naprawa ipad air

Kurier w Warszawie

100 50 zł w dwie strony

Kurier okolice Warszawy

199 100 zł w dwie strony

Paczkomaty inPost cała Polska

30 zł w dwie strony

Serwis iPad Air w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa Twojego iPad Air

 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (24 godziny)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący*

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Naprawa iPad Air Warszawa

Wszystkie urządzenia z czasem mogą się popsuć, czy to w wyniku zużycia czy też upadku lub zalania. IPad Air niestety nie jest wyjątkiem. Tablet ten wyróżnia się swoją lekkością, designem i wydajnym akumulatorem, co zapewnia przyjemną i długą pracę z urządzeniem.
Jeśli spostrzegli Państwo, że coś przestaje działać w Waszym iPad Air, zapraszamy do MacWorks, gdzie czekają na Państwa wykwalifikowani fachowcy, którzy posługują się specjalistycznymi narzędziami, co gwarantuje Państwu zadowolenie z naszych usług naprawy iPad Air w Warszawie.

Wymiana szybki iPad Air

Zbita szybka jest chyba największym problemem użytkowników produktów Apple. W każdym z ich urządzeń w końcu dochodzi do zbicia szkła, co wymusza serwisowanie. Zbita szybka iPad Air jest skutkiem upadku lub uderzenia. Niestety pęknięta szybka bardzo zmniejsza walory estetyczne i komfort użytkowania tabletu, dlatego zapraszamy Państwa do serwisu iPad Air w Wilanowie – MacWorks. Nasi pracownicy dysponują ogromnym doświadczeniem i przy pomocy odpowiednich narzędzi poradzą sobie z każdym problemem, więc uszkodzona szybka iPad Air nie będzie dla nich żadną trudnością. Gwarantujemy Państwu, że używamy oryginalnych części zamiennych, co pozwoli Państwu jeszcze długo cieszyć się z działania urządzenia.

Wymiana ekranu LCD (wyświetlacza) iPad Air

Kolejnym skutkiem upadku iPad Air może być zbity ekran. Apple zapewnia Państwu ekrany, które stwarzają duży komfort używania i najwyższą jakoś obrazu. Niestety uszkodzony wyświetlacz w iPad Air nie tylko pogarsza wygląd urządzenia, ale także utrudnia korzystanie z niego. Uszkodzenia ekranu mogą wpłynąć na reakcje tabletu na dotyk, co znacznie wpływa na komfort pracy z urządzeniem. Jak sami Państwo widzą, zbity ekran stwarza wiele niedogodności.
Samodzielna wymiana tej części tabletu nie należy do łatwych, niewprawna ręka może bardzo łatwo uszkodzić inne elementy urządzenia, tym samym pogorszyć jego stan. Dlatego też zapraszamy do MacWorks, zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników, którzy przy użyciu specjalistycznych narzędzi, szybko i sprawnie wymienią ekran w iPad Air używając przy tym oryginalnych części zamiennych.

Wymiana baterii iPad Air

Akumulator jest źródłem zasilania urządzenia, iPad Air jest wyposażony w bardzo wydajną baterię, która umożliwia długi czas pracy w systemie wielozadaniowym. Akumulator może ulec uszkodzeniu w wyniku wielu czynników. Wyróżniamy tu przede wszystkim upadki i uderzenia, zalanie urządzenia, zbyt długie i zbyt częste ładowanie oraz po prostu zużycie. Po pewnym czasie używania bateria może po prostu ulec zużyciu i nie jest to winą użytkownika. Najczęściej jednak któryś z powyższych ma wpływ na żywotność akumulatora.
Aby upewnić się, że nasz iPad Air będzie nadal działał bez zarzutu, najlepiej jest użyć oryginalnych części zamiennych. Specjaliści MacWorks dysponują wieloma częściami i z łatwością mogą przeprowadzić naprawę w Państwa tablecie. Przypominamy, że budowa urządzenia jest skomplikowana, niedoświadczona osoba może przypadkowo uszkodzić wiele delikatnych części tabletu i doprowadzić do pogorszenia jego stanu. Nasi fachowcy szybko, solidnie i tanio zajmą się naprawą Państwa iPad Air.

