Serwis iPad

[masterslider_pb alias=”ms-2″]

iPad Pro 2017

serwis iPad Pro

iPad Pro

naprawa iPad Pro

iPad 2017/2018

Naprawa iPad 2018

iPad Air 2

serwis iPad Air 2

iPad Air

serwis iPad Air

iPad Mini 4

serwis iPad Mini 4

iPad Mini 3

serwis iPad Mini 3

iPad Mini 2

serwis Mac Mini 2

iPad Mini

serwis iPad Mini

iPad 4

serwis iPad 4

iPad 3

serwis iPad 3

iPad 2

serwis iPad 2

iPad

serwis iPad 1

Nie znasz swojego modelu?

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

Najczęściej wykonywane naprawy iPad

[masterslider_pb alias=”ms-11″]

Serwis iPad Warszawa – MacWorks tworzy w Europie, Polsce czy Warszawie szereg usług serwisowych tabletów iPad.

Naprawiamy usterki iPad każdego rodzaju oraz rozwiązujemy wszystkie problemy jakie mogą się przytrafić użytkownikom iPada.

Od ponownego uruchomie (restartu) czy problemów zlokalizowanych w oprogramowaniu poprzez wymianę poszczególnych części zamiennych takich jak wymiana baterii, szkła, szyby, dotyku, wyświetlacza (LCD), gniazda zasilania (docka) czy naprawa skomplikowanych układów zlokalizowanych na płycie głównej naszego iPada.

Dzięki doświadczeniu serwisantów naszego serwisu iPad w Warszawie oraz techników które zdobyli na specjalistycznych szkoleniach oraz podczas codziennej praktyki gwarantujemy państwu obsługę na najwyższym poziomie. Po wykonaniu każdej naprawy w Państwa iPadzie, udzielamy gwarancji na wykonaną usługę oraz zastosowane w niej części zamienne nawet do 6 miesięcy. Realizacja tak popularnych napraw jak zbita szyba, zbity digitizer czy uszkodzenie wyświetlacza w naszym serwisie zajmuje zazwyczaj od 30 minut do 2 godzin.

Dzięki sieci naszych serwisów w Warszawie oraz rozwiniętej sieci logistycznej wszystkie naprawy możemy zrelizować w takich dzielniach Warszawy jak Śródmieście (Centrum), Wesoła, Włochy, Bielany, Ursus, Białołęka, Rembertów, Praga-Południe, Praga-Północ, Wawer, Wilanów, Mokotów, Ochota, Bemowo, Żoliborz czy też Konstancin Jeziorna, Powsin, Błonie, Piaseczno, Bronisze.

Wymiana szyby (szkła, dotyku, digitizera) iPad Warszawa

iPad to urządzenie z najwyższej półki w swojej klasie, które łączy tablet z przenośnym komputerem. Firma Apple zawsze zaskakuje Nas nowinkami technicznymi oraz szczegółami doprawcowanymi do perfekcji w swoich nowych urządzeniach. Połączenie metalowej obudowy (korpusu) wraz z jednolitym szkłem, które w całości wypełnia przedni panel i tworzy niepowtarzalny, a zarazem elegancki w swojej prostocie tablet.
Oczywiście iPad posiada również swoje wady takie jak podatny na usterki przedni panel stworzony z narażonego na pęknięcia szkła, które często ulega uszkodzeniom podczas upadków. W naszym serwisie Apple w Centrum, wymiana uszkodzonego digitizera, zajmuję tylko parę godzin. Nasi serwisanci odnowią państwa iPada oraz wyeliminują napotkane usterki, a nasz serwis na wszystkie wykonane usługi oraz zamontowane części zamienne udzieli państwu gwarancji nawet do sześciu miesięcy.
Montujemy szyby tylko najwyższej jakości, sprawdzamy wszystkie możliwe funkcje podczas przyjęcia urządzenia na serwis, a także po dokonaniu kompleksowej naprawy. Nasi pracownicy to pasjonaci marki Apple, dzięki czemu każda naprawa iPad to dla nich nowe wyzwanie oraz przyjemność.

Naprawa / wymiana ekranu iPad

Apple niedługo po wprowadzeniu pierwszej generacji iPad, zaczął wykorzystywać w nich wyświetlacze Retina. Wyświetlacz retina wyróżnia się od swoich poprzedników najwyższą jakością obrazu oraz wysoką rozdzielczością. Wymiana wyświetlacza (LCD) w każdej generacji iPad jest zbliżona do usługi związanej z wymianą panelu dotykowego. Dlatego też aby wymienić moduł wyswietlacza należy najpierw zdemontować szybę połączona wraz z ekranem dotykowym, aby następnie dokonać wymiany wyświetlacza.
Tej czynności nie powinno wykonywać się w domowych warunkach z wykorzystaniem na codzień dostępnych narzędzi. Największy problem stanowi fakt iż, aby wymienić wyświetlacz w iPad należy posiadać nie tylko teoretyczne, lecz praktycznie doświadczenie w serisowaniu iPad’ów, a także specjalistyczne narzędzia niezbędne do wykonania tego typu naprawy. Wymiana wyświetlacza podobnie jak wymiana szyby, zajmuje do paru godzin. W naszym serwisie w Centrum wykorzystujemy głównie oryginalne wyświetlacze pochodzące z demontażu dzięki czemu zachowujemy oryginalną jakość obrazu oraz taką samą radości z użytkowania jak przed uszkodzeniem.
Jeśli nie mieli Państwo jeszcze przyjemności skorzystania z Naszych usług to zachęcamy do osobistego zapoznania się z jakością naszych usług oraz poziomem na jakim je świadczymy.
Dla stałych klientów oraz serwisów oferujemy atrakcyjne rabaty oraz pakiety promocyjne.

Wymiana baterii iPad

Jeśli w Państwa iPad bateria nie trzyma już jak dawniej oraz urządzenie potrafi wyłączać się nie schodząc do zerowego poziomu baterii lub ładuje się dużo wolniej niż zwykle może to oznaczać że bateria kwalifikuje się do wymiany. Średnio okres pełnej funkcjonalności baterii w urządzeniach marki Apple wynosi około roku czasu w warunkach normalnej eksploatacji.
W wielu przypadkach baterie wytrzymują o wiele dłużej, lecz bywa też tak że nie potrafią wytrzymać nawet roku.
Jeśli w Twoim iPad pojawił się już któryś z wyżej wymienionych problemów, sprawa jest prosta.
Zapraszamy do jednego z naszych serwisów iPad w Warszawie aby wykonać wstepną diagnozę oraz wycenę kompleksowej naprawy uszkodzonych elementów, podzespołów. Usługa wymiany samej baterii trwa do kilku godzin. Zgodnie z Państwa wolą możemy zamontować najwyższej klasy zamiennik jak również oryginalną część pochodzącą z demontażu. Zawsze udzielamy gwarancji na wymienioną baterię oraz przeprowadzoną naprawę.

Wymiana korpusu, obudowy iPad

W tabletach marki Apple obudowa wykonana jest z wysokiej jakości metalu, dzięki czemu ma swój prosty i elegancki wygląd. Właściwości metalu zepewniają najlepszą ochronę podzespołom zlokalizowanym wewnątrz urządzenia, ale również podatne jest na deformację przy upadkach na twarde powierzchnie. W konsekwencji deformacji korpusu uszkodzeniu mogą ulec inne częsci w iPad takie jak szkło, albo wyświetlacz. Często urządzenia które trafiają do naszych serwisów Apple iPad w Warszawie z uszkodzoną szybą posiadają wgniecione rogi, naszym serwisantom niezbędny jest specjalistyczny sprzęt aby naprostować, odnowić korpus w Państwa iPad. Jeśli korpus nie będzie kwalfikował się do odnowy, jesteśmy w stanie wymienić cały na nowy. Sama czynność wymiany obudowy w iPad nie należy do najtrudniejszych, natomiast jest bardzo czasochłonna, potrafi zająć nawet do kilku godzin. Podczas tej czynności należy wykonać wszystkie procedury jak podczas innych napraw dostępnych w każdej generacji iPad. Od wymiany szkła, wyświetlacza, aż do wymiany gniazda zasilania (dock) czy przycisku Home.

iPad nie ładuje się

Często trafiają do nas klienci którzy mają problem z ładowaniem swojego iPada lub też iPad wyłącza się, albo nie łąduje się do końca. W tych wypadkach wymiana samej baterii może nie pomóc, należy przyjrzeć się bardziej skomplikowanym elementom iPad. W takim wypadku polecane jest dostarczenie do nas urządzenia na diagnozę oraz ew. wycenę usługi która będzie niezbędna do wykonania w celu naprawy usterki. W naszym serwisie MacWorks w Warszawie dokonujemy napraw każdego rodzaju. Nie wymieniamy całych elementów tylko każdy staramy się naprawić, ponieważ całe elementy wymieniają tylko osoby, które nie potrafią sobie poradzić z naprawą, tym samym narażając klienta na wyższe koszty realizowanej usługi. Oczywiście po każdej takiej naprawie otrzymujecie państwo dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury oraz długo terminową pisemną gwarancję na oferowaną usługę.

Ipad nie włącza się

Częstym przypadkiem naszych klientów jest problem, w którym iPad wyłączył się i już więcej nie włączył, na pewno wielu z Was pomyślało, że urządenie nadaje sie tylko do utylizacji lub wymiany na nowszy model, nic bardziej mylnego. W naszym serwisie jesteśmy w stanie zlokalizować oraz naprawić niemalże każdą usterkę związaną z Waszym urządzeniem, niezależnie czy jest to iPad 1, 2, 3, 4, mini czy też air lub iPad Pro.
Gdy trafia do Nas urządzenie które się nie uruchamia, staramy się najpierw zlokalizować miejsce, w którym tkwi problem. Bardzo możliwe żę będzie to tylko uszkodzenie oprogramowania (iOS), ale również może to być uszkodzenie mechaniczne n.p. gniazda ładowania. Często takie przypadki spotykane są po zalaniu iPad, albo zawilgoceniu. Wtedy należy jak najszybciej takie urządzenie dostarczyć do profesjonalnego serwisu iPadów, który specjalistycznie zdiagnozuję i wyczyści oraz naprawi zalanego iPada.
Inną przyczyną takiej usterki może być uszkodzone gniazdo ładowania czy przycisk włączania (power).
Dlatego też nie warto załamywać się i rozważać czarnych scenariuszy związanych z utylizacją iPad czy wymianą na nowego.
Po naprawie u Nas, dostaną Państwo dowód sprzedaży wraz z zakresem wykonanych usług oraz gwarancję na wykonane usługi.

Serwis Apple – Naprawa iPad w Polsce

MacWorks oferuje kompleksowe usługi naprawy oraz renowacji uszkodzonych urządzeń iPad w całej Polsce. Dzięki przez lata rozwijanej sieci logistycznej w całej Polsce potrafimy dokonać kompleksowej naprawy iPad nawet z takich miast jak: Wrocław, Łódź, Gdańsk, Lublin, Sopot, Poznań, Kraków, Szczecin, Kielce, Toruń, Białystok, Gdynia, Radom i innych.
W celu skorzystania z naprawy iPad door-to-door należy wypełnić formularz „Naprawy na odległość” na naszej stronie internetowej.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple