naprawa 4s

Serwis iPhone 4s w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 4s

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Serwis iPhone 4S – MacWorks jest warszawskim serwisem pogwarancyjnym który posiada duże doświadczenie w naprawie smartfonów iPhone 4S. Serwis MacWorks posiada w swojej ofercie niezbędne podzespoły do naprawy wszelkich uszkodzeń powstałych podczas korzystania, z iPhone 4S. Serwis iPhone 4S w Warszawie MacWorks naprawia urządzenia po zalaniu, po upadkach i wszelkich uszkodzeniach mechaniczńych. W urządzeniach Apple iPhone 4S wymieniamy baterie, uszkodzone wyświetlacze LCD, naprawiamy zbite szybki w telefonach. W szerokiej gamie usług napraw urządzeń iPhone 4S, macworks naprawi lub wymieni gniazda ładowania w iPhone 4S, złącza danych, przyciski (guziki ) Home, taśmy power, taśmy volume.

Serwis naprawia iPhone 4S w Warszawie tanio, szybko i od ręki. Na każda naprawę nasz serwis udziela gwarancji. Dzięki temu macie państwo pewność ze usługa została wykonana precyzyjnie. Serwis iPhone 4s w Warszawie mieści sie na ulicy Obornickiej 29, zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu i skorzystania z usługi naprawy. Oferujemy również naprawę zdalną – wystarczy wypełnić formularz a kurier bezpośrednio odbierze od państwa uszkodzonego iPhone 4S, my go naprawimy. Urządzenie naprawione odeślemy wraz z faktura i gwarancja do państwa.

Naprawa iPhone 4S w Warszawie

Serwis MacWorks w Wilanowie oraz w Centrum Warszawy oferuje naprawę telefonów iPhone 4S. Smarfon ten ma skomplikowaną budowę, dlatego próby samodzielnej jego naprawy mogą skutkować pogłębieniem usterki.
MacWorks proponuje Państwu szeroką ofertę usług serwisowych dla iPhone 4S. Gwarantujemy, że Państwa telefon trafi do rąk doświadczonych pracowników, którzy za pomocą specjalistycznych narzędzi przeprowadzą pełen cykl diagnostyczny, znajdą usterkę i naprawią ją w najkrótszym możliwym czasie.
Dla iPhona 4 oferujemy Państwu usługi od wymiany szybki, baterii, digitizera, przycisku home, przycisku power do naprawy czujnika zbliżeniowego, głośnika i mikrofonu.


Wymiana szybki iPhone 4S


Jedną z przeważających zalet iPhone 4S jest duży wyświetlacz, niestety szybka jest z kruchego szkła, przez co często ulega zniszczeniom. Ekran ulega zniszczeniu z przyczyn mechanicznych, zagrażają mu wszelkiego rodzaju upadki i uderzenia.
Samodzielna naprawa tego typu awarii jest niemożliwa ponieważ telefon wymaga wymiany całego modułu (szybki, wyświetlacza i ekranu dotykowego).
Kiedy zdarzy się Państwu wypadek i iPhone 4S wymaga wymiany szybki, zapraszamy do serwisu MacWorks, w którym nasi specjaliści przywrócą telefon do idealnego stanu. Używamy oryginalnych części wymiennych, co gwarantuje wysoką jakość usługi i wyraźnie przedłuży czas działania smartfonu.


Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 4S


Wymiana ekranu to najczęściej wykorzystywana usługa w iPhone 4S. Jest to delikatne urządzenie, któremu zagrozić może każdy upadek. Samodzielna naprawa ekranu LCD nie jest możliwa poprzez złożoną budowę telefonu. Jeśli Państwa iPhone 4S wymaga wymiany ekranu, prosimy skontaktować się z serwisem MacWorks w Warszawie, gdzie nasi pracownicy udzielą Państwu dokładnych informacji dotyczących przeprowadzonej naprawy, a sama usługa wykonana zostanie przy pomocy specjalistycznych narzędzi i wysokiej jakości części zamiennych.


Wymiana obudowy iPhone 4S


Obudowa jest jedną z najważniejszych części w iPhone 4S, pełni przede wszystkim funkcję ochronną dla delikatnych części wewnętrznych oraz mocuje je na swoim miejscu. Każde uszkodzenie obudowy iPhone 4S wymaga pilnego kontaktu z serwisem, ponieważ może prowadzić do poważnych uszkodzeń innych elementów w telefonie. Odradzamy próby samodzielnej naprawy, działanie niedoświadczonej osoby może prowadzić do poważnej awarii. W przypadku zniszczonej obudowy w iPhone 4S zapraszamy do Warszawskiego Wilanowa, do serwisu MacWorks, gdzie Państwa telefonem zajmą się wykwalifikowani ludzie, którzy znają się na naprawie telefonów. W tym wypadku możemy zagwarantować szybką wymianę obudowy iPhone 4S przy pomocy specjalistycznych narzędzi i oryginalnej części zamiennej, w najkrótszym możliwym czasie.


Naprawa wifi iPhone 4s


W dobie internetu dostęp do wifi jest niezwykle ważny dla każdego użytkownika iPhone. Wifi jest już dostępne praktycznie wszędzie, w restauracjach, w galeriach handlowych, czasem nawet w autobusach.  Niestety czasem występują nieprzewidziane problemy i wifi iPhone 4s przestaje działać poprawnie. Oczywiście może to być błąd internetu, wifi może być nieprawidłowe i nie działać dla żadnego z użytkowników. Jeśli wifi nie działa tylko w konkretnym iPhone 4s to prawdopodobnie jest to problem systemowy, gdzie jedna z aktualizacji wprowadziła jakiś błąd i trzeba poszukać rozwiązania w systemie.
Moduł wifi iPhone 4s może zostać również uszkodzony przez upadek smartfona lub zalanie go. I nie chodzi tu wcale o kompletne utopienie iPhone 4s, wystarczy odrobina wilgoci, by zaistniał problem. Moduł wifi jest niestety delikatną częścią, więc łatwo może dojść do uszkodzeń.
Jeśli w Państwa iPhone 4s występują jakieś problemy z wifi, zapraszamy do MacWorks. Nasi specjaliści przeprowadzą diagnozę problemu, dzięki czemu będą wiedzieć, czy iPhone 4s wymaga wymiany modułu wifi czy może trzeba rozwiązania poszukać w systemie. W obu wypadkach naprawa zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie.


Wymiana tylnej części obudowy (klapki) iPhone 4s


Tylna klapka iPhone 4s jest tak samo wystawiona na uszkodzenia jak przednia część smartfona. Czasem wystarczy nieopatrzne wrzucenie telefonu do torebki z kluczami i potem nasz iPhone 4s jest brzydko porysowany. Przy upadku zaś może nastąpić nawet pęknięcie tylnej części obudowy iPhone 4s.
W wypadku popękania obudowy iPhone 4s niezbędna jest wymiana tej części. Tylna klapka również pełni funkcję ochronną, więc w wypadku zniszczenia otwiera się droga dla wilgoci, która może bardzo poważnie uszkodzić elementy wewnętrzne telefonu.
MacWorks proponuje Państwu usługę wymiany tylnej klapki iPhone 4s. Taka naprawa przechodzi bardzo sprawnie, dzięki naszej wiedzy, specjalistycznym narzędziom i proponowanym częściom zamiennym, które są oryginalne, oczywiście istnieje również możliwość wykorzystania części pochodzącej z demontażu innego iPhone.


Wymiana głośnika iPhone 4S


Serwis MacWorks oferuje również wymianę głośnika w iPhone 4S. Do tej czynności potrzebne są specjalistyczne narzędzia, ponieważ wymaga przede wszystkim zdjęcia szkła z telefonu. W tym wypadku wymagane jest doświadczenie i spore umiejętności, które posiadają nasi pracownicy. Zapewniamy Państwu, że zepsuty głośnik w iPhone 4S zostanie wymieniony na oryginalną część od Apple.
W naszym serwisie szanujemy Państwa czas, dlatego tego typu naprawy możemy udzielić od ręki. Udzielamy gwarancji na naprawę i wstawione części na 60 dni.


Wymiana przycisku zasilania iPhone 4S


Awaria przycisku power w iPhone 4S nie jest poważnym problemem, jednak jest dużą niedogodnością dla użytkownika telefonu. Niedziałający przycisk zasilania zwykle spowodowany jest po prostu jego zużyciem po długim czasie używania telefonu.
Naprawa przycisku power w iPhone 4S jest dość skomplikowana ponieważ przycisk ten znajduje się na tym samym obwodzie, co inne ważne przyciski, dlatego nawet minimalny błąd może poważnie uszkodzić działanie innych opcji w telefonie.
W serwisie MacWorks wymianą przycisku power w iPhone 4S zajmą się doświadczeni specjaliści, którzy używają najlepszych narzędzi. Możemy zagwarantować Państwu, że z pełną precyzją rozbierzemy telefon, wymienimy przycisk zasilania i złożymy go z powrotem tak, by mogli Państwo cieszyć się jego działaniem jeszcze przez długi czas.


Wymiana gniazda ładowania iPhone 4S


Często zdarza się, że iPhone 4S po prostu przestaje się ładować, świadczy to o uszkodzeniu gniazda ładowania. Jest to problematyczne dla jego użytkownika, ponieważ po rozładowaniu baterii nie jesteśmy w stanie ponownie jej naładować i telefon staje się bezużyteczny.
Jeśli nie możesz naładować swojego iPhone 4S, skontaktuj się z serwisem MacWorks. Stacjonujemy w warszawskim Wilanowie i zapewniamy, że szybko i bezproblemowo wymienimy gniazdo zasilania. Nasi pracownicy przy użyciu specjalistycznych narzędzi i najwyższej jakości części wymiennych naprawią każdą usterkę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do naszego punktu serwisowego.


Wymiana aparatu głównego iPhone 4S


Awaria głównego aparatu w iPhone 4S może być spowodowany wieloma czynnikami, wystarczy, że trochę wilgoci przedostanie się do wnętrza telefonu i nie możemy się dłużej cieszyć działaniem kamery głównej.
W serwisie MacWorks w Wilanowie oferujemy Państwu przeprowadzenie pełnego cyklu diagnostycznego telefonu, odnalezienie przyczyny awarii i późniejszą naprawę. Nasi pracownicy wymienią niedziałającą część na najwyższej jakości aparat wymienny, co daje Państwu gwarancję długiego działania kamery.


Wymiana przedniej kamery iPhone 4S


Uszkodzenie aparatu przedniego w iPhone 4S może być spowodowane wilgocią przedostającą się do wnętrza telefonu, ale również mechanicznym uszkodzeniem czyli na przykład upadkiem telefonu.
Naprawa tego typu awarii wymaga doświadczenia i specjalistycznych narzędzi, co możemy zaoferować Państwu w MacWorks. Nasi pracownicy znajdą przyczynę niedziałającego aparatu przedniego i wymienią go w najszybszym możliwym czasie na najwyższej jakości część zamienną.


Wymiana baterii iPhone 4S


Po długim użytkowaniu telefonu można zauważyć pogorszenie działania baterii. Objawia się to przede wszystkim krótszym działaniem telefonu, który zaczyna nam się coraz szybciej rozładowywać. W niektórych przypadkach możliwa jest deformacja baterii czyli tzw. „spuchnięcie” jej, co może być niebezpieczne dla użytkownika telefonu. Dlatego w razie zauważenia potrzeby wymiany baterii w iPhone 4S, zapraszamy do serwisu MacWorks, gdzie wymienimy akumulator na nową, oryginalną część.
W iPhone 4S nie można tak po prostu wyciągnąć baterii jak w innych telefonach. Do tej czynności potrzebujemy specjalnych narzędzi i oczywiście doświadczenia, wszystko to mamy w MacWorks. Jeśli szukacie Państwo kogoś, kto wymieni niedziałającą baterię w Warszawie, zapraszamy do Wilanowa, gdzie nasi specjaliści czekają, aby Państwu pomóc.


Wymiana przycisku Home iPhone 4S


Przycisk Home w iPhone 4S jest jednym z najczęściej używanych przycisków, dlatego po pewnym czasie może ulec zniszczeniu, lub jego działanie będzie gorsze niż w nowym telefonie. Jeśli w Państwa iPhone 4S nie działa przycisk Home, zapraszamy do MacWorks, gdzie nasi specjaliści szybko i sprawnie wymienią ten przycisk na nowy oryginalny.
Po tego typu naprawach dajemy Państwu gwarancję 60 dni na działanie wymienionej części.


Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 4S


Niedziałający czujnik zbliżeniowy w iPhone 4S to bardzo powszechny problem. Jego działanie polega na wygaszaniu ekranu w trakcie rozmowy, więc kiedy przestaje działać, telefon nie gaśnie po przyłożeniu do ucha, więc zdarza się, że użytkownik samym dotykiem ucha może zakończyć rozmowę, włączyć głośnik, uruchomić różne aplikacje.
Jeśli zauważą Państwo awarię czujnika zbliżeniowego, prosimy się zgłosić do MacWorks, gdzie nasi specjaliści przy użyciu odpowiednich narzędzi zajmą się jego wymianą, aby dalej mogli Państwo cieszyć się działaniem telefonu.


Naprawa mikrofonu iPhone 4S


Niedziałający mikrofon w iPhone 4S jest poważną usterką, która uniemożliwia korzystanie z podstawowych funkcji telefonu. Możemy wyróżnić trzy podstawowe powody uszkodzenia mikrofonu:
wada fabryczna, która od początku pogarsza działanie mikrofonu
upadek telefonu
wilgoć przedostająca się do obudowy telefonu, co może spowodować zwarcie
Wymiana mikrofonu w iPhone 4S jest czynnością prostą dla doświadczonego pracownika, który ma pod ręką specjalistyczne narzędzia. Bez względu na przyczynę zniszczenia mikrofonu specjaliści MacWorks zdiagnozują problem i jak najszybciej go naprawią.a pod ręką specjalistyczne narzędzia. Bez względu na przyczynę zniszczenia mikrofonu specjaliści MacWorks zdiagnozują problem i jak najszybciej go naprawią.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple