• Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Serwis MacBook Pro Warszawa – Centrum

W naszym serwisie macbook pro – Macworks w Warszawie w Centrum Al. Jana Pawła II, 26 – zajmujemy się między innymi naprawą notebooków z popularnej serii MacBook Pro. Jeżeli szukasz sprawdzonej i profesjonalnej firmy, specjalizującej się w naprawach komputerów firmy Apple, koniecznie odwiedź nasz punkt w Śródmieściu Warszawy, albo zamów kuriera po odbiór MacBooka Pro. W celu zniwelowania jakichkolwiek usterek w Twoim laptopie Apple, serwis Macworks zatrudnił przeszkolonych i doświadczonych specjalistów, dla których jakakolwiek naprawa nie stanowi najmniejszego problemu. Przy wymianie podzespołów używamy oryginalnych części Apple lub ich wysokiej jakości zamienników, jeżeli taka jest wola naszego klienta. Przed dokonaniem jakiejkolwiek napraw diagnozujemy komputer, w celu wykrycia wszelakich usterek. Po przeprowadzonych naprawach testujemy każde urządzenie, abyś miał pewność, że twój komputer wróci do Ciebie w pełni sprawny, gotowy do użytkowania.

Wymiana dysku w MacBook Pro

Komputery z serii Macbook Pro zostały wyposażone w różne rodzaje dysków. Dyski komputerowe mają to do siebie, że po pewnym czasie tracą swoją pierwotną szybkość. Są także podatne na uszkodzenia mechaniczne, przez co użytkownik jest narażony na utratę bardzo ważnych i cennych danych. Aby temu zapobiec, wymiana dysku w MacBook jest konieczna, szczególnie po długim okresie użytkowania laptopa. Zabezpiecza nas to przed utratą plików czy też poważniejszymi szkodami. Jeżeli zauważysz, że Twój komputer Apple Macbook Pro podczas pracy zawiesza się, a programy, z którymi pracujesz “tną się”, jest to dla Ciebie znak, że z dyskiem jest coś nie tak. Niestabilność systemu to tylko jeden z wielu oznak niepoprawnej pracy dysku. Do innych należą na przykład nietypowe dźwięki, które komputer wydaje podczas pracy, a nie powinien lub pojawienie się białego ekranu po włączeniu komputera. Nasz serwis Apple w Centrum Warszawy  zapewnia, że wymiana dysku w MacBook Pro to nic strasznego. Przynieś swoje urządzenie do nas, a my zidentyfikujemy problem z dyskiem i go naprawimy, lub wymienimy na nowy. Nie będziesz już musiał przejmować się problemami z Twoim komputerem, a praca na nim znowu stanie się szybka, stabilna i komfortowa. Może stać się jeszcze szybsza, gdy zdecydujesz się na wymianę starego dysku HDD na dyski flash SSD nowej generacji. Możemy także umieścić w Twoim MacBooku Pro dodatkowy dysk SSD zamiast napędu optycznego CD/DVD, jeżeli pracujesz na dużej ilości danych i potrzebujesz dodatkowej przestrzeni dyskowej na Twoje niezwykle ważne dane.

Wymiana baterii w MacBook Pro

Komputer Apple MacBook Pro, jak każdy inny laptop, po odłączeniu od źródła energii elektrycznej przestawia się na tryb pracy na baterii. Z baterią, jak z każdym innym podzespołem naszego komputera, związane są pewne problemy. Nie jest to przecież element idealny, i jak inne, może się zepsuć. Wpływa to niekorzystnie na pracę całego komputera. Jeżeli jesteś w stanie zaobserwować, że Twój komputer MacBook zbyt szybko się rozładowuje, lub wyłącza się całkowicie po odłączeniu od prądu, to jest to znak, że bateria w Twoim MacBook Pro wymaga naprawy. Naprawy baterii nie należą do zdarzeń występujących bardzo rzadko, więc taka operacja nie jest straszna naszym wykwalifikowanym serwisantom. W naszym serwisie Macworks wiemy jednak, że zepsutych baterii nie warto jest naprawiać, gdyż może być tak, że usterka powróci sama po krótkim czasie. Zalecamy zatem, aby w Twoim komputerze Macbook Pro wymiana baterii uszkodzonej lub całkowicie zepsutej została przeprowadzona przez naszych specjalistów, którzy umieszczą w urządzeniu całkowicie nowe i sprawne ogniwa, wolne od wad i uszkodzeń. Twój Macbook w wersji Pro czy też Retina znowu będzie zdatny do długiej pracy na baterii, gdy źródło prądu nie będzie dostępne w Twoim otoczeniu. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Serwis Macbook Macworks na Wilanowie przeprowadza wymiany baterii bezbłędnie. Jesteśmy sprawdzonym miejscem w Warszawie, więc bez obaw możesz dostarczyć Twoje urządzenie do naszego serwisu na Wilanowie lub w Centrum.

MacBook Pro wymiana matrycy

Komputery z serii MacBook Pro zostały wyposażone w ekrany, które cieszą oczy wielu użytkowników na całym świecie. Matryce używane w MacBookach odznaczają się niesamowicie wysoką jakością i dużą rozdzielczością więc ciężko oderwać od nich wzrok. Często w monitorach występują pewne usterki, takie jak na przykład bad pixele, kolorowe plamy czy paski. Monitor MacBooka Pro narażony jest też na uszkodzenia mechaniczne, gdyż laptopa często zabieramy ze sobą, między innymi na uczelnię. Matryca może ucierpieć przy niechcianym upadku notebooka, więc trzeba będzie ją wymienić. Serwis MacBook – Macworks oferuje wymianę matrycy w Macbook Pro na nową. Stosujemy oryginalne części lub ich zamienniki wysokiej jakości na życzenie klienta. Zapraszamy do dostarczenia urządzenia do punktu przy ulicy Obornickiej 29 w Warszawie w dzielnicy Wilanów lub Centrum Al. Jana Pawła II, 26 w Centrum Warszawy.

Macbook Pro Reballing

Jak powszechnie wiemy, na płycie głównej komputera zainstalowane są różne układy scalone w dużej ilości, a jeden taki mały chip może mieć w swoim składzie nawet ponad tysiąc styków. Jest to bardzo duża liczba, świadcząca o dużym rozwoju nowych technologii w wysokim tempie. Niektóre typy układów scalonych nazywa się układami z montażem BGA (skrót z języka angielskiego, którego pełne rozwinięcie to Ball Grid Array). Układy BGA charakteryzują się wypustkami ze stopu lutowniczego, które są umiejscowione na znacznej powierzchni spodniej strony układu scalonego. Do lutowania takich podzespołów używa się specjalnej nagrzewnicy, którą dysponuje serwis macbook – Macworks Warszawa. Największą zaletą stosowania technologii Ball Grid Array jest to, że ogranicza ona miejsce, które zajmuje układ scalony i w ten sposób znacząco zmniejsza rozmiary poszczególnych komponentów, a w rezultacie całego urządzenia. Układy BGA są powszechnie stosowane w urządzeniach mobilnych, w których producent nie zakłada możliwości wymiany danego układu scalonego, oraz w bardzo małych urządzeniach, których rozmiar powierzchni płytki drukowanej jest mocno ograniczony. Naprawy układów scalonych BGA, czyli tak zwany reballing, to najprościej ujmując operacja opierająca się na odlutowaniu i ponownym przylutowaniu układu, na przykład do płyty głównej laptopa lub innych komponentów. Do reballingu używa się małych kulek z cyny (stąd nazwa w języku angielskim ball – kulka). Nasi doświadczeni serwisanci z punktu napraw pogwarancyjnych Apple – Macworks na warszawskim Centrum dysponują odpowiednią wiedzą oraz sprzętem, koniecznym do przeprowadzania tak skomplikowanych napraw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu reballing nie jest im straszny, a specjalistyczne maszyny, którymi się posługują, zapewniają trwałość i solidność naprawy. Jeżeli myślisz, że twój sprzęt jest już do wyrzucenia to być może jesteś w błędzie. Przynieś swojego laptopa do Macworks, a nasi fachowcy wykonają reballing w Twoim MacBook Pro.

Zalany MacBook Pro

Niewątpliwie, jedną z najczęstszych przyczyn awarii laptopów z serii MacBook Pro jest przedostanie się cieczy pod aluminiową obudowę. Jak wiadomo, wilgoć działa na elektronikę destrukcyjnie, może spowodować zwarcia lub inne szkody. Na szczęście zalany MacBook Pro jest do odratowania przez naszych specjalistów z MacWorks. Woda, napoje lub inne płyny mogą dostać się do wnętrza naszego macbooka głównie przez naszą nieuwagę, na przykład podczas picia napojów przy komputerze. Laptop jest wtedy otwarty, więc większość cieczy trafia na klawiaturę, a stamdąd do wnętrza komputera poprzez rowki dookoła klawiszy. Jeśli przydarzy Ci się zalanie Macbooka wodą, urządzenie niezwłocznie należy odłączyć od prądu i zamknąć system operacyjny. Jeżeli dysponujesz specjalistycznym śrubokrętem, możesz spróbować odkręcić tylną pokrywę i wyjąć z komputera baterię. Nie trać czasu i przywieź komputer do serwisu Macworks w Warszawie w Centrum, gdyż każda minuta zwłoki może powodować jeszcze większe uszkodzenia w Twoim komputerze. Nawet nie próbuj samodzielnie suszyć macbooka domowymi sposobami, na przykład suszarką do włosów, gdyż możesz jeszcze bardziej uszkodzić laptopa. Klawisze MacBooka są wykonane z cienkiego plastiku, więc gorące powietrze z suszarki może spowodować ich odkształcenia. Nie ryzykuj, tylko przynieś nam swojego Maca, a nasi specjaliści przeprowadzą szereg niezbędnych czynności, koniecznych do przywrócenia komputera do stanu sprzed zalania. W Macworks zalany Macbook Pro to problem, z którym uporamy się bez większych trudności. Wybierz serwis Macworks na Wilanowie – postaw na profesjonalizm i długoletnie doświadczenie w regeneracji sprzętu Apple.

Wymiana klawiatury MacBook Pro

Macbook Pro to niezwykle zaawansowane technologicznie urządzenie, które jest wybierane przez wielu profesjonalistów na całym świecie. Większość redaktorów znanych gazet oraz dużych wydawnictw decyduje się właśnie na komputer Apple z serii Macbook, gdyż jedną z jego wielkich zalet jest jego niezwykle wygodna klawiatura. Dzięki niej mogą oni komfortowo i szybko pisać nawet bardzo długie artykuły prasowe. Niestety, by praca z Macbookiem Pro zawsze była przyjemna i komfortowo, stan klawiatury powinien być cały czas idealny. Jak wiemy, w życiu tak nie jest. Pod naszą klawiaturę często trafiają cząstki jedzenia, na przykład chipsów czy pieczywa, zapychając w ten sposób przestrzeń pod klawiszami. Pisanie staje się wtedy uciążliwe, gdyż przyciski tracą swój pierwotny skok i ciężko wracają do góry po ich naciśnięciu. Czasami zdarza się też, że niechcący rozlejemy na klawiaturę naszego Macbooka Pro jakiś płyn i przestaje ona pracować. W każdym przypadku uszkodzenia klawiatury wystarczy przyjść z urządzeniem do serwisu Macbook – Macworks. Nasi technicy specjalizują się w naprawach różnego sprzętu od Apple, a wymiana klawiatury w MacBook Pro to dla nich nic trudnego. Twoja zepsuta klawiatura zostanie błyskawicznie zastąpiona nową, która będzie spełniać najwyższe standardy Apple i oczywiście Twoje oczekiwania. Praca z komputerem powinna być przyjemna i komfortowa, a dzięki nowej klawiaturze zamontowanej w serwisie MacBook Macworks masz stuprocentową pewność, że właśnie taka będzie. Nie męcz się już więcej z niepoprawnie działającą lub zalaną klawiaturą. Przynieś swojego MacBooka do naszego serwisu i odbierz go w pełni sprawnego. Zaufaj doświadczeniu naszych wykwalifikowanych techników, gdyż wymiana klawiatury w MacBookach to dla nich pestka. Zadanie to nie jest ogromnie wymagające, i nie powinno im zająć wiele czasu, więc swój notebook MacBook odbierzesz naprawiony jeszcze tego samego dnia.

Naprawiamy następujące modele MacBook Pro:

 • MacBook Pro (17-cali) A1151
 • MacBook Pro (15-cali Glossy) A1150
 • MacBook Pro (15-cali Core 2 Duo) A1211
 • MacBook Pro (17-cali Core 2 Duo) A1212
 • MacBook Pro (15-cali Mid/Late 2007, 2.4/2.2GHz) A1226
 • MacBook Pro (17-cali Mid/Late 2007, 2.4GHz) A1229
 • MacBook Pro (15-cali Early 2008) A1260
 • MacBook Pro (17-cali Early 2008) A1261
 • MacBook Pro (15-cali Late 2008) A1286
 • MacBook Pro (17-cali Late 2008) A1261
 • MacBook Pro (17-cali Early 2009) A1297
 • MacBook Pro (13-cali Mid 2009) A1278
 • MacBook Pro (15-cali Mid 2009) A1286
 • MacBook Pro (17-cali Mid 2009) A1297
 • MacBook Pro (13-cali Mid 2010) A1278
 • MacBook Pro (15-cali Mid 2010) A1286
 • MacBook Pro (17-cali Mid 2010) A1297
 • MacBook Pro (13-cali Early 2011) A1278
 • MacBook Pro (15-cali Early 2011) A1286
 • MacBook Pro (17-cali Early 2011) A1297
 • MacBook Pro (13-cali Late 2011) A1278
 • MacBook Pro (15-cali Late 2011) A1286
 • MacBook Pro (17-cali Late 2011) A1297
 • MacBook Pro (13-cali Mid 2012) A1278
 • MacBook Pro (15-cali Mid 2012) A1286
 • MacBook Pro (Retina 15-cali Mid 2012) A1398
 • MacBook Pro (Retina 13-cali Mid 2012) A1425
 • MacBook Pro (Retina 13-cali Late 2012) A1425
 • MacBook Pro (Retina 15-cali Early 2013) A1398
 • MacBook Pro (Retina 13-cali Early 2013) A1425
 • MacBook Pro (Retina 13-cali Late 2013) A1502
 • MacBook Pro (Retina 15-cali Late 2013) A1398
 • MacBook Pro (Retina 13-cali Mid 2014) A1502
 • MacBook Pro (Retina 15-cali Mid 2014) A1398
 • MacBook Pro (Retina 13-cali Early 2015) A1502
 • MacBook Pro (Retina, 15-calowy, połowa 2015 r.) A1398
 • MacBook Pro (Retina, 15-calowy, połowa 2015 r.) A1398
 • MacBook Pro (13-calowy, 2016 r., dwa porty Thunderbolt 3) A1708
 • MacBook Pro (13-calowy, 2016 r., cztery porty Thunderbolt 3) A1706
 • MacBook Pro (15-calowy, 2016 r.) A1707
 • MacBook Pro (13-calowy, 2017 r., dwa porty Thunderbolt 3) A1708
 • MacBook Pro (13-calowy, 2017 r., cztery porty Thunderbolt 3) A1706
 • MacBook Pro (15-calowy, 2017 r.) A1707
 • MacBook Pro (13-calowy, 2018 r., cztery porty Thunderbolt 3) А1989
 • MacBook Pro (15-calowy, 2018 r.) А1990
 • MacBook Pro (13-calowy, 2019 r., cztery porty Thunderbolt 3) А1989
 • MacBook Pro (15-calowy, 2019 r.) А1990
 • MacBook Pro (13-calowy, 2019 r., dwa porty Thunderbolt 3) А2159
 • MacBook Pro (16-calowy, 2019 r.)
 • MacBook Pro (13-calowy, 2020 r., cztery porty Thunderbolt 3)
 • MacBook Pro (13-calowy, 2020 r., dwa porty Thunderbolt 3)

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2023 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?