Naprawa po zalaniu

Wymiana klawiatury

Wymiana Dysku

Wymiana Matrycy

Wymiana baterii

Wymiana TouchPad

Serwis MacBook Warszawa

 • Darmowy odbiór na terenie Warszawy
 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (od kilku godzin)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący (w zależności od rodzaju napraw)

Umów się na damową diagnozę

[contact-form-7 id=”7133″ title=”MacBook”]

Serwis MacBook Warszawa

Profesjonalna naprawa MacBooków

 • Darmowy odbiór na terenie Warszawy
 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (od kilku godzin)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący (w zależności od rodzaju napraw)

Umów się na damową diagnozę

[contact-form-7 id=”7133″ title=”MacBook”]

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Serwis MacBook Warszawa – serwis macworks świadczy usługi serwisowe, napraw MacBook na tereńie całej Warszawy w dzielnicach takich jak Bemowo, Centrum, Grochów, Gocław, saska kępa. Serwis MacBook Warszawa wykonuje szybkie diagnozy, szybkie tanie naprawy po zalaniach uszkodzeniach matryc, wymian klawiatur, napraw zasilania, wymiany grafik, BGA plus wiele innych napraw MacBook. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani naprawa waszego macbooka a nie jesteście państwo z Warszawy zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem za pomoca formularza kontaktowego znajdującego sie na naszej stronie internetowej, naprawa zdalna. Dzięki naprawie zdalnej w naszym serwisie MacBook zostanie szybko zdiagnozowany, i ewentualnie po diagnozie i wycenie naprawiony.

Apple MacBook

Apple stworzyło niezawodny system operacyjny OS X, który został zaprojektowany między innymi dla laptopów z serii MacBook. Stworzenie niezawodnego systemu to tylko część pracy. Projektanci Apple mieli także za zadanie dopasowanie do komputera sprawdzonych i wydajnych części, tak aby praca z tymi produktami była przyjemna i efektowna. Jak wiemy, czasami nawet najlepsze rozwiązania zawodzą. Tak jest też w przypadku laptopów MacBook. W najmniej odpowiedniej dla nas chwili, naszemu komputerowi może przydarzyć się nieszczęście, takie jak zalanie, rozbicie ekranu, uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia systemu OS X.
Nieistotne jest to, co przydarzyło się Twojemu Macbookowi. Serwis Macbook w naszym centrum napraw rozwiąże każdy problem z twoim laptopem.

Naprawa MacBook

Jeżeli szukasz porządnego i sprawdzonego serwisu macbook dla Twojego komputera to z pomocą przychodzi serwis macbook – Serwis MacWorks Warszawa. Nasza firma specjalizuje się w tym czego szukasz – naprawa Macbook. Specjalizujemy się w usługach takich jak: reballing, wymiana baterii, dysku, matrycy i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszym Serwisem Macworks z innymi pytaniami.

Czyszczenie Macbooka

Komputera używamy praktycznie codziennie, stanowi on nieodłączny element naszej pracy lub rozrywki. Często środowisko, w jakim przebywa nasz sprzęt nie jest idealne i daleko mu do laboratoryjnej czystości. Na naszych biurkach, szafkach i półkach często zalegają niewielkie ilości kurzu, które mogą zagrozić komputerowi. Dostają się one do wnętrza Macbooka poprzez otwory wentylacyjne i szczeliny. Niekiedy lubimy też jeść przy komputerze, wtedy bardzo małe cząstki jedzenia, np. pieczywa lub chrupek mogą się dostać do wnętrza urządzenia przez szczeliny dookoła klawiszy na klawiaturze. Serwis Macbook Macworks Warszawa zachęca i zaprasza do skorzystania z usługi czyszczenia Twojego komputera. Czyszczenie macbooka jest bowiem bardzo istotne, zapewnia to dłuższą żywotność Maca, zapobiega przed niestabilną pracą, przegrzewaniem się, a nawet poważnymi usterkami, takimi jak utrata Twoich cennych danych na dysku. Nikt nie chce przecież utracić swoich rodzinnych zdjęć, fotek z wakacji, olbrzymiej muzycznej biblioteki, gier, filmów, czy ważnych plików nad którymi ciężko pracowałeś w tak błahy sposób. Nie czekaj dłużej, przynieś swojego macbooka na czyszczenie do naszego Serwisu Macbook. Niech Twoje jabłko pozostanie świeże na dłużej.

Wymiana dysku Macbook

Apple Macbook to świetne urządzenie, które jest perfekcyjnie zaprojektowane do codziennego użytku. Dysk w naszym Macbooku może pomieścić wiele informacji, zarówno ważnych (dokumenty służbowe, zdjęcia), jak i tych mniej istotnych (filmy, zdjęcia, gry). Czasem nasz komputer może na przykład ulec wypadkowi. Często cierpi na tym dysk, który trzeba wymienić na nowy. Wypadki takie jak upadek, czy silny wstrząs naszego maca mogą być przyczyną uszkodzenia dysku. Niekiedy zdarza się, że po upadku nasz komputer działa dalej, jednak nie należy takiego zdarzenia ignorować. Wstrząs dysku macbook może prowadzić do powolnego uszkadzania się tego podzespołu, co możemy zaobserwować poprzez spadek wydajności pracy, a nawet częściową lub całkowitą utratą danych.
Usługa wymiany dysku macbook jest oczywiście dostępna w naszym serwisie Macworks Warszawa Centrum. Nie zwlekaj i dostarcz Twój Macbook do nas, a dysk zostanie wymieniony na nowy.

Wymiana baterii Macbook

Komputery Apple Macbook zostały wyposażone w wydajną baterię o ogniwach litowo-polimerowych (Li-Pol) w celu zapewnienia długiej pracy w miejscach, w których nie możesz podłączyć swojego Macbooka do prądu. Baterie stosowane w Macbookach to wysoce zaawansowane i popularne akumulatory, które mają dużą pojemność, a także szybko się ładują. Uważa się je za jedne z najłatwiejszych i najbezpieczniejszych w użyciu – można je ładować w dowolnej chwili, nie trzeba ich rozładowywać do zera, tak jak to bywa w przypadku innych typów ogniw. Mimo wielu zalet występują tu także wady i usterki. Niekiedy w naszym Apple Macbook bateria wymaga naprawy. Może to być spowodowane na przykład przez zbytnie przegrzanie się baterii. Bateria w naszym macbooku ulega też tak zwanemu starzeniu się, czyli traci swą pierwotną wydajność z biegiem czasu – przechodziła bardzo dużo cykli ładowań i rozładowań.
W serwisie Macbook Macworks Centum wierzymy, że podstawą mobilności laptopów firmy Apple jest zdrowa i w pełni funkcjonalna bateria. Jeżeli zauważyłeś w swoim Macbook’u spadek czasu pracy na baterii i co chwilę musisz podłączać go do ładowarki to koniecznie odwiedź nasz serwis. Skorzystaj z naszej oferty, gdy twoja bateria wymaga naprawy.
Wymiana baterii macbook jest szybka. Wymienimy ją na nową, więc z powrotem będziesz mógł cieszyć się długim czasem pracy Twojego Macbook’a.

Wymiana klawiatury MacBook

Klawiatura, jako jeden z dwóch podstawowych urządzeń wejścia, to niezwykle ważny element Twojego Macbook’a, dlatego też istotne jest by była ona w jak najlepszej kondycji. Dzięki temu Twoja codzienna praca na klawiaturze Macbook jest wygodna i przyjemna. Klawisze w sprzęcie Apple zostały dobrze zaprojektowane i dopasowane do dłoni o różnych rozmiarach, tak aby użytkownik Macbook’a nie odczuwał dyskomfortu podczas pisania długich tekstów lub grania w gry.
Jedną z głównych przyczyn uszkodzenia klawiatury jest zalanie jej płynem. Często zdarza się przecież, że podczas pracy na komputerze pijemy różnego rodzaju napoje, takie jak kawa, herbata lub sok. Nasza nieostrożność może przyczynić się do mimowolnego uronienia kilku kropel tych cieczy i tym samym uszkodzenia klawiatury. Gdy rozlana ciecz nie zetknie się z pozostałymi elementami Macbook’a możesz odetchnąć z ulgą, gdyż szkoda nie jest duża. Do jej naprawienia wystarcza jedynie wymiana klawiatury Macbook, dostępna w naszym serwisie – Macworks Warszawa – Centrum.

Wymiana matrycy (ekranu) MacBook

Ekrany, w które wyposażone zostały komputery Macbook, Macbook PRO lub Macbook RETINA podbijają serca właścicieli urządzeń firmy Apple. Zachwyt wzrósł wraz z wprowadzeniem notebooków Apple Macbook Retina, których matryce charakteryzowały się bardzo wysoką rozdzielczością, wyrazistością, nasyceniem i dobrym odwzorowywaniem kolorów. O takich ekranach w innych laptopach możemy tylko pomarzyć, a od matrycy Retina ciężko jest oderwać swój wzrok. Monitor będzie spełniał nasze oczekiwania, zachowując przy tym bardzo wysoką jakość wyświetlanego na nim obrazu tylko wtedy, gdy będzie w dobrej kondycji. Niekiedy zdarza się, że ekrany w naszych laptopach Macbook tracą swoją świeżość i przestają nas olśniewać swoją krystaliczną przejrzystością. Dzieje się tak z wielu powodów, na przykład przez kurz dostający się pod warstwę ochronną, powstawanie czarnych punktów na matrycy (tak zwanych bad pixeli), powstawanie plam, kolorowch pasków i tym podobnych.Celowa jest wtedy naprawa ekranu. Nasz monitor narażony jest też na uszkodzenia mechaniczne, między innymi pęknięcia i rozbicia ekranu. W takim wypadku konieczna jest wymiana matrycy na nową. Każdy, kto pracuje na na Macbook’u wyposażonym w ekran Retina wie, że dobry i sprawny ekran to wyjątkowa zaleta komfortowego użytkowania notebooka.
W serwisie Macbook Macworks w Warszawie Centrum oferujemy usługę: wymiana matrycy macbook, dzięki czemu ekran Twojego Maca, który zaczął odbiegać od perfekcji, znów będzie wyglądał jak nowy.

Naprawa zasilacza w MacBooku

Po podłączeniu MacBooka do ładowania jego zasilacz nie pracuje prawidłowo i nie ładuje baterii? Nie trzeba od razu kupować nowej ładowarki. Przeważnie rozwiązaniem jest wymiana kabla w zasilaczu, a czasem jego kondensatorów. Wielu ludzi próbuje naprawić to na własną rękę, używając przy tym okablowania nieznanego pochodzenia, które może być bardzo niebezpieczne dla sprzętu. Nasz serwis posiada odpowiednie części, dając Państwu pewność, że po wymianie MacBook będzie działał wydajnie i będzie bezpieczny.

Naprawiamy następujące modele:

 • MacBook (13-cali Early 2008) A1181
 • MacBook (13-cali Late 2008) A1181
 • MacBook (13-cali Aluminium Late 2008) A1278
 • MacBook (13-cali Early 2009) A1181
 • MacBook (13-cali Mid 2009) A1181
 • MacBook (13-cali Late 2009) A1342
 • MacBook (13-cali Mid 2010) A1342
 • MacBook (Retina 12-cali Early 2015) A1534
 • MacBook (Retina 12-cali Early 2016) A1534

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple