Apple wydało iOS 10.2 beta 6 dla iPhone’a, iPad’a oraz iPod touch’a.

Trzy dni później po premierze iOS 10 beta 5 firma Apple opublikowała szóstą wersję bety nadchodzącej aktualizacji. Testowa kompilacja dostępna jest na iPhonie, iPod touch i iPadzie. Aktualizację można pobrać bezpośrednio na urządzeniach mobilnych z sekcji Ogólne –> Uaktualnienia.
Na tym etapie już nie dochodzi do zmian na poziomie interfejsu użytkownika, w pierwszej kolejności Apple naprawia błędy, poprawia wydajność i bezpieczeństwo systemu. Rozmiar aktualizacji iOS 10.2 beta iPhone 6 wynosi około 40 MB.

Jedną z głównych nowości w iOS 10.2 jest nowa aplikacja TV, przedstawiona podczas prezentacji nowego MacBook’a Pro w październiku. Jest ona przeznaczony do wyszukiwania i przeglądania programów telewizyjnych i filmów z wielu serwisów na iPhonie, iPadzie oraz Apple TV. Dla aplikacji dostępny jest osobny widget.

Ponadto, w iOS 10.2 pojawiło się 72 emotikon, które są zawarte w standardzie Unicode 9. Wiele istniejących już emotikon otrzymało redesign. Kolejną innowacją są nowe tapety, które były używane w promocyjnych materiałach Apple’a.

iOS 10.2 beta 6 mogą pobrać deweloperzy biorący udział w programie Apple Developer. Nasilenie wydań testowych wersji świadczy o szybkim wyjściu finalnej wersji. Poprzednia aktualizacja iOS 10.1, przypomnijmy, została przetestowana w ciągu miesiąca.

Jak masz problem z aktualizacją iPhone, to zapraszamy do naszego serwisu

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple