Serwis iPhone Warszawa - Centrum

Wybierz model

[masterslider_pb alias=”ms-1″]

iPhone 12 Pro Max

pr 2020 10 14 12 24 49 333 00

iPhone 12 Pro

i apple iphone 12 pro 128gb niebieski pacific blue

iPhone 12

iphone 12 black 1

iPhone 12 mini

1602620229 apple iphone 12 mini

iPhone SE 2020

iPhone SE 2020

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro

iphone11pro

iPhone 11

iphone11

iPhone XS

iphone Xs

iPhone XS Max

iPhone XR

iphone Xr

iPhone X

Serwis iPