Serwis iPhone 4 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 4

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Naprawa iPhone 4 w Warszawie

MacWorks w swojej ofercie serwisowej posiada ponad dwadzieścia  różnych usług serwisowych dotyczących napraw telefonu iPhone 4. W naszym pogwarancyjnym serwisie Apple na Wilanowie oraz w Centrum Warszawy można wymienić wyświetlacz iPhone 4G, głośnik w urządzeniu, gniazdo ładowania dock, a nawet wibracje. Macworks świadczy usługi umożliwiające kompleksowe naprawy po upadkach lub innych uszkodzeniach mechanicznych lub usterek wynikających z winy użytkownika, zalania oraz wiele innych usług serwisowych. Naprawa iPhone 4 w Warszawie na Wilanowie dzięki naszemu doświadczeniu trwa dość krótko, od 15 minut do 1 dnia w zależności od złożoności naprawy. Każdy klient bez względu na region Polski, Kraków, Radom, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Wrocław może liczyć na szybką i sprawną naprawę w naszym pogwarancyjnym serwisie Apple. Nasz serwis jest umiejscowiony w klimatycznej części miasta – Wilanowie. Inne dzielnice miasta warszawa, Bemowo, Wola, Marki, Ursus, Gołąbki, Wilanów oraz wiele innych nie stanowi dla naszego serwisu problemu dzięki serwisowi (door-to-door). Serwis (door-to-door) iPhone 4 jest możliwy w każdej chwili, w zakładce na naszej stronie możesz łatwo zamówić kuriera.
Podczas naprawy iPhone 4 korzystamy ze specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych technologii umożliwiających najcięższe naprawy iPhone 4. Każda naprawa jest indywidualnie omawiana z właścicielem urządzenia. Zgodnie z decyzją klienta do naprawy wykorzystywane są oryginalne części z demontażu lub zamienniki najwyższej jakości nie odbiegające niczym od podzespołów oryginalnych. Po naprawie każde urządzenie jest dokładnie testowane. Na nasze usługi naprawcze zapewniamy gwarancję, która dotyczy naszych napraw oraz wykorzystanych przez nas części. Serwis iPhone 4 obejmuje okolice: Bemowo, Centrum, Śródmieście, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.  Jeżeli chcecie Państwo naprawić swój sprzęt zdalnie , a nie ma w waszej okolicy naszego serwisu. To zawsze istnieje możliwość skorzystania z naszego serwisu  dzięki wysyłce kurierskiej. Do tej pory naprawiliśmy iPhone 4 w Krakowie, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Bronisze, Mińsk Mazowiecki czy innych miastach.

Wymiana szybki (szkła) iPhone 4

iPhone 4 to telefon poręczny, wygodny w użyciu.  Wyświetlacz  w telefonie jest wyraźny, przejrzysty co stanowi wielką zaletę iPhone 4. W tym modelu telefonu szyby lub jak kto woli szybki to prawdziwe utrapienie, po upadku wymiana szyby w naszym serwisie jest możliwa w dość krótkim terminie.  Z reguły, przyczynami uszkodzeń iPhone 4 są upadki uderzenia np.: kluczy w torbie, których kruche szkło nie wytrzymuje. Jeżeli uszkodziłeś telefon przytrafiło się inne nieszczęście z udziałem twojego telefonu nie zwlekaj, dostarcz urządzenie do nas. MacWorks w błyskawicznym tempie wymieni lub naprawi  pęknięte szkło w twoim telefonie.
Najczęstsza usterką iPhone 4 jest upadek i uszkodzenie digitizera warstwy dotykowej w związku z wiekowością urządzenia oddzielanie szkła od wyświetlacza LCD w iPhone 4 nie jest zbyt opłacalne. Dlatego każdemu klientowi polecamy wymienić cały moduł LCD. Specjaliści w naszym serwisie są w stanie wymienić LCD w ciągu 30 minut. Wymienimy uszkodzone szkło w iPhone 4 na kompletny moduł LCD, który znacząco przedłuży żywotność i czas eksploatacji Państwa telefonu komórkowego.

Wymiana ekranu wyświetlacza LCD iPhone 4

Na podstawie zebranych przez nas statystyk, wymianę ekranu w iPhone 4 przeprowadza się dość często, aniżeli wszystkie inne rodzaje usług serwisowych dotyczących naprawy iPhone 4. Nic dziwnego, ponieważ o upadki codziennie używanego przez nas telefonu, narzędzia pracy nietrudno. Jeśli przytrafiła Wam się usterka taka, jak zbity wyświetlacz iPhone 4 – nie próbujcie naprawić takiego urządzenia we własnym zakresie, takie czynności doprowadzają często do dodatkowych uszkodzeń. Przynieś urządzenie do serwisu numer 1 w Polsce Macworks – Pogwarancyjny serwis Apple. W naszym posiadaniu jest cały niezbędny sprzęt do wykonania wymiany wyświetlacza w iPhone 4 na miejscu, a także doświadczenie umożliwiające szybkie działanie serwisowe. MacWorks na rynku Polskim stanowi dużą alternatywę względem innych serwisów naprawczych Apple, iPhone . Nasi technicy stale powiększają swoją wiedze w zakresie serwisu urządzeń mobilnych Apple.
Po naprawie w naszym centrum serwisowym wszystkie usługi objęte są gwarancją nawet do pół roku. Wszystko jest oczywiście uwarunkowane uszkodzeniem. Skontaktuj się z serwisem MacWorks, aby uzyskać więcej informacji dotyczących naprawy oraz świadczonych usługach Serwisu Apple na terenie Warszawy oraz okolic!

Wymiana tylnej klapki iPhone 4

Tylna część obudowy wraz z całą jej resztą pełni funkcję ochronną dla niezwykle delikatnych części wewnętrznych iPhone 4. Amortyzuje wstrząsy w czasie upadku, a również chroni telefon przed wilgocią, która mogłaby bardzo szybko uszkodzić iPhone 4. W wypadku poważnego uszkodzenia tylnej części obudowy, niestety ochrona drastycznie spada, więc łatwo jest narazić się na większe koszty naprawy.
Dla niektórych użytkowników iPhone 4 bardzo ważny jest sam wygląd telefonu, więc porysowana tylna klapka również staje się problemem. Płytkie, a nawet głębsze rysy powstają niestety bardzo łatwo, czasem nieumyślnie wystarczy wrzucić telefon do torby i okazuje się, że tylna klapka iPhone 4 została mocno porysowana.  Oczywiście nieestetyczny wygląd nie jest zagrożeniem, ale rozumiemy, że dla wielu osób iPhone 4 jest ważny, więc jego prezencja również się liczy.
W MacWorks proponujemy Państwu szybką i sprawną wymianę tylnej klapki iPhone 4. Możemy Państwu zaproponować części nowe lub oryginalne części pochodzące z demontażu. W obu tych przypadkach gwarantujemy, że iPhone 4 odzyska swoją ochronę i doskonały wygląd.

Wymiana obudowy (korpusu) iPhone 4

Obudowa to kręgosłup dla wszystkich wewnętrznych podzespołów iPhone 4. To właśnie do niej zamontowany jest każdy element urządzenia, dlatego uszkodzenie obudowy może wiązać się z poważną usterką w urządzeniu. Jeśli obudowa ulegnie złamaniu, bądź wygięciu  może to doprowadzić do uszkodzenia innych  podzespołów urządzenia takich, jak płyta główna, wyświetlacz oraz bateria. O tym fakcie powinien wiedzieć każdy użytkownik urządzenia, aby niezwłocznie takie urządzenie dostarczyć do specjalistycznego serwisu jakim jest serwis iPhone – Macworks.
W MacWorks wymiana obudowy zajmie nie więcej niż 2 godziny, przy czym zawsze możecie skorzystać z usługi szybkiej wymiany, dzięki czemu naprawa zostanie wykonana w najkrótszym możliwym czasie. Podkreślając że proces wymiany obudowy jest jednym z trudniejszych oraz wymaga specjalistycznych narzędzi. Nie próbuj wymieniać obudowy samodzielnie, to może doprowadzić do dużo poważniejszych uszkodzeń na skutek czego naprawa będzie dużo droższa a czasem wręcz niemożliwa.

Wymiana głośnika iPhone 4

Do wymiany głośnika niezbędne będą specjalne narzędzia naprawcze iPhone 4 oraz specjalne przyssawki aby zdemontować z urządzenia wyświetlacz. Oczywiście poza przyrządami niezbędne jest ogromne doświadczenie, którzy Nasi technicy zdobywali przez wiele lat podczas tysiąca przeprowadzonych napraw. Właśnie dlatego nie należy wymieniać podzespołu samodzielnie, lecz udać się do specjalistycznego centrum serwisowego serwisu Apple Wilanów – Macworks.
MacWorks specjalizuje się we wszystkich naprawach Apple na terenie Warszawy. Pamiętajmy wszystkie urządzenia Apple, do naszego serwisu można dostarczyć  z innego miasta Polski, wystarczy wypełnić niezbędny formularz. Doświadczenie pozwala dokonać wymiany głośnika w ekspresowym tempie iPhone 4. Dodatkowo do każdej naprawy dajemy gwarancję do sześciu miesięcy na wykonane usługi. Czas wymiany głośnika w naszym serwisie trwa maksymalnie 1 godzinę.

Wymiana przycisku Power iPhone 4

Usterka przycisku Power iPhonie 4 nie jest dla nas większym problem.  Jednak wielu użytkowników denerwuje  utrudnione użytkowanie urządzenia bez wspomnianego przycisku power iPhone 4. Utrudnieniem podczas naprawy przycisku power iPhone 4 jest fakt, iż głośnik jest zamontowany na jednej taśmie (flex, power, cable) iPhone 4 w jednym miejscu wraz z innymi znaczącymi elementami (power, volume, głośnik). Dlatego gdy przycisk power jest uszkodzony należy wymienić cały komplet – kompletną taśmę power.
Specjaliści MacWorks posiadają wszystkie niezbędne przyrządy do szczegółowej diagnozy urządzenia, jego rozbiórki czy dokładnego montażu przycisku włączania iPhone 4. Po każdej naprawie szczegółowo testujemy naprawiony telefon, aby klient zawsze otrzymał w pełni sprawne urządzenie.
Wraz z usługą naprawy nasi klienci otrzymują gwarancję na dokonaną naprawę aż do sześciu miesięcy.
Serwis Aplle MacWorks umieszczony jest na terenie Warszawy Wilanów. Zawsze można skorzystać z usługi (door-to-door) z dowolnego miast Polski oraz Europy.
Skontaktuj się z serwisem MacWorks lub zamów bezpłatny kontakt poprzez formularz na naszej stronie internetowej aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wymiany przycisku power iPhone 4G.

Wymiana baterii iPhone 4

iPhone 4 odróżnia się od innych smartfonów dostępnych na rynku tym, że jego bateria nie jest przystosowana do samodzielnego demontażu, wymiany. Jeśli bateria przestanie umożliwiać sprawne funkcjonowanie iphone, wymienić ją może tylko wykfalifikowany serwisant Apple. Problemy z baterią mogą pojawiać się po kilku latach eksploatacji, oczywiście wszystko zależy od intensywności użytkowania oraz cyklów ładowania. Jeśli Twoja bateria wymaga już wymiany, nie czekaj tylko umów się na jej wymianę w 15 minut.  Dla wielu osób wymiana baterii może wydawać się prosta, tak naprawdę wymaga profesjonalnych narzędzi oraz odpowiedniego doświadczenia. Po każdej naprawie przeprowadzane są dokładne testy naprawianego urządzenia, a na samą naprawę udzielana jest gwarancja do 6 miesięcy na wykonaną usługę.  Jeśli potrzebujesz więcej dokładnych informacji odnośnie serwisu Apple Warszawa Wilanów iPhone 4G skontaktuj się z naszą obsługą, kontakt pozwoli na umówienie spotkania co zaoszczędzi twój cenny czas.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?