naprawa iphone 8 plus

Serwis iPhone 8 Plus w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 8 Plus

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone 8 Plus na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 8 Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 8 Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 8 Plusod 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 8 Plusod 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 8 Plusokoło 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 8 Plusod 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 8 Plusod 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 8 Plusokoło 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 8 Plusod 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 8 Plusod 45 minut90 dni
Wymiana/naprawa modułu ładowania bezprzewodowego iPhone 8 Plusod 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 8 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 8 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 8 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 8 Plusod 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 8 Plusod 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 8 Plusod 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 8 Plusod 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 8 Plusokoło 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 8 Plusokoło 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 8 Plusokoło 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 8 Plusokoło 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 8 Plus + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 8 Plusod 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 8 Plusod 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 8 Plusod 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 8 Plusod 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 8 Plusod 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

iPhone 8 Plus jest telefonem tak naszpikowanym nowoczesnymi technologiami, że może się w nim zepsuć praktycznie wszystko i będzie ono potrzebowało pomocy ze strony profesjonalistów. Gdzie w takim razie najlepiej dokonać naprawy iPhone 8 Plus? Zdecydowanie w serwisie MacWorks w Warszawie! Nasi starannie wykwalifikowani serwisanci podejdą do każdej naprawy indywidualnie, profesjonalnie zajmując się każdym uszkodzonym urządzeniem. Sprawią, że nawet telefon spisany już na straty, będzie mógł zyskać drugie życie!

Jak wygląda wymiana szybki iPhone 8 Plus

Zbita szybka w iPhone 8 Plus może skutecznie uniemożliwić korzystanie z telefonu. Wtedy konieczna jest jej wymiana. Niestety najnowsze urządzenia Apple nie pozwalają na wymianę jedynie uszkodzonej warstwy szkła; razem z nią trzeba wymienić cały wyświetlacz.
Na szczęście można to zrobić w serwisie MacWorks! Nasi doświadczeni serwisanci błyskawicznie wymienią szybkę w iPhone 8 Plus wraz z całym wyświetlaczem i doprowadzą Twój telefon do stanu, w którym jego użytkowanie znów stanie się przyjemnością.

Wymiana ekranu w iPhone 8 Plus

W przypadku uszkodzenia ekranu w iPhone 8 Plus bardzo wiele zależy od szczęścia. Może się zdarzyć sytuacja, że w wyniki upadku cała szybka będzie roztrzaskana, a mimo to wyświetlacz będzie działał poprawnie. Ale może zdarzyć się też tak, że po uderzeniu szybka będzie nienaruszona i nie pojawi się na niej najmniejsza rysa, a uszkodzeniu ulegnie wyświetlacz i na ekranie nie będzie się dało nic zobaczyć, czy pojawi się czarna plama.
Na szczęście w serwisie MacWorks potrafimy wymienić ekran w iPhone 8 Plus bez względu na to, jak doszło do usterki. Nasi profesjonalni serwisanci są w stanie od ręki dokonać naprawy i sprawić, aby Twoje urządzenie wyglądało i zachowywało się jak nowe!

Wymiana obudowy w iPhone 8 Plus

Telefony mają to do siebie, że lubią wypadać nam z rąk w najmniej spodziewanym momencie. Czasami, gdy mamy szczęście, wyświetlacz pozostanie nienaruszony. Ale bardzo często dochodzi wtedy do uszkodzenia obudowy. Z pozoru jest to nieznaczne uszkodzenie, ale w praktyce może być ono tragiczne w skutkach. Zniszczona obudowa zwiększa ryzyko dostania się cieczy bądź wilgoci do środka urządzenia, co może prowadzić do jego zalania i wielu drogocennych usterek.
Aby tego uniknąć, w serwisie MacWorks możesz wymienić obudowę iPhone 8 Plus na nową! Nasi doświadczeniu serwisanci bez trudu dokonają naprawy Twojego urządzenia i w krótkim czasie sprawią, że będzie ono wyglądać jak nowe.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple