodzenia aparatu w iPhone 6 plus spowodowane są wieloma czynnikami. Wyróżnić przede wszystkim możemy wady fabryczne, które od początku zaważają na jakości urządzenia. Oprócz tego zagrożeniem jest oczywiście wilgoć dostająca się do wnętrza obudowy i wszelkiego rodzaju upadki i uderzenia.
Wymiana aparatu głównego również nie jest prostym procesem. Wszelkie ingerencje osoby niedoświadczonej grożą dalszymi zniszczeniami. Fachowcy serwisu MacWorks w Centrum oraz naWilanowie dysponują nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale również specjalistycznymi narzędziami, które umożliwiają sprawne naprawy. Jeśli aparat iPhone 6 plus wymaga wymiany, gwarantujemy, że używamy oryginalnych części zamiennych.

Wymiana kamery przedniej iPhone 6 Plus

Kamera przednia jest coraz częściej używaną opcją w iPhone 6 plus. Tak samo jak w aparacie głównym zdarzają jej się usterki. Na jakość zdjęć wpływają wady fabryczne oraz wypadki, które zdarzają się każdemu użytkownikowi telefonu. Czasem zdarza się, że iPhone 6 plus spadnie lub zostanie zalany, co wpływa na wiele elementów telefonu, w tym również na kamerę przednią.
Jeśli zauważą Państwo pogorszenie jakości zdjęć wykonywanych przez kamerę przednią, zapraszamy do MacWorks. I w tym wypadku nasi specjaliści wychodzą Państwu naprzeciw, oferując pełen cykl diagnostyczny telefonu, znalezienie usterki i naprawienie jej lub po prostu wymianę kamery przedniej na nową i oryginalną część zamienną.

Wymiana mikrofonu iPhone 6 Plus

Oprócz awarii głośnika w rozmowie może przeszkadzać nam awaria mikrofonu. Wtedy działanie usterki jest wręcz przeciwne, czyli my możemy słyszeć rozmówcę doskonale, ale on niestety nie słyszy nas wcale albo słyszy dodatkowe zakłócenia dźwięku. Jeśli zauważymy w swoim telefonie taki problem, najprawdopodobniej oznacza to awarię mikrofonu.
Niedziałający mikrofon w iPhone 6 plus może być najczęściej skutkiem upadku telefonu lub jego zalania.
Jeśli zauważają Państwo, że mikrofon nie działa odpowiednio, zalecamy zgłosić się do Centrum albo Wilanowa do serwisu MacWorks. Nasi specjaliści doskonale znają się na naprawie telefonów i szybko znajdą usterkę i wymienią mikrofon na nową i oryginalną część zamienną.

Wymiana baterii iPhone 6 Plus

Zepsuta bateria jest bardzo częstym problemem w iPhone 6 plus. Świadczy o tym przede wszystkim wyraźne skrócenie działania telefonu, zaczyna się coraz szybciej rozładowywać przy takim samym używaniu telefonu. Problemem z baterią mogą być również widoczne deformacje baterii, co może stwarzać zagrożenie dla użytkownika.
Specjaliści MacWorks proponują Państwu szybką diagnostykę problemu i wymianę baterii na nową i oryginalną część zamienną, co gwarantuje możliwość dalszego korzystania z uroków telefonu.

Zalany iPhone 6 Plus

Częstym wypadkiem jest pozostawienie telefonu na działanie różnego rodzaju płynów. Zdarza się, że klienci jedzą i piją przy telefonie i przypadkowo go zalewają. Wiele osób upuszcza iPhone 6 plus na przykład do wanny pełnej wody lub wystawia go na złe warunki pogodowe.
W wypadku zalania telefonu ważny jest przede wszystkim czas. Telefon należy natychmiastowo wyłączyć i odłączyć od ładowarki, jeśli jest podłączony. Jeśli płyn pozostał na powierzchni smartfona trzeba go usunąć.
Potem niestety nic nie możemy już zrobić. Należy niezwłocznie zanieść telefon do serwisu, każda kolejna minuta prowadzi do postępującego procesu utleniania i zniszczenia kolejnych elementów iPhone 6 plus. Specjaliści MacWorks wiedzą, jak sobie radzić z takimi problemami. Telefon trzeba rozkręcić i delikatnie osuszyć, przeprowadzą oni również dokładny cykl diagnostyczny i znajdą wszystkie zniszczenia wprowadzone przez wilgoć oraz sprawnie je naprawią lub wymienią zniszczone części. Gwarantujemy, że usługa zostanie przeprowadzona najszybciej, jak to tylko możliwe, używamy tylko specjalistycznych narzędzi i oryginalnych części zamiennych, co umożliwi Państwu dalszą radość z użytkowania telefonu.efonu.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?