Wymiana przycisku home iPad Air

W trakcie pracy na tablecie nieczęsto jesteśmy zmuszeni do użycia przycisku home. W którymś momencie jednak się on przydaje, ale może wystąpić pewien problem, przycisk ten przestaje działać. Przycisk home w iPad Air może być uszkodzony z wielu powodów takich, jak upadek, wilgoć dostająca się pod obudowę oraz zużycie sprzętu.
Niedziałający przycisk home w iPad Air jest pewną niedogodnością dla użytkownika, dlatego polecamy serwis MacWorks, w którym pracują fachowcy gotowi, by Państwu pomóc. Gwarantujemy, że wymiana przycisku przejdzie szybko i sprawnie przy pomocy specjalistycznych narzędzi i oryginalnych części zamiennych.

Wymiana aparatu głównego i przedniego iPad Air

IPad Air został wyposażony w dwa dobre aparaty – główny oraz przedni, z których korzysta wielu użytkowników. Aparaty umożliwiają robienie wysokiej jakości zdjęć i filmów. Czasem jednak zdarza się, że zdjęcia stają się niewyraźnie i rozmyte, co może świadczyć o awarii któregoś z aparatów. Powodem tego typu uszkodzeń mogą być upadki i wilgoć dostająca się pod obudowę lub wady fabryczne, które zwykle są widoczne od początku używania urządzenia.
IPad Air jest tabletem, w którym wykorzystuje się bardzo skomplikowaną technologię, co sprawia, że samodzielne naprawy dla osoby niedoświadczonej są wręcz niemożliwe. Nie warto przypadkowo zepsuć urządzenia i podnosić kosztów naprawy, skoro od razu można zgłosić się do MacWorks, gdzie służymy Państwu naszym doświadczeniem i specjalistycznymi narzędziami, co umożliwia nam szybką wymianę aparatu. Gwarantujemy Państwu, że używamy oryginalnych części zamiennych, co widocznie przedłuży żywotność iPad’a Air.

Wymiana mikorofonu iPad Air

Mikrofon w tablecie nie jest tak często używany jak na przykład w telefonie, ale mimo to jego awaria jest utrudnieniem dla właściciela urządzenia. Mikrofon w iPad Air może ulec zniszczeniu najczęściej w przypadku upadku lub zalania tabletu.
Pracownicy MacWorks wielokrotnie spotykali się z tego typu problemami, więc sprawnie mogą wymienić mikrofon w Państwa tablecie i ustalić przyczynę jego zniszczenia. Używane przez nas specjalistyczne narzędzia i oryginalne części zamienne, mogą zagwarantować, że będą Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

iPad Air się nie ładuje

Wielokrotnie zgłaszali się do nas klienci z tym samym problemem: iPad Air się nie ładuje. Jest to jedna z największych niedogodności, która praktycznie uniemożliwia nam korzystanie z tabletu. Po rozładowaniu baterii nie możemy już nic na to poradzić. Co MacWorks może w tym wypadku zrobić? Przede wszystkim polecamy Państwo trzy szybkie kroki, które umożliwią ustalenie źródła problemu i naprawienie go.
Po pierwsze należy sprawdzić ładowarkę. Być może przewód ładowania jest uszkodzony? Najlepiej po prostu podłączyć ją do innego urządzenia i zobaczyć, czy tam działa.
Jeśli upewnimy się, że problem nie leży w przewodzie ładowania, najlepiej będzie sprawdzić czystość gniazda ładowania. Zdarza się, że gniazdo jest zabrudzone, co uniemożliwia odpowiednie dojście ładowarki. Jeśli spostrzeżemy brud możemy spróbować delikatnie go usunąć, lub już tutaj powierzyć iPad’a Air specjalistom MacWorks, którzy przywrócą Państwa urządzenie do działania.

Wymiana gniazda ładowania iPad Air

Jeśli przewód ładowania jest dobry, a gniazdo czyste należy przejść do kroku trzeciego czyli serwis. Niestety możemy być pewni, że problem leży w uszkodzonym gnieździe ładowania i wymaga ono wymiany. Tego nie możemy zrobić sami w domu, dlatego też należy przynieść tablet do MacWorks, gdzie nasi specjaliści zdiagnozują przyczynę problemu, przykładowo może to być upadek, dostająca się do gniazda wilgoć, najczęściej jednak powodem jest po prostu niewłaściwe ładowanie i niedelikatne obchodzenie się z urządzeniem. Nasi fachowcy bezzwłocznie wymienią niedziałający element na oryginalną część zamienną, co pozwoli Państwu dalej cieszyć się Waszym iPad Air.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?