Serwis MacBook Warszawa - Centrum

Wyberz model

MacBook Air

Serwis MacBook Air

MacBook

Serwis MacBook

MacBook Pro

Serwis MacBook Pro

Naprawa po zalaniu

Wymiana klawiatury

Wymiana Dysku

Wymiana Matrycy

Wymiana baterii

Wymiana TouchPad

Darmowa diagnoza przy naprawie

Darmowy odbiór przez kuriera na terenie Warszawy

Kurier w dwie strony: Poznań, Łódź – 99 zł

Rabat na kolejną naprawę

Części najwyższej jakości

Gwarancja od 90 dni

Najczęściej wykonywane naprawy MacBook

Zobać szczegóły

[masterslider_pb alias=”ms-9″]

Idealnie doprawcowane oraz stworzone tylko na wyłączności do urządzeń MacBook marki Apple oprogramowanie OS X, zapewnia nam niezawodną pracę oraz niespotykaną stabilność. Jego staranne wykonanie odbiega wysokim standardem od modeli oferowanych przez konkurencję. Obudowa we wszystkich modelach MacBook wykonana jest z metalu, co gwarantuje doskonałą ochronę podzespołom umieszczonym wewnątrz.
Niestety, posiada też swoje minusy obudowa podczasz upadków czy uderzeń narażona jest na uszkodzenia takie jak wgniecenia, obicia, złamania, pęknięcia.

Naprawa zalanego MacBooka - co zrobić w pierwszej kolejności

Kolejnym problemem naszego MacBooka jest kontakt z wodą. Po dostaniu się wody do naszego urządzenia nie jest ono już w stanie normalnie funkcjonować. Jednak technicy oraz serwisanci naszego serwisu szybko, tanio oraz skutecznie przywrócą Państwa komputer do pełnej sprawności.
Po zalaniu MacBooka nie należy podejmować prób uruchomienia go oraz osuszania domowymi sposobami. Nasi specjaliści od razu po otrzymaniu zalanego urządzenia zajmą się oczyszczeniem oraz wysuszeniem z użyciem specjalnych maszyn stworzonych do osuszania tego typu urządzeń.
W przypadku zalań ważną rolę odgrywa czas reakcji na uszkodzenie, jeśli urządzenie doznało kontaktu z wodą nie należy zwlekać, tylko dostarczyć urządzenie do najbliższego punktu serwisowego Apple MacWorks.
Niezależnie ile ma cali czy jest to MacBook Air czy też MacBook Pro w każdym z nich Nasi specjaliści wyeliminują problem z jakim się Państwo spotkali. Aby poznać więcej szczegółów oraz dowiedzieć się więcej na temat naprawy zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy lub za pomocą numeru telefonu.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2023 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?