Serwis iPhone 3GS w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 3GS

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Telefony iPhone 3GS to urządzenia które dla naszego sprawnego taniego serwisu nie są tajemnicą ani problemem, przy naprawie. W uszkodzonych iPhone 3GS nasz serwis na poczekaniu wymienia uszkodzone panele dotykowe, uszkodzone szybki, zużyte baterie, korpusy. Dzieki dużej dostępności podzespołów do naprawy iPhone 3GS nasz serwis w mgnieniu oka naprawi wszelkie powstałe uszkodzenia w jednym z pierwszych smartfonów iPhone 3GS. Nasi fachowcy podejmują się napraw urządzeń po zalaniu, spaleniu lub innym uszkodzeniom powstałym podczas korzystania z iPhone 3GS. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu i naprawieniu swojego uszkodzonego iPhone 3GS na terenie Warszawy lub terenie całej Polski, skontaktować można się z nami dzięki naszemu formularzowi napraw zdalnych dzięki takiej opcji naprawy. Urządzenia Apple jesteśmy w stanie naprawić w każdym zakątku naszego kraju.

Wymiana baterii iPhone 3GS

Urządzenia z jabłuszkiem, co by o nich nie mówić, to z pewnością bardzo zaawansowane technologicznie telefony, a ich konstrukcja wymaga specjalnego traktowania, dlatego w serwisie MacWorks w Warszawie, oferujemy pomoc przy wymianie baterii w iPhone 3GS. Mało kto z nas pamięta moment debiutu amerykańskiego giganta Apple na rynku smartfonów, a szkoda, bo było to naprawdę ciekawe i mocne uderzenie, które w swoim czasie zmiotło konkurencję. Jednym z pierwszych modeli skonstruowanych i wypuszczonych do sprzedaży przez Apple był iPhone 3GS. Dziś już w nikim nie wzbudza on żadnych uczuć, najwyżej u niektórych powoduje nostalgię, ale mimo upływu lat nadal jest wart uwagi i posiada wielu zwolenników. Dlaczego tak jest, że nie potrafią się z nim rozstać, wyrzekając się ultranowoczesnych rozwiązań oraz funkcji, którymi zasypują nas producenci wszystkich współczesnych smartfonów? Odpowiedź brzmi można zmieścić w dwóch słowach – niezawodność oraz kompaktowość. Właśnie te cechy najlepiej opisują ten prawdziwy klasyk. Było to pierwsze urządzenie, które wyniosło taki rodzaj telefonów na wyżyny i zrewolucjonizowało nasze pojęcie o nich, sprawiając, że dziś już prawie nikt nie używa zwykłych przedstawicieli tego gatunku, a jedynie naszpikowanych mnóstwem wspaniałych funkcji dotykowych mini komputerów. IPhone 3GS rozkochał w sobie wielu za sprawą fantastycznego wyglądu, którego mogli pozazdrościć najwięksi konkurenci i przez kilka sezonów nie byli w stanie mu dorównać, najlepszym słowem opisującym design Apple jest ekskluzywność, to ona sprawia, że inaczej postrzegamy siebie oraz innych z urządzeniami tej firmy. Takie rozwiązania wiążą się niestety z pewnymi wyrzeczeniami, mianowicie technologia, w której wykonano iPhone’a 3GS nie pozwala na jakąkolwiek ingerencję w jego wnętrze bez odpowiednich narzędzi oraz doświadczenia serwisowego, wyświetlacz, obudowa i podzespoły to praktycznie w tym przypadku jedność.

IPhone 3GS, jak każdy elektroniczny sprzęt, ma prawo odmówić posłuszeństwa, szczególnie jeśli minęło już ładnych kilka lat od jego premiery. Naszych telefonów używamy przez niemal przez cały czas, pozostawiając je w spokoju, tylko w trakcie snu, więc nie ma co się dziwić, że prędzej lub później zaczynają szwankować. Objawy i usterki oczywiście mogą być różne, ale jest jedna, co do pojawienia się której specjaliści z naszego serwisu MacWorks w Warszawie nie mają żadnych wątpliwości. Pewne jest, że w końcu dopadnie was problem z wydajnością akumulatora w tym telefonie, bo jak każdy, ma prawo po wielu rozładowaniach i ponownych naładowaniach (co najprościej można nazwać cyklami ładowania), zacząć się zużywać i częściej prosić nas o podłączenie do prądu. Jakie to uciążliwe nikomu nie trzeba tłumaczyć, ale zanim zaczniecie zastanawiać się nad zakupem nowego sprzętu, warto odwiedzić nasz serwis MacWorks w Warszawie, gdyż w nim doświadczeni technicy mogą, niewielkimi kosztami, wymienić starą i wysłużoną baterię na nową, dzięki czemu iPhone 3GS nadal będzie Ci służył przez kolejne lata.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?