ipad 3
[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#fcfba8″]

Kurier w Warszawie

100 50 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#f678ff”]

Kurier okolice Warszawy

199 100 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”dropbox” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Paczkomaty inPost” position=”center” icon_color=”#f44168″]

Paczkomaty inPost cała Polska

30 zł w dwie strony

Serwis iPad 4 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa Twojego iPad 4

 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (24 godziny)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący*
[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Metalowa obudowa skutecznie ochrania wewnętrzne podzespoły iPada 4 od różnych uszkodzeń, niestety nie jest w stanie zapewnić nam ochrony w 100%. Jest podatna na wgniecenia, odkształcenia pod wpływem czego może uszkodzić szklaną szybę która przykrywa naszego iPad’a 4, a w gorszym przypadku wyświetlacz LCD którego naprawa możliwa jest w naszym serwisie Apple na Wilanowie oraz w Centrum Warszawy. Inną przyczyną uszkodzeń w iPad 4 może być wilgoć której elektronika szczególnie nie lubi, a nawet kurz zgromadzony w nadmiernych ilościach który może doprowadzać do grzania się iPad’a 4.
Najczęstszą przyczyną uszkodzeń iPad’a, jest nieostrożne użytkowanie lub przypadkowe upadki.
Naprawa iPad 4 Retina w Warszawie jest analogicznie podobna do napraw wykonywanych w poprzednich generacjach tabletów firmy Apple, tym samym jest bardzo skomplikowana oraz wymaga ogromnej precyzji połączonej z doświadczeniem techników oraz serwisantów. Nie zaleca się z powyższych powodów serwisu iPad samodzielnie w domowych warunkach.
Dostarczając sprzęt do naszego serwisu iPad w Warszawie (Wilanów, Centrum) MacWorks, macie Państwo pewność, że oddajecie sprzęt w ręce specjalistów którzy zrobią wszystko, aby doprowadzić Państwa sprzęt do pełnej sprawności w jak najkrótszym czasie nawet w godzinę od czasu zostawienia swojego iPad’a w serwisie MacWorks. Niemalże w każdej z naszych usług dajemy Państwu możliwość wyboru pomiędzy nowymi częściami zamiennymi lub oryginalnymi pochodzącymi z demontażu. Na każdą z tych części udzielamy gwarancji nawet do 6 miesięcy.
Serwisu iPad 4 dokonujemy we wszystkich dzielnicach Warszawy: Wilanów, Ursus, Kabaty, Ursynów, Włochy, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Wola, Ochota, Śródmieście, Białołęka, Mokotów, Targówek, Żoliborz, Rembertów, Wesoła czy nawet w Konstancin-Jeziorna, Powsin, Bronisze, Piaseczno.
Jeśli uszkodzony iPad znajduje się poza Warszawą czy jej okolicami nie stanowi to dla Nas problemu dzięki usłudze door-to-door jesteśmy w stanie odebrać uszkodzony sprzęt z każdego miasta w Polsce : Katowice, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Poznań, Lublin, Toruń, Częstochowa, Kraków, Olsztyn, Szczecin czy nawet Świebodzin.
W takim przypadku należy wypełnić formularz „Naprawy na odległość”.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple