Serwis iPhone 11 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 11

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)


  Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

  Zadzwoń do nas

  22 506 50 12

  lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

  • Przyjęcie

   Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

  • Diagnoza uszkodzenia

   Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
   Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

  • Czas i koszt

   Informacja telefoniczna/mailowa o:
   usterkach, czasie, kosztach.

  • Naprawa

   Naprawa uszkodzonych elementów.
   Przygotowanie urządzenia do testów.

  • Testy diagnostyczne

   W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

  • Zwrot

   Klient otrzymuje dokument potwierdzający
   naprawę oraz gwarancję.

  TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
  Wymiana urządzenia na nowe przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
  Wymiana szyby/digitizera w iPhone 11od 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
  Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 11od 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
  Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 11od 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
  Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 11od 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
  Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 11około 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
  Wymiana baterii iPhone 11od 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
  Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 11od 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
  Prostowanie obudowy iPhone 11około 30-60 minut90 dni
  Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 11od 60 minut90 dni
  Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 11od 45 minut90 dni
  Wymiana/naprawa modułu ładowania bezprzewodowego iPhone 11od 45 minut90 dni
  Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 11od 30 minut90 dni
  Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 11od 30 minut90 dni
  Wymiana mikrofonów iPhone 11od 30 minut90 dni
  Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 11od 30 minut90 dni
  Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 11od 60 minut90 dni
  Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 11od 60 minut90 dni
  Wymiana wibracji iPhone 11od 60 minut90 dni
  Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 11około 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
  Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 11około 1 godziny90 dni
  Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 11około 2 godzin90 dni
  Wymiana układu zasilania iPhone 11około 3 godzin90 dni
  Czyszczenie po zalaniu iPhone 11 + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
  Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 11od 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
  Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 11od 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
  Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 11od 15 minutuzależnione od producenta
  Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 11od 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
  Diagnostyka iPhone 11od 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

  Serwis iPhone 11

  MacWorks jest serwisem specjalizującym się w naprawie pogwarancyjnej urządzeń produkcji Apple. Salon stacjonarny zlokalizowany jest w Warszawie, jednakże z chęcią zaoferujemy nasze usługi klientom z całej Polski. Nasz serwis charakteryzuje się z pewnością wysoką jakością wykonywanych usług, do tego szeroką ich ofertą. Szanujemy czas naszych klientów, więc robimy wszystko, aby naprawy były nie tylko skuteczne, ale również w miarę możliwości szybkie. Pracownicy MacWorks dobierani są z ogromną starannością, znajdziesz u nas tylko specjalistów doświadczonych w swej dziedzinie. 

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdecydować o stworzeniu oferty zawierające konkretne usługi dla wszystkich urządzeń marki Apple. Znamy wady i zalety każdego modelu, więc wiemy, jakie naprawy mogą być mu najbardziej potrzebne. Jeśli Twoje urządzenie sprawia problemy, specjaliści MacWorks z radością zdiagnozują problem i go rozwiążą.

  Jednym z wielu smartfonów, które naprawiamy, jest iPhone 11, który został wypuszczony na rynek w 2019 roku. Producent wyposażył ten model w hartowane szkło na przedniej i tylnej powierzchni telefonu, aby jego użytkownicy nie musieli już tak często zgłaszać się do serwisów w celu wymiany pękniętej szybki. Co więcej iPhone 11 jest odporny na wodę, Apple gwarantuje, że telefon wytrzyma nawet 30 minut zanurzenia na głębokości 2 metrów. IPhone 11 oferuje użytkownikom również korzystanie z Face ID, która ma być metodą zdecydowanie bezpieczniejszą, niż wcześniej wykorzystywane Touch ID. Apple w tym modelu oferuje również dwa obiektywy na tylnej powierzchni urządzenia, jeden szerokokątny 12 MP oraz drugi ultraszerokokątny 12 MP. Telefon stwarza również możliwość nagrywania wideo 4K. IPhone 11 umożliwia także wykorzystanie trybu nocnego, który umożliwia tworzenie pięknych zdjęć nawet przy słabym oświetleniu.

  Oferta dla posiadaczy modelu iPhone 11

  IPhone 11 z pewnością posiada wiele zalet i zabezpieczeń, które mają zmniejszyć szansę na jego uszkodzenie. Niestety nie oznacza to, że z każdego wypadku wyjdzie cało. Wszystkie podzespoły telefonu mają określony czas żywotności, która może się znacznie skrócić przy wysokiej eksploatacji telefonu i częstemu stykaniu się z czynnikami potencjalnie niebezpiecznymi. Jeśli następuje jakiś problem z pracą telefonu, zapraszamy. Specjaliści MacWorks oferują naszym klientom profesjonalny serwis dla właścicieli iPhone 11. Nasza współpraca rozpocznie się od bezpłatnej diagnozy, która szybko pozwoli nam odnaleźć źródło problemu i go naprawić.

  Czy wiesz, co sprawia, że nas serwis jest wyjątkowy? Specjalizujemy się w naprawie smartfonów firmy Apple, dzięki czemu znamy budowę każdego modelu niemalże na pamięć. Nasze diagnozy są trafne, ponieważ sam opis problemu pozwala nam dojść do wniosku, gdzie znajduje się jego przyczyna. Pozwala nam to na ekspresową naprawę iPhone 11. W dzisiejszych czasach telefony pracują prawie całą dobę, więc wiemy, że brak smartfonu jest dużym dyskomfortem. Nie pozwolimy Ci długo się tym martwić. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, więc zawsze gwarantujemy wykorzystywanie wysokiej klasy części zamiennych, które pozwolą na doskonałą pracę telefonu jeszcze przez długi czas. W serwisie MacWorks w zależności od rodzaju naprawy udzielamy gwarancji trwającej od 3 do 12 miesięcy.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©2023 MacWorks Warszawski serwis Apple

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?