iPhone Xs

Serwis iPhone XS Max

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa iPhone XS Max

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Serwis iPhone XS Max

Apple to marka niezwykle rozwojowa, która regularnie wprowadza na rynek nowe urządzenia mobilne, kreując jednocześnie najnowsze trendy w branży. Przy produkcji własnego sprzętu wykorzystuje najnowsze technologie, innowacyjne rozwiązania i funkcjonalne pomysły, które jeszcze bardziej ułatwiają i ubarwiają życie jego użytkownikom.

Jednym z bardzo atrakcyjnych modeli smartfonów od Apple jest iPhone XS Max, który pojawił się na rynku we wrześniu 2018 roku. Wyróżnia się unikatowym designem, ultranowoczesnością oraz ciekawymi funkcjami. iPhone XS Max jest uznawany za model wysokopółkowy. Jest niezwykle atrakcyjny ze względu na wygląd, specyfikę i parametry, lecz koszt jego zakupu kieruje go w stronę węższej grupy odbiorców. iPhone XS Max posiada design nawiązujący do swojego następcy, iPhone X. Wyposażony został w podwójny aparat 2×12 Mpx, wyróżniający się specjalnym trybem oświetlenia portretowego, funkcję ładowania bezprzewodowego oraz szybkiego ładowania, ulepszony sześciordzeniowy procesor oraz odblokowywanie za pomocą skanowania twarzy Face ID.

Wszystkie te dodatki sprawiają, że model iPhone XS Max cieszy się sporą popularnością i jest uznawany za jeden z najbardziej luksusowych i ekstrawaganckich smartfonów na rynku. Pomimo jego niezwykłej atrakcyjności i najwyższej jakości należy mieć na uwadze możliwość wystąpienia usterki lub uszkodzenia mechanicznego. Zgodnie z tym przekonaniem, w naszym serwisie MacWorks specjalizującym się w pogwarancyjnej naprawie wszystkich urządzeń od Apple. Stworzyliśmy osobny dział dla serwisu iPhone XS Max. Oferujemy usługi polegające na darmowej diagnozie oraz profesjonalnej naprawie.

Wymiana aparatu, wyświetlacza – iPhone XS Max

W naszym serwisie z siedzibą w Warszawie pracują wykwalifikowani i doświadczeni technicy, którzy będą w stanie wskazać źródło usterki, wycenić usługę oraz w sposób szybki i klarowny naprawić daną usterkę. Klientom proponujemy m.in. wymianę szybki wyświetlacza, obudowę, po bardziej zaawansowane wymiany aparatów, gniazda ładowania, głośnika czy przycisku home. Sama diagnoza i sprawdzenie występującego problemu w smartfonie są u nas darmowe. Bardzo pomocny jest również wywiad indywidualny.

Serwis iPhone XS Max to najwyższy poziom zabezpieczenia danych podczas każdej naprawy. Nie usuwamy żadnych plików, programów ani aplikacji. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby wszystkie dane w naszym serwisie były poufne. Zdajemy sobie sprawę, że smartfon jest niezbędnym elementem codziennego funkcjonowania dlatego zapewniamy krótki czas naprawy. Wszelkie usługi staramy się wykonać w ekspresowym tempie. Oferujemy swoim klientom tylko i wyłącznie sprawdzone, najwyższej jakości części, które spełnią się w codziennej pracy przez długi czas. Serwis iPhone XS Max to pełen profesjonalizm, dzięki któremu zachwycisz się działaniem swojego smartfona na nowo.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple