ipad 3
[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#fcfba8″]

Kurier w Warszawie

100 50 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#f678ff”]

Kurier okolice Warszawy

199 100 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”dropbox” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Paczkomaty inPost” position=”center” icon_color=”#f44168″]

Paczkomaty inPost cała Polska

30 zł w dwie strony

Serwis iPad 3 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa Twojego iPad 3

 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (24 godziny)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący*
[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

IPad 3 to jeden z tabletów firmy Apple, które są bardzo pożądane przez klientów. Nowoczesny design, wielozadaniowość i komfort użycia są cechami, które zdecydowanie wyróżniają iPad 3. Wielokrotnie spotykamy się z tym, że pewne części urządzenia ulegają zużyciu lub zniszczeniu w wyniku przykładowo upadku. W tym wypadku polecamy zgłoszenie się do serwisu MacWorks, który mieści się w Wilanowie. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest wykwalifikowana kadra, która służy Państwu swoim wieloletnim doświadczeniem. Zgłaszali się do nas już klienci z przeróżnymi problemami, dlatego naprawa iPad 3 w Warszawie nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Wymiana szyby iPad 3

Pęknięta szybka iPad 3? To może zdarzyć się każdemu. Niestety szyba używana przy budowie iPada 3 jest szkłem kruchym, które bardzo łatwo może ulec pęknięciom. Nie jest to wada jedynie tego modelu, tak naprawdę zarówno smartfony jak i tablety od Apple mają podobne problemy, jeśli chodzi o uszkodzą szybę.
Wymiana szyby iPad 3 w domu nie jest dobrym pomysłem, niedoświadczona osoba może przypadkowo spowodować inne zniszczenia w urządzeniu, dlatego też polecamy zgłoszenie się do MacWorks. Dysponujemy tutaj nie tylko profesjonalnymi narzędziami, ale również wspomnianymi już najlepszymi pracownikami, którzy sprawnie wymienią szybę w Państwa iPad 3.

Wymiana ekranu iPad 3

Upadek tabletu grozi niestety nie tylko szybce, ale również ekranowi, którego uszkodzenie jest o wiele bardziej dokuczliwą usterką. Pęknięty ekran znacząco wpływa na komfort używania tabletu, w zależności od wielkości wyrządzonych zniszczeń możemy zauważyć upośledzenie systemu reakcji na dotyk lub nawet zupełny brak reakcji. Jeśli iPad 3 ma uszkodzony ekran niestety korzystanie z jego możliwości jest utrudnione lub uniemożliwione.
Nie tylko upadek jest zagrożeniem dla wyświetlacza iPad 3, zagrożeniem są również płyny. Wystarczy odrobina wilgoci przedostająca się pod obudowę urządzenia i ekran może zostać uszkodzony.
Jeśli spostrzegli Państwo utrudnione działanie ekranu iPad 3 lub po prostu wyraźne skazy i pęknięcia, polecamy zgłoszenie się do MacWorks. Wymiana ekranu w iPad 3 wymaga dużego doświadczenia i znajomości budowy urządzenia, nasi specjaliści to mają. Możemy Państwa zapewnić, że przeprowadzamy naprawy szybko i solidnie oraz, że używamy oryginalnych części zamiennych, które przedłużają życie Państwa iPad 3.

Wymiana obudowy iPad 3

Obudowa wydaje się tylko ładnie wyglądającą ozdobą tabletu, nic bardziej mylnego, jej głównym zadaniem jest ochrona delikatnych części wewnętrznych iPad 3. Obudowa może zostać uszkodzona przez upadek, co stwarza zagrożenie dla całego urządzenia. Po pierwsze pęknięta obudowa może sama zniszczyć części wewnętrzne, a po drugie stwarza możliwość przedostawania się wilgoci do wnętrza tabletu.
W MacWorks posiadamy wiele oryginalnych części zamiennych, więc polecamy zgłoszenie się do nas, gdzie szybko i solidnie wymienimy pękniętą obudowę iPad 3. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Wymiana baterii iPad 3

Akumulator jest bardzo ważną częścią urządzenia. Apple wyposażyło iPada 3 w bardzo pojemną baterię, która umożliwia mu długie działanie w trybie wielozadaniowym. Często niestety zdarza się, że użytkownik tabletu zauważa wyraźne skrócenie czasu działania urządzenia. Przeważnie świadczy to o uszkodzeniu akumulatora.
Zepsuta bateria może być wynikiem kilku czynników. Przede wszystkim wyróżnić można urazy mechaniczne, czyli najzwyczajniej w świecie iPad 3 spada, co niszczy wiele części wewnętrznych. Następnie warto wspomnieć o wilgoci, która również jest zagrożeniem dla niezliczonych elementów urządzenia. Częstym powodem uszkodzenia akumulatora jest zużycie, bateria też ma pewien określony czas swojego życia, po czym przestaje działać prawidłowo. Naszym działaniem możemy wydłużyć lub skrócić życie akumulatora. Nieprawidłowe, zbyt długie i zbyt częste ładowanie znacząco oddziałuje na działanie baterii, należy więc stosować się do zaleceń producenta, by maksymalnie wydłużyć możliwość korzystania z akumulatora, który już mamy.
Jeśli jednak już zauważymy, że bateria działa coraz krócej, mniej korzystamy, częściej ładujemy, należy zgłosić się do serwisu w celu jej wymiany. W MacWorks dysponujemy wieloma nowymi i oryginalnymi częściami zamiennymi. Gwarantujemy Państwo, że nasi fachowcy, przy pomocy odpowiednich narzędzi, szybko i sprawnie wymienią uszkodzoną baterię i zwrócą Państwu urządzenie, które działać będzie jak nowe.

Wymiana aparatu głównego / przedniego iPad 3

Aparat jest przeważnie jedną z mniej używanych części w iPad 3, mimo wszystko jego awaria może stać się poważnym obciążeniem dla użytkownika tabletu. Wpływ na działanie aparatu mają przede wszystkim trzy czynniki. Przede wszystkim znane już wszystkim upadki i wilgoć, które mają negatywny wpływ na wszystkie części wewnętrzne urządzenia. Dodajemy do tego wadę fabryczną, która może się ujawnić od razu lub po pewnym czasie.
Jeśli spostrzegli Państwo, że aparat robi zdjęcia gorszej jakości niż powinien, są one rozmazane lub posiadają inne wady, oznacza to, że kamera została uszkodzona. Bez względu na powód awarii, wymiana aparatu głównego lub przedniego w iPad 3 jest skomplikowanym procesem, który wymaga pewnych umiejętności i specjalistycznych narzędzi. To wszystko i wiele więcej oferujemy Państwu w MacWorks. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, żeby rozpoznać przyczynę usterki i w jak najkrótszym czasie ją naprawić lub po prostu wymienić aparat przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

Wymiana przycisku home iPad 3

IPad 3 nie jest wyposażony w wiele przycisków, dlatego też awaria każdego z nich staje się uciążliwa dla użytkownika urządzenia. Uszkodzony przycisk home w iPad 3 znacząco wpływa na możliwości używania go i nie ukrywając utrudnia życie.
Przycisk ten może ulec zniszczeniu z powodu zużycia, często używany przycisk może z czasem działać coraz gorzej. Kolejnymi powodami są wciąż wspominane upadki i wilgoć przedostająca się pod obudowę.
Wymiana przycisku home w iPad 3 wymaga dużego doświadczenia i znajomości skomplikowanej budowy urządzenia. Z łatwością można przypadkiem coś zepsuć. Dlatego odradzamy samodzielne naprawy, w MacWorks tanio i solidnie zajmiemy się Państwa tabletem i nie będą musieli się Państwo obawiać, że coś pójdzie źle.

Wymiana mikrofonu iPad 3

Z czasem użytkownicy zauważają, że głos odbierany przed iPad 3 jest zniekształcony lub niesłyszalny, możemy to zauważyć przykładowo na nagrywanych filmach. Wtedy możemy stwierdzić, że mikrofon uległ uszkodzeniu.
Kolejny raz jako możliwy powód awarii można wyróżnić upadek i wilgoć. Te dwa czynniki zagrażają praktycznie każdej części iPada 3, dlatego też nie należy ich lekceważyć.
Jeśli zauważyli Państwo, że mikrofon zaczął szwankować, zapraszamy do MacWorks. Nasi specjaliści z chęcią wyręczą Państwa w skomplikowanym procesie naprawy tej usterki lub wymiany mikrofonu w iPad 3. Gwarantujemy, że używamy profesjonalnych narzędzi i oryginalnych części zamiennych, a to w połączeniu z naszym doświadczeniem gwarantuje Państwa zadowolenie i doskonałe działanie urządzenia.

Wymiana głośnika iPad 3

Czy przy oglądaniu filmu lub słuchaniu muzyki dostrzegli Państwo wyraźny problem z dźwiękiem? Czy jest on odtwarzany w sposób zniekształcony lub staje się zupełnie niesłyszalny? To właśnie objawy uszkodzonego głośnika iPad 3. Może być to spowodowane upadkiem lub zalaniem tableta, choć wystarczy nawet odrobina wilgoci, przedostająca się pod obudowę, by wprowadzić poważne zniszczenia.
Co właściwie można zrobić? Wymiana głośnika iPad 3 jest dość trudna zważając na skomplikowaną budowę urządzenia. Próby wymiany tego elementu w domu mogą się źle skończyć i doprowadzić do poważnego zwiększenia kosztów naprawy urządzenia. Ale bez obaw, specjaliści MacWorks sprawnie wymienią uszkodzony głośnik na oryginalną część zamienną i szybko oddadzą sprawny tablet w Państwa ręce.

iPad 3 nie włącza się

Wiele razy zgłaszali się do nas klienci z jednym problemem, iPad 3 się nie włącza. Co się stało? Możliwości jest naprawdę wiele. Możemy zacząć od zepsutej baterii, która się rozładowała i nie może ponownie napełnić się energią, by umożliwić działanie tabletu. Powodem może też być zepsute gniazdo ładowania, które uniemożliwia naładowanie zużytego akumulatora. Dalej wyróżniamy oczywiście uszkodzenie urządzenia poprzez upadek lub uderzenie i wilgoć. Ostatnim częstym problemem jest awaria systemu operacyjnego, który w jakiś sposób uniemożliwia właściwe działanie urządzenia.
Jak widać powodów niewłączającego się iPada 3 jest wiele. Nie radzimy szukać ich na własną rękę, przeważnie wymaga to rozkręcenia urządzenia i przeprowadzenia cyklu diagnostycznego umożliwiającego odnalezienie przyczyny problemu. Do tego wymagane jest duże doświadczenie, takie jak mają pracownicy MacWorks. Przy pomocy specjalistycznych narzędzi szybko i solidnie odnajdziemy i naprawimy problem, zwracając Państwu urządzenie w doskonałym stanie.

iPad 3 nie ładuje się

Zdarza się, że z niewyjaśnionych przyczyn iPad 3 nagle przestaje się ładować. Możemy wtedy poczynić trzy kroki, które umożliwią odnalezienie problemu i przywrócenie tabletu do dobrego stanu.
Po pierwsze proponujemy sprawdzenie przewodu ładowania, uszkodzony kabel nie może odpowiednio dostarczać prądu i uniemożliwia naładowanie urządzenia.
Po upewnieniu się, że ładowarka jest w porządku, możemy sprawdzić gniazdo ładowania, być może jest ono zanieczyszczone? Jeśli tak, możemy próbować wyczyścić je na własną rękę lub zanieść do serwisu MacWorks, gdzie nasi fachowcy sprawdzą, czy zabrudzenie jest jedynym powodem problemu.
Jeśli problem nie leży w przewodzie ładowania ani zabrudzeniu gniazda, można już tylko przynieść iPada 3 do MacWorks, aby nasi specjaliści mogli odnaleźć i naprawić przyczynę awarii. Prawdopodobnie jest to uszkodzenie gniazda ładowania, które wymaga wymiany. Problem może leżeć również z zepsutej baterii. Gwarantujemy, że sprawnie odnajdziemy i zniwelujemy przyczynę.

Wymiana gniazda ładowania iPad 3

Jeśli spostrzegli Państwo problem z naładowaniem tabletu, prawdopodobnie przyczyną jest uszkodzenie gniazda ładowania w iPad 3. Przyczyn tego typu awarii może być wiele, wymienić należy przede wszystkim upadek i wilgoć przedostająca się pod obudowę urządzenia. Gniazdo ładowania może zostać zepsute również przez zużycie, różnego rodzaju spięcia oraz złe używanie. Czasem wystarczy brutalne obchodzenie się z ładowarką i gniazdem, albo zbyt długie i częste ładowanie i gniazdo ładowania iPad 3 wymagać będzie wymiany.
Wymiana gniazda ładowania iPad 3 jest skomplikowanym procesem przez budowę urządzenia, dlatego wymaga dużego doświadczenia i dobrych narzędzi. To wszystko zapewniamy Państwu w MacWorks. Gwarantujemy szybkie, tanie i solidne naprawy, używamy oryginalnych części zamiennych, co pozwoli Państwu dalej cieszyć się działaniem urządzenia.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple