naprawa 5c

Serwis iPhone 5C w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 5C

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Naprawa iPhone 5c w Warszawie

Serwis iPhone 5c Warszawa – MacWorks szybko i tanio usuwa wszystkie usterki. Nasi serwisanci na miejscu potrafia wymienić szybko tanio i solidnie wyświetlacz lcd, wymienić zbitą szybę, obudowę, baterie w iPhone 5C. Serwis nasz posiada niezbędny sprzęt do naprawy i diagnozy iPhone 5C po zalaniu, po inńych poważnych uszkodzeniach. Wszelkie naprawy wykonujemy na miejscu w siedzibie firmy w Warszawie na Wilanowie lub do Centrum. Nasz duży magazyn z cześciami pozwala na ekspresowe naprawy iPhone 5C na miejscu. Na kazda naprawe nasz serwis udziela gwarancji.

Jeśli szukają Państwo dobrego serwisu, który zajmie się Państwa sprzętem od Apple i do tego jest w Warszawie, do zapraszamy do MacWorks w Centrum lub w Wilanowie. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą oraz wysokiej jakości, oryginalnymi częściami zamiennymi.

Wymiana szybki iPhone 5c

Zbita szybka w iPhone 5c to częsty problem użytkowników tego telefonu. Szkło ma za zadanie chronić ekran telefonu, niestety ulega rozbiciu przy różnych upadkach i uderzeniach. Samodzielna wymiana szybki w iPhone jest trudna dla niedoświadczonej osoby, dlatego zapraszamy do Warszawy do MacWorks, gdzie nasi specjaliści są w stanie od ręki zająć się Państwa problemem. Wymiana szybki w iPhone 5c jest bardzo często przeprowadzaną naprawą w naszym serwisie, więc możemy gwarantować jakość usługi.

Wymiana ekranu iPhone 5c

Wymiana wyświetlacza w iPhone 5c to kolejna dobrze znana nam usługa, po gorszych upadkach może zdarzyć się, że ekran jest pęknięty i wyraźnie wymaga wymiany. Państwo nie muszą wiedzieć, jak to zrobić. Specjaliści MacWorks są gotowi do pomocy, posiadają ogromne doświadczenie w pracy z telefonami, więc nawet tak skomplikowana technologia, jakiej używa Apple, nie jest im obca. Gwarantujemy Państwu szybkie wykonanie usługi, użycie oryginalnych części zamiennych i szybkość naszej pracy.

Wymiana obudowy iPhone 5c

Obudowa pełni przede wszystkim funkcję obronną wnętrza w iPhone 5c. Przy uszkodzonej lub nawet połamanej obudowie istnieje ryzyko uszkodzenia wewnętrznych części telefonu, co może prowadzić do poważnych awarii jego działania.
Samodzielna wymiana obudowy nie jest łatwa, ale zapewniamy Państwa, że pracownicy MacWorks w Centrum oraz Wilanowie szybko i sprawnie naprawią zepsutą obudowę w Państwa iPhone 5c.

Wymiana głośnika iPhone 5c

Głośnik jest jedną z ważniejszych części telefonu. Zdarza się, że głośnik w iPhone 5c jest zepsuty. Objawia się to wyraźnym pogorszeniem wydawanych przez telefon dźwięków i problemem z usłyszeniem rozmówcy w czasie dzwonienia .
Wymiana głośnika w iPhone 5c jest stosunkowo skomplikowanym procesem, ale fachowcy MacWorks w Warszawie z łatwością poradzą sobie z tą usługą. Gwarantujemy Państwu użycie specjalistycznych narzędzi i oryginalnych części zamiennych, co umożliwi dalsze i długie korzystanie z telefonu.
Wymiana przycisku zasilania iPhone 5c
Przycisk power jest jednym z najczęściej używanych przycisków w iPhone 5c, co niestety może skutkować jego awarią po pewnym czasie użytkowania telefonu. Oprócz zużycia przyczynami awarii może być przedostanie się wilgoci do wnętrza telefonu lub wszelkiego rodzaju upadki i uderzenia.
Telefon ten ma dość skomplikowaną budowę, która uniemożliwia samodzielną naprawę osobie niedoświadczonej. Dlatego z tym problemem zapraszamy do Wilanowa lub do Centrum Warszawy do MacWorks, gdzie nasi specjaliści szybko i sprawnie wymienią zniszczony przycisk zasilania na nowy i sprawny, co umożliwi Państwu jeszcze długie korzystanie z telefonu.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 5c

Po pewnym czasie używania telefonu gniazdo zasilania może ulec zniszczeniu, objawia się to wyraźnym nagrzewaniem telefonu i ładowarki przy ładowaniu, a w późniejszym czasie po prostu zaprzestaniem ładowania się smartfona.
Jeśli zauważyli Państwo uszkodzenie gniazda ładowania w iPhone 5c, zapraszamy do MacWorks, gdzie nasi pracownicy służą doświadczeniem i specjalistycznymi narzędziami i jak najszybciej wymienią zniszczony element na nową i oryginalną część zamienną.

Wymiana aparatu iPhone 5c

Często zdarza się, że klienci zgłaszają nam, że w ich iPhone 5c nie działa aparat, albo jakość zdjęć wyraźnie się pogorszyła. Jest to kolejna usterka, z którą nasi specjaliści mają do czynienia praktycznie na co dzień. Wymiana aparatu w iPhone 5c jest prosta, jeśli jest się osobą doświadczoną, posługującą się specjalistycznymi narzędziami, to możemy zapewnić Państwu w MacWorks. Gwarantujemy sprawną wymianę niedziałającego aparatu w iPhone 5c przy użyciu oryginalnej części zamiennej.

Wymiana przedniej kamery iPhone 5c

Przednia kamera jest użytkowana tak samo często jak aparat główny, dlatego jej awaria jest równie dużą niedogodnością dla użytkownika telefonu. W tym wypadku również tak samo wygląda kwestia wymagań naprawy, musi to robić osoba doświadczona, która zna się na telefonach i ich naprawie. Dlatego wszystkich mieszkańców Warszawy zapraszamy do Wilanowa lub do Centrum do serwisu MacWorks, gdzie nasi fachowcy szybko wymienią niedziałający aparat przedni w iPhone 5c.

Wymiana mikrofonu iPhone 5c

Czasami zdarza się, że nasz rozmówca przestaje nas słyszeć, lub dźwięk jest wyraźnie zakłócony. Zwykle świadczy to o awarii mikrofonu w naszym telefonie. Wymiana tego elementu jest niestety procesem skomplikowanym, ponieważ wymaga uwagi i znajomości budowy telefonu, gdzie znajduje się wiele czułych przewodów, które mogą ulec zniszczeniu przy niewprawnej ręce. W wypadku spostrzeżenia problemów z działaniem mikrofonu w iPhone 5c, zapraszamy do MacWorks. Nasi specjaliści doskonale znają się na telefonach, więc bez problemu wykryją problem i wymienią uszkodzony mikrofon na nowy i oryginalny.

Zalany iPhone 5c

Użytkownikom iphone 5c często zdarzają się małe wypadki i jakiś płyn przedostaje się do wnętrza telefonu. Często zdarza się to przy piciu, używaniu telefonu w ulewie lub po prostu „utopieniu” telefonu w wannie lub toalecie.
W wypadku podejrzenia zalania telefonu należy jak najszybciej zgłosić się do MacWorks, w tym wypadku szczególnie liczy się czas, im dłużej zwlekamy tym więcej elementów naszego telefonu ulega zniszczeniu. Nasi specjaliści profesjonalnie zajmą się Państwa telefonem i przywrócą go do działania.

Wymiana baterii iPhone 5c

Zepsucie baterii jest częstą awarią w iPhone 5c, objawia się to zwykle skróceniem czasu działania telefonu, bateria szybciej nam się rozładowuje mimo, że używamy smartfona tyle samo, ile używaliśmy go wcześniej. Może pojawić się również problem z ładowaniem baterii. Czasem zdarza się, że bateria ulega deformacji, potocznie mówiąc „puchnie”, wtedy stwarza niebezpieczeństwo dla użytkownika telefonu.
W razie potrzeby wymiany baterii w iPhone 5c zapraszamy serdecznie do Wilanowa lub Centrum Warszawy do MacWorks, gdzie nasi fachowcy przy użyciu specjalistycznych narzędzi rozłożą telefon i wymienią zniszczoną baterię na nową, oryginalną część.
Jeśli Państwa iPhone 5c jest uszkodzony, uległ wypadkowi lub po prostu zauważą Państwo gorsze działanie telefonu, proszę zgłosić się do MacWorks. Gwarantujemy zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Nasi pracownicy naprawią Państwa telefon w najszybszym możliwym czasie.
Szukacie Państwo dobrego serwisu? MacWorks oferuje wykonanie swoich usług szybko i tanio. Zapraszamy.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple