Serwis MacBook Retina

[masterslider_pb alias=”ms-16-1″]
Zadzwoń do Nas
22 506 50 12

(odpowiedź natychmiastowa)
lub
wypełnij formularz poniżej
(odpowiedź do 24h)
Jak chcesz otrzymać informację?
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Serwis Apple Macbook Air Retina Warszawa

Serwis MacWorks w Warszawie oferuje naprawę komputera Macbook Air Retina. Pracują u nas doświadczeni pracownicy, którzy przy pomocy specjalistycznych narzędzi zdiagnozują przyczynę awarii i jak najszybciej ją naprawią.

Matryca Macbook Air Retina naprawa lub wymiana

Matryca w Macbook Air Retina czasem ulega uszkodzeniu, głównie z powodu upadku i uderzenia, ale również przez zalanie komputera.

W MacWorks stawiamy przede wszystkim na jakość usługi, więc wymieniamy matrycę w Macbook Air przy użyciu oryginalnych części wymiennych. Dajemy również gwarancję działania wymienionej części.

Wymiana baterii Macbook Air Retina

Serwis MacWorks w Wilanowie oferuje Państwu również usługę wymiany baterii. Uszkodzenie akumulatora zauważalne jest przede wszystkim przez wyraźne skrócenie czasu działania komputera. Jeśli w Państwa Macbooku Air Retina bateria wykazuje objawy awarii (n.p. komunikat: „bateria wymaga naprawy”), zapraszamy do naszego serwisu, gdzie wykwalifikowani pracownicy wymienią ją na nowy, oryginalny akumulator, który zapewni długie działanie komputera.

Wymiana dysku Macbook Air Retina

Dysk twardy w Macbook Air Retina jest dość kruchą częścią, więc łatwo może ulec uszkodzeniu w wyniku upadku, uderzenia lub zwarcia.

Awaria dysku twardego objawia się m.in.:

 • nie załadowaniem systemu operacyjnego (na ekranie komputera pojawia się znak zapytania)
 • Macbook Air Retina nie chce się włączyć
 • pojawiają się różne błędy w działaniu systemu i przy otwieraniu plików
 • komputer wydaje niepokojące dźwięki

Wymiana dysku twardego wymaga dużego pojęcia o budowie komputera i jego działaniu, więc wszelkie próby samodzielnego wykonania tej czynności mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń innych części komputera. Jednakże w serwisie MacWorks pracują ludzie, którzy są doświadczeni w tego typu naprawach i przy pomocy specjalistycznego sprzętu wymienią Państwa dysk twardy, co zapewni Państwu długie działanie komputera.

Stawiamy na oryginalne części zamienne, więc nie muszą się Państwo obawiać pogorszenia pracy Macbooka.

Zalany Macbook Air Retina

Częstą przyczyną awarii jest zalanie komputera. Użytkownikom zdarza się wylać coś na niego przy posiłku, lub po prostu pozostawić na działanie deszczu, który również może uszkodzić wnętrze Macbooka Air Retina.

Po przedostaniu się płynu do wnętrza komputera należy natychmiast odłączyć go od zasilania, później należy wyjąć z niego baterię i osuszyć komputer na zewnątrz, aby większa ilość płynu nie przedostawała się do obudowy. Nie wolno próbować suszyć Macbooka suszarką ponieważ może to prowadzić między innymi do uszkodzenia klawiatury, która nie jest przystosowana do tak wysokich temperatur! Prosimy nie próbować uruchomić Macbooka po jego zalaniu, grozi to zniszczeniem komputera, może się zdarzyć, że komputer mimo wszystko włączy się po zalaniu i będzie działał kilka dni, jednak skutki tego działania mogę potem być trudne do naprawienia. Po wykonaniu powyższych czynności zalecamy zwrócenie się do serwisu. Specjaliści MacWorks mieli do czynienia z wieloma zalanymi Macbookami Air Retina, więc wiedzą, co robić, żeby przywrócić działanie komputera i nie pogorszyć jego stanu. Komputer w tym stanie wymaga rozkręcenia i osuszenia oraz pełnej diagnostyki, żeby móc zorientować się, które części zostały uszkodzone i wymagają naprawy lub wymiany. Nasi specjaliści doskonale się zajmą Państwa Macbookiem przywrócą go do stanu świetności.

W razie jakichkolwiek problemów z działaniem Macbooka Air Retina zapraszamy do Wilanowa do serwisu MacWorks, gwarantujemy profesjonalną obsługę i szybkie wykonanie napraw przy pomocy specjalistycznych narzędzi i oryginalnych najwyższej jakości części zamiennych, co pozwoli Państwu cieszyć się działającym komputerem przez długi czas.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple