ipad 3
[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#fcfba8″]

Kurier w Warszawie

100 50 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#f678ff”]

Kurier okolice Warszawy

199 100 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”dropbox” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Paczkomaty inPost” position=”center” icon_color=”#f44168″]

Paczkomaty inPost cała Polska

30 zł w dwie strony

Serwis iPad 2 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa Twojego iPad 2

 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (24 godziny)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący*
[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Naprawa iPad 2 Warszawa

Tablety od Apple są powszechnie uwielbianymi urządzeniami. Producent oferuje nie tylko nowoczesny design, ale również najnowszą technologię, co czyni te urządzenia bardzo kuszącymi dla klienta. Niestety każda technologia może kiedyś zawieść i urządzenie się psuje. W takich wypadkach fachowcy MacWorks służą Państwu pomocą. Nasz serwis wyróżnia się przede wszystkim świetnym podejściem do klienta, dbałością o jego czas i zadowolenie oraz wykwalifikowanymi pracownikami, którzy poradzą sobie z każdą usterką.

Wymiana szyby iPad 2

Pęknięcie szybki w skutek upadku lub uderzenia to powszechny problem nie tylko użytkowników iPad 2, ale i wszystkich właścicieli urządzeń Apple. Pęknięta szybka w iPad 2 może z czasem zmniejszać czułość urządzenia na dotyk, wtedy oprócz pogorszenia wyglądu tabletu, można zauważyć również utrudnione jego działanie.
Próby samodzielnej wymiany szyby nie są dobrym pomysłem, ponieważ tablet ma bardzo skomplikowaną budowę i można przypadkowo pogłębić uszkodzenia. Fachowcy MacWorks w Wilanowie oraz w Centrum przy użyciu specjalistycznych narzędzi szybko i sprawnie wymienią pękniętą szybę w iPad 2. Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie w tego typu naprawach, więc nie trzeba się obawiać, że może dojść do jakichkolwiek uszkodzeń w trakcie procesu wymiany.

Wymiana ekranu iPad 2

Uszkodzony ekran w iPad 2 może być skutkiem upadku z dużej wysokości lub nawet dostającej się pod obudowę wilgoci. Ekran w iPad 2 może wymagać naprawy również z przyczyn technicznych. Pęknięty ekran w iPad 2 wyraźnie odbija się na jakości działania urządzenia i utrudnia jego użytkowanie.
Próby samodzielnej wymiany ekranu w tym wypadku mogą być niebezpieczne z powodu skomplikowanej budowy urządzenia, niewprawna ręka może przypadkowo uszkodzić delikatne elementy wewnętrzne i tylko pogorszyć stan tabletu. Dlatego zapewniamy Państwa, że najlepszym rozwiązaniem będzie przyniesienie tableta do MacWorks, gdzie doświadczeni specjaliści szybko odnajdą przyczynę usterki i ją naprawią lub po prostu wymienią ekran, jeśli będzie taka potrzeba. Gwarantujemy używanie nowych i oryginalnych części zamiennych.

Wymiana obudowy iPad 2

Uszkodzona obudowa iPad 2 jest dość częstym problemem po upadkach tabletu. Obudowa pełni funkcję estetyczną, ale jej najważniejszym zadaniem jest ochrona delikatnych części wewnętrznych przed upadkiem i wilgocią.
Jeśli obudowa ulegnie zniszczeniu, zalecamy Państwu przyniesienie iPad’a 2 do serwisu MacWorks, gdzie nasi specjaliści upewnią się, czy nie doszło do uszkodzenia innych elementów urządzenia i szybko wymienią obudowę.

Wymiana baterii iPad 2

Akumulator jest źródłem mocy w iPad 2, jednak czasem ulega zniszczeniu. W pewnym momencie można zauważyć, że bateria nie działa tak, jak powinna. Objawia się to wyraźnym skróceniem działania urządzenia. Uszkodzona bateria w iPad 2 może być skutkiem upadku, wilgoci przedostającej się pod obudowę, niewłaściwego użytkowania i zużycia. Czasem bateria może ulec wyraźnym deformacjom, zaczyna „puchnąć”, co jest zagrożeniem dla innych części urządzenia i dla samego użytkownika.
Wymiana baterii w iPad 2 należy do szerokiego wachlarza usług oferowanych przez serwis MacWorks. Nasi specjaliści wiedzą, co należy zrobić i sprawnie wymienią baterię na nową, co zagwarantuje Państwu przedłużenie żywotności urządzenia.

Wymiana mikrofonu iPad 2

W tablecie mikrofon nie jest tak często użytkowany jak w smartfonie, ale również jest częścią potrzebną. Do MacWorks często zgłaszają się klienci, którzy mają problem z jakością dźwięku w nagraniach, co wyraźnie świadczy o uszkodzeniu mikrofonu. Jako przyczyny tej usterki możemy wyróżnić przede wszystkim upadki i wilgoć, które są groźne dla każdej części tabletu. Niedziałający mikrofon w iPad 2 może być również spowodowany wadą fabryczną.
Aby wymienić mikrofon w iPad2, należy rozkręcić urządzenie, co wymaga znajomości jego budowy, specjalistycznych narzędzi i oczywiście dużego doświadczenia. Mało kto dysponuje taką możliwością w domowym zaciszu, więc zapraszamy do Wilanowa, gdzie fachowcy MacWorks czekają, aby pomóc Państwu we wszystkich naprawach.

