Serwis iPhone X w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa iPhone X

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone X na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone Xod 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone Xod 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone Xod 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone Xod 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone Xokoło 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone Xod 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Prostowanie obudowy iPhone Xokoło 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone Xod 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone Xod 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone Xod 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone Xod 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone Xod 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone Xod 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone Xod 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone Xod 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone Xod 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone Xokoło 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone Xokoło 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone Xokoło 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone Xokoło 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone X + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone Xod 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone Xod 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone Xod 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone Xod 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone Xod 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Naprawa iPhone X

Gdy Apple po miesiącach przygotowań zaprezentował światu swoje najnowsze dzieło – iPhone X – wszyscy wstrzymali oddech. Opinia publiczna ujrzała model bezkompromisowy i nowatorski, a miliony ludzi zapragnęły posiadać go na własność. Ale to, co na początku przynosi wiele radości, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności może okazać się źródłem nieszczęścia.
Gdy telefon upadnie, ekran zostanie rozbity. Gdy przez przypadek wskoczysz z urządzeniem do basenu, wszystkie podzespoły zostaną zalane. Gdy bateria w iPhonie się zużyje, konieczne będzie ciągłe używanie ładowarki.
Co zrobić, gdy Twój iPhone X potrzebuje naprawy? Skontaktuj się z nami, a nasz serwis Apple w Warszawie sprawi, że Twój uszkodzony smartphone zacznie wyglądać jak nowy! Nasi technicy podejdą do naprawy bardzo profesjonalnie, a żadna usterka nie będzie stanowiła dla nich problemu. W serwisie MacWorks jesteśmy w stanie wykonać każdą naprawę, począwszy od aktualizacji oprogramowania, poprzez wymianę wyświetlacza, kończąc na profesjonalnym serwisie po zalaniu.

Wymiana szybki w iPhone X

Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy nie rozbił szybki w swoim smartphonie. Bez wątpienia dla wszystkich z nas jest to moment tragiczny. Zastanawiamy się co zrobić i czy jesteśmy w stanie funkcjonować bez naszego iPhone. Ale po kilku minutach histerii nasz umysł uświadamia sobie, że przecież to nie jest koniec świata, a szkoło na ekranie można najzwyczajniej w świecie wymienić. Ale jak?
Wtedy z pomocą przychodzi serwis MacWorks! Nasi specjaliści są w stanie wymienić szkło w najnowszym iPhone X już w niecałą godzinę! Bez względu na to, czy uszkodzony został digitizer i telefon przestał reagować na gesty, czy też po prostu szpeci go rozbita szyba. Nasi technicy swoją pracę wykonają bardzo profesjonalnie, dzięki czemu telefon będzie wyglądał jak nowy. Rozbita szybka w iPhone X przestanie być problemem, a smartphone z powrotem stanie się wiernym towarzyszem życia codziennego.
W serwisie MacWorks wymienimy cały ekran – zarówno nowoczesny wyświetlacz OLED, jak i chroniącą go szybkę z digitizerem. Pozwoli to uniknąć problemów z przebarwieniami na ekranie, a w przyszłości zapobiegnie rozklejaniu się. Dzięki temu iPhone X będzie sprawował się równie dobrze, jak przed uszkodzeniem!

Wymiana ekranu iPhone X

Uszkodzenia ekranu są główną bolączką milionów użytkowników telefonów na całym świecie. Często, gdy urządzenie spadnie, zamiast wyświetlanego obrazu widzimy szklaną pajęczynę. Na ekranie nie widać nic, ewentualnie od czasu do czasu na wyświetlaczu pojawiają się krótkie błyski. Co zrobić, gdy ten problem spotka iPhone X?
Zgłosić się do serwisu MacWorks! Nasi technicy profesjonalnie zajmą się uszkodzeniem i wymienią zniszczony ekran na nowy, pozbawiony wad. Pozwoli to na nowo używać telefonu bez ograniczeń, a wymieniony wyświetlacz w iPhone X będzie działał jak nowy.

Wymiana baterii iPhone X

Nie od dziś wiadomo, że bateria w nowoczesnych telefonach działa najzwyczajniej w świecie słabo. Im częściej używamy urządzenia, tym szybciej będzie się ono rozładowywało, a jego żywotność będzie powoli malała. Nie można być tak mobilnym, jakby się chciało; rozładowana bateria potrafi być bardzo ograniczająca. Co więcej, uszkodzona bateria z czasem będzie ograniczała wydajność sprzętu – jest to systemowa narzucane przez Apple.
Co więc zrobić, gdy nasze urządzenie wymaga ładowania nawet kilka razy dziennie? Najlepiej udać się do serwisu MacWorks i wymienić baterię w iPhone X na nową! Dla naszych techników nie będzie to najmniejszym problemem, a Twój telefon zyska drugie życie. Dzięki wymianie baterii telefon znowu zacznie działać sprawnie i odzyska pełną wydajność.

Wymiana tylnej szybki iPhone X

Niektórzy twierdzą, że tylna szybka w iPhone X jest jego najmniej ważnym elementem. Rzadko na nią patrzymy, więc uważamy, że nie ma sensu jej naprawiać. Ale czy taka jest prawda?
To właśnie (nieszczęśliwie uszkodzoną) tylną obudowę widzą ludzi, z którymi się spotykamy. A to może źle o nas świadczyć.
W serwisie MacWorks możesz błyskawicznie wymienić tylną szybkę w iPhone X. Nasi technicy profesjonalnie zajmą się Twoim smartphonem i przeprowadzą wymianę tylnej obudowy bardzo sprawnie.

Wymiana obudowy iPhone X

Obudowa telefonu jest elementem, które spaja nasze urządzenie. Łączy wszystkie jego komponenty i dba o to, aby wszystko działało dokładnie tak, jak zaplanowali to producenci. Jeśli zostanie uszkodzona, może stać się przyczyną bardzo poważnej (a przez to drogocennej) usterki.
Aby do tego nie dopuścić, powinno się wymienić ją na nową. Można to zlecić profesjonalistom w serwisie MacWorks! Nasi technicy kompleksowo zajmą się problemami trapiącymi Twój telefon i wymienią korpus w iPhone X na nowy! Dzięki temu użytkowanie smartphona przestanie być jakimkolwiek ryzykiem.

Zalany iPhone X

Teoretycznie iPhone X jest wodoodporny, ale w praktyce nie zawsze się to sprawdza. Świadczy o tym już sam fakt, że Apple nie bierze odpowiedzialności aż urządzenia, do których dostała się jakakolwiek ciecz. Tak więc zalecamy nie wchodzić pod prysznic z najnowszym smartphonem. Ale co zrobić, gdy jednak do wnętrza iPhone X dostanie się woda?
Zamiast wrzucać go do miski ryżu, lepiej przynieś go do serwisu MacWorks!
Mimo że naprawa zalanego iPhone X nie będzie łatwa, ponieważ jest to najgorsze z możliwych uszkodzeń, nasi technicy na pewno sobie z nią poradzą. Po wszystkim telefon będzie działał jak nowy, a Ty zapomnisz, że kiedykolwiek potrzebował wizyty w serwisie!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?