Serwis iPad 4 Retina w Warszawie

ipad2 4
Zadzwoń do Nas
22 506 50 12

(odpowiedź natychmiastowa)
lub
wypełnij formularz poniżej
(odpowiedź do 24h)
Jak chcesz otrzymać informację?
 • - Rodzaj usterki -
 • Zbita szybka
 • Zbita szybka oraz wyświetlacz
 • Problem z baterią
 • Problem z aprartem
 • Problem z wifi
 • Problem z przyciskiem Home
 • iPad nie ładuje się
 • iPad nie włącza się
 • Zalanie
 • Problem z sim
 • Problem z gniazdem słuchawkowym
 • Problem z przyciskami volume
 • Problem z gniazdem ładowania
 • Problem z mikrofonem
 • Inne
Chcesz rabat 50% na szkło hartowane?
[sociallocker id="2532"][random-number] [/sociallocker]
Wpisz swój kod rabatowy
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

IPad 4 Retina to jeden z tabletów firmy Apple. Producent oferuje klientowi pracę urządzenia w trybie wielozadaniowym, dobrą baterię i wiele nowych rozwiązań technologicznych. Jednak szereg wprowadzanych ulepszeń wciąż nie chroni tabletu przed skutkami zużycia albo upadku i zalania.
Producent wykorzystał skomplikowaną technologię w budowie iPad 4 Retina , dlatego też naprawa iPad 4 Retina w domowych warunkach jest praktycznie niemożliwa. Osoba niedoświadczona może bardzo łatwo uszkodzić wiele innych elementów wewnętrznych urządzenia i nawet nieświadomie doprowadzić do dewastacji tabletu. W wypadku jakichkolwiek problemów z iPad 4 Retina polecamy Państwu serwis iPad 4 w Warszawie (Wilanów) MacWorks. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, dobrze znają skomplikowaną budowę tabletu i potrafią sprawnie naprawić każdą usterkę. Dzięki profesjonalnym narzędziom i oryginalnym częściom zamiennym, możemy Państwa zapewnić, że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości, zadowolenie gwarantowane.

Wymiana szybki iPad 4 Retina

Szkło, z którego wykonana została szyba iPad 4 Retina jest niezwykle kruche, więc nawet pozornie niegroźny wypadek może sprawić, że szybka pęka. Czasem wystarczy nawet niefortunne uderzenie i pojawiają się nieestetyczne pęknięcia i rysy. Zbita szybka iPad 4 Retina przeważnie nie jest ogromnym problemem dla użytkownika, jej główna wada to zmniejszenie atrakcyjności urządzenia ze względu na wygląd. Jednakże duże pęknięcia mogą zaważyć również na komforcie używania tabletu.
Jeśli mają Państwo zbitą szybkę w iPad 4 Retina , zapraszamy do MacWorks. Takie naprawy przeprowadzamy praktycznie od ręki, więc wymiana szybki iPad 4 Retina z pewnością nie zajmie nam wiele czasu. Samodzielna wymiana szybki jest dość ryzykowna, dlatego przekonujemy Państwa, że lepiej od razu stawić się w MacWorks i nie ryzykować kolejnymi uszkodzeniami.

Wymiana ekranu iPad 4 Retina

Uszkodzenia ekranu są stosunkowo częstym problemem w iPad 4 Retina . Często spotykamy się ze zbitym ekranem po upadku tabletu. Jednakże wyświetlaczowi zagrozić może również wilgoć przedostająca się pod obudowę urządzenia. Uszkodzenie ekranu iPad 4 Retina jest bardziej problematyczne niż zbita szybka, przede wszystkim wyświetlany obraz może być zniekształcony, a również reagowanie urządzenia na dotyk może stać się gorsze.
Przeważnie z uszkodzonym ekranem zgłaszacie się do nas Państwo o wiele szybciej niż ze zbitą szybką. Oba te problemy na pewno łączy jedna zasadnicza rzecz, nie należy naprawiać ich samemu. Wymiana wyświetlacza w iPad 4 Retina jest o wiele bardziej skomplikowana niż wymiana samej szybki, więc niedoświadczona osoba stwarza jeszcze większe zagrożenie. Ale specjaliści MacWorks już czekają, aby móc jak najszybciej naprawić Państwa iPad 4 Retina i zwrócić go Państwu w pełni działający.

Wymiana przycisku home iPad 4

IPad 4 nie ma wielu przycisków, dlatego też każdy z nich ma ważną rolę do spełnienia i użytkownik nie może w pełni wykorzystywać możliwości urządzenia, jeśli któryś z przycisków uległ awarii. W tym również przycisk home iPad 4.
Przy prawie każdej awarii możemy wyróżnić dwie podstawowe przyczyny. Po pierwsze działanie mechaniczne, iPad 4 może upaść, można nim przez przypadek o coś uderzyć, co sprawia, że wiele części może zostać uszkodzona. Drugim zagrożeniem jest wilgoć. Wiele osób myśli, że do zniszczenia iPada 4 potrzeba ogromnej ilości płynu, niestety wystarczy odrobina wilgoci, której uda się przedostać pod obudowę i może to fatalnie skutkować.
Nie ważne jaka była przyczyna awarii, wymiana przycisku home iPad 4 staje się równie trudna dla niedoświadczonego serwisanta. Proponujemy Państwu skorzystać z usług MacWorks, aby mogli być Państwo pewni, że iPad 4 jest w dobrych rękach. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, co przy użyciu narzędzi specjalistycznych i oryginalnych części zamiennych, sprawia, że każdy klient wychodzi od nas zadowolony.

Wymiana obudowy iPad 4 Retina

Obudowa wydaje się pełnić przede wszystkim funkcję estetyczną, z pewnością sprawia, że iPad 4 Retina wygląda nowocześnie i interesująco. Jednak takie myślenie jest mylne. Najważniejszym zadaniem obudowy jest ochrona delikatnych części urządzenia. Korpus amortyzuje upadki i trzyma z daleka wilgoć. Jednakże zdarza się, że przy niefortunnym upadku obudowa pęka i wtedy nasz tablet zostaje pozbawiony ochrony, a odłamki pochodzące z obudowy mogą niestety stworzyć zagrożenie.
W wypadku uszkodzenia obudowy iPad 4 Retina należy szybko ją wymienić, by móc przywrócić tabletowi barierę ochronną. W MacWorks mamy oryginalne części, które pozwolą przywrócić dawny wygląd i działanie iPad 4 Retina. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, więc wszystkie naprawy wykonywane są niezwykle szybko i jednocześnie solidnie.

Wymiana aparatu głównego i przedniego iPad 4 Retina

Aparat bywa bardzo ważną częścią dla użytkownika iPad 4. Co jednak się dzieje, jeśli kamera główna lub przednia iPad 4 nie działa? Na pewno skutkuje to wielkim niezadowoleniem właściciela, któremu być może zależało najbardziej na robieniu zdjęć i nagrywaniu filmów.
Objawy awarii aparatu iPad 4 są bardzo proste. Czasem zdarzy się, że zdjęcie jest dziwnie ciemne, przedmioty czy twarze przybierają niespotykane kształty, a czasem w ogóle nie da się zrobić zdjęcia.
Pytanie jeszcze, dlaczego aparat przedni / główny iPad 4 nie działa tak, jak powinien? Przyczyny mogą być tak naprawdę bardzo różne. Czasem jest to wina wady fabrycznej, czasem iPad 4 upadnie i delikatna kamera się uszkodzi. Nie można również zapominać o wilgoci, która jest zagrożeniem dla każdej wewnętrznej części tabletu.
Jednakże najważniejszym pytaniem jest, jak usterkę naprawić? Otóż nie jest to takie proste ze względu na skomplikowaną budowę iPad 4. W tej sytuacji zapraszamy Państwa do MacWorks, aby nasi specjaliści mogli szybko i sprawnie zająć się problemem. Oferujemy oryginalne kamery zamienne dla iPad 4, aby móc gwarantować Państwu pełną sprawność sprzętu.

Wymiana mikrofonu iPad 4 Retina

Mikrofon nie jest tak często używany w tablecie jak w telefonie. Jednak awaria tej części może stać się bardzo uciążliwa dla użytkownika iPad4. Można zauważyć, że na przykład na nakręconym filmie dźwięk jest zniekształcony, to zwykle świadczy o uszkodzeniu mikrofonu. Taka awaria może zajść przede wszystkim w wyniku upadku lub zalania tabletu.
Aby dostać się do mikrofonu w iPad 4 Retina trzeba dobrze znać budowę tabletu, osoba nieznająca się na rzeczy może mieć ogromny problem i przypadkowo uszkodzić inne części urządzenia. W MacWorks mamy stosowne doświadczenie, posługujemy się profesjonalnymi narzędziami i oryginalnymi częściami zamiennymi. Ta mieszanka może zagwarantować Państwu, ze urządzenie wróci z naprawy w pełni sprawne, do tego nasze usługi świadczone są w najkrótszym możliwym czasie, ponieważ szanujemy czas naszego klienta.

Wymiana głośnika (brak dżwięku) iPad 4 Retina

Zepsuty głośnik jest usterką częściej zauważaną niż zepsuty mikrofon. IPad 4 Retina odtwarza zniekształconą muzykę? Głos w filmie jest zły? Prawdopodobnie to właśnie wina głośnika. Co może być tego powodem? Prawdopodobnie podczas upadku coś zostało uszkodzone. Obwinić możemy również wilgoć przedostającą się pod obudowę urządzenia.
Wymiana głośnika iPad 4 Retina nie stanowi wyzwania dla pracowników MacWorks. Jeśli przyniosą Państwo tablet do nas, naprawa pójdzie szybko i sprawnie. Tutaj również nie polecamy brania się za naprawę w domu, może być to fatalne w skutkach dla innych części tabletu, przez co zamiast naprawić można jeszcze bardziej zepsuć. Zapraszamy do MacWorks.

Wymiana baterii iPad 4 Retina

IPad 4 Retina został wyposażony w wydajny akumulator, który ma mu zapewnić długą pracę w trybie wielozadaniowym. Niestety nawet najlepsza bateria w końcu się psuje. Wpływ na jej żywotność ma wiele czynników. Po pierwsze zużycie, po pewnym czasie bateria sama z siebie przestaje działać, wszystko ma ograniczony czas działania. Kolejnymi powodami uszkodzenia baterii są upadki i wilgoć, te dwa problemy zagrażają każdej części tabletu. Warto wspomnieć również, że nasze działania mają ogromny wpływ na żywotność akumulatora iPad 4 Retina. Zbyt częste i długie ładowanie może negatywnie wpłynąć na działanie baterii.
Główną oznaką uszkodzenia baterii iPad 4 Retina jest znaczne skrócenie czasu pracy urządzenia. Jeśli tablet potrzebuje częstego ładowania i nie działa już tak długo jak kiedyś, znaczy to, że wymaga wymiany baterii.
W MacWorks posiadamy szereg oryginalnych części zamiennych, które skutecznie przedłużą żywotność urządzenia. Zapewniamy Państwa, że dzięki specjalistycznym narzędziom i doświadczonym fachowcom, wymiana zostanie wykonana sprawnie i solidnie, zaproponujemy również Państwu bardzo dobrą cenę za wykonaną usługę.

Wymiana gniazda ładowania iPad 4 Retina

Wielokrotnie zgłaszali się do nas klienci z tym samym problemem, iPad 4 Retina się nie ładuje. Istnieje kilka możliwych przyczyn tego problemu. Może być to wina baterii, przewodu lub gniazda ładowania. Jeśli przewód jest sprawny, warto sprawdzić, czy gniazdo ładowania nie zostało zabrudzone. Po upewnieniu się, że nie ma namacalnych przeszkód dla ładowania tabletu, należy zgłosić się do serwisu. Specjaliści MacWorks szybko odnajdą przyczynę problemu i rozwiążą ją.
Przeważnie iPad 4 Retina wymaga po prostu wymiany. Jest to część, która zostaje wystawiona na zabrudzenia i wilgoć, łatwo można ją również uszkodzić przez niewłaściwe traktowanie. Czasem wystarczy zbyt brutalne wciskanie ładowarki lub nawet niezależne od nas spięcie i gniazdo może zostać uszkodzone.
Wymiana gniazda ładowania w iPad 4 Retina nie jest zadaniem prostym. Jednakże dla pracowników MacWorks nie jest to nic nowego, więc wymiana zostanie dokonana szybko i sprawnie. Posiadamy wiele oryginalnych części zamiennych, więc możemy zagwarantować przedłużenie żywotności urządzenia.

iPad 4 nie ładuje się

Częstym problemem naszych klientów jest to, że iPad 4 się nie ładuje. Tak naprawdę możemy wyróżnić kilka przyczyn takiej awarii. Początkowo jest to dość oczywiste – ładowarka.
Przewód ładowania może zostać uszkodzony w bardzo łatwy sposób, czasem nawet nie jest to zauważalne gołym okiem. Jednak zanim zacznie się panika, warto sprawdzić, czy iPad 4 ładuje się pod inną ładowarką.
Jeśli nie ładowarka jest tu problemem, następnym krokiem jest gniazdo ładowania. Czasem zostaje ono po prostu zanieczyszczone i wystarczy kilka chwil czyszczenia go cienką igłą i wszystko wraca do normy. Należy oczywiście przy tym zachować szczególną ostrożność, żeby przypadkowo gniazda nie uszkodzić.
Być może problemem nie jest zanieczyszczenie tylko jakieś uszkodzenie gniazda ładowania. Żeby do niego nie dopuścić warto być delikatnym przy podłączaniu i odłączaniu przewodu ładowania. Niestety gniazdo ładowania iPad 4 jest wystawione na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć i inne tego typu przeszkody, więc łatwo może dojść do awarii.
Trzeba pamiętać, że samodzielna wymiana tego elementu nie jest łatwa. IPad 4 ma dość skomplikowaną budowę, więc trzeba się znać na rzeczy, żeby móc bezproblemowo wymienić gniazdo ładowania. W MacWorks posiadamy oryginalne części zamienne, ale oprócz tego dysponujemy również wiedzą i doświadczeniem, które są niezbędne przy takich czynnościach, jak wymiana gniazda ładowania iPad 4.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple