Kontakt

Warszawa - Centrum

Al. Jana Pawła II 26, lok. C05

Warszawa 00-133

Pn-Pt: 10:00 – 18:00

MacWorks – profesjonalny serwis produktów marki Apple posiada dwie dogodne lokalizacje.

 

Znajdziesz nas:

 

Warszawa – Centrum

Al. Jana Pawła II 26, lok. C05

Warszawa 00-133

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

W weekendy nie pracujemy, nieustannie podnosimy jednak naszą wiedzę i zwiększamy doświadczenie.

 

Łatwo nas znajdziesz – znajdujemy się naprzeciwko Atrium Tower, po tej samej stronie co Radisson Collection Hotel w Warszawie. Nie musisz martwić się o parking – swój samochód możesz zaparkować na parkingu płatnym przed wejściem lub za naszym lokalem – na parkingu bezpłatnym.

 

Chociaż stacjonarnie działamy na terenie Warszawy, naszymi Klientami są również osoby spoza stolicy. Wiemy też, że czasem odległość stanowi spory problem logistyczny, a godziny naszej pracy nie zawsze będą odpowiadać wszystkim Klientom zainteresowanym naszymi usługami. 

 

Nie ma jednak problemów nie do pokonania! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów oferujemy również serwis wysyłkowy – świadczony na tak samo wysokim poziomie, co serwis produktów marki Apple, który realizujemy stacjonarnie. Jeśli zatem twój iPad przestał przełączać ulubione kawałki muzyczne, Twój iPhone niefortunnie upadł i rozbiciu uległ wyświetlacz, w Twoim MacBooku matryca zaczyna migać  – w bezpieczny sposób spakuj swój sprzęt elektroniczny, opisz nam problem ze swoim sprzętem Apple, a po kontakcie z nami wyślij go do nas na wskazany adres. Wystarczy, że skorzystasz z formularza serwisu Apple na odległość w Polsce, a my resztę zrobimy za Ciebie – Twoim zadaniem będzie tylko oczekiwać na kuriera. Nic bardziej prostego! Z naszej strony gwarantujemy szybką i fachową pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu.

 

Przyjdź do naszego punktu serwisu MacWorks i poznaj ludzi, którzy kochają, to, co robią – zobaczysz w naszych oczach pasję.

 

Wyślij do nas swój sprzęt Apple i pozwól, że to my przywrócimy Twoją radość z użytkowania sprzętu marki Apple zajmując się nim w pełni profesjonalnie i dbając o niego, jak o swój własny.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2023 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?