ipad mini 4 naprawa

Kurier w Warszawie

100 50 zł w dwie strony

Kurier okolice Warszawy

199 100 zł w dwie strony

Paczkomaty inPost cała Polska

30 zł w dwie strony

Serwis iPad Mini 4 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa Twojego iPad Mini 4

 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (24 godziny)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący*

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

iPad Mini 4 naprawa

Przy jakichkolwiek problemach z produktami firmy Apple, możemy śmiało Państwu polecić wizytę w serwisie MacWorks. Pracują tutaj specjaliści, którzy mają na co dzień do czynienia z tego typu urządzeniami, więc każda naprawa jest dla nich możliwa. MacWorks mieści się w Wilanowie oraz w Śródmieście Warszawy, proponujemy Państwu doskonały dojazd komunikacją miejską, a pokonanie drogi do nas samochodem jest już dziecinnie proste.

Wymiana szybki iPad mini 4

Jaki jest najczęstszy problem w iPad mini 4? Zbita szybka. Zdecydowanie nietrudno jest przypadkowo upuścić iPad’a, bądź uderzyć nim o stół, ale o wiele trudniej jest korzystać z tabletu, który ma uszkodzoną szybę. Czasem jest to tylko zarysowanie, które rzutuje na wygląd urządzenia, ale nie jest utrudnieniem w użytkowaniu. Problem zaczyna się, kiedy kruche szkło pokrywające iPad’a 4 mini ulegnie zbiciu.
Zbita szybka w iPad 4 mini może stać się nieudogodnieniem dla użytkownika. Nie tylko utrudnia to korzystanie wizualnie, ale niestety może poważnie zaważyć na wygodzie i działaniu na dotyk.
Jeśli Państwa iPad mini 4 ma zbitą szybkę zapraszamy do MacWorks. Nasi specjaliści polecają wymianę całego modułu łącznie wyświetlaczem w iPadzie Mini 4. Przyczyna tej rady jest bardzo prosta, Apple przy produkcji tabletu skleja cały ten moduł, więc próby rozklejenia i ponownego łączenia mogą istotnie oddziaływać na późniejsze działanie tabletu.

Wymiana ekranu iPad mini 4

Ekran w iPad mini 4 również jest narażony na poważne uszkodzenia w razie upadku tabletu. Pęknięty ekran jest już dużo poważniejszym problemem niż zbita szybka. Niestety efektem uszkodzonego wyświetlacza jest zniekształcony obraz i utrudnione korzystanie przez upośledzenie odpowiedzi na dotyk.
Zdarza się również, że ekran w iPad mini 4 może zostać uszkodzony przez wilgoć. Nie musi być to nawet całkowite zalanie tabletu, często wystarczy niewielka ilość wilgoci, która zdoła przedostać się pod obudowę.
W razie wymiany ekranu w iPad mini 4 również polecamy wymianę klejonego modułu. Takie rozwiązanie jest dużo bezpieczniejsze i zapewnia, że późniejsze działanie tabletu nie będzie w żaden sposób upośledzone, jak może się zdarzyć w przypadku rozklejania szybki, ekranu, dotyku. Serwisanci MacWorks potrafią wymienić ten moduł w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu zapewnimy Państwu jak najszybszy powrót w pełni sprawnego iPad’a mini 4.

Wymiana obudowy iPad mini 4

Obudowa jest nieodłączną częścią tabletu. Wielu osobom wydaje się, że to tylko modny dodatek, ładna obudowa ma nam pasować do torebki czy samochodu, ale ma ona o wiele ważniejszą funkcję. Obudowa iPad’a mini 4 ma przede wszystkim za zadanie chronić delikatne elementy wewnętrzne tabletu czy to przed wilgocią czy przed upadkiem.
Zdarza się jednak, że poważny upadek skutkuje pęknięciem obudowy. Wtedy może istnieć zagrożenie, że odłamki korpusu uszkodzą części, które miały chronić. Niestety dodatkowo wilgoć ma otwartą drogę do wnętrza iPad’a mini 4, więc może wyrządzić poważne uszkodzenia.
W celu zniwelowania tych zagrożeń proponujemy jak najszybciej zgłosić się do MacWorks, by nasi pracownicy mogli sprawnie wymienić obudowę i przywrócić tabletowi niezbędną obudowę.

Wymiana przycisku home iPad mini 4

Przycisk home jest jednym z niewielu przycisków potrzebnych przy używaniu iPad’a mini 4. Jego rola jest na tyle ważna, że uszkodzenie go może poważnie utrudnić późniejsze korzystanie z tabletu. Jakie mogą być przyczyny zepsutego przycisku home? Czasem jest to działanie mechaniczne, które w jakiś sposób mogło uszkodzić przewody, a czasem jest to po prostu wilgoć, która jest niezwykle niebezpieczna dla delikatnych części wewnętrznych iPad mini 4.
Najlepszym wyborem w tym przypadku jest podrzucenie tabletu do MacWorks. Samodzielna wymiana może się skończyć uszkodzeniem innych przewodów, co w ostateczności skutkuje potrzebą wymiany również innych części, więc znacząco wpływa na koszty naprawy. Specjaliści MacWorks mogą wymienić przycisk home iPad mini 4 na całkowicie nową i oryginalną część wymienną. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom możemy gwarantować, że naprawa skończy się Państwa zadowoleniem.

Wymiana baterii iPad 4 mini

Kiedy psuje się bateria, mamy już bardzo poważny problem. Padnie bateria, padnie zasilanie iPad’a 4 mini, a wtedy już nie można z niego normalnie korzystać. Tutaj przyczyn awarii może być bardzo wiele. Bateria sama w sobie posiada określony okres żywotności, po którym przestaje działać poprawnie. Użytkownik urządzenia może swoimi działaniami poważnie skrócić życie baterii, kiedy zbyt często i długo ładuje iPad’a 4 mini. Przyczyna jednak może leżeć również w upadku urządzenia lub oczywiście wilgoci.
Pracownicy MacWorks są w stanie zdiagnozować problem, odnaleźć jego przyczynę i  bardzo szybko się go pozbyć. Jeśli dostarczą Państwo swojego iPad’a 4 mini do serwisu, wymiana zostanie dokonana niezwykle szybko. Dzięki użyciu oryginalnych części zamiennych możemy gwarantować znaczne przedłużenie działania tabletu.

Wymiana aparatu przedniego i tylnego iPad 4 mini

Czy aparat jest często używany w iPad 4 mini? To zależy od użytkownika, ale widać, że coraz częściej robimy zdjęcia, nagrywamy filmy chociażby po to, żeby dzielić się nimi na popularnych serwisach społecznościowych. W tym wypadu zepsuty aparat główny lub tylny w iPad 4 mini może być bardzo znaczącym problemem.
W jaki sposób to się objawia? Czasem zachodzi ten problem, że zdjęcia w ogóle nie można wykonać, mamy czarny ekran i tyle. Oprócz tego jednak można zauważyć poważne pogorszenie jakości wykonywanych zdjęć, zaciemnienie ich, zniekształcenie obrazu. Tego typu problemy mogą być skutkami różnych przyczyn. Czasem jest to problem upadku, kiedy aparat został uszkodzony, czasem może to być wada fabryczna, a może po prostu aparat uległ zniszczeniu przez wilgoć.
Wymiana aparatu  czy przedniego czy też tylnego w iPad 4 mini jest dość skomplikowaną czynnością. Wymaga przede wszystkim znajomości budowy urządzenia, która jest skomplikowana. Dlatego proponujemy Państwu usługi MacWorks, gdzie pracują ludzie przeszkoleni w celu napraw urządzeń takich jak iPad 4 mini. Możemy Państwu zapewnić szybkość wykonywanych usług i gwarancję najwyższej jakości, na co składa się nie tylko doświadczenie, ale również profesjonalne narzędzia oraz oryginalne części zamienne.

Wymiana mikrofonu iPad mini 4

Mikrofon nie jest tak często używany w iPad mini 4 jak na przykład w telefonie, ale na pewno jest przydatny. Jeśli ktoś na co dzień chce nagrywać filmy, to awaria mikrofonu z pewnością jest dużą niedogodnością. Zły dźwięk, szumy, piski – to są podstawowe oznaki zniszczonego mikrofonu iPad’a mini 4.
Mikrofon mógł ulec zniszczeniu z wielu powodów. Możliwe, że jest to oznaka wady fabrycznej, może zaważyło tutaj uderzenie lub zalanie urządzenia. Jednakże bez względu na przyczynę problemu specjaliści MacWorks są w stanie go usunąć. Używamy oryginalnych części zamiennych, co upewni Państwa, że iPad mini 4 nie straci w żaden sposób na jakości. Nasze doświadczenie w naprawie produktów Apple gwarantuje zadowolenie ze świadczonych usług.

iPad mini 4 nie ładuje się

Problem z ładowaniem iPad’a mini 4 jest naprawdę rozległy. Tutaj może być wiele przyczyn i wiele niedziałających czynników. Pierwszym krokiem jest na pewno kontrola sprawności ładowarki. Jeśli przewód został w którymś miejscu uszkodzony, tablet nie ma szans się ładować.
Ładowarka jest w porządku? W takim razie przechodzimy dalej. Warto sprawdzić, jak wygląda gniazdo ładowania iPad mini 4. Czy nie jest ono zanieczyszczone? Być może coś po prostu wpadło do środka i wystarczy to wyjąć za pomocą cieniutkiej igły? Jeśli gniazdo jest czyste, to istnieje również możliwość, że zostało ono po prostu uszkodzone, ale wtedy wymaga to interwencji osoby znającej się na budowie i działaniu tabletu. Serwisanci MacWorks są w stanie dokładnie określić, gdzie leży problem i szybko wymienić gniazdo.
Istnieje również możliwość, że problemem jest bateria. Zepsuta bateria nie jest w stanie się naładować. Ale czy jesteśmy w stanie sami określić sprawność baterii? Czasem gołym okiem widać, że bateria charakterystycznie spuchła i wymaga wymiany. W innych przypadkach również potrzebne jest sprawne oko profesjonalisty. Tutaj też proponujemy MacWorks, nasi pracownicy z pewnością sprawnie uporają się z problemem.
Jeśli przyczyny nieładującego się iPad’a mini 4 nie są dla Państwa oczywiste, zapraszamy do MacWorks. Nasi pracownicy z chęcią Państwu pomogą w odnalezieniu problemu i jak najszybszym rozwiązaniu go. Wystarczy tylko przyjść i Państwa iPad mini 4 bardzo szybko wróci do dawnej świetności.

Wymiana gniazda ładowania iPad mini 4

Gniazdo ładowania jest bardzo delikatną częścią każdego urządzenia, nie wyróżnia to również iPad’a mini 4. Gniazdo jest wystawione na nasze działania, na wilgoć, zabrudzenia. Czasem wystarczy nieostrożne podłączanie czy odłączanie ładowarki, żeby przypadkiem uszkodzić gniazdo. Istnieje również możliwość, że pojawiło się swego rodzaju spięcie, które uszkodziło gniazdo ładowania iPad mini 4.
Zepsute gniazdo ładowania w iPad mini 4 jest ogromnym wyzwaniem dla osoby, która nie zna się na budowie tabletu. Jednakże dla pracowników MacWorks jest to bardzo prosta sprawa. Dzięki wielu szkoleniom są oni w stanie rekordowo szybko dokonać tego typu wymiany i zwrócić Państwu całkowicie sprawne urządzenie.

iPad mini 4 nie włącza się

Jeśli tablet nie włącza się, to możemy wymienić chyba jeszcze więcej przyczyn niż w przypadku problemów z ładowaniem. W czym może leżeć problem?
Tablet może nie włączać się między innymi przez problem z ładowaniem. Być może po prostu rozładował się, a przez jeden z powodów braku ładowania, nie może się włączyć. Po prostu brakuje mu zasilania. Tak więc warto przyjrzeć się baterii, oczyścić gniazdo zasilania i sprawdzić ładowarkę. Jeśli Państwo nie są w stanie ustalić, czy jest to przyczyną problemu, pracownicy MacWorks zdiagnozują problem i jednoznacznie go określą.
Jeśli sprawa ładowania jest całkowicie w porządku warto zwrócić uwagę również na przycisk power w iPad mini 4. Jeśli przycisk został uszkodzony, tablet nie może się włączyć, ponieważ nie dostaje polecenia włączenia. W tym wypadku wymagana jest wymiana przycisku. W MacWorks wymienimy go na oryginalną część zamienną, co gwarantuje całkowitą sprawność urządzenia.
Jeśli w obu powyższych przypadkach wszystko jest w porządku. Warto zwrócić uwagę, czy iPad mini 4 nie został zalany lub nie uległ innemu wypadkowi. Być może zostały uszkodzone delikatne elementy wewnętrzne, które są niezwykle ważne dla działania tabletu. Przy niektórych uszkodzeniach system nie może prawidłowo działać. Przy tak zaawansowanych przypadkach wymagana jest pomoc serwisanta, który rzeczywiście zna się na rzeczy. W MacWorks mamy ludzi, którzy będą potrafili Państwu pomóc przywrócić iPad’a mini 4 do prawidłowego działania. Po zdiagnozowaniu problemu skontaktujemy się z Państwem by przekazać wycenę naprawy i by mogli się Państwo zdecydować, czy chcą podjąć naprawę. Po wyrażeniu zgody tablet niezwykle szybko stanie się znów sprawny i wróci w ręce właściciela.

Naprawa zalanego iPad’a mini 4

Zalanie tabletu czy jakiegokolwiek innego urządzenia to niezwykle częsty wypadek. Ludzie lubią pić w trakcie używania iPad’a mini 4, czasem używają go w wannie, co może niestety być tragiczne w skutkach.
Jeśli już doszło do nieszczęścia i tablet został zalany, mamy dla Państwa kilka niezbędnych wskazówek. Po pierwsze wyłączamy urządzenie, iPad mini 4 nie powinien być w tym czasie podłączony do zasilania. Usuwamy możliwie jak największą ilość płynu z powierzchni tabletu.
Po zalaniu ważny jest przede wszystkim czas. Odradzamy szukania „dobrych” pomysłów w internecie, oczywiście znajdziecie tam Państwo możliwość choćby wsadzenia urządzenia do ryżu. Czy to zadziała? Niestety tylko powierzchownie, część płynu zostanie wchłonięta, ale to co jest we wnętrzu nadal niszczy tablet. Po takim zabiegu iPad mini 4 może w ogóle się nie włączyć, a nawet jeśli początkowo da się go uruchomić, to potem już zostanie zniszczony na stałe.
Jeśli jak najszybciej zgłoszą się Państwo do MacWorks, nasi serwisanci bardzo szybko osuszą i oczyszczą wnętrze iPad’a mini 4, aby zniwelować dalej posuwające się zniszczenia. Po zalaniu urządzenia posuwa się proces utleniania, który stopniowo niszczy kolejne elementy wewnętrzne. Można to prosto podsumować, każda minuta może zwiększyć późniejsze koszty naprawy. Polecamy jak najszybsze zgłoszenie do MacWorks, abyśmy mogli uratować Państwa urządzenie.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?