Serwis iPhone 7 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 7

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana iPhone 7 na nowy przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 7od 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 7od 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 7od 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 7od 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 7około 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 7od 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 7od 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 7około 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 7od 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 7od 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 7od 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 7od 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 7od 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 7od 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 7od 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 7od 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 7od 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 7około 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 7około 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 7około 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 7około 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 7 + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 7od 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 7od 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 7od 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 7od 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 7od 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Serwis iPhone 7

IPhone 7 to najnowsze osiągnięcie firmy Apple w dziedzinie smartfonów, nowszy, lepszy, szybszy, ale też dużo bardziej zaawansowany technologicznie, co sprawia, że serwis iPhone’a 7 wymaga niesamowitej precyzji oraz subtelności. Jego piękny wygląd wynika z delikatnej i kruchej konstrukcji, którą jest bardzo łatwo przypadkiem uszkodzić. Fachowcy z naszego serwisu MacWorks w Warszawie posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie, pomogą, naprawią i doradzą, abyś mógł cieszyć się z pełnej funkcjonalności telefonu iPhone 7. Gdy zajdzie potrzeba zajmą  się Twoim smartfonem iPhone 7 gwarantując pełną satysfakcję z wykonanych usług.

Wymiana szybki iPhone 7

Każdego roku po premierze nowego urządzenia z serii iPhone nasi specjaliści muszą stawić czoła najpopularniejszej i najbardziej uciążliwej usterce, która cechuje telefony marki Apple już od wielu lat, a jest to nic innego jak stłuczenie szybki lub wyświetlacza. Upadki dla Twojego telefonu to codzienność, która może przynieść opłakane skutki dla iPhone’a. Nasz serwis MacWorks w Warszawie oferuje niezbędne doświadczenie fachowców, którzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu i odpowiednich warunkach stworzonych do pracy w naszym serwisie MacWorks w Warszawie nieosiągalnym w zaciszu domowym, wymieni szybkę lub wyświetlacz w Twoim cennym iPhonie.
IPhone 7 nie jest w tym przypadku żadnym wyjątkiem, jego skomplikowana budowa nie stanowi problemu dla naszych specjalistów z MacWorks w Warszawie, którzy szybko i sprawnie pośpieszą z niezbędną pomocą i przywrócą fabryczne piękno oraz funkcjonalność Twojemu smartfonowi iPhone 7. Na pytanie czy można w urządzeniu tak zaawansowanym, jak iPhone 7 wymienić samą stłuczoną szybkę, bez konieczności wymiany całego wyświetlacza, odpowiedź jest bardzo prosta. IPhone 7 całą przednią część posiada ze szkła, pod którym kryje się panel dotykowy oraz wyświetlacz. Trzy warstwy zawarte w przedniej części iPhone’a 7 są połączone specjalnym klejem optycznym, daje to zdecydowanie cieńszą konstrukcje, gdyż przestrzeń pomiędzy szkłem, a wyświetlaczem bardzo się zmniejsza, ale dzięki temu zwiększa również kąt widzenia wyświetlanego obrazu. Użyta technologia firmy Apple w ich najnowszym osiągnieciu posiada wiele zalet, natomiast niestety nie jest wolna od wszystkich wad. Zastosowanie takiego rozwiązania bardzo komplikuje proces wymiany szybki w iPhone 7 bez konieczności wymiany wyświetlacza. Dlatego w naszym serwisie MacWorks w Warszawie oferujemy najbardziej skuteczną i bezpieczną opcję wymiany całego modułu ekranowego. Jeśli przypadkiem upuściłeś swój drogocenny smartfon iPhone 7 i niefortunny upadek spowodował uszczerbek w samej szybce telefonu, wtedy zgłoś się do naszego serwisu MacWorks w Warszawie, gdzie nasi specjaliści zagwarantują bezpieczną i przede wszystkim skuteczną wymianę kompletnego modułu ekranowego iPhone 7 na nowy, gwarantując pełne zadowolenie z wykonanej usługi.

Wymiana ekranu (wyświetlacza, LCD) iPhone 7

Wymiana ekranu w iPhone 7 to jedno z najczęściej wykonywanych usług przez nasz serwis MacWorks w Warszawie. Skomplikowana i ultra nowoczesna konstrukcja smartfona iPhone 7 firmy Apple sprawia, że ten codzienny zabieg staje się prawdziwym wyzwaniem dla przeciętnego użytkownika, dlatego nie warto próbować wykonywać tego samemu, gdyż w zaciszu domowym nie sposób stworzyć odpowiednich warunków do pracy przy tak delikatnym urządzeniu jakim jest iPhone 7. Tutaj z pomocą przychodzi nasz wykwalifikowany oraz doświadczony personel, który zajmie się Twoim iPhonem 7 z należytą ostrożnością, przy użyciu specjalnie do tego stworzonych narzędzi, aby nie uszkodzić przy wymianie ekranu jego bardzo delikatnych komponentów, z jakich się składa.
Wyświetlacz w iPhone 7 jest kluczowym elementem tego urządzenia, niestety chroni go jedynie, nadające mu oryginalny i ekskluzywny wygląd, lecz bardzo kruche szkło. Jak wiemy przy codziennym użytkowaniu takiego urządzenia, jakim jest iPhone 7, które w dzisiejszych czasach pełni rolę nie tylko zwykłego telefonu służącego do komunikowania się z bliskimi lub przyjaciółmi, ale także prawdziwego centrum dowodzenia Twojej firmy lub niezbędnego narzędzia w pracy, bez którego zadania z jakimi się zmagasz na co dzień byłyby niewykonalne. Łączy się to z ciągłą eksploatacją iPhone’a 7, co prędzej, czy później może narazić go na niebezpieczne sytuacje, chociażby takie jak upadki, których najbardziej prawdopodobną konsekwencją jest usterka jednej lub więcej modułów ekranowych. Jednak zbita szybka albo w wyniku tego uszkodzony ekran nie stanowią żadnego kłopotu dla naszych fachowców z serwisu MacWorks w Warszawie, którzy zaproponują szybką oraz w pełni skuteczną naprawę jaką jest wymiana ekranu w iPhone 7.
Ekran w Twoim smartfonie iPhone 7 pełni rolę nie tylko czysto wizualną, wyświetlanie wysokiej rozdzielczości obrazu to tylko jedna z jego funkcji. Przy usterce, którą niewątpliwie jest zbita szybka w wyniku upadku w Twoim iPhone 7, często ekran przez jakiś czas działa bez zarzutu, lecz nie daj się zwieść, gdyż drugą bardzo istotną funkcją całego ekranu jest ochrona części wewnętrznych urządzenia iPhone 7 przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak kurz, wilgoć, piasek oraz wiele innych. Dlatego jeśli przydarzył się nieszczęśliwy wypadek i wymagana jest naprawa wymiany ekranu w iPhone 7 nie zwlekaj, tylko udaj się jak najszybciej do naszego serwisu MacWorks w Warszawie i uchroń swój telefon przed dalszym pogłębianiem się usterki.

Wymiana baterii iPhone 7

Bateria w iPhone 7 to kolejny bardzo istotny element w funkcjonowaniu całego urządzenia, czasem jednak nawet ona szwankuje i jest konieczne wykonanie naprawy wymiany baterii w iPhone 7 w naszym serwisie MacWorks w Warszawie. Firma Apple w swoim najnowszym urządzeniu zadbała o naprawdę nie małą moc, nic dziwnego, w końcu nowsza technologia, większy ekran, więcej możliwości oraz szybsze działanie wymaga naprawdę dużych pokładów energii, abyśmy mogli cieszyć się z możliwości jakie nam daje iPhone 7 nie tylko przy gniazdku, ale również na spacerze lub innych miejscach, gdzie dostęp do prądu bywa utrudniony.
Często jednak zdarza się, że przy zwykłych, codziennych działaniach nagle zauważasz, iż Twój smartfon dużo szybciej zmusza Cię do szukania źródła energii, niż miało to miejsce na początku Twojej przygody z nim. W takich sytuacjach powinieneś już wiedzieć, że wymiana baterii w iPhonie 7 to przykra konieczność. Wpływa na to wiele czynników, nowe możliwości, szybkość pracy, sprawiają, że chcemy używać naszego iPhone’a 7 niemal w każdej sytuacji, praca, szkoła, dom to miejsca, w których potrzebujemy naszego smartfona cały czas. Jednak taka eksploatacja iPhone’a 7 wiąże się z osiągnięciem granicy żywotności jego jedynego źródła życia jakim jest bateria. Tutaj z pomocą przyjdą nasi specjaliści z serwisu MacWorks w Warszawie, którzy zaproponują jedyne, skuteczne rozwiązanie jakim jest usługa wiążąca się z wymianą baterii iPhone Warszawa.
IPhone 7 jest bardzo zaawansowaną i skomplikowaną konstrukcją firmy Apple, dlatego wykonanie takiej czynności samemu w warunkach domowych jest niemal niemożliwe, a wręcz niebezpieczne dla tak delikatnego, posiadającego wiele bardzo wrażliwych części urządzenia. Jego budowa nie pozwala przeciętnemu użytkownikowi, bez odpowiedniego przygotowania na skuteczną wymianę baterii, bez żadnych konsekwencji, gdyż należy najpierw urządzenie złożone oraz sklejone fabrycznie, odporne na wilgoć i kurz otworzyć, a przy użyciu nieodpowiednich narzędzi i bez odpowiedniego doświadczenia bardzo łatwo uszkodzić iPhone’a 7. Dlatego oddaj swojego smartfona iPhone 7 w odpowiednie, fachowe ręce specjalistom z serwisu MacWorks w Warszawie, aby mieć pewność skutecznej naprawy oraz pełnej satysfakcji.

Wymiana aparatu iPhone 7

Aparat w takim urządzeniu jak iPhone 7, to w dzisiejszych czasach rzecz potrzebna, a wręcz niezbędna, gdy tylko zauważymy z nim jakiś problem natychmiast należy zdecydować się na wymianę aparatu w telefonie iPhone 7.

Firma Apple w swoim najnowszym urządzeniu proponuje wiele ciekawych, nowych rozwiązań. Nowe możliwości, nowe funkcje, jeszcze większa niż zwykle funkcjonalność sprawiają, że nie chcemy z naszym smartfonem iPhone 7 rozstawać się nawet na chwilę, jednak jedna rzecz od bardzo dawna pozostaje niezmienna. Już od wielu lat posiadamy ogromną potrzebę natychmiastowego uwiecznienia ważnej, bądź zaskakującej dla nas chwili, którą potem chcielibyśmy podzielić się z innym na portalach społecznościowych lub spotkaniach z przyjaciółmi, czy też biznesowych. IPhony od firmy Apple już dawno temu zastąpiły nam wysłużone aparaty analogowe i cyfrowe w codziennym życiu. Teraz na wakacje zabieramy nasz iPhone 7 z myślą o robieniu pamiątkowych zdjęć i kręceniu zapierających dech w piersiach filmach na całym świecie, lecz co jeśli nagle jakość zdjęć przestaje zachwycać jak na początku użytkowania, lub aparat kompletnie nie łapie ostrości, przestał działać, albo przy wydawałoby się niegroźnej sytuacji pęka szkiełko aparatu? Przyczyn takich usterek może być wiele, wilgoć, która jakimś sposobem znalazła drogę pod obudowę naszego iPhone’a 7, a może bardzo wysoka temperatura na plaży i drobny piasek? W naszym serwisie MacWorks w Warszawie bez problemu zdiagnozujemy usterkę i podejmiemy się skomplikowanej naprawie, jaką niewątpliwie jest wymiana aparatu w iPhonie 7. Sprawne i co ważne doświadczone ręce naszych serwisantów szybko i sprawnie wymienią Twój uszkodzony aparat na nowy, abyś dalej mógł w pełni korzystać z oferowanych przez iPhone’a 7 niezbędnych w życiu codziennym funkcji, bez żadnych ograniczeń.

Wiele razy zdarza się, że przechodzimy obojętnie obok niewielkich uszkodzeń, takich jak pęknięcie szybki aparatu. Uczymy się bez niego funkcjonować, lecz nic bardziej mylnego i niebezpiecznego dla Twojego iPhone’a 7, gdyż należy pamiętać, że jakakolwiek szczelina przez którą mogą się dostać kurz, piasek, albo woda potrafią wyrządzić ogromne szkody w tak delikatnym telefonie i narazić użytkownika na dodatkowe, niepotrzebne koszty. Dlatego serwis MacWorks w Warszawie oferuje naprawę aparatu, po  której będziesz pewien, że Twój iPhone 7 stanie się bezpieczny i z zachowaniem wszelkich funkcji jakie oferuje.

Wymiana głośnika iPhone 7

Potrzebujesz pilnie przeprowadzić rozmowę, a rozmówca nie słyszy, co chcesz mu przekazać? Może masz ochotę obejrzeć na swoim iPhonie 7 z dużym ekranem film, który nagrałeś będąc na wakacjach i pokazać go znajomym? Nagle zauważasz, że w parze z obrazem nie idzie dźwięk i cały urok zachowany w nagraniu uciekł razem z niedziałającym głośnikiem. Jeśli tak, to już wiesz, że jedynym wyjściem jest wymiana głośnika w iPhone 7. Powodów zaistniałego problemu może być wiele, począwszy od przypadkowego upadku, a skończywszy na poważnym zawilgoceniu wrażliwego na czynniki zewnętrzne smartfona iPhone 7. Codzienne użytkowanie telefonu weryfikuje jego prawdziwą odporność i wytrzymałość, wszak piękny i lekki iPhone 7 nie zawsze jest w stanie sprostać fizycznym uszkodzeniom, które są wpisane w życie nasze jak i naszego telefonu, gdy mamy go przy sobie niemal bez przerwy. Nieważne jaki powód sprawił, że zgłosisz się do naszego serwisu MacWorks w Warszawie z problemem braku albo zniekształconego dźwięku w Twoim iPhonie 7, możesz spodziewać się fachowej i natychmiastowej pomocy naszych specjalistów, dla których tak skomplikowana naprawa, jaką jest wymiana głośnika w naszpikowanym elektroniką i delikatnym telefonie, to zwykłe codzienne zadanie, któremu bez problemu sprostamy, abyś dalej mógł z radością korzystać ze swoich ulubionych aplikacji oraz słuchać muzyki bez uporczywych szmerów i trzasków wydobywających się z iPhone’a 7.

Najbardziej zaawansowany technologicznie smartfon firmy Apple to nie lada wyzwanie, nawet dla wprawnych rąk, dlatego poważnie odradzamy jakiekolwiek ingerencje w iPhone’a 7 we własnym domu. Bez odpowiednich narzędzi i wieloletniego doświadczenia jakakolwiek amatorska próba naprawy lub wymiany głośnika w iPhonie 7 może jedynie pogorszyć jego stan. Serwis MacWorks w Warszawie wraz ze swoim wyspecjalizowanym personelem dokładnie zdiagnozuje usterkę i wręcz niezauważalnie wymieni wadliwy lub uszkodzony głośnik na nową, oryginalną część gwarantując pełną satysfakcję z wykonanej naprawy. Będziesz mógł na nowo cieszyć się własnymi nagraniami, odtwarzaną muzyką i wszelkiego rodzaju wysokiej jakości dźwięków jakie wydobywają się z głośnika telefonu iPhone 7.

Wymiana gniazda ładowania (dock) iPhone 7

IPhone 7 jak każdy smartfon firmy Apple posiada baterię o dużej pojemności, co jakiś czas jednak wymaga ona naładowania. Podłączamy telefon do naszej ładowarki i nagle okazuje się, że napięcie nie przedostaje się przez gniazdo do baterii, wtedy najprawdopodobniej będziemy zmuszeni do wymiany gniazda ładowania w serwisie MacWorks w Warszawie.

Firma Apple tworząc swojego ostatniego podopiecznego kierowała się przede wszystkim jego jak najlepszą funkcjonalnością, cudownym, ekskluzywnym wyglądem oraz najnowocześniejszą technologią. Niestety takie rozwiązania, bardzo korzystne dla użytkowników iPhone’a 7, są prawdziwym utrapieniem dla wielu serwisów, gdyż naszpikowany najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi telefon stał się niesamowicie delikatną i skomplikowaną konstrukcją. Nowe funkcje jakimi został obdarzony iPhone 7 zmusiły jego twórców do zmiany położenia wielu części wewnątrz urządzenia, co uczyniło z wymiany gniazda ładowania (dock) prawdziwie trudne wyzwanie, którego podjąć mogą się tylko najwybitniejsi specjaliści. W naszym serwisie MacWorks w Warszawie mamy ogromną przyjemność posiadać wyspecjalizowany personel złożony właśnie z takich znakomitych oraz doświadczonych profesjonalistów, będących jednocześnie prawdziwymi pasjonatami urządzeń kalifornijskiej marki Apple. Dlatego jeśli napotkasz na swojej drodze pierwsze problemy z funkcją ładowania swojego niezbędnego w codziennym życiu telefonu iPhone 7, nie zwlekaj, tylko jak najszybciej zgłoś się do nas. Natychmiast przy Tobie dokonamy, zupełnie bezpłatnie, pierwszych oględzin uszkodzonego sprzętu, po których będziemy w stanie stwierdzić, czy problem jest spowodowany usterką gniazda ładowania.

IPhone 7 jest urządzeniem towarzyszącym nam w życiu codziennym. Wielozadaniowość to cecha, która sprawiła, że smartfony stały się niezastąpione nie tylko jako zwykłe telefony służące do komunikowania się z ludźmi na całym świecie, lecz także, a może wręcz przede wszystkim są naszym najbardziej mobilnym narzędziem pracy. Ich budowa daje możliwość zabrania naszego iPhone’a 7 gdzie tylko sobie zamarzymy, a do tego dochodzi jeszcze stały dostęp do internetu. To wszystko sprawia, że telefon przestał być tylko telefonem, a stał się stałym towarzyszem w każdej sytuacji dla milionów osób. Należy jednak pamiętać, że taka codzienna eksploatacja naraża go na nieprzyjazne mu czynniki zewnętrzne. Gniazdo ładowania (dock) w iPhonie 7 jest umiejscowione w taki sposób, że bardzo łatwo może dostać się do środka niepożądane ciało obce i uszkodzić, lub zanieczyścić wnętrze gniazda. Przy pierwszym spotkaniu z Twoim urządzeniem w serwisie MacWorks w Warszawie nasz technik dokładnie pod mikroskopem obejrzy domniemane uszkodzone wejście „dock” i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć tak poważnej ingerencji w Twój iPhone 7 jakim jest wymiana całego gniazda ładowania. Jeśli jednak nie będzie innego wyjścia bez problemu podejmie się tej wyjątkowo trudniej naprawy i sprawi, że wyjdziesz od nas w pełni usatysfakcjonowany ze sprawnym smartfonem.

Wymiana mikrofonu iPhone 7

Mikrofon w telefonie iPhone 7 to część niezbędna, a jego pełna sprawność wielce pożądana przez użytkowników z bardzo prostej przyczyny, mianowicie iPhone 7 został stworzony przede wszystkim z myślą o wykonywaniu połączeń i komunikowaniu się z innymi osobami, niestety z wielu powodów może zdarzyć się tak, że nasz rozmówca przestaje słyszeć to, co usiłujemy mu przekazać, jeśli tak się dzieje już wiesz, że konieczna jest wymiana mikrofonu w Twoim telefonie iPhone 7. W naszym serwisie MacWorks w Warszawie podejmiemy się tej naprawy bez najmniejszych oporów, gdyż wiemy jak istotny jest sprawnie działający mikrofon do prawidłowego funkcjonowania całego urządzenia iPhone 7. Pamiętajmy, że mikrofon w smartfonie nie służy już tylko do rozmów, czasem potrzebujemy coś szybko nagrać, wykład na uczelni, polecenia służbowa od szefa, lub inne ważne wydarzenia, które chcielibyśmy uwiecznić i cieszyć się nie tylko obrazem, ale i dźwiękiem, dlatego jakiekolwiek wadliwe funkcjonowanie mikrofonu staje się bardzo uciążliwe. Codzienność, słowo klucz w przypadku smartfona iPhone 7, bo tak najczęściej go używamy, towarzyszy nam niemal cały czas w domu, w pracy, ale też w drodze z punktu A do punktu B, gdzie jest narażony na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz wilgoć. Czynniki zewnętrzne, na które nie mamy wpływu mogą spowodować wiele uszkodzeń, a jedną z najczęstszych jest pogorszenie pracy mikrofonu, który przecież jest tak istotnym elementem w codziennym użytkowaniu iPhone’a 7.

Budowa smartfona marki Apple iPhone 7 jest niezwykle skomplikowana, jego smukła i delikatna konstrukcja jest naszpikowana drobnymi elektronicznymi częściami, dlatego jakiekolwiek próby ingerencji w urządzenie osoby bez odpowiedniego, profesjonalnego sprzętu oraz niezbędnego doświadczenia w domowym zaciszu mogą skończyć się tragicznie. W naszym serwisie MacWorks w Warszawie posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia i umiejętności, by jak najlepiej podjąć się wyzwania jakim jest usługa wymiany mikrofonu w iPhonie 7. Jednak nawet dla naszego wyspecjalizowanego personelu naprawa ta, jest prawdziwym wyzwaniem, wymaga nie tylko odpowiednich narzędzi, ale przede wszystkim pewnej ręki i skupienia naszego specjalisty. Warunki jakie posiadamy w naszym serwisie MacWorks w Warszawie sprawią, że nawet tak ciężka i skomplikowana naprawa jaką jest wymiana mikrofonu w iPhonie 7 przebiegnie szybko i sprawnie, pozwalając Ci na nowo cieszyć się z każdej rozmowy.

Wymiana przycisku home iPhone 7

Wymiana przycisku home w iPhonie 7 nie jest najczęściej wykonywaną naprawą przez nasz serwis MacWorks w Warszawie, jest to spowodowane rzadko występującymi problemami tej konkretnie części. Nie eksploatujemy nadmiernie przycisku home, jednak zdarza się, z różnych przyczyn, że nagle odmawia nam posłuszeństwa. Dopiero wtedy zauważamy jak bardzo momentami jest przydatny. Na jego nieprawidłowe działanie, wpływ może mieć wiele czynników, jednym z najczęstszych powodów jest kontakt z cieczą smartfona iPhone 7, ale i drobny piasek lub kurz.

Jeśli zauważysz problemy w działaniu przycisku home w Twoim telefonie iPhone 7 nie zwlekaj, tylko jak najszybciej udaj się do serwisu MacWorks w Warszawie, gdzie tą bardzo skomplikowaną naprawą wymiany przycisku home zajmie się technik z wieloletnim stażem, który w odpowiednio przygotowanym miejscu pracy, przy użyciu wyspecjalizowanych narzędzi otworzy iPhone’a 7 i sprawnie wymieni wadliwą część, jaką w tym przypadku będzie przycisk home. Nie warto próbować takiej naprawy w zaciszu własnego domu, urządzenia tak zaawansowane technologicznie, jak iPhone 7 wymagają zupełnie innego podejścia oraz innych warunków pracy, niż mamy dostępne w naszych domach. Ewentualne uszkodzenia jakie powstaną przy takich naprawach, mogą być opłakane w skutkach i bardzo kosztowne, dlatego warto udać się do naszego serwisu MacWorks w Warszawie i zaoszczędzić czas, nerwy oraz pieniądze. Nie należy również zwlekać z wymianą przycisku home, gdyż może on zwiastować głębsze i bardziej skomplikowane usterki w Twoim telefonie iPhone 7 i być jedynie jednym z objawów, a nie główną przyczyną, dlatego dokładna diagnoza przed dokonaniem jakiejkolwiek naprawy to znak firmowy naszego serwisu. Nie jest sztuką dokonać wymiany danej części, lecz skutecznie naprawić urządzenie, aby oddać użytkownikowi w pełni sprawnego iPhone’a 7, by mógł cieszyć się z jego wspaniałych możliwości. IPhone 7 to prawdziwy technologiczny majstersztyk, jego skomplikowana budowa sprawia, że prosta czynność jaką wydaje się wymiana przycisku home staje się prawdziwym wyzwaniem, któremu sprostać może jedynie nasz wyspecjalizowany personel w serwisie MacWorks w Warszawie, jednak powoduje to pewne ograniczenia, w przypadku takiej wymiany funkcja rzadko, acz nie raz przydatna Touch ID nie będzie po takiej ingerencji prawidłowo funkcjonowała. Technologia niesie ze sobą niestety pewne wyrzeczenia, natomiast oddając swój smartfon iPhone 7 w odpowiednie ręce naszych techników dostajesz gwarancję satysfakcji z wykonanej naprawy.

iPhone 7 po zalaniu

Doprowadzenie do zalania takiego urządzenia jak iPhone 7 nie jest niczym niewyobrażalnym, wręcz przeciwnie, w naszym serwisie MacWorks w Warszawie iPhone 7 po zalaniu jest stałym gościem.

Pamiętajmy, że smartfony mimo zapewnień ich twórców nigdy nie są w pełni wodoodporne, nawet jeśli fabryczne testy w specjalnie przygotowanych warunkach wskazują na zupełnie co innego. IPhone 7 teoretycznie spełnia wymagania certyfikatu IP67, który świadczy o wodoodporności naszego smartfona przy zanurzeniach do głębokości półtora metra, lecz nie dłuższych niż trzydzieści minut. Na pierwszy rzut oka brzmi wspaniale, szczególnie marketingowo, bo kto z nas nie chciałby robić fantastycznych i bardzo efektownych podwodnych fotek na wakacjach, a później podziwiać ich wspólnie ze znajomymi? Chyba każdy, niestety specjaliści z serwisu MacWorks w Warszawie w zupełności odradzają takie zabawy. Powód jest oczywisty dla samej marki Apple, która w praktyce nie objęła swoją gwarancją producencką uszkodzeń powstałych na skutek zalania iPhone’a 7. Jak widać nawet oni zdają sobie sprawę jak niebezpieczna i niewdzięczna może być ciecz dla tak delikatnego oraz zaawansowanego technologicznie urządzenia.

Jednak co zrobić jeśli zdarzy nam się drobny wypadek? Upuścimy naszego iPhone’a 7 do wanny pełnej wody lub wylejemy na niego naszą pyszną poranną kawę? Przede wszystkim zachowajmy spokój i pod żadnym pozorem nie próbujmy za wszelką cenę uruchomić naszego telefonu. Bywa też tak, że niewielka ilość cieczy przedostanie się do wnętrza smartfona, a mimo to nadal działa on bez zarzutu. W takiej sytuacji nie daj się zwieść pozorom, jak najszybciej wyłącz iPhone’a 7 i udaj się do naszego serwisu MacWorks w Warszawie, gdzie nasz technik najszybciej jak to tylko możliwe osuszy, przy użyciu profesjonalnego sprzętu, wrażliwe na wilgoć wnętrze Twojego telefonu oraz dokona dokładnej oceny poczynionych przez wilgoć szkód, dokładnie informując Cię o ewentualnych dalszych kosztach naprawy. Jeśli uznasz, że koszt naprawy przewyższa Twoje możliwości finansowe nie musisz się martwić, gdyż oddając swojego drogocennego iPhone’a 7 do nas pozostajesz w stałym kontakcie telefonicznym oraz e-mailowym z naszą obsługą, która na bieżąco będzie przekazywała informację o każdym etapie naprawy i jej kosztach, na które nie musisz wyrażać zgody. Pamiętaj jednak o tym, że naprawy po zalaniu, szczególnie tak wrażliwych urządzeń jakimi są smartfony iPhone 7 bywają bardzo niewdzięczne, ciecz dostaje się dosłownie wszędzie, dlatego tak ważny w takich przypadkach jest czas. Nie ma sensu zwlekać, pozostaje jedynie udać się do naszego serwisu MacWorks w Warszawie, gdzie nasi doświadczeni fachowcy mający codziennie styczność z zalanymi telefonami, wyposażeni w odpowiednie narzędzia przywrócą Twojemu urządzeniu pełną sprawność oraz funkcjonalność, do której iPhone 7 przyzwyczaił nas od samego początku.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2019 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?