Wymiana kamery przedniej / tylnej iPad 2

Częstym problemem użytkowników iPad’a 2 jest problem z działaniem aparatu, można spostrzec nagłe pogorszenie jakości wykonywanych zdjęć, co jest uciążliwym problemem dla użytkownika. Uszkodzenie aparatu iPad 2 może być wynikiem wady fabrycznej, wtedy przeważnie problem objawia się od początku korzystania z urządzenia. Jeśli fabrycznie kamera jest dobra, to możemy wyróżnić upadki i przedostającą się pod obudowę wilgoć, jako największe zagrożenia dla działania aparatu.
Jeśli zauważą Państwo potrzebę wymiany aparatu głównego lub przedniego w iPad 2, zapraszamy do MacWorks, gdzie nasi fachowcy są dobrze zaznajomieni ze skomplikowaną technologią tego urządzenia i mogą sprawnie wymienić aparat na nowy. Gwarantujemy użycie oryginalnych części zamiennych.

Wymiana przycisku home iPad 2

Przycisk home jest jednym z niewielu przycisków, w które został wyposażony iPad 2. Nie da się ukryć, że jest on na co dzień potrzebny użytkownikowi urządzenia, więc awaria tego przycisku może stać się sporym problemem.
Przycisk home iPad 2 mógł zostać uszkodzony przez wilgoć, która przedostając się pod obudowę staje się ogromnym zagrożeniem. Trzeba również pamiętać, że upadki czy też uderzenia również źle wpływają na delikatne elementy wewnętrzne.
Wymiana przycisku home iPad 2 nie jest łatwym zadaniem dla osoby, która wcześniej nie miała do czynienia z naprawami. Producent używa skomplikowanej technologii, więc oprócz doświadczenia potrzeba również specjalistycznych narzędzi.
Specjaliści MacWorks posiadają zarówno wiedzę, doświadczenie oraz specjalistyczne narzędzia. Nie muszą Państwo sami w domu borykać się z problemem, w naszym serwisie przycisk home iPad 2 zostanie wymieniony niezwykle szybko. Możemy zagwarantować, że będą Państwo zadowoleni.

iPad 2 się nie włącza

Może się zdarzyć, że iPad 2 się nie włącza, wydawałoby się, że bez przyczyny. Może być to skutkiem wielu czynników, nawet delikatny upadek może uszkodzić jakąś niewielką część, co spowoduje odmowę włączenia urządzenia. Dla iPad’a 2 niebezpieczna jest również wilgoć przedostająca się do wnętrza obudowy, co może poważnie zniszczyć wiele delikatnych części wewnętrznych.
Szukanie usterki na własną rękę jest złym pomysłem, po rozkręceniu urządzenia bardzo łatwo jest przypadkowo coś uszkodzić. Wszystkie naprawy wymagają przede wszystkim wprawy i dobrych narzędzi. Pracownicy MacWorks doskonale znają skomplikowaną budowę urządzenia, więc oferują Państwu przeprowadzenie pełnego cyklu diagnostycznego, szybkie znalezienie usterki i naprawienie jej, co daje Państwu możliwość dalszego cieszenia się urządzeniem.

iPad 2 się nie ładuje

Problem z ładowaniem iPada 2 jest bardzo uciążliwy, po rozładowaniu baterii nie możemy dalej korzystać z tabletu. W tym wypadku należy najpierw sprawdzić sprawność ładowarki, bo może to znaczyć, że przewód został uszkodzony.
Jeśli z ładowarką jest wszystko w porządku, warto sprawdzić gniazdo ładowania, czy coś nie wpadło do środka, bądź nie zostało ono po prostu zabrudzone, wtedy należy delikatnie je oczyścić na przykład cienką igłą lub przynieść do MacWorks, gdzie nasi fachowcy kompleksowo wyczyszczą wszystkie zabrudzenia.
Trzecim powodem, dlaczego iPad 2 się nie ładuje, może być powierzchownie niewidoczne uszkodzenie gniazda zasilania. Może to być skutkiem nieprawidłowego użytkowania, zbyt częstego ładowania, spięcia lub po prostu zużycia po długim okresie pracy tabletu. W tym wypadku jedynym rozwiązaniem jest przyniesienie urządzenia do serwisu. Fachowcy MacWorks dysponują specjalistycznymi narzędziami i ogromną wiedzą, co umożliwi szybkie znalezienie usterki i wymianę gniazda ładowania, aby mogli Państwo dalej używać iPad’a 2.
Jeśli iPad 2 jest uszkodzony, nie działa tak jak powinien, zapraszamy Państwa do Wilanowa, gdzie mieści się serwis MacWorks. Dbamy o czas naszych klientów, naprawy wykonywane są szybko i kompleksowo. Gwarantujemy, że używamy specjalistycznych narzędzi i oryginalnych części zamiennych.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple