Serwis iPhone 8 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 8

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone 8 na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 8od 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 8od 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 8od 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 8od 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 8około 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 8od 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 8od 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 8około 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 8od 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 8od 45 minut90 dni
Wymiana/naprawa modułu ładowania bezprzewodowego iPhone 8od 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 8od 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 8od 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 8od 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 8od 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 8od 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 8od 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 8od 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 8około 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 8około 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 8około 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 8około 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 8 + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 8od 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 8od 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 8od 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 8od 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 8od 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Serwis iPhone 8

Dziesięć lat temu firma Apple pokazała swojego pierwszego iPhona. Zgodnie z dotychczasowym nazewnictwem, wprowadzonym przez firmę Apple bezpośrednim następcą iPhone’a 7 — powinien być iPhone 7s. Tymczasem Apple zaskoczył wszystkich i nazwał go po prostu iPhone 8. Dla miłośników produktów marki Apple to długo wyczekiwany model smartfona. Jeśli wierzyć producentom, nowy iPhone 8 odporny jest na wodę i pył, a obudowa ma z obu stron najmocniejsze szkło, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie. Spina ją obręcz z dopasowanego kolorystycznie lotniczego aluminium. Obudowę zaprojektowano w trzech nowych wykończeniach i tutaj na pewno ucieszy się damska część użytkowników tego flagowego produktu marki Apple: kolorach gwiezdnej szarości, srebrnym i złotym.

Jeśli jednak odporność na wodę i pył, okaże się tylko marketingowym chwytem producentów, nasi specjaliści z serwisu MacWorks w Warszawie zrobią wszystko, abyś mógł ponownie cieszyć się z pełnej funkcjonalności telefonu iPhone 8.

Wymiana szybki iPhone 8

Pęknięte szybki to plaga wśród dzisiejszych użytkowników smartfonów. Nie inaczej jest w przypadku iPhonów. Trzeba się z tym niestety pogodzić. iPhon-y już tak mają. Telefon jak telefon, wizualnie na pewno ładniejszy od konkurencyjnych modeli innych producentów smartfonów, ale niestety nie tak trwały, jak „konkurencja”. I chociaż gdy wysuwa Ci się z ręki, a Ty śledzisz trajektorie jego lotu i masz nadzieję, że upadnie na dywan, trawnik, albo kanapę, a nie asfalt, beton, czy granitowe płytki – przeznaczenie chce inaczej.

Wielu klientom naszego serwisu MacWorks iPhony 8 wypadły z rąk tuż przed domem. Niestety po takim brutalnym zderzeniu z wycieraczką, czy schodami, nie są już ładniejsze od konkurencji. Często nawet etui nie pomaga. Jest taka niepisana zasada, że im nowocześniejszy jest smartfon, tym bardziej narażony jest na zniszczenie i stłuczenia. Kiedy Ty rozpaczasz po stracie swojego wymarzonego telefonu – wkraczamy my, specjaliści z warszawskiego serwisu MacWorks.

Skomplikowana obudowa nowego iPhona 8 nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych fachowców. Uwaga! W trosce o najwyższą jakość usług i z szacunku dla naszych klientów, nie korzystamy z chińskich zamienników. Wymieniając ekran swojego iPhona8 w serwisie MacWorks , po naprawie jego obraz będzie wyglądał dokładnie tak, jak w ekranie fabrycznie zamontowanym. Czułość i dokładność ekranu będzie działać nieskazitelnie, jak w telefonie dopiero co wyjętym z pudełka. Przed decyzją o wymianie uszkodzonego ekranu w innym serwisie na tani ekran zamienny, zastanów się dwa razy.

Dlatego w naszym serwisie MacWorks w Warszawie oferujemy najbardziej skuteczną i bezpieczną opcję wymiany całego modułu ekranowego. Jeśli przypadkiem upuściłeś swój drogocenny smartfon iPhone 8 i niefortunny upadek spowodował uszczerbek w samej szybce telefonu, zgłoś się do naszego serwisu MacWorks w Warszawie, gdzie nasi specjaliści zagwarantują bezpieczną i przede wszystkim skuteczną wymianę kompletnego modułu ekranowego iPhone 8 na nowy, gwarantując pełne zadowolenie z wykonanej usługi.

Wymiana ekranu (wyświetlacza, LCD) iPhone 8

Każdego dnia nasi fachowcy z serwisu MacWorks w Warszawie wymieniają dziesiątki ekranów w iPhonach 8. Nasi specjaliści wymienią Twój uszkodzony lub zniszczony wyświetlacz w iPhone 8. Jak to zrobią? Precyzyjnie zdemontują uszkodzony wyświetlacz LCD, a następnie profesjonalnie zamontują nowy wyświetlacz firmy iPhone 8 (warstwę dotykową,wyświetlacz LCD).

Wymiana ekranu iPhone odbywa się przy zachowaniu obowiązujących wymogów producenta oraz wszelkich norm bezpieczeństwa. W trakcie naprawy wykorzystujemy tylko oryginalne części. Podzespoły, które zamontują nasi specjaliści w Twoim iPhonie 8 dedykowane są do Twojego telefonu. Daje Ci to gwarancję, że Twój smartfon urządzenie nie straci swoich dotychczasowych właściwości i będzie funkcjonowało tak jak przed feralną usterką.
Skomplikowana i ultra nowoczesna konstrukcja smartfona iPhone 8 firmy Apple sprawia, że samodzielna wymiana ekranu jest prawdziwym wyzwaniem dla przeciętnego użytkownika. Z doświadczenia wiemy, że nie warto wykonywać tego samemu.

Codziennie „ratujemy” dziesiątki klientów, którzy na własną rękę, korzystając ze znalezionych w internecie filmów instruktażowych, próbowali naprawić ekran swojego iPhona 8. Niestety nigdy nie kończy się to dobrze. Tutaj z pomocą przychodzi nasz wykwalifikowany oraz doświadczony personel, który zajmie się Twoim iPhonem 8 z należytą ostrożnością, przy użyciu specjalnie do tego stworzonych narzędzi, aby nie uszkodzić przy wymianie ekranu jego bardzo delikatnych komponentów, z jakich się składa. Wszystkie ekrany mamy zawsze na miejscu. Nie musisz umawiać się na spotkanie. Wystarczy po prostu do nas przyjść w godzinach pracy serwisu MacWorks w Warszawie.

Wymiana baterii iPhone 8

Odkąd nowy iPhone 8 pojawił się w sprzedaży w internecie pojawiły się informacje o rosnącej liczbie użytkowników tego smartfona, w telefonach których, wybrzuszająca się bateria wypychała ekran, odklejając go od smartfona. W kilku przypadkach sytuacja miała miejsce nawet podczas ładowania iPhona 8 oryginalną ładowarką i kablem Lightning.

Problem z wybrzuszającą się baterią pojawił się także już podczas wyjęcia smartfona z pudełka. Jak tłumaczą się specjaliści z firmy Apple, wina może leżeć zarówno po stronie złego transportu urządzeń, jak i po stronie kilku wadliwych podzespołów. Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważna jest bateria w smartfonie.

Bez niej nie włączysz swojego telefony, nie wyślesz wiadomości, czy nie odpalisz żadnej aplikacji, co gorsza nie będziesz w kontakcie z twoimi przyjaciółmi, czy znajomymi. Twój telefon będzie po prostu „martwy”. Jeśli przyłapujesz się na tym, że Twój smartfon coraz szybciej się rozładowuje, a Ty za każdym razem, gdy wychodzisz gdzieś ze znajomymi, musisz mieć przy sobie ładowarkę, powinna Ci się zapalić czerwona lampka ostrzegawcza w głowie, która mówi: Sprawdź swoja baterie w iPhonie 8! Jeśli kupiłeś telefon tylko po to, aby stanowił element dekoracji Twojego mieszkania, to ok. Może tak leżeć, gdzieś między doniczką, a książką. Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie życia i funkcjonowania bez swojego iPhona 8, a masz problemy z jego baterią, nie czekaj. Zgłoś się do naszego serwisu MacWorks w Warszawie. Nasi specjaliści, mają wieloletnie doświadczenie w pracy ziPhonami. Zajmą się twoim iPhonem 8, jak swoim. Nie musimy Ci tłumaczyć, jak łatwo zniszczyć Twój delikatny iPhone 8 poprzez próbę samodzielnej naprawy, czy wymiany jego baterii, bez odpowiednich narzędzi i stanowiska pracy. Jeśli zależy Ci, aby jak najdłużej cieszyć się użytkowaniem Twojego telefony, nie zwlekaj. Czekamy na Ciebie w serwisie MarkWorks w Warszawie.

Wymiana aparatu iPhone 8

Nie od dziś wiadomo, że najlepszy aparat to ten, który przez cały czas mamy przy sobie. Odkąd pojawiły się smartfony fotografia na odległość, nawet z najdalszych zakątków naszego globu jest możliwa dla każdego. Najważniejsze są parametry, a konkretnie matryca. Na szczycie rankingu najlepszych aparatów w smartfonach, znalazł się właśnie iPhone 8.
Większość z nas nie wyobraża sobie życia, czy codziennego funkcjonowania, bez naszych aparatów fotograficznych wbudowanych w smartfony. Robimy zdjęcia naszym dzieciom, dokumentujemy ważne dla nas chwile, „pstrykamy” sobie pamiątkowe „selfie”, kręcimy filmy z pierwszych kroków naszych pociech, czy szkolnych uroczystości. Przez długie lata iPhone wyznaczał trendy jeśli chodzi o fotografię mobilną.

Zarówno w kwestii sprzętowej, jak i programowej. iPhone’y miały nie tylko najlepsze aparaty, ale też najlepsze oprogramowanie do edycji. Nie inaczej jest w przypadku iPhona 8. Deklasuje konkurencje pod wieloma względami, iPhone 8 ma jeszcze bardziej zaawansowany aparat 12 MP. Z większą i szybciej działającą matrycą, nowym filtrem barwnym, głębszymi pikselami oraz optyczną stabilizacją obrazu dla zdjęć i wideo. Wśród zalet aparatu iPhone 8 warto wymienić także tryb portretowy. To właśnie w tym trybie możesz zmienić oświetlenie nawet wtedy, kiedy zdjęcie zostało już wykonane. Dodatkowym plusem jest HDR na każdym zdjęciu.

Oznacza to, że fotografie poszczycić się mogą większa liczbą szczegółów. Zdjęcia są ostrzejsze i bardziej wyraziste. Co jeśli Twój aparat w iPhonie 8 przestaje jednak robić ostre zdjęcia, pęka szkiełko lub w ogóle nie działa? Masz dwa wyjścia: albo się z tym godzisz i pozbawiasz się całej radości fotografowania, otaczającego Cię świata, albo decydujesz się na pomoc naszych specjalistów z serwisu MacWorks w Warszawie. Poradzimy sobie z każdym uszkodzeniem Twojego aparatu. Przy zachowaniu najwyższej ostrożności, szybko i sprawnie wymienimy Twój uszkodzony aparat na nowy, abyś znów mógł w pełni korzystać ze wszystkich możliwości twojego iPhona 8.

Wymiana głośnika iPhone 8

Niedługo po premierze smartfona iPhone 8 pojawiły się głosy na temat problemów ze smartfonami. W niektórych egzemplarzach występują trzaski i szumy w trakcie prowadzanie rozmów telefonicznych. Nic tak nie irytuje, jak sytuacja, w której dzwonisz do kogoś bliskiego, a osoba po drugiej stronie słuchawki, kompletnie Cię nie słyszy, albo jedynym co słyszy są trzaski. Krzyczysz, denerwujesz się, a to nic nie daje.

Nagrałeś świetny filmik z koncertu swojego ulubionego zespołu. Chcesz się pochwalić znajomym, a tutaj kolejna przykra niespodzianka. Obraz owszem jest ostry, ale nie ma dźwięku. Co w takiej sytuacji? Oznacza to tylko jedno. Aby nadal cieszyć się w pełni swoim smartfonem, musisz wymienić w nim głośnik. Nie radzimy jednak robić tego samodzielnie. Dla naszych specjalistów z serwisu MacWorks w Warszawie, tak skomplikowana naprawa, jaką jest wymiana głośnika w naszpikowanym elektroniką iPhonie 8, to zwykłe codzienne zadanie, któremu bez problemu sprostają.

Bez odpowiednich narzędzi i wieloletniego doświadczenia jakakolwiek amatorska próba naprawy lub wymiany głośnika w iPhonie 8 może jedynie pogorszyć jego stan. Naprawę zostaw naszym fachowcom z serwisu MacWorks w Warszawie. Dzięki naszej specjalistycznej pomocy i wieloletniemu doświadczeniu będziesz mógł ponownie słuchać swojej ulubionej muzyki.

Wymiana mikrofonu iPhone 8

Rozmówcy nie słyszą Twojego głosu podczas rozmowy telefonicznej lub połączenia przy użyciu funkcji FaceTime? Wydaje Ci się, że dźwięk połączenia jest jakby zniekształcony? Być może uszkodzeniu uległ mikrofon w twoim iPhonie 8.

Powodów uszkodzenia może być wiele: od wilgoci po uszkodzenia mechaniczne. IPhone8 to bardzo delikatna i subtelna konstrukcja. Jeśli nie chcesz pogorszyć jego stanu, a na pewno tego nie chcesz – nie próbuj samodzielnie diagnozować problemów z mikrofonem. Zgłoś się do naszych specjalistów z serwisu MacWorks w Warszawie. Serwis MacWorks w Warszawie wraz ze swoim wyspecjalizowanym personelem dokładnie zdiagnozuje usterkę i niezauważalnie wymieni wadliwy lub uszkodzony głośnik na nową, oryginalną część gwarantując pełną satysfakcję z wykonanej naprawy.

Jednak nawet dla naszego wyspecjalizowanego personelu naprawa ta, jest prawdziwym wyzwaniem, wymaga nie tylko odpowiednich narzędzi, ale przede wszystkim sprawnych rąk i skupienia naszego specjalisty. Warunki jakie posiadamy w naszym serwisie MacWorks w Warszawie sprawią, że nawet tak ciężka i skomplikowana naprawa jaką jest wymiana mikrofonu w iPhonie 8 przebiegnie szybko i sprawnie, pozwalając Ci na nowo cieszyć się z każdej rozmowy.

iPhone 8 po zalaniu

Pomimo zapewnień firmy Apple, według których iPhone 8 odporny jest na wodę, nie do końca w to wierzymy. Potwierdzają to nasi klienci, którzy przynoszą nam swoje z założenia wodoodporne iPhony8, prosząc o ich naprawę, bo w kontakcie z cieczą, po prostu przestają działać. Imponujące są pamiątkowe zdjęcia z podwodnych zabaw z delfinami, czy film z nurkowania wśród przepięknych raf koralowych.

Niestety takie wakacyjne nurkowanie z iPhonem 8 może się źle skończyć. Zalany iPhone to jedna z najczęstszych i najpoważniejszych usterek, z którą się spotykamy. Niezależnie od tego na jak długo iPhone wpadł do wody bardzo ważna jest błyskawiczna reakcja. Jeśli przydarzy Ci się taka przykra przygoda, a twoje dziecko wpadnie na świetny pomysł kąpieli z twoim iPhonem 8, albo zwyczajnie zalejesz go poranna herbatą. Nie panikuj. Nie próbuj włączyć go na siłę. Przynieś go do naszych specjalistów z serwisu MacWorks w Warszawie, którzy doskonale wiedzą jak i przy pomocy jakich narzędzi, bezpiecznie osuszyć Twój smartfon. Nasz pracownik dokona oceny poczynionych przez wilgoć szkód, poinformuje Cię także o kosztach ewentualnej naprawy, abyś mógł samodzielnie zadecydować, czy warto go naprawiać.

Pamiętaj, że naprawy po zalaniu, szczególnie tak wrażliwych urządzeń jakimi są smartfony iPhone 8, bywają bardzo niewdzięczne, ciecz dostaje się dosłownie wszędzie, dlatego tak ważny w takich przypadkach jest czas. Nie zwlekaj i skorzystaj z pomocy naszych fachowców z serwisu MaCWorks w Warszawie.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?