naprawa iPad Air 2
[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#fcfba8″]

Kurier w Warszawie

100 50 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#f678ff”]

Kurier okolice Warszawy

199 100 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”dropbox” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Paczkomaty inPost” position=”center” icon_color=”#f44168″]

Paczkomaty inPost cała Polska

30 zł w dwie strony

Serwis iPad Air 2 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa Twojego iPad Air 2

 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (24 godziny)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący*
[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Serwis iPad Air 2 Warszawa: Wilanów, Centrum

Serwis Macworks zajmuje się naprawą sprzętów elektronicznych wyprodukowanych przez różne firmy, w tym urządzeń Apple. Do naszych usług należą między innymi naprawy właśnie tabletów Apple iPad Air 2. Nasi przeszkoleni specjaliści specjalizują się w wielu rodzajach napraw tego modelu, takich jak: wymiana baterii, szybki, obudowy, ekranu, przycisku home, które to należą do najczęstszych usterek w tym urządzeniu. W serwisie Macworks w Warszawie na Wilanowie oraz w Centrum jesteśmy zdania, że naprawa zaawansowanej elektroniki powinna odbywać się tylko przez ludzi przeszkolonych i doświadczonych, którzy znają się na wykonywanej przez siebie pracy. Taki personel oferuje oczywiście nasz serwis, więc mają Państwo gwarancję, że naprawy iPad Air 2 dokonywane przez serwis Macworks są wysokiej jakości. Do wykonywanych zabiegów używamy oryginalnych części lub ich wysokiej jakości zamienników, jeżeli tak zażyczy sobie nasz klient. Po wykonaniu napraw nasi serwisanci przeprowadzają szereg niezbędnych testów aby mieć pewność, że dane urządzenie jest w stu procentach sprawne, a nasz klient nie będzie miał żadnych zastrzeżeń co do świadczonych przez nas usług.

iPad Air 2 wymiana szyby

Patrząc na tablet Apple iPad Air 2 widzimy urządzenie klasy premium o wysokich standardach wykonania. Estetyczny wykonanie i minimalistyczny design tego jak i innych produktów Apple daje użytkownikowi poczucie obcowania z urządzeniem wysokiej klasy, znacząco wyróżniającego się na tle podobnych. Zastosowane wysokie jakościowo materiały, czyli aluminium, z którego wykonana jest obudowa tabletu oraz hartowane szkło, które pokrywa duży i wyraźny ekran są miłe w dotyku. Kontakt z nimi sprawia wrażenie, że obsługujemy urządzenie luksusowe, które posiadają osoby o dobrym guście i smaku. Szyba pokrywająca ekran iPad’a jest odporna na większość zarysowań, jednak zdarza się tak, że twardsze materiały są w stanie spowodować na jej tafli drobne rysy i ubytki. Minusem jest też to, że szklana powierzchnia przegrywa przy upadkach na ziemię z wysokości i się tłucze. Krucha i delikatna szyba w iPad Air 2 powinna być w doskonałej kondycji, pozbawiona rys, a tym bardziej pęknięć. Nienaruszone szkło zapewnia komfortową pracę z tabletem i czysty, wyraźny obraz. Jeżeli szybka w Twoim tablecie Apple iPad uległa zniszczeniu, a praca z urządzeniem jest utrudniona poprzez rysy i pęknięcia, z pomocą przychodzi serwis iPad: Macworks. Przynieś swoje urządzenie do jednego z punktów serwisowych przy ulicy Obornickiej 29 na warszawskim Wilanowie lub w Centrum aleja Jana Pawła 26, lok C05 które są otwarty na Twoje potrzeby. W naszej ofercie obecna jest wymiana szyby w iPad Air 2, a cały zabieg wykonywany przez naszych wykwalifikowanych specjalistów jest przeprowadzany sprawnie, z zachowaniem najwyższych standardów i nie zajmuje dużo czasu. Twoja rozbita szyba pójdzie w niepamięć, a Ty będziesz cieszył się nieuszkodzoną taflą nowego szkła. W naszym sklepie oferujemy także specjalne szkło hartowane, dodające Twojemu urządzeniu jeszcze jedną warstwę szkła w celu zwiększenia ochrony dużego ekranu w iPad Air 2. Zapraszamy do Macworks, wymienimy każdą rozbitą szybę na nową, aby korzystanie z iPad’a zawsze było przyjemne i komfortowe.

Wymiana ekranu iPad Air 2

Ekran jest kluczową częścią w iPad Air 2, więc jego zepsucie staje się ogromnym problemem dla użytkownika. Przeważnie przyczynami awarii wyświetlacza jest poważny upadek lub wilgoć przedostająca się pod obudowę. W pierwszym przypadku uzyskujemy pęknięcia na ekranie iPad Air 2, które utrudniają korzystanie lub zupełny brak działania. W wypadku wilgoci najczęściej pojawiają się różnego rodzaju zniekształcenia i przebarwienia lub również brak działania. Niestety czasem iPad Air 2 nie potrzebuje całkowitego zalania, aby wyświetlacz został uszkodzony, czasem jest to tylko odrobina wilgoci, która może pozostawić po sobie bardzo poważne usterki.
Wymiana ekranu jest pracą, która wymaga specjalistycznych narzędzi i dość rozległej wiedzy. Specjaliści MacWorks bez problemu poradzą sobie z wymianą ekranu iPad Air 2. Używamy oryginalnych części zamiennych, co w połączeniu z naszymi umiejętnościami gwarantuje, że będą Państwo zadowoleni z dokonanej naprawy.

iPad Air 2 obudowa

W tablecie Apple iPad Air 2 producent zadecydował o umieszczeniu wszystkich komponentów urządzenia w wysokiej jakości aluminiowej obudowie. Stosowane aluminium jest o wiele bardziej wytrzymałe od plastiku, który stosują w swoich tabletach inni producenci, Metal ten niezwykle trwały i wytrzymały nie jest jednak bez wad, których na szczęście jest niewiele. Aluminium znacznie się odkształca przy upadkach z dużej wysokości na ziemię. Na obudowie mogą pojawić się też rysy i wgłębienia spowodowane normalnym codziennym użytkowaniem, które znacząco szpecą wygląd całego urządzenia. Wymiana zniszczonej czy uszkodzonej obudowy iPad nie należy do zadań skomplikowanych, a dla naszych serwisantów to tylko kwestia czasu. W tablecie iPad Air 2 zniszczona obudowa jest wymieniana na nową, oryginalną, w naszym serwisie Macworks na Wilanowie oraz w Centrum. Zapraszamy do nas, jeżeli Twoja obudowa jest po upadku lub po prostu potrzebuje odświeżenia.

iPad Air 2 bateria

Wielu użytkowników tabletu iPad Air 2 ceni sobie długi czas pracy tego urządzenia. Jest to możliwe za sprawą pojemnej baterii, która mieści się pod obudową tabletu. Po pewnym czasie użytkowania bateria w iPad może tracić swoje pierwotne właściwości, szczególnie gdy była intensywnie użytkowana i przeszła wiele cykli ładowań i rozładowań. Średnio jest to okres obejmujący jeden rok, lecz zdarza się tak, że bateria iPada przestaje być wydajna już dużo wcześniej. Jeżeli zauważysz, że twój tablet pracuje znacznie krócej, a poziom naładowania baterii spada w nienaturalnie szybkim tempie, to jest to dla Ciebie znak, że powinieneś odwiedzić serwis Macworks na Wilanowie oraz w Centrum Warszawy. Nasi specjaliści zdiagnozują problem baterii w Twoim egzemplarzu iPad’a i postarają się ją naprawić. Częściej zdarza się jednak, że baterię bardziej opłaca się wymienić na nową, a o starej należy po prostu zapomnieć. Baterie to części, których naprawa nie jest opłacalna z tego względu, że usterka może powrócić po krótkim czasie bez względu na żadne czynniki. Dysponujemy oryginalnymi częściami do iPad’a Air 2 na miejscu, w Warszawie, więc nie będziesz musiał długo czekać na odebranie spowrotem swojego urządzenia. Odwiedź nasz serwis, a w Twoim iPad Air 2 bateria znowu będzie trzymała długo, tak jak powinna.

Wymiana aparatu głównego i przedniego iPad Air 2

Częstym problemem jest awaria kamery iPad Air 2. Czasem okazuje się, że jest to wina wady fabrycznej, a czasem sam właściciel w jakiś sposób przyczynił się do powstania problemu.
Przyczyną awarii może być oczywiście upadek lub uderzenie albo najzwyczajniej wilgoć. Warto pamiętać, że nie trzeba wcale całkowicie zalać iPad Air 2, żeby coś się zepsuło. Wystarczy odrobina wilgoci, której uda się pokonać barierę tworzoną przez obudowę.
Jakie są objawy awarii? Przeważnie można bardzo szybko je zauważyć. Po prostu aparat przedni lub główny iPad Air 2 przestaje działać, być może zdjęcia stają się zniekształcone lub zaciemnione, to też świadczy o problemie.
Aby móc wymienić taką część jak kamera główna i przednia iPad Air 2 warto posiadać wiedzę, o budowie urządzenia, a nie jest ona wcale taka prosta. Dlatego właśnie proponujemy Państwu zgłosić się do MacWorks, gdzie przy użyciu naszej wiedzy i doświadczenia możemy bez problemu zająć się awarią. Wykorzystujemy oryginalne części zamienne, jeśli Państwo się zdecydują, mogą one pochodzić z demontażu. Zawsze dbamy o najwyższy poziom świadczonych przez MacWorks usług, więc możemy zagwarantować radość z urządzenia, które powróciło do swej sprawności.

iPad Air 2 mikrofon

Tablet iPad Air 2 został wyposażony w wysokiej jakości mikrofon, który zapewnia dobry i czysty dźwięk, na przykład podczas rozmów internetowych prowadzonych za pomocą tego urządzenia. iPad Air 2 jest często używany do obsługi programów takich jak FaceTime lub Skype. Dzięki dobremu mikrofonowi i kamerze o wysokiej rozdzielczości rozmowy prowadzone przez iPad Air 2 stoją na wysokim poziomie i są wolne od zakłóceń. Dźwięk produkowany przez mikrofon wbudowany w iPad’a dociera do odbiorcy w bardzo dobrej jakości, przez co nie występują irytujące problemy z porozumieniem się i zrozumieniem, co mówi druga osoba. Apple dba o to, aby ich klienci cieszyli się wysoką jakością wykonywanych połączeń. Użytkownicy tego tabletu z czasem mogą się skarżyć na różne zniekształcenia głosu. Nie jest to efekt porządany, powoduje on jedynie liczne problemy w połaczeniach i problemy z usłyszeniem lub zrozumieniem, co chce nam przekazać nasz rozmówca. Chyba nie ma nic bardziej irytującego, niż ciągłe dopytywanie się, o co chodziło drugiej osobie lub stałe proszenie ją o powtórzenie danego zdania. Taka rozmowa zdecydowanie nie jest komfortowa, a obu stronom napędza jedynie dodatkowych, niepotrzebnych nerwów. Czasami mikrofon odmawia jednak pracy takiej, jakiej od niego oczekujemy. Dzieje się tak, ponieważ do otworu, w którym zamontowany jest mikrofon iPad Air 2 przedostają się różne zanieczyszczenia. To właśnie one mogą powodować zmiany w przesyłanym przez nas głosie. Innym przypadkiem jest całkowite zepsucie się mikrofonu w tym tablecie. Czasami po prostu elektronika zawodzi i działający dotąd element odmawia nagle współpracy. Wynika to z wielu różnych czynników, może być to jakiś błąd systemu lub po prostu wadliwa część. Nasz serwis iPad – Macworks w Warszawie przeprowadzi naprawę i wymieni mikrofon w iPad Air 2 na nowy bez żadnego problemu. Nasi technicy szybko zdiagnozują usterkę i zdefiniują jej przyczynę po czym dokonają sprawnej i fachowej naprawy. Dostarcz swojego iPad’a do naszego serwisu Macworks na Wilanowie i w Centrum Warszawy, a odbierzesz go po niedługiej naprawie w pełni sprawnego.

iPad Air 2 nie ładuje się

Bateria w iPad Air 2 jest przystosowana do tego, żeby utrzymywać urządzenie w stanie działania przez dłuższy czas. Niestety w końcu i bateria się rozładowuje. Zwykle sposobem na to jest ponowne jej naładowanie, ale co zrobić, jeśli iPad Air 2 się nie ładuje?
Najpierw warto przemyśleć, co może być przyczyną. Czy aby na pewno ładowarka działa? Przewody bardzo łatwo ulegają zniszczeniom, więc możliwe, że wystarczy wymienić ładowarkę, żeby problem całkowicie wyeliminować.
Jeśli ładowarka jest w porządku, następnym krokiem jest sprawdzenie gniazda ładowania. Czasami jakieś ciało obce dostaje się do środka i uniemożliwia dobre połączenie z przewodem ładującym. W tym wypadku można spróbować delikatnie oczyścić gniazdo igłą.
Kiedy po wykonaniu powyższych kroków iPad Air 2 nadal się nie ładuje, prawdopodobnie oznacza to, że gniazdo ładowania zostało uszkodzone. Często możemy sami do tego doprowadzić przez nieprawidłowe podłączanie lub odłączanie ładowarki. Ale zdarza się, że doszło do spięcia lub po prostu gniazdo zostało uszkodzone przez wilgoć, w końcu jest wystawione na wszystkie niekorzystne warunki.
Może się również okazać, że przyczyną problemu jest uszkodzona bateria.
W MacWorks proponujemy Państwu odnalezienie przyczyny problemu oraz szybką wymianę niedziałającego elementu. Czy iPad Air 2 wymaga wymiany baterii czy może wymiany gniazda ładowania, my mamy odpowiednie narzędzia i wiedzę, które gwarantują sukces przy rozwiązywaniu każdego problemu.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple