Serwis iPhone 6S Plus w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 6S Plus

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone 6S Plus na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 6S Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 6S Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 6S Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 6S Plusod 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 6S Plusokoło 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 6S Plusod 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 6S Plusod 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 6S Plusokoło 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 6S Plusod 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 6S Plusod 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 6S Plusod 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 6S Plusod 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 6S Plusod 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 6S Plusod 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 6S Plusod 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 6S Plusod 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 6S Plusod 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6S Plusokoło 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 6S Plusokoło 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 6S Plusokoło 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 6S Plusokoło 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 6S Plus + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 6S Plusod 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 6S Plusod 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 6S Plusod 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 6S Plusod 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 6S Plusod 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Serwis iPhone 6s Plus Warszawa

IPhone 6s plus to nowy flagowy smartfon Apple. Czy tak bardzo różni się od poprzednich smartfonów? Na pewno nie pod względem usterek, użytkownicy tego telefonu zgłaszają podobne problemy, z którymi borykali się przy poprzednich modelach. IPhone 6s plus jest tak samo wrażliwy na uderzenia, upadki oraz wilgoć więc nie ma co się oszukiwać, że z tym telefonem nie trzeba będzie zgłaszać się do serwisu.
Serwis iPhone 6s plus MacWorks w Warszawie oferuje Państwu pełen zakres usług mających na celu naprawić powstałe w telefonie usterki. Nasi fachowcy posiadają duże doświadczenie, które gwarantuje Państwu, że iPhone 6s plus zostanie naprawiony szybko i wróci do Państwa równie sprawny, co przed naprawą.

Wymiana szybki (dotyku, digitizera) iPhone 6s Plus

Szybka jest jednym z elementów, który jest najbardziej narażony przy upadkach i uderzeniach w telefon. Szkło, które jest używane przy produkcji, jest niestety bardzo kruche, co gwarantuje, że nawet niewielki upadek zaowocuje w różnego rodzaju rysy i pęknięcia na tafli szybki. Pęknięta szybka iPhone 6s plus jest przede wszystkim skazą na wyglądzie telefonu, przy większych pęknięciach może również w niewielkim stopniu zmniejszyć komfort użytkowania urządzenia.
Nie polecamy wymiany samej szybki w iPhone 6s plus, w czasie produkcji szybka zostaje sklejona z ekranem LCD, przez co należy wymienić cały moduł. Odklejanie szybki od wyświetlacza i ponowne klejenie może zaważyć nie tylko na wyglądzie telefonu, ale może również pogorszyć jego działanie. Być może nie będzie to widoczne od razu, ale stopniowo wyświetlany obraz staje się gorszy jakościowo niż przy wymianie całego modułu, gdzie nie występują takie problemy.
W MacWorks oferujemy Państwu szybką wymianę całego modułu. Nasi pracownicy dzięki swojemu doświadczeniu mogą wykonać tę usługę w rekordowo szybkim czasie utrzymując najwyższą jakość naprawy.

Wymiana ekranu (wyświtlacza, LCD) iPhone 6s Plus

Ekran jest kolejnym elementem telefonu, który jest narażony na zniszczenie przy upadku iPhone 6s plus. Co prawda nie jest uszkodzony przy najmniejszym uderzeniu, ale niefortunny upadek może doprowadzić do pęknięcia ekranu iPhone 6s plus, co zaważa nie tylko na powierzchownym wyglądzie telefonu, ale może poważnie pogorszyć wyświetlany obraz. Przy pękniętym wyświetlaczu obraz może zostać zniekształcony, może to zagrozić również systemowi reagowania na dotyk, często pęknięcia upośledzają go, co oznacza duże utrudnienia w korzystaniu z telefonu.
Polecamy Państwu usługę wymiany ekranu iPhone 6s plus wraz z szybką, ponieważ producent stworzył klejony przy produkcji moduł. Wymiana tylko jednej ze sklejonych części jest ryzykowna, ponieważ rozklejanie modułu i ponowne klejenie może poważnie wpłynąć na działanie telefonu, jego wygląd i wyświetlany obraz.
Nie polecamy próby samodzielnej wymiany wyświetlacza czy też samego modułu. Niedoświadczona osoba może przypadkowo wprowadzić wiele uszkodzeń przez swoje działania. Zapraszamy do MacWorks, dysponujemy tutaj profesjonalnymi narzędziami i ludźmi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i doskonale wiedzą, co robią, więc oferują Państwu wysoki standard świadczonych usług i mogą zapewnić, że telefon po naprawie będzie jak nowy.

Wymiana obudowy (korpusu) iPhone 6s Plus

Wydawałoby się, że zadaniem obudowy jest tworzenie nowoczesnego wyglądu telefonu. IPhone 6s plus został wyposażony w obudowę, która ma przyciągać oko klienta i sprawić, że smartfon staje się nie tylko urządzeniem potrzebnym do komunikacji, ale również modnym gadżetem, który można z dumą wyciągnąć z kieszeni.
Jednakże obudowa ma również inne, dużo ważniejsze zadanie. Najważniejszą funkcją korpusu iPhone 6s plus jest zapewnienie ochrony delikatnym elementom wewnętrznym telefonu. Obudowa amortyzuje wstrząsy i przyjmuje na siebie największą siłę uderzenia przy upadku smartfona, dzięki temu w wielu przypadkach udaje jej się ochronić wnętrze przed licznymi uszkodzeniami. Oprócz tego obudowa iPhone 6s plus jest barierą ochronną przed wilgocią.
Jak wiadomo wilgoć i upadek są najczęstszymi przyczynami wielu zniszczeń w telefonie. Pod obudową znajdują się elementy, które są niezwykle wrażliwe na działanie wilgoci i uderzenia, przez co wymagają naprawy. Obudowa IPhone 6s plus ma jak najbardziej zminimalizować skutki upadku telefonu i utrzymywać wilgoć możliwie z daleka.
Po dużym upadku może zdarzyć się, że obudowa jest pęknięta, wtedy telefon jest nie tylko pozbawiony głównej ochrony, ale również małe odłamki korpusu mogą stać się zagrożeniem. Jeśli obudowa iPhone 6s plus została uszkodzona, zapraszamy do MacWorks, gdzie nasi specjaliści mogą bardzo szybko ją wymienić. Używamy oryginalnych części zamiennych, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Wymiana aparatu głównego / przedniego iPhone 6s Plus

Aparat iPhone 6s plus jest niezwykle często używaną częścią. Kiedyś aparat nie był najważniejszy, jednak teraz klient zwraca uwagę na parametry aparatu, na jakość robionych przez niego zdjęć. Przy tak dużym użyciu awaria tej części staje się dużą niedogodnością.
Jeśli użytkownik spostrzegł, że zdjęcia robione przez iPhone 6s plus są coraz gorszej jakości, zamazane, przyciemnione czy też noszą jakiekolwiek inne zakłócenia, prawdopodobnie oznacza to, że aparat wymaga wymiany. Najczęstszymi przyczynami uszkodzenia kamery w iPhone 6s plus są upadki i uderzenia oraz przedostająca się pod obudowę wilgoć.
Samodzielna naprawa aparatu iPhone 6s plus nie jest dobrym pomysłem dla osoby, która nie ma doświadczenia w tej branży. Specjaliści MacWorks posiadają nie tylko ogromne doświadczenie, ale również odpowiednie narzędzia, które gwarantują powodzenie przeprowadzanej naprawy. Dzięki używaniu oryginalnych części zamiennych, możemy Państwu zagwarantować, że telefon nie straci na jakości i będzie po prostu jak nowy.

Wymiana głośnika iPhone 6s Plus (brak dżwięku)

Zdarza się,  że puszczane w telefonie filmy i muzyka mają zniekształcony dźwięk? A może nie słyszą Państwo swojego rozmówcy przez telefon? Brak dźwięku w iPhone 6s plus jest oznaką awarii głośnika. Głośnik może zostać zniszczony przede wszystkim przez wilgoć, której uda się przebić przez barierę tworzoną przez obudowę telefonu lub przez niebezpieczne upadki i mocne uderzenia. Naprawa głośnika iPhone Warszawa możliwa nie przy każdej usterce i czasem jest zalecana wymiana.
Wymiana głośnika w iPhone 6s plus nie jest wyzwaniem dla pracowników MacWorks. Możemy zapewnić, że używamy oryginalnych części zamiennych, a dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznym narzędziom przeprowadzamy naprawy szybko, sprawnie i solidnie. Zadbamy, aby telefon wrócił do Państwa jak najszybciej i w idealnym stanie.

Wymiana mikrofonu iPhone 6s Plus

Być może zauważyli Państwo, że odbierany przez iPhone 6s plus dźwięk staje się zniekształcony. Na nagrywanych filmach głos brzmi bardzo źle, a rozmówcy skarżą się, że słyszą skrzypy i piski? Tak, to pewnie awaria mikrofonu. Tutaj wyróżniamy te same przyczyny problemów co w wielu innych przypadkach. Mikrofonowi grożą poważne upadki, mocne uderzenia i wilgoć.
Samodzielna wymiana mikrofonu nie należy do łatwych zadań, jeśli ma je wykonać osoba, która nie posiada stosownego doświadczenia. Na szczęście istnieje dobre rozwiązanie. Wystarczy zgłosić się do MacWorks, gdzie pracują wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy tu również cały arsenał najnowszych i specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają szybką i dobrą naprawdę uszkodzonego iPhone 6s plus. Dzięki użyciu oryginalnych części zamiennych, gwarantujemy powodzenie naprawy i to, że telefon nic nie straci na jakości.

Wymiana przycisku wyciszania iPhone 6s Plus

Przycisk wyciszania ma funkcję, na którą wskazuje sama nazwa, przydaje się, kiedy użytkownik potrzebuje natychmiastowego wyciszenia telefonu. Przycisk ten tak samo jak inne psuje się pod wpływem uderzeń i wilgoci.
Samodzielna wymiana przycisku wyciszania iPhone 6s plus nie jest prosta, dlatego proponujemy Państwu serwis iPhone znajdujący się w Centrum oraz na Wilanowie w Warszawie. Serwis MacWorks oferuje szybkie naprawy w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy Państwu zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

Wymiana przycisku zsilanaia (power) iPhone 6s Plus

Przycisk power w iPhone 6s plus może nie należy do najczęściej używanych przycisków, ale w końcu nadchodzi czas, że staje się on niezbędny. Przycisk ten może ulec zniszczeniu z wielu powodów. Oczywiście wciąż zagrażają mu uderzenia i wilgoć, ale nie tylko to może zepsuć przycisk. Przycisk power w iPhone 6s plus może przestać poprawnie działać również z powodu zużycia.
Przez skomplikowaną budowę wnętrza iPhone 6s plus wymiana przycisku przez osobę, która nie posiada doświadczenia, może być bardzo złe w skutkach. Niezmiernie łatwo można uszkodzić inne części telefonu, co sprawi, że drastycznie wzrastają koszty naprawy. W MacWorks wymienimy przycisk zasilania sprawnie i przy niewielkich kosztach.

Wymiana przycisku home iPhone 6s Plus

Przycisk home jest jednym z częściej używanych przycisków w iPhone 6s plus. Jego awaria może stworzyć ogromny dyskomfort używania telefonu. Przycisk home może zostać zepsuty z powodu zużycia, długotrwałe używanie smartfonu, częste naciskanie przycisku mogą powodować zużycie i stworzyć potrzebę wymiany. Jednakże warto wspomnieć, że upadek telefonu oraz wilgoć również mogą uszkodzić ten przycisk.
Wymiana przycisku home w iPhone 6s plus w domowych może być fatalna w skutkach. Skomplikowana budowa telefonu i niewielkie elementy wewnętrzne stwarzają spore wyzwanie dla niedoświadczonej osoby. Z łatwością można przypadkowo uszkodzić chociażby inne przyciski, których przewody leżą bardzo blisko siebie. Uszkodzenie kolejnych elementów podnosi koszty, które początkowo mogły być o wiele niższe. W MacWorks mamy nie tylko doświadczonych ludzi, ale również wiele odpowiednich narzędzi, które znacznie ułatwiają wymianę. Gwarantujemy, że dzięki użyciu oryginalnych części zamiennych telefon nie traci na jakości, a dodatkowo przedłuża się jego żywotność.

Wymiana baterii iPhone 6s Plus

Bateria jest źródłem mocy telefonu, problem zaczyna się, kiedy akumulator zostaje uszkodzony. Jeśli spostrzegli Państwo, że telefon pracuje coraz krócej, szybko się rozładowuje, wymaga częstszego ładowania, to oznacza, że mają Państwo zepsutą baterię w iPhone 6s plus.
Zepsuta bateria wymaga wymiany nie tylko ze względu na utrudnione korzystanie z telefonu, ale również istnieje możliwość, że bateria „wyleje”, co może poważnie uszkodzić telefon, a również zagrozić bezpieczeństwu jego użytkownika.
Wymiana baterii nie jest może najtrudniejszym zadaniem, jednak wciąż sprawia problem osobom, które nie znają budowy tego telefonu. Dlatego proponujemy Państwu serwis iPhone w Warszawie, serwis MacWorks oferuje Państwu usługi znakomitych specjalistów, którzy posiadają ogromne doświadczenie i przy pomocy specjalnych narzędzi mogą niezwykle szybko i sprawnie dokonać wymiany baterii w iPhone 6s plus. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług również dzięki użyciu oryginalnych części zamiennych.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6s Plus / Kiedy iPhone 6s Plus nie ładuje się

Jeśli spostrzegli Państwo taki problem, że iPhone 6s plus nie ładuje się albo ładowanie jest przerywane, może to oznaczać, że gniazdo ładowania zostało uszkodzone. Zanim jednak zgłoszą się Państwo do serwisu polecamy sprawdzić inne możliwości.
Po pierwsze prosimy sprawdzić przewód ładowania. Być może ładowarka została w jakiś sposób uszkodzona, wystarczy podłączyć ją do innego telefonu i sprawdzić, czy tam również występuje problem z ładowaniem.
Jeśli uzyskali Państwo pewność, że ładowarka działa bez zarzutu, warto sprawdzić czystość gniazda ładowania. Czasem wystarczy, że ciało obce przedostanie się do środka i zakłóca połączenie z ładowarką. Gniazdo można oczyścić igłą lub zgłosić się do serwisu MacWorks, gdzie nasi profesjonaliści kompleksowo oczyszczą gniazdo ładowania iPhone 6s plus i sprawdzą, czy to była jedyna przyczyna problemu.
Kiedy już wiedzą Państwo, że ładowarka nie jest problemem, a gniazdo jest czyste, to ostatnim rozwiązaniem jest wymiana gniazda ładowania. Jeśli gniazdo jest zepsute, to telefon może przestać się ładować, przerywać, może to wpłynąć również na uszkodzenie baterii. Gniazdo ładowania jest częścią wystawioną na wiele czynników, wilgoć ma do niego otwartą drogę, często przedostają się do niego ciała obce. Użytkownik może sam uszkodzić gniazdo ładowania przez niewłaściwe traktowanie, wpychanie ładowarki na siłę lub nawet niewielkie spięcie mogą być przyczyną zniszczenia gniazda ładowania iPhone 6s plus.
Mimo, że gniazdo ładowania w większej części znajduje się „od zewnętrznej strony”, jego wymiana wciąż nie jest łatwa. Niezmiennie polecamy Państwu specjalistów MacWorks, serwis iPhone oferuje szybką wymianę gniazda ładowania dzięki doświadczonym pracownikom i specjalistycznym narzędziom. Gwarantujemy Państwu, że używamy oryginalnych części zamiennych, co może znacznie przedłużyć żywotność telefonu.

iPhone 6s Plus naprawa po zalaniu

Telefon towarzyszy nam każdego dnia, prawie przy każdej czynności, więc często zdarzają się pewne wypadki. Oczywiście niektóre są bardziej groźne, niektóre są mniej groźne, ale zawsze może się okazać, że w jakiś sposób nasz telefon został uszkodzony.
Zalanie telefonu to niezwykle częsty wypadek, wielokrotnie zgłaszali się do nas klienci, którzy wylali coś na swój iPhone 6s plus lub po prostu wypadł im do wanny. Co robić w takiej sytuacji?
Kiedy płyn przedostaje się pod obudowę telefonu  najważniejszy jest czas. Przede wszystkim zalecamy jak najszybsze wyłączenie telefonu i odłączenie go od zasilania. Później należy wytrzeć płyn, który pozostał na powierzchni iPhone 6s plus.  W tym momencie użytkownik sam nie może zrobić już nic. Najlepiej od razu zgłosić się do serwisu MacWorks. Wiele osób próbuje w internecie znaleźć jakiś magiczny sposób, który sprawi, że płyn zniknie. To jest zdecydowanie zła droga. Każda minuta zwłoki sprzyja zachodzeniu procesu utleniania, który stopniowo wyniszcza wnętrze telefonu. Łatwo można wywnioskować, że zwlekanie z przyniesieniem telefonu do naprawy, może znacznie podnieść późniejsze koszty. Naprawdę ważne jest, żeby niezwłocznie zanieść go do specjalisty. Pracownicy MacWorks mają ogromne doświadczenie w tego typu naprawach, więc z łatwością rozkręcą iPhone 6s plus, delikatnie go osuszą i odnajdą wszystkie usterki, które powstały w wyniku zalania.
Po konsultacji z właścicielem telefonu, naprawimy telefon, wymienimy zniszczone części i będziemy mogli oddać Państwu w pełni sprawny telefon.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?