Serwis MacBook

Wyberz model

MacBook

Naprawa MacBook

MacBook Pro

Naprawa MacBook Pro 13" 15" cali

MacBook Air

Naprawa MacBook Air 11" 13"

Darmowy odbiór MacBook na terenie Warszawy

Rabat 20% na akcesoria przy naprawie

Naprawa zasilaczy MagSafe 1, MagSafe 2

Czyszczenie systemu OS X

Naprawa zasilaczy USB-C

Najczęściej wykonywane naprawy MacBook

Zobać szczegóły

Wymiana procesora
Oferujemy wymianę procesora na nowy.
Wymiana grafiki
Oferujemy wymianę układu graficznego na nowy.
Czyszczenie, wymiana past lub układu chłodzenia
Diagnoza oraz przeprowadzenie odpowiedniej procedury w celu usunięcia przyczyny przegrzewania MacBooka
Wymiana baterii
Diagnoza i wymiana w razie potrzeby.
Wymiana TopCase (obudowy)
Sprawdź przez telefon czy mamy obudowę do twojego modelu MacBooka
Wymiana Gładzika
Wymiana niedziałającego gładzika na nowy w MacBookach
Wymiana klawiatury
Wymieniamy klawiatury w MacBookach wszystkich generacji, również oferujemy wymianę wytartych przycisków.
Wymiana matrycy
Wymiana matrycy w MacBookach z ekranem Retina możliwa tylko przy wymianie całego "szkrzydełka"

Idealnie doprawcowane oraz stworzone tylko na wyłączności do urządzeń MacBook marki Apple oprogramowanie OS X, zapewnia nam niezawodną pracę oraz niespotykaną stabilność. Jego staranne wykonanie odbiega wysokim standardem od modeli oferowanych przez konkurencję. Obudowa we wszystkich modelach MacBook wykonana jest z metalu, co gwarantuje doskonałą ochronę podzespołom umieszczonym wewnątrz.
Niestety, posiada też swoje minusy obudowa podczasz upadków czy uderzeń narażona jest na uszkodzenia takie jak wgniecenia, obicia, złamania, pęknięcia.

Kolejnym problemem naszego MacBooka jest kontakt z wodą. Po dostaniu się wody do naszego urządzenia nie jest ono już w stanie normalnie funkcjonować. Jednak technicy oraz serwisanci naszego serwisu szybko, tanio oraz skutecznie przywrócą Państwa komputer do pełnej sprawności.
Po zalaniu MacBooka nie należy podejmować prób uruchomienia go oraz osuszania domowymi sposobami. Nasi specjaliści od razu po otrzymaniu zalanego urządzenia zajmą się oczyszczeniem oraz wysuszeniem z użyciem specjalnych maszyn stworzonych do osuszania tego typu urządzeń.
W przypadku zalań ważną rolę odgrywa czas reakcji na uszkodzenie, jeśli urządzenie doznało kontaktu z wodą nie należy zwlekać, tylko dostarczyć urządzenie do najbliższego punktu serwisowego MacWorks.
Niezależnie ile ma cali czy jest to MacBook Air czy też MacBook Pro w każdym z nich Nasi specjaliści wyeliminują problem z jakim się Państwo spotkali. Aby poznać więcej szczegółów oraz dowiedzieć się więcej na temat naprawy zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy lub za pomocą numeru telefonu.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2018 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?