naprawa ipad pro w warszawie

Kurier w Warszawie

100 50 zł w dwie strony

Kurier okolice Warszawy

199 100 zł w dwie strony

Paczkomaty inPost cała Polska

30 zł w dwie strony

Serwis iPad Pro w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa Twojego iPada Pro

 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (24 godziny)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący*

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Naprawa iPad Pro Warszawa

Serwis MacWorks mieści się w Wilanowie oraz w Centrum i przygotował dla Państwa szeroką ofertę usług dotyczących naprawę urządzeń, specjalizujemy się właśnie w produktach marki Apple. Jeśli posiadają Państwo Ipad Pro, który okazuje jakiekolwiek oznaki awarii, zapraszamy do MacWorks, gdzie nasi pracownicy profesjonalnie zdiagnozują problem, odnajdą jego przyczynę i niezwłocznie naprawią.

Wymiana szybki iPad Pro

Pęknięta szyba to bardzo częsty problem użytkowników urządzeń Apple. IPad Pro niestety nie wyróżnia się pod względem kruchości szkła, które pokrywa urządzenie. W tym wypadku każde niewielkie uderzenie czy z pozoru niegroźny upadek może skończyć się nieeleganckimi rysami lub nawet poważnymi pęknięciami szyby, co rzutuje nie tylko na walory estetyczne iPad Pro, ale często również na komfort jego użytkowania.
Serwisanci MacWorks zalecają wymianę modułu szybki i LCD w iPad Pro, przyczyna tej propozycji jest bardzo prosta, w procesie produkcji te elementy zostają sklejone. Oczywiście istnieje możliwość odklejenia pękniętej szybki i przyklejenia nowej, jednakże często sprawia to poważne problemy z późniejszym użytkowaniem, wyświetlanym obrazem czy też reakcją na dotyk.
Wymiana całego modułu jest najkorzystniejszą możliwością, która daje pewność późniejszego dobrego działania iPad’a Pro.

Wymiana ekranu (wyświetlacza, lcd) iPad Pro

Ekran jest bardzo ważnym elementem iPad’a Pro, więc jego uszkodzenia są niezwykle uciążliwe lub nawet całkowicie uniemożliwiają korzystanie z tabletu. Wyświetlacz może ulec awarii z powodu działania mechanicznego, w wyniku uderzenia, upadku urządzenia lub nawet z przyczyny zalania.
Przy uszkodzeniu wyświetlacza w iPad Pro problem objawia się nie tylko wizualnie, wyświetlany obraz często ulega zniekształceniom, a system odpowiedzi na dotyk staje się poważnie upośledzony. Przy takich awariach polecamy wymianę ekranu łącznie z szybką, ponieważ rozklejanie tego modułu stwarza pewne niebezpieczeństwo dla dalszego użytkowania iPad Pro.
Serwisanci MacWorks są w stanie niezwykle szybko dokonać wymiany. Zapewniamy Państwa, że dzięki doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom, naprawa zostanie wykonana w tak, że iPad Pro będzie działał jakby nigdy się nie zepsuł.

Wymiana obudowy iPad Pro

Obudowa iPad Pro jest elementem, który wydaje się być potrzebny tylko dla efektu wizualnego, jednakże nic bardziej mylnego. Najważniejszym zadaniem obudowy nie jest elegancki i nowoczesny wygląd, jej główną rolą jest obrona delikatnych części wewnętrznych tabletu.
Dzięki obudowie iPad’a Pro możemy być pewni, że istnieje bariera, która zatrzymuje wilgoć usiłującą przedostać się do wnętrza tabletu. Dzięki korpusowi iPad Pro istnieje również możliwość, że nawet poważniejszy upadek nie urządzi kluczowych części urządzenia. Jednakże przy dużym upadku obudowa może ulec pęknięciu, co sprawia, że wilgoć może się pod nią swobodnie dostać. Dodatkowo odłamki korpusu mogą przypadkowo uszkodzić delikatne elementy.
Przy uszkodzeniu obudowy iPad Pro polecamy zgłoszenie się do serwisu MacWorks, by nasi pracownicy mogli niezwłocznie przywrócić Państwa tablet do codziennego wyglądu i sprawi, że części wewnętrzne będą znowu chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

Wymiana baterii iPad Pro

Bateria jest źródłem mocy iPad’a Pro, więc przy jej uszkodzeniu wynikają poważne problemy. Tablet zaczyna się coraz szybciej rozładowywać, istnieje problem z włączeniem go, zauważamy, że potrzebuje o wiele częstszego i dłuższego ładowania. To są oznaki awarii baterii iPad’a Pro.
Uszkodzenie baterii może być spowodowane upadkiem urządzenia, zalaniem go. Niestety warto również podkreślić, że akumulator w każdym urządzeniu ma swoją żywotność, która też kiedyś się skończy. Użytkownik może przedłużyć lub skrócić czas życia baterii iPad’a Pro tym, w jaki sposób traktuje urządzenie, jak często i długo je ładuje.
Jeśli bateria w Państwa iPad Pro zakończyła już swój żywot, wymaga stałego noszenia ładowarki przy sobie i poważnie zmniejsza komfort użytkowania tabletu, zapraszamy Państwa do MacWorks. Nasi pracownicy mają wielkie doświadczenie w naprawie tego typu urządzeń, więc bez problemu podejmą się wymiany akumulatora w iPad, która dla osoby niezorientowanej może być ogromnym wyzwaniem i przyczyną do pogłębiania się usterki.

Wymiana przycisku home iPad Pro

Przycisk home jest dość potrzebnym przyciskiem w iPad Pro, więc jego awaria może skutecznie denerwować właściciela i utrudniać mu normalne korzystanie z urządzenia. Uszkodzenie tego przycisku może być spowodowane wilgocią lub też upadkiem tabletu, jednak bez względu na przyczynę, naprawa tego problemu jest równie trudna dla osoby, która nie zna wnętrza urządzenia.
W wypadku awarii przycisku home w iPad Pro, zapraszamy do MacWorks. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom jesteśmy w stanie bardzo szybko i dokładnie wymienić uszkodzone elementy i zapewnić, że urządzenie odzyska swoją dawną świetność.

Wymiana aparatu głównego i tylnego iPad Pro

Aparat w dzisiejszych czasach jest nieodłącznym elementem urządzeń, które nosimy przy sobie. Każdy lubi na bieżąco dokumentować swoje życie. W tym wypadku awaria aparatu w iPad Pro może być niezwykle uciążliwa dla właściciela urządzenia. Awaria aparatu objawia się zniekształceniami na robionych zdjęciach, zaciemnieniem czy też rozmazaniem obrazu.
Wymiana aparatu iPad Pro jest sporą trudnością dla osoby, która na co dzień nie zajmuje się tego typu sprawami, jednakże dla pracowników MacWorks jest to krótka chwila pracy. Przy takim doświadczeniu i odpowiednich narzędziach, nasi pracownicy jak najszybciej zwrócą Państwu całkowicie sprawny iPad Pro.

Wymiana mikrofonu iPad Pro

Częstotliwość używania mikrofonu w iPad Pro przeważnie nie jest bardzo wysoka, jednakże w wypadku chociażby próby nagrania filmu, awaria mikrofonu okazuje się poważna.
Tego typu awarie w iPad Pro są najczęściej spowodowane upadkiem lub uderzeniem, istnieje również możliwość zalania tabletu. Czasem nawet niewielka ilość wilgoci jest w stanie poważnie wpłynąć na niezwykle delikatne elementy wewnętrzne urządzenia.
Wymiana mikrofonu iPad Pro nie jest sprawą najprostszą, wymaga przede wszystkim znajomości skomplikowanej budowy tabletu, która często okazuje się czarną magią dla ludzi, którzy nie przeszli wymaganych szkoleń. Fachowcy MacWorks mogą Państwa zapewnić, że budowa iPad Pro nie jest dla nich niczym nowym, więc dzięki oryginalnym częściom wymiennym i niezbędnym narzędziom, wymiana zostanie przeprowadzona bezproblemowo i możliwie jak najszybciej.

iPad Pro się nie ładuje

Problem z ładowaniem iPad’a Pro jest dość częstym problemem jego użytkowników. Przyczyną tej awarii może być wiele różnych czynników. Przede wszystkim polecamy Państwu początkowo sprawdzić sprawność ładowarki, być może to zwykła awaria przewodu.
Jeśli są Państwo pewni, że ładowarka nie jest problemem, kolejnym krokiem jest sprawdzenie czystości gniazda ładowania. Czasem do środka dostają się jakieś zanieczyszczenia i zakłócają ładowanie. Być może wystarczy tylko użycie igły, aby oczyścić gniazdo.
Jeśli mimo powyższych rad iPad Pro nadal się nie ładuje, zapraszamy Państwa do MacWorks. Nasi specjaliści zdiagnozują problem i odnajdą przyczynę tej awarii. Po konsultacji z Państwem będziemy mogli naprawić usterkę. Prawdopodobnie problemem jest awaria gniazda ładowania, które możemy bardzo szybko wymienić.

Wymiana gniazda ładowania iPad Pro

Gniazdo ładowania jest bardzo ważną częścią każdego urządzenia, także iPada Pro, bez niego znika szansa naładowania urządzenia, więc bardzo szybko przestaje ono być sprawne. Przez sposób użytkowania gniazda staje się ono często zagrożone, ponieważ zostaje wystawione na działanie wilgoci i przeróżne zabrudzenia.
Czasem awarię gniazda można naprawić poprzez zwykłe oczyszczenie go. Jeśli jednak takie działanie nie pomaga, musimy zaprosić Państwa z Waszym iPadem Pro do MacWorks. Prawdopodobnie gniazdo mogło zostać uszkodzone mechanicznie lub nawet zniszczone poprzez nieprawidłowe użytkowanie, złe ładowanie, zbyt stanowcze wyciąganie lub wciskanie ładowarki lub przez jakieś spięcie w trakcie ładowania.
Wymiana gniazda ładowania iPad Pro jest niezwykle trudnym zadaniem dla osoby, która nie ma z tym do czynienia na co dzień, jednakże dla specjalistów MacWorks, jest to swego rodzaju chleb powszedni. Dzięki niezwykłej delikatności, ogromnemu doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom możemy Państwa zapewnić, że wymiana zostanie przeprowadzona z najwyższą delikatnością i iPad Pro wróci do Państwa jak nowy.
iPad Pro nie włącza się
Często zgłaszają się do nas Państwo z takim samym problemem, iPad Pro nie włącza się. Jaka jest przyczyna tej awarii? Tak naprawdę przyczyn może być bardzo wiele. Zacząć możemy od zepsutej ładowarki, jeśli iPad się rozładował, a przewód ładowania działa nieprawidłowo, tablet nie włącza się, ponieważ nie istnieje możliwość zasilenia go.
Jeśli ładowarka na pewno jest sprawna, kolejnym możliwym problemem może być awaria gniazda ładowania iPad Pro. Gniazdo może być zanieczyszczone lub też uszkodzone przez wilgoć i działania mechaniczne. W wypadku uszkodzenia gniazda ładowania wystarczy wymiana go, aby tablet znów zaczął działać.
Następną możliwością jest uszkodzona bateria iPad Pro. Jeśli bateria jest zepsuta, nie może się naładować, iPad Pro traci swoje źródło zasilania, więc nie może zadziałać. Awaria baterii iPad Pro może być spowodowana „starością” urządzenia, zalaniem, upadkiem. Czasem można samemu zobaczyć, że bateria uległa charakterystycznemu spuchnięciu, co oznacza, że wymaga natychmiastowej wymiany, bo stwarza zagrożenie dla urządzenia i jego użytkownika.
Jeśli wykluczamy wszystkie powyższe przyczyny, problem może leżeć w uszkodzeniu delikatnych elementów wewnętrznych iPad’a Pro. W tym wypadku pracownicy MacWorks z chęcią zdiagnozują problem i niezwłocznie go naprawią, wymienią uszkodzone elementy i naprawią wszystkie awarie.

Zalany iPad Pro

Zalanie iPada Pro jest niestety bardzo częstym wypadkiem. Użytkownicy bardzo często lubią pić w trakcie pracy na tablecie, używają go w nieodpowiednich miejscach na przykład w trakcie kąpieli, gdzie zagrożeniem jest wilgoć.
Zalanie urządzenia to bardzo duży problem. W tym wypadku nasze działanie musi być niezwłoczne, bo liczy się dosłownie każda sekunda. Przede wszystkim należy bardzo szybko pozbyć się źródła przedostającej się wilgoci, zabrać iPad’a z mokrego środowiska. Należy usunąć resztki płynów z jego powierzchni. Kolejnym krokiem jest odłączenie zasilania i wyłączenie tabletu.
Potem powinniśmy natychmiast zgłosić się do serwisu, specjaliści MacWorks potrafią profesjonalnie wysuszyć i oczyścić wnętrze urządzenia. Odradzamy wszelkie internetowe sposoby typu włożenie iPad’a Pro do ryżu. Owszem może to pomóc przez pierwsze dni, niestety nie wyciągnie to wilgoci z wnętrza tabletu. W tym wypadku tablet może się włączyć, Państwo zaczną z niego korzystać, a w trakcie używania iPad będzie się powolutku niszczyć od środka, w końcu się wyłączy i okaże się, że urządzenie jest już nie do odratowania.
Należy podkreślić, że wilgoć jest niezwykle niebezpieczna. Z każdą kolejną chwilą od zalania postępuje proces utleniania, który może nieodwracalnie zniszczyć wnętrze urządzenia. Niestety większość elementów będzie nadawać się tylko do wymiany, ale Państwa szybka reakcja może sprawić, że o wiele więcej da się uratować, co poważnie zmniejszy koszty naprawy iPad’a Pro.
Przy próbach samodzielnego uratowania iPad’a Pro po zalaniu może się okazać, że skazują się Państwo na koszt nowego urządzenia, bo wymiana zniszczonych elementów stanie się zupełnie nieodwracalna. Jeśli jak najszybciej zawiozą Państwo tablet do MacWorks, istnieje szansa, że wiele kluczowych elementów zostanie osuszona na czas, więc poważnie ograniczą Państwo koszty naprawy.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?