naprawa ipad air

Kurier w Warszawie

100 50 zł w dwie strony

Kurier okolice Warszawy

199 100 zł w dwie strony

Paczkomaty inPost cała Polska

30 zł w dwie strony

Serwis iPad Mini w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa Twojego iPad Mini

 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (24 godziny)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący*

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Naprawa iPad Mini – Centrum, Wilanów

Jeśli Twój iPad Mini pierwszej generacji został w jakikolwiek sposób uszkodzony lub z biegiem czasu coś się zepsuło, zalecamy zgłosić problem do naszego serwisu iPad w Centrum Warszawy oraz na Wilanowie, a nasi technicy przeprowadzą darmową diagnozę każdej usterki iPad i wyeliminują ich, używając najwyższej jakości części zamiennych oraz przez lata nabytych umiejętności tak, aby problem nie wrócił.

Wymiana baterii iPad Mini

Wymiana baterii iPad Mini w Warszawie na Wilanowie – Jeśli Twój iPad zaczyna wolno pracować lub rozładowuje się po kilku godzinach aktywnego użytkowania, to znaczy, że bateria nadaje się do wymiany. W takim wypadku wymiana baterii jest pracą dla specjalistów. Istnieje wiele przyczyn, dzięki którym następuje szybkie rozładowanie baterii. Jedną z nich może być odłączanie się ładowarki, podczas gdy bateria nie jest jeszcze do końca naładowana. W taki sposób bardzo szybko można zniszczyć akumulator. Konstrukcja tabletu jest bardzo skomplikowana. Aby wymienić baterię potrzebny jest całkowity demontaż. Potrzebne są do tego umiejętności i odpowiednie narzędzia, które posiadają nasi specjaliści w serwisie MacWorks na Wilanowie. Jeśli zdecydujesz się na wymianę baterii, zgłoś się do nas.

Wymiana szybki (szkła, dotyku, digitizera) w iPad Mini

iPad Mini ma bardzo przejrzysty ekran, dlatego szkoda by było jakby nam się uszkodził. Przy lekkim uderzeniu szybka może nam się pokruszyć. Pomiędzy szczelinkami będzie gromadził się kurz. Jest to niekomfortowe. Nie warto zwlekać, najlepiej od razu udać się do MacWorks, gdzie bardzo szybko i sprawnie zostanie wymieniona szybka w Twoim iPadzie.

Wymiana wyświetlacza (ekranu LCD) iPad Mini

Przy częstym korzystaniu z urządzenia zdarzają się upadki, dlatego jeśli przytrafił Ci się zbity wyświetlacz w iPad, nie naprawiaj go sam! Nasz serwis zajmuje się naprawą wszelkiego rodzaju usterek. Posiadamy odpowiednie umiejętności i sprzęt. Przynieś iPad’a do najlepszego serwisu Apple w Polsce Warszawa, w którym nasi serwisanci wymienią wyświetlacz.

Wymiana aparatu przedniego i głównego iPad Mini

Aparat przedni w iPad Mini czasem jest dla niektórych użytkownikó jest mniej ważny, a dla innych wręcz niezbędny. Bez względu na wszystko, kupując iPad Mini mamy prawo oczekiwać, że będzie on w pełni sprawny bez żadnych nieprzewidzianych usterek.
Nieostre, ciemne i zniekształcone zdjęcia czy filmy mogą doprowadzić człowieka do sporego zdenerwowania. Specjaliści MacWorks postarają się bardzo szybko zlikwidować przyczynę usterki.
Najpierw jednak warto znaleźć przyczynę awarii aparatu przedniego lub głównego iPad Mini. Możemy podać trzy najbardziej podstawowe powody. Po pierwsze jest to wada fabryczna, po drugie upadki, które często niszczą bardzo wiele części urządzenia, na koniec dodamy również wilgoć, która nawet w niewielkiej ilości może sporządzić ogromne szkody, jeśli uda jej się wejść pod obudowę iPad Mini. Oczywiście mogą znaleźć się również inne przyczyny problemu, ale to już bardziej odosobnione wypadki.
Bez względu na przyczynę problemu, wymiana aparatu przedniego i głównego iPad mini wygląda tak samo. Nie jest to niestety najłatwiejsze zadanie, więc polecamy Państwu wybranie rozwiązania, którym jest zgłoszenie się do MacWorks. Mogą tu Państwo skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy, aby naprawa przebiegła jak najszybciej i bez ryzyka wprowadzenia kolejnych zniszczeń.

Wymiana przycisku Home iPad Mini

Przycisk Home w iPad mini – to bardzo ważny przycisk, jest on najczęściej używany. Jeśli zdarzy się, że przycisk wypadnie, połamie się lub nie będzie chciał działać – zgłoś się do MacWorks, a wymienimy przycisk Home iPad Mini w Warszawie na Wilanowie!

Wymiana głośnika iPad Mini

Przyczyny pojawienia się problemu mogą wystąpić w najbardziej oczywisty sposób, czyli przez dostanie się wody do głośnika bądź nieostrożne obchodzenie się z nim. Warto również zwrócić uwagę na możliwości uszkodzenia wynikające z korzystania z programów innych firm. Istnieją aplikacje, w których znajduje się funkcja nagłośnienia, przez co może to negatywnie wpłynąć na głośnik w Twoim iPad. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedniego funkcjonowania głośników w Twoim urządzeniu, serwis MacWorks na pewno Ci w tym pomoże.

Wymiana obudowy iPad Mini

Obudowa iPad’a składa się z korpusu, czyli elementu, do którego jest zamontowany każdy element urządzenia. Nawet przy niewielkiej usterce należy wymienić obudowę iPad mini, ponieważ złamanie bądź nawet wygięcie może doprowadzić do uszkodzenia innych elementów wewnętrznych. Trzeba dodać, że jest to najsłabszy punkt w iPadzie, dlatego warto oddać urządzenie do naprawy w MacWorks.

iPad mini nie ładuje się

Problemy z ładowaniem iPad mini są jednymi z najtrudniejszych problemów, bo praktycznie uniemożliwiają dalsze korzystanie z urządzenia. Jeśli w Państwa iPad mini również pojawiła się tego typu awaria, warto podjąć kilka kroków, które doprowadzą Państwa do rozwiązania.
Pierwszym krokiem jest zawsze test ładowarki. Na pierwszy rzut oka nie widać uszkodzenia przewodu? Prosimy podłączyć inną ładowarkę i sprawdzić, czy iPad mini zaczyna się normalnie ładować.
Jeśli problem nadal się utrzymuje, warto sprawdzić, czy gniazdo ładowania nie jest zanieczyszczone. Czasem wystarczy cienka igła, żeby wyjąć ciało obce i przywrócić iPad mini do normalnego działania.
Czy oczyszczenie gniazda nadal nie pomogło? Przeważnie oznacza to awarię. Gniazdo ładowania iPad mini jest wystawione na niekorzystne warunki, więc warto je uszkodzić. Czy to wilgoć, czy nieprawidłowe użytkowanie, niestety nietrudno o problem i iPad mini się nie ładuje.
Jeśli gniazdo ładowania iPad mini wymaga wymiany, zapraszamy Państwa do MacWorks. Mamy tutaj specjalistyczne narzędzia, służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem. Ponad to oferujemy najlepsze dostępne na rynku części zamienne, aby mieć pewność, że nasze usługi pozostają na najwyższym poziomie.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?