naprawa ipad air
[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#fcfba8″]

Kurier w Warszawie

100 50 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#f678ff”]

Kurier okolice Warszawy

199 100 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”dropbox” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Paczkomaty inPost” position=”center” icon_color=”#f44168″]

Paczkomaty inPost cała Polska

30 zł w dwie strony

Serwis iPad Mini 2 Warszawa

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa Twojego iPad Mini 2

 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (24 godziny)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący*
[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Naprawa iPad mini 2

Naprawa urządzeń elektrycznych w tym naprawa iPada wymaga znajomości ich budowy oraz precyzji. Ipad mini 2 cechuje się przede wszystkim gęstym montażem, który umożliwia umieszczenie tak wielofunkcyjnego systemu w niewielkiej obudowie. Oprócz tego wyróżnić należy wydajny akumulator gwarantujący długą pracę urządzenia w systemie wielozadaniowym.
Serwis MacWorks mieszczący się w Warszawie w dzielnicy Wilanów oraz w Centrum oferuje naprawę tabletów firmy Apple szybko i sprawnie dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom, którzy używają specjalistycznych narzędzi i wysokiej jakości części wymiennych. W razie jakichkolwiek uszkodzeń Twojego sprzętu, wystarczy się do nas zgłosić, by móc dalej cieszyć się wydajnym działaniem Ipad’a Mini 2.

Wymiana szyby iPad mini 2

Uszkodzenie szybki w Ipad Mini 2 jest częstym problemem. Najczęściej powodem jest działanie mechaniczne, czyli wszelkiego rodzaju upadki i uderzenia. Samodzielna wymiana szybki w iPad mini 2 jest ryzykowna z powodu możliwości łatwego uszkodzenia innych części urządzenia.
W serwisie MacWorks tabletem ipad mini 2 zajmą się doświadczeni specjaliści, którzy przeprowadzą pełen cykl diagnostyki i precyzyjnie naprawią znalezione usterki. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i dostępność specjalistycznego sprzętu niezbędnego przy naprawie tak złożonego urządzenia jak iPad Mini 2.

Wymiana przycisku home w iPad mini 2

Przycisk home w iPad mini 2 jest przyciskiem, który przydaje się na wielu etapach użytkowania urządzenia. Mało kto zwraca uwagę na to, jak bardzo jest potrzebny, zanim w końcu nie dojdzie do awarii. Wtedy się okazuje, że przycisk home jest czymś niezbędnym do korzystania z iPad mini 2.
Aby nie doszło do zepsucia przycisku home iPad mini 2, należy pamiętać, co może się przyczynić do zniszczenia go. Przede wszystkim musimy chronić iPad mini 2 przed wilgocią, najlepiej trzymać go z daleka od wszelkich płynów, należy również pamiętać, o wymianie obudowy, jeśli została ona uszkodzona. Drugim zagrożeniem są upadki urządzenia, które mogą zniszczyć bardzo wiele części wewnętrznych.
Jeśli nie uda się uchronić przycisku home iPad mini 2 przed zepsuciem się, zapraszamy do MacWorks. Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie dzięki wykorzystywaniu oryginalnych części zamiennych. Prócz tego służymy naszym doświadczeniem i wiedzą, aby byli Państwo zawsze zadowoleni z wykonanej usługi.

Wymiana baterii iPad Mini 2

Tablet Apple iPad Mini 2 został wyposażony w bardzo wydajny akumulator, który zapewnia mu działanie przez wiele godzin. Uszkodzenie baterii objawia się wyraźnym skróceniem pracy urządzenia lub problemami z jego włączeniem mimo prób naładowania.
Uszkodzeniem akumulatora jest również deformacja baterii (tzw. „spuchnięcie”) niespowodowana czynnikami zewnętrznymi.
Próby samodzielnej wymiany baterii grożą spowodowaniem poważniejszych uszkodzeń, w wypadku spostrzeżonych usterek polecamy zgłoszenie się do serwisu MacWorks w Wilanowie, gdzie tabletem zajmą się doświadczeni specjaliści, którzy wymienią zniszczoną baterię na nowy, najwyższej jakości akumulator.

Wymiana aparatu przedniego i głównego iPad Mini 2

IPad Mini 2 został wyposażony w aparat przedni i główny dobrej jakości, aby użytkownik mógł się cieszyć dobrymi zdjęciami i filmami. Czasem jednak okazuje się, że zdjęcia są za ciemne, obiekty zniekształcone, filmy bardzo złej jakości, a czasami w ogóle aparat przestaje działać.
Dlaczego tak się dzieje? Kamera przednia i główna iPad Mini 2 jest niestety bardzo podatna na uszkodzenie przez wilgoć. Wystarczy niewielka jej ilość, aby wprowadzić o wiele większe uszkodzenia. Standardowo dopisujemy tutaj uszkodzenie przez upadek lub mocne uderzenia, nie od razu aparat iPad Mini 2 musi zostać uszkodzony, czasem odłamki pochodzące z połamanej obudowy przedostają się do wnętrza urządzenia i dopiero wtedy niszczą aparat.
Wymiana aparatu przedniego i głównego iPad Mini 2 nie należy do najprostszych zadań, jeśli ktoś nie jest obeznany z dość skomplikowaną technologią. Aby usprawnić wymianę, polecamy Państwu serwis MacWorks. Służymy tutaj wiedzą i doświadczeniem, aby nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z wykonanych przez nas usług. Oferujemy oryginalne części zamienne, które pozwalają przywrócić sprzęt do całkowitej sprawności.

iPad mini 2 nie ładuje się

Ładowanie jest niezwykle ważnym elementem korzystania z iPad mini 2, w końcu bez tego nie będzie można korzystać z urządzenia już po kilku godzinach. Przedstawimy tu kilka kroków, żeby można było rozwiązać problem, czasem nie wymaga to nawet długich napraw w serwisie.
Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ładowarkę iPad mini 2. Przewody mają to do siebie, że bardzo łatwo się psują i choć czasem gołym okiem nie widać problemu, to właśnie ładowarka może być główną przyczyną problemu.
Jeśli po sprawdzeniu ładowarki, okazuje się, że nie ona jest problemem, warto również zwrócić uwagę na czystość gniazda ładowania iPad mini 2. Czy nie znalazło się tam jakieś ciało obce? Jeśli tak, być może wystarczy usunąć owe ciało, żeby wszystko wróciło do normy.
Czasami te kroki i tak nic nie dają, bo gniazdo ładowania jest po prostu uszkodzone. Taka sytuacja wymaga niestety interwencji serwisu. Gniazdo może zostać uszkodzone przez wiele czynników, jest ono wystawione na działanie wilgoci i niewłaściwe użytkowanie, a szereg możliwych zagrożeń jest bardzo długi.
Wymiana gniazda ładowania iPad mini 2 nie jest prostym zadaniem przez wzgląd na skomplikowaną budowę wnętrza urządzenia. W MacWorks proponujemy Państwu możliwość wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia, aby przy pomocy specjalistycznych narzędzi, jak najszybciej wymienić gniazdo iPad mini 2 i zwrócić Państwu całkowicie sprawne urządzenie.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple