naprawa iphone se

Serwis iPhone SE w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone SE

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone SE na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone SEod 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone SEod 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone SEod 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone SEod 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone SEokoło 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone SEod 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone SEod 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone SEokoło 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone SEod 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone SEod 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone SEod 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone SEod 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone SEod 30 minut90 dni
Wymiana złącza audio (jack) iPhone SEod 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone SEod 30 minut90 dni
Wymiana kamery przedniej iPhone SEod 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone SEod 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone SEod 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone SEokoło 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone SEokoło 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone SEokoło 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone SEokoło 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone SE + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone SEod 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone SEod 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone SEod 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone SEod 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone SEod 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Naprawa iPhone SE Warszawa

iPhone SE to jeden z najnowszych smartfonów, które wypuściła firma Apple. Telefon jest bardzo poręczny, 4-calowy ekran sprawia, że urządzenie z łatwością mieści się w dłoni. IPhone SE został wyposażony w obudowę, która jest o wiele mniej podatna na zarysowania i uszkodzenia niż ta, która została użyta w iPhone 5S.

Fachowcy MacWorks zadbali o to, by już przed pojawieniem się telefonu w sprzedaży, wiedzieć o nim jak najwięcej. Dzięki doświadczeniu i zdobywaniu nowej wiedzy, możemy służyć Państwu radą i pomocą w wypadku jakichkolwiek problemów z iPhone SE.  Naprawę iPhone w Warszawie możemy wykonać od ręki zazwyczaj w ciągu kilku godzin.

Wymiana szybki iPhone SE

Pęknięta szybka iPhone SE? Fachowcy MacWorks doskonale znają ten problem. Niestety szybki w iPhone są dość kruche i podatne na pęknięcia, więc nie można się spodziewać, że szyba Iphone SE wyjdzie z jakiegoś poważniejszego upadku bez szwanku. Rozbita szybka niszczy przede wszystkim wygląd telefonu, ale również wpływa na jego używanie. Posuwanie palcem, bo pęknięciach nie jest zbyt komfortowe, może porządnie uprzykrzyć życie.

Aby wymiana szybki iPhone SE przebiegła prawidłowo i nie utrudniła późniejszego korzystania z telefonu, należy mieć specjalistyczne narzędzia, potrzebna jest również pewna wiedza. W MacWorks to wszystko mamy. Korzystając z naszego doświadczenia proponujemy Państwu wymianę szyby razem z wyświetlaczem. Jest to najkorzystniejsza opcja, ponieważ części te zostają sklejone już na etapie produkcji. Rozklejanie i ponowne klejenie może zagrozić późniejszymi awariami, przebarwieniami na ekranie i tym podobnymi problemami, które będą wymagać kolejnej wizyty w serwisie. Chcemy utrzymać nasze usługi na najwyższym poziomie, dlatego nie oferujemy wymiany samej szybki tylko właśnie całości, abyśmy mogli być pewni, że nikt nie wróci do nas z reklamacją.

W razie jakiegokolwiek wypadku rozbita szyba w iPhone SE zostanie wymieniona jak najszybciej dzięki temu, że w MacWorks zawsze staramy się mieć wszystkie niezbędne części zamienne na miejscu, w innym wypadku możemy polecić części uzyskane z demontażu lub jak najszybciej zamówić wszystko, czego będziemy potrzebować.

Wymiana panelu dotykowego iPhone SE

Uszkodzenie dotyku iPhone SE jest kolejnym częstym następstwem upadku czy też zalania telefonu. Czasem nawet nie trzeba utopić smartfona w wannie, wystarczy odrobina wilgoci pod obudową, żeby ekran lub dotyk zaczęły się psuć. Czym tego typu awaria się objawia? Reakcja iPhone SE na dotyk jest bardzo upośledzona, telefon wymaga kilkukrotnego dotknięcia, aby zadziałać. Czasem jest to zwykłe utrudnienie, ale iPhone SE został wyposażony w opcję odblokowania telefonu poprzez zostawienie odcisku palca. Jeśli panel nie jest w stanie zareagować na odcisk, to może być problem, żeby w ogóle odblokować telefon, co jest już bardzo poważnym problemem.

Jak już zostało wspomniane, MacWorks poleca Państwu wymianę dotyku iPhone SE wraz z wyświetlaczem. Nie powinno się rozdzielać części sklejonych w czasie produkcji. Jeśli mimo wszystko decydują się Państwo na rozklejenie elementów, pragniemy zwrócić uwagę, że ponowne klejenie wymaga użycia specjalistycznego antystatycznego kleju, co wpłynie na koszty naprawy. Inne problemy mogące wyniknąć z rozklejania wyświetlacza i dotyku iPhone SE, to możliwe przebarwienia pojawiające się przykładowo na zimnie. Istnieje możliwość, że nawet przy największych staraniach ze strony fachowców MacWorks, części rozkleją się, co generuje kolejne koszty i nerwy użytkownika.

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone SE

W wyniku upadku lub zalania iPhone SE, zdarza się, że ekran zostaje poważnie uszkodzony. Małym rysom da się zapobiec, ale czy można uratować wyświetlacz od całkowitego pęknięcia? Niestety rzadko kiedy się to udaje.

Jeśli zauważyli Państwo, że na ekranie pojawiają się zniekształcone obrazy lub wyświetlacz iPhone SE w ogóle przestał działać, zapraszamy do MacWorks. Nasi specjaliści dzięki najlepszym narzędziom mogą błyskawicznie naprawić problem.

Przy wymianie ekranu iPhone SE zalecamy Państwu wymianę całego modułu to znaczy wyświetlacza wraz z panelem dotykowym. W tym wypadku jest to najlepsze możliwe działanie, ponieważ na etapie produkcji te części zostają ze sobą sklejone. Rozklejenie i ponowne klejenie wyświetlacza i dotyku iPhone SE może skutkować późniejszym rozklejaniem, w innych wypadkach pojawiają się również wyraźne przebarwienia, które utrudniają korzystanie z telefonu. MacWorks proponuje Państwu usługi na najwyższym poziomie, dlatego polecamy zdecydowanie się na usługę wymiany całości, abyśmy mogli być pewni, że będą Państwo zadowoleni z wykonanej przez nas pracy.

Wymiana obudowy (korpusu) iPhone SE

Obudowa iPhone SE została stworzona tak, by była mniej podatna na zarysowania i uszkodzenia niż obudowa iPhone 5. Niestety czasem nawet najlepsze pomysły producenta nie mogą zapobiec uszkodzeniom.

Kolejny raz zwracamy uwagę na upadki i uderzenia. W przypadku obudowy wilgoć nie jest zagrożeniem, staje się problemem dopiero, gdy dostanie się pod obudowę, ale nawet wtedy ta akurat część nie zostaje uszkodzona.

Obudowa w iPhone SE ma za zadanie chronić wszystkie części wewnętrzne w smartfonie. Tworzy barierę chroniącą telefon przez wilgocią i uderzeniami. Czasem staje się tak, że przy upadku wszystkie części pozostają nieuszkodzone, ale obudowa jest zdewastowana.

Chcielibyśmy Państwa uczulić na to, że uszkodzona obudowa traci swoją funkcję ochronną, a zaczyna być jednym z wielu zagrożeń. Odłamki mogą poważnie uszkodzić choćby delikatne przewody. Ale nie muszą Państwo się obawiać, w MacWorks wymiana obudowy przebiega wręcz błyskawicznie. Posiadamy zapas wysokiej jakości części zamiennych, dysponujemy również częściami pochodzącymi z demontażu, wybór odpowiedniej części należy do Państwa.

Wymiana baterii iPhone SE

Wszyscy wiemy, że bateria jest źródłem zasilania telefonu, co więc się dzieje, kiedy zostaje ona uszkodzona? Coraz częściej trzeba ładować telefon, który wytrzymuje już tylko kilka godzin, zamiast prawie cały dzień. Jeśli muszą Państwo cały czas nosić przy sobie ładowarkę, nerwowo poszukują gniazdek w każdym pomieszczeniu, w którym się znajdą, zapraszamy serdecznie do MacWorks.

Jeśli sam fakt utrudnionego korzystania z iPhone SE nie jest wystarczającym powodem do wymiany baterii, warto wspomnieć, że w pewnym momencie uszkodzona bateria może zagrozić działaniu całego telefonu, który w końcu może stać się nie do odratowania.

Fachowcy MacWorks mają do czynienia z wymianą baterii iPhone praktycznie codziennie. Nie musicie się Państwo obawiać powierzenia swojego iPhone SE w nasze ręce. Uszkodzona bateria zostanie niezwykle szybko wymieniona na nową. Zadbamy o to, by telefon jak najszybciej wrócił do właściciela.

Warto również przestrzec przed uszkodzeniem nowej baterii iPhone SE. Wszelkie awarie mogą być wywołane głównie przez nieodpowiednie ładowanie. Warto zwrócić uwagę na to, jak traktujemy telefon, by potem zaoszczędzić na wymianach.

Wymiana głośnika iPhone SE

Czy iPhone SE zaczyna odtwarzać muzykę w niespotykany sposób? Ulubionej melodii towarzyszą dziwne szumy? A może nie da się usłyszeć drugiej osoby w czasie telefonicznej rozmowy? To wszystko wyraźnie świadczy o uszkodzonym głośniku w iPhone SE.

Głośnik iPhone SE mógł zostać uszkodzony przez wilgoć lub poważny upadek. Jego wymiana nie jest tak prosta jak zepsucie go. Z tego powodu zapraszamy Państwa do MacWorks. Dzięki rozległej wiedzy naszych specjalistów możemy zapewnić, że wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Najlepsze części zamienne i specjalistyczne narzędzia to elementy, które w połączeniu z naszą rozległą wiedzą tworzą idealną całość, gwarantującą, że mogą Państwo obdarzyć MacWorks zaufaniem i powierzyć swojego iPhone SE w celu wymiany głośnika.

Naprawa przycisku power iPhone SE

Awaria przycisku power w iPhone SE jest problemem, który może skutecznie utrudnić życie użytkownikowi smartfona. Niestety bardzo łatwo doprowadzić do uszkodzenia tego przycisku. Możemy oczywiście wymienić standardowe przyczyny problemu, oczywiście jest to upadek lub wilgoć.

Mimo dość prostych przyczyn uszkodzenia przycisku power iPhone SE, jego naprawa nie jest już taka prosta. Aby uniknąć kolejnych problemów, zapraszamy Państwa do MacWorks. Nasi fachowcy doskonale znają budowę smartfonów, więc taka naprawa nie stanowi dla nich żadnego problemu. Dla osoby niedoświadczonej w naprawie, może się okazać, że plątanina przewodów sprawia ogromny problem i bardzo łatwo nieumyślnie uszkodzić kolejne elementy.

Naprawa przycisku volume iPhone SE

Przycisk volume iPhone SE to kolejny drobny element, który może sprawić ogromne problemy. Jego awaria nie jest może tak uciążliwa jak w przypadku przycisku power, ale to wciąż coś, co może mocno zdenerwować użytkownika telefonu.

Jednak sytuacja dotycząca naprawy czy też wymiany sprawia taką samą trudność, jak przy innych przyciskach. Splątane przewody mogą przyprawić człowieka o zawrót głowy. Ale i tutaj z wybawieniem przyjdą fachowcy MacWorks. Nie musicie Państwo marnować swojego czasu na próby naprawy przycisku volume, skoro my możemy wziąć telefon i w kilka minut wszystko załatwić. W MacWorks mamy zapas części wymiennych do iPhone SE, możemy Państwu zaoferować części najwyższej jakości nowe lub używane pochodzące z demontażu. W każdym wypadku zapewniamy jednak gwarancję zadowolenia z naszych usług.

Naprawa aparatu iPhone SE

Jeśli okazuje się, że zdjęcia wykonywane przez iPhone SE stały się gorsze jakościowo, w jakikolwiek sposób zdeformowane lub przyciemnione, oznacza to awarię aparatu. Jeśli widać, że aparat jest pęknięty, zarysowany albo inaczej zniszczony, to wskazuje na uszkodzenie przez uderzenie lub upadek. Jeśli aparat nie nosi żadnych widocznych zniszczeń, prawdopodobnie wpłynęła na niego wilgoć.

Naprawa aparatu iPhone SE to już trudniejsza sprawa i można swobodnie nazwać to zadaniem dla specjalisty. W MacWorks pracują właśnie tacy ludzie. Ludzie, którzy wiele godzin spędzili nad studiowaniem budowy smartfonów. Wymiana aparatu iPhone SE dla osoby  nieobeznanej może stać się pracą na kilka dobrych godzin, gdzie nasi specjaliści mogą to zrobić w przeciągu kilkunastu minut.

Zapewniamy, że używamy najlepszych dostępnych części zamiennych, dzięki czemu gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi wznoszą się na najwyższy poziom.

Wymiana WiFi iPhone SE

Jeśli ktoś bardzo dużo korzysta z internetu w telefonie, prawdopodobnie woli korzystać z WiFi. Wtedy natychmiastowo może zauważyć, że coś się wydarzyło i wi-fi iPhone SE nie działa. Warto zawsze sprawdzić ustawienia w telefonie, ale jeśli nie jest to kwestia tak przyziemnej rzeczy, to niestety problem staje się poważniejszy.

Moduł wifi iPhone SE jest kolejnym elementem, który jest niezwykle delikatny i wrażliwy na upadki telefonu czy też wilgoć przedostającą się pod obudowę telefonu.

Niestety przez skomplikowaną budowę telefonu, wymiana modułu wifi staje się bardzo trudna. Specjaliści MacWorks mogą to dla Państwa zrobić w bardzo krótkim czasie. IPhone SE nie jest dla nas tajemnicą, więc wymiana wifi iPhone SE przebiega szybko i bezproblemowo. Nie muszą Państwo się martwić o części zamienne, gwarantujemy, że używamy tych najlepszych, aby utrzymywać nasze usługi na dobrym poziomie.

iPhone SE się nie ładuje

Ładowanie telefonu jest niezbędne do jego używania, więc niedziwnym jest, że każdy staje się zdenerwowany, kiedy telefon nie chce się ładować. Ten sam problem może dotknąć użytkowników iPhone SE.

Istnieje kilka kroków, które należy podjąć, jeśli zmagamy się z wyżej wspomnianym problemem. Po pierwsze zalecamy sprawdzenie ładowarki, czasem jest to po prostu kwestia uszkodzonego przewodu. W następnym kroku warto sprawdzić gniazdo zasilania, które może być najzwyczajniej zanieczyszczone. Czasem wystarczy gniazdo przeczyścić cienką igłą i prąd spokojnie dochodzi.

Jeśli powyższe kroki nie zadziałały, to niestety oznacza uszkodzenie gniazda ładowania. Jest to część, która jest wystawiona na wszelkie niekorzystne działania. Bardzo łatwo zostaje zanieczyszczone, wilgoć ma do niego otwarty dostęp nawet w czasie małego deszczu. Niestety gniazdo zasilania iPhone SE może zostać zepsute również przez działania użytkownika, czasem zdarza się zbyt gwałtowne podłączanie i odłącznie telefonu od ładowania. Zdarza się również, że w czasie ładowania pojawia się spięcie, które może uszkodzić baterię albo właśnie gniazdo.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 5se nie jest najprostszym zadaniem i wymaga znajomości wielu elementów telefonu, ich połączeń i działania. W tym wypadku również zalecamy Państwu MacWorks. Nasi pracownicy mogą zrobić wszystko od oczyszczenia zabrudzonego gniazda zasilania, przez zdiagnozowanie przyczyny problemu, aż do wymiany niedziałających elementów. Gwarantujemy Państwu, że posiadamy specjalistyczną wiedzę, odpowiednie narzędzia i najlepsze dostępne części wymienne, co sprawia, że możemy obiecać zadowolenie z naszych usług.

Zalany iPhone SE

Chyba każdy zna kogoś, komu zdarzyło się zalać telefon. W czasach, kiedy smartfon towarzyszy nam w prawie każdym momencie, przy prawie każdej wykonywanej czynności, bardzo łatwo jest doprowadzić do zalania. Jedzenie i picie przy iPhone, używanie telefonu w czasie kąpieli, czy nawet wzięcie telefonu na imprezę, może zakończyć się zalaniem lub nawet zupełnym utopieniem telefonu.
Wielu poszkodowanych taką sytuacją może szukać sposobów w internecie. Nie polecamy wkładania iPhone SE do ryżu. Jest to bardzo znany sposób, ale niestety nie do końca skuteczny. Zdarza się, że uda nam się po tym włączyć telefon. Ale nikt nie zdaje sobie sprawy, że wtedy woda, która pozostała pod obudową, ma bardzo dużo czasu na utlenianie się i stopniowe niszczenie delikatnych elementów wewnętrznych iPhone SE. Czasem więc telefon podziała tydzień, a potem jest już nie do odratowania.
Aby zapobiec większym zniszczeniom lepiej jest od razu podjąć kroki do uratowania iPhone SE. Przede wszystkim należy pamiętać, żeby telefon był odłączony od zasilania, następnie wyłączyć telefon. Późniejszym krokiem jest już tylko niezwłoczne dostarczenie iPhone SE do MacWorks. Nasi pracownicy zajmą się Państwa smartfonem bardzo dokładnie, rozbiorą go, osuszą wszystko, żeby powstrzymać proces niszczenia. Następnie trzeba sprawdzić, które części zostały uszkodzone. Po części diagnostycznej nastąpi wymiana zniszczonych elementów. Potem pozostaje już tylko oddanie iPhone SE w ręce zadowolonego użytkownika.
Jeśli zaniosą Państwo iPhone SE do MacWorks jak najszybciej, na pewno zaoszczędzą Państwo bardzo dużych kosztów, które niesie za sobą kupno nowego telefonu, co będzie niezbędne, jeśli nikt się nim należycie nie zajmie. W tym wypadku pośpiech jest jak najbardziej wskazany, bo z każdą kolejną chwilą wzrastają szanse, że więcej części zostało zniszczonych.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple