Serwis iPhone 5 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 5

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)


  Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

  Zadzwoń do nas

  22 506 50 12

  lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

  • Przyjęcie

   Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

  • Diagnoza uszkodzenia

   Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
   Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

  • Czas i koszt

   Informacja telefoniczna/mailowa o:
   usterkach, czasie, kosztach.

  • Naprawa

   Naprawa uszkodzonych elementów.
   Przygotowanie urządzenia do testów.

  • Testy diagnostyczne

   W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

  • Zwrot

   Klient otrzymuje dokument potwierdzający
   naprawę oraz gwarancję.

  Naprawa iPhone 5 Warszawa

  IPhone 5 jest jednym z nowszych smartfonów Apple, powoli zostaje zastąpiony przez iPhone 6, ale wciąż ma swoich zwolenników. Fachowcy serwisu MacWorks w Warszawie doskonale znają skomplikowaną budowę tego telefonu, żadna naprawa iPhone 5 nie stanowi dla nich wyzwania, dlatego możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

  Wymiana szybki iPhone 5

  Zbita szybka iPhone 5 to najczęstszy problem, z jakim zgłaszają się do nas klienci. Jaki jest tego powód? Wiele razy podkreślone już zostało, że szkło, z którego zrobione są szybki do iPhone, jest bardzo kruche. Niestety szybka może się zbić nawet przy niewielkim upadku lub uderzeniu, co zmusza naszych klientów do częstych wizyt w celu wymiany.
  Pęknięta szybka iPhone 5 zaważa na wyglądzie telefonu, a czasami również na komforcie jego używania, dlatego polecamy Państwu serwis MacWorks. Nasi pracownicy są w stanie w ciągu kilkunastu minut dokonać wymiany samej zbitej szybki iPhone 5. W domowych warunkach ten proces zająłby z pewnością o wiele dłużej, ale my mamy odpowiednie narzędzia i długoletnie doświadczenie, co pozwoli nam szybko i solidnie wymienić uszkodzoną szybkę iPhone 5.

  Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 5

  Pęknięty ekran iPhone 5 stwarza więcej niedogodności niż sama zbita szybka. Niestety zbity ekran może zaważyć na czułości telefonu na dotyk, co sprawia, że korzystanie z urządzenia staje się niekomfortowe.
  Ekran iPhone 5 może być uszkodzony nie tylko w wyniku upadku, co można rozpoznać po pęknięciach. Wilgoć dostająca się pod obudowę telefonu może w sposób niewidoczny uszkodzić ekran, co staje się równie uciążliwe jak jego zbicie.
  Wymiana wyświetlacza iPhone 5 dla osoby niedoświadczonej stanowi bardzo trudne zadanie, łatwo można coś uszkodzić podczas tego procesu. Jednakże dla nas nie jest to żaden problem. Specjaliści MacWorks znają się na swojej pracy, dzięki swemu doświadczeniu mogą zapewnić Państwa, że ekran zostanie wymieniony w odpowiedni sposób. W naszej pracowni mamy profesjonalne narzędzia oraz oryginalne części zamienne. Wszystkie te czynniki wspólnie składają się na zadowolenie klienta.

  Wymiana obudowy iPhone 5

  Obudowa w smartfonie pełni przede wszystkim dwie funkcje. Po pierwsze design, coś co zauważamy na pierwszy rzut oka. Atrakcyjny wygląd obudowy iPhone 5 może przyciągnąć wiele osób, które chcą mieć modnie wyglądający telefon. Ale istnieje jeszcze druga, dużo ważniejsza funkcja. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że obudowa iPhone 5 ma przede wszystkim chronić wrażliwe części wewnętrzne telefonu. Przed czym może chronić? Przed zgubnymi skutkami uderzeń i działania wilgoci.
  Uszkodzona obudowa iPhone 5 jest usterką, która wymaga prawie natychmiastowej naprawy. Wszelkie pęknięcia obudowy są zagrożeniem dla telefonu. Po pierwsze traci on swoją ochronę, każdy upadek lub uderzenie może poważnie uszkodzić elementy, o których istnieniu nawet nie mamy pojęcia, a są kluczowe dla działania urządzenia. Dzięki uszkodzonej obudowie wilgoć ma wolną drogę do wnętrza telefonu, gdzie dzięki procesowi utleniania powoli, ale skutecznie wprowadza nieodwracalne zmiany. Warto również wspomnieć, że pęknięta obudowa iPhone 5 może sama w sobie stać się zagrożeniem, kiedy przykładowo po upadku ostre odłamki dostaną się do wnętrza i uszkodzą delikatne przewody.
  W MacWorks mamy oryginalne części zamienne, upewnimy się również, że przez zniszczoną obudowę nie doszło do innych uszkodzeń w telefonie. Nasi specjaliści w bardzo krótkim czasie wymienią obudowę i zwrócą Państwu telefon wyglądający dosłownie jak nowy.

  Wymiana głośnika iPhone 5

  Wiele razy zgłaszano się do MacWorks z tym samym problemem – brak dźwięku. Nasi klienci zauważają, że odtwarzana muzyka staje się zniekształcona, nie słyszą drugiej osoby w czasie rozmowy telefonicznej. Takie problemy są oznaką uszkodzonego głośnika iPhone 5.
  Niedziałający głośnik w iPhone 5 zwykle jest efektem upadku telefonu lub jego zalania. Urządzenie nie musi zostać „utopione”, żeby uszkodzić jego części. Czasem wystarczy nawet odrobina wilgoci, która znajdzie drogę pod obudowę i wrażliwe elementy wewnętrzne psują się.
  Wymiana głośnika iPhone 5 należy już do bardziej skomplikowanych procesów, dlatego zdecydowanie odradzamy próby wykonania tego samodzielnie. Skomplikowana budowa telefonu uniemożliwia naprawienie go przez osobę nieznającą się na rzeczy. Na szczęście w serwisie MacWorks zawsze czekają na Państwa doświadczeni specjaliści, którzy przy pomocy oryginalnych części zamiennych szybko i solidnie dokonają wymiany. Gwarantujemy Państwu zadowolenie z naszych usług.

  Wymiana mikrofonu iPhone 5

  Czasem my nie możemy usłyszeć rozmówcy przez telefon, a czasem to on nie słyszy nas. Jeśli problem leży w naszym telefonie, to oznacza, że doszło do awarii mikrofonu. Jest to niezwykle uciążliwy problem, ponieważ mimo wielu atrakcyjnych możliwości iPhone 5, jest on przeznaczony przede wszystkim do umożliwienia rozmowy.
  Wymiana mikrofonu w domowych warunkach z pewnością nie jest czymś prostym. Dlatego też polecamy Państwu od razu zgłosić się do MacWorks. Nasi fachowcy już dawno zdążyli zapoznać się ze skomplikowaną technologią iPhone 5, więc wymiana mikrofonu również nie będzie dla nich wyzwaniem. Dzięki doświadczeniu, inwestowaniu w dobre narzędzie i oryginalnym częściom zamiennym, możemy Państwu zagwarantować zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

  Wymiana baterii iPhone 5

  Apple chwali się wielozadaniowością swoich urządzeń. Smartfony dostają najlepsze akumulatory, które umożliwiają im działanie przez wiele godzin. Niestety większość użytkowników iPhone skarży się na krótką żywotność baterii. Czasem jest to wina samego akumulatora, czasem złego traktowania. Jeśli iPhone 5 jest zbyt często i długo ładowany, upadnie lub zostanie zalany, może dojść do uszkodzenia baterii. Tego typu awaria objawia się przede wszystkim widocznym skróceniem działania telefonu, czyli po prostu coraz szybciej się rozładowuje.
  Jeśli więc spostrzegli Państwo uszkodzoną baterię w iPhone 5, zapraszamy do MacWorks. Posiadamy tu zapas oryginalnych części zamiennych, co zapewnia przedłużenie żywotności urządzenia. Samodzielna wymiana baterii w może negatywnie wpłynąć na inne części telefonu. Nasi fachowcy dobrze znają skomplikowaną budowę iPhone 5, więc bez problemu dokonają wymiany baterii w iPhone.

  Wymiana przycisku power iPhone 5

  Przycisk power nie jest najczęściej używanym przyciskiem iPhone 5, jednak w końcu nadchodzi czas, że staje się on przydatny, wtedy jego awaria jest uciążliwa dla użytkownika. Tego typu problem może być spowodowany kilkoma czynnikami, przede wszystkim wyróżnić należy znane już wszystkim upadki i zalanie telefonu, które są zagrożeniem dla praktycznie każdej jego części. Jednak warto wspomnieć, że przycisk zasilania iPhone 5 może po prostu ulec zużyciu.
  Bez względu na powód awarii, oczywistym jest, że przycisk wymaga wymiany. Dokonanie tego przez osobę nieznającą się na rzeczy jest złym pomysłem, ponieważ z łatwością można uszkodzić inne przyciski, których przewody leżą bardzo blisko. W MacWorks służymy Państwu naszym doświadczeniem i specjalistycznymi narzędziami, ta mieszanka z dodatkiem oryginalnych części zamiennych sprawia, że każdy klient wyjdzie od nas zadowolony.

  Wymiana aparatu głównego / przedniego iPhone 5

  Aparat stał się nieodłączną częścią smartfonu, jest wykorzystywany na co dzień. Awarie aparatu głównego czy też kamery przedniej stwarzają dyskomfort użytkownikowi iPhone 5, dlatego zwykle bardzo szybko zgłasza się on do MacWorks w celu wymiany niedziałającej części. Uszkodzenie aparatu iPhone 5 najczęściej jest efektem upadku telefonu lub działania wilgoci, której udało się przedostać pod obudowę.
  Specjaliści MacWorks dzięki swemu długoletniemu doświadczeniu mogą szybko wymienić aparat w Państwa iPhone 5. Gwarantujemy, że używamy oryginalnych części zamiennych, co z pewnością przedłuży żywotność telefonu i umożliwi Państwu jeszcze długie cieszenie się nim.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 5 (kiedy iphone nie ładuje się).

  Jeśli iPhone 5 się nie ładuje, może mieć to kilka przyczyn, jedną z nich jest uszkodzenie gniazda ładowania. Gniazdo ładowania iPhone 5 jest wrażliwą częścią, która wielokrotnie zostaje wystawiona na wilgoć i często brutalne traktowanie choćby przy podłączaniu ładowarki.
  Jeśli ładowanie się co jakiś czas przerywa, kabel wymaga specjalnych ustawień lub iPhone 5 w ogóle się nie ładuje, polecamy Państwu najpierw sprawdzić przewód ładowarki, który często ulega uszkodzeniom. Jeśli uzyskamy pewność, że przewód jest sprawny, warto upewnić się, że gniazdo nie zostało zabrudzone.
  Gdy powyższe kroki nie zadziałają, to prawdopodobnie gniazdo ładowania iPhone 5 wymaga wymiany. Wtedy polecamy Państwu zgłosić się z telefonem do MacWorks. Nasi pracownicy posiadają już bardzo długie doświadczenie, które sprawia, że wszystkie naprawy przeprowadzane są w najkrótszym możliwym czasie, by zadbać o Państwa komfort i nie pozostawiać klienta bez telefonu.
  Jeśli iPhone 5 jest uszkodzony, nie działa tak, jak powinien, jeśli spostrzegli Państwo jakikolwiek problem z telefonem, specjaliści MacWorks czekają w Wilanowie oraz w Centrum Warszawy, by ten problem rozwiązać. Zapraszamy.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©2023 MacWorks Warszawski serwis Apple

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?