Naprawa USB-C w Warszawie

usb c
Zadzwoń do Nas
22 506 50 12

(odpowiedź natychmiastowa)
lub
wypełnij formularz poniżej
(odpowiedź do 24h)

Jak chcesz otrzymać informację?
  • - Rodzaj usterki -
  • Uszkodzony przewod
  • Zasilacz nie ładuję
  • Uszkodzona końcówka

Serwis zasilaczy USB-C w Warszawie

Naprawy zasilaczy USB-C w naszym serwisie MacWorks w Warszawie zdarzają się zaskakująco często. USB-C jest to port najnowszej generacji, w który został wyposażony dwunastocalowy MacBook z ekranem Retina z 2015 roku. Główna zaleta nowego wejścia USB typu C to przede wszystkim jego znacznie wyższa prędkość przesyłania danych względem poprzedniego standardu, teraz transmisja może odbywać się nawet do 5GB/s, co pozwala nam chociażby na odtwarzanie filmów w rozdzielczości 4K z płynnością 30 klatek na sekundę, więc wszystko wskazuje na to, że wysłużone porty HDMI powoli zaczną odchodzić na emeryturę, a ładowarki USB do tej pory kojarzone głównie ze smartfonami, dziś zaczynają mieć zastosowanie w najnowszych MacBook’ach firmy Apple.

Wiele zalet, niesamowita prędkość transmisji danych, wydawałoby się same superlatywy, a jednak naprawy nowych zasilaczy USB-C od marki Apple są, jak się okazuje, częste i konieczne. Jest to spowodowane delikatną konstrukcją tego niezbędnego urządzenia, bez którego nie zabierzesz swojego MacBook’a w miejsce oddalone od źródła prądu. Przyczyn, które mogą doprowadzić do nieprawidłowego funkcjonowania zasilacza, może być wiele, częste upadki, kontakt z cieczą, spięcie w gniazdku to tylko niektóre z nich. Należy pamiętać, że bez względu na przyczynę, źle działający zasilacz, może doprowadzić nie tylko do braku możliwości naładowania baterii w naszym MacBooku, ale także do poważnego jej uszkodzenia, co w konsekwencji narazi nas na dodatkowe, dużo wyższe i zupełnie zbędne koszty. Dlatego pamiętaj, że jeśli zauważysz pierwsze symptomy niewłaściwej pracy zasilacza, nie zwlekaj ani chwili dłużej tylko zgłoś się do serwisu MacWorks w Warszawie, gdzie nasi doświadczeni technicy bezzwłocznie zajmą się częścią niezbędną do prawidłowego działania Twojego MacBook’a.

Wielu z nas, gdy napotka na jakiekolwiek problemy z zasilaczem od razu zastanawia się nad kupnem nowego. Nasi specjaliści z serwisu MacWorks w Warszawie zapewniają, że nie ma takiej potrzeby, gdyż dużo tańszym rozwiązaniem jest naprawa wadliwej lub uszkodzonej części. Naprawy zasilaczy to dla nas codzienność, wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że oddając tę nieodłączną część swojego komputera MacBook, masz pewność, że usterka zostanie dokładnie zdiagnozowana, zlokalizowana i możliwie jak najszybciej usunięta, przywracając prawidłowe funkcjonowanie tak ważnego elementu dla laptopów od firmy Apple. Serwis MacWorks w Warszawie gwarantuje pełną satysfakcję z dokonywanych napraw zasilaczy USB-C zapewniając przy tym krótki czas naprawy oraz objęcie jej trzymiesięcznym okresem gwarancyjnym. Lubimy dawać pewność naszym klientom, że nie zostaną pozostawieni sami sobie, w przypadku, gdy pojawią się nowe problemy w tym określonym czasie.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple