Premiera iPhone 15: Czego się spodziewać i dlaczego jest niesamowity?

Apple iPhone 15 Pro Max

Już niebawem, bo we wtorek, 12 września o godzinie 19:00 czasu polskiego, rozpocznie się wyczekiwana przez wszystkich fanów technologii Apple konferencja Apple 2023 pod hasłem „Wonderlust”. To wydarzenie specjalne odbędzie się w prestiżowym teatrze Steve’a Jobsa w Apple Park w Cupertino. Co można spodziewać się na tej fascynującej imprezie?

Pierwszą i najważniejszą zapowiedzią jest seria iPhone 15, która z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich w trackie tego  show. Docelowo w ofercie Apple znajdą się cztery modele: podstawowy iPhone 15, większy i mocniejszy iPhone 15 Plus, prestiżowy iPhone 15 Pro oraz potężna wersja tego ostatniego, znana jako iPhone 15 Pro Max.

Największym zaskoczeniem będzie jednak informacja, że Apple po raz pierwszy w swojej historii postawiło na złącze USB-C w iPhone’ach. Apple dokonało śmiałego kroku, przechodząc na ten standard w swoich flagowych smartfonach. Chociaż USB-C było już obecne w innych urządzeniach Apple, takich jak MacBooki z Thunderbolt 3 lub 4, to wprowadzenie tego rozwiązania do iPhone’ów to prawdziwa rewolucja.

Dla użytkowników oznacza to pożegnanie z dobrze znaną wtyczką Lightning, która towarzyszyła nam przez ostatnie 11 lat, debiutując w iPhone 5 w 2012 roku. Ten ogromny krok budzi nie tylko zachwyt, ale także ogromne emocje wśród miłośników marki Apple. Nie możemy się doczekać, aby przekonać się, jak nowe złącze USB-C wpłynie na możliwości i funkcjonalność naszych ukochanych smartfonów. To zapowiada się na prawdziwą przygodę!

 

Zachęcamy do śledzenia tego wydarzenia online.  Apple Event – September 12

 

Zachęcamy do śledzenia tego wydarzenia online.  Apple Event – September 12

Tags:
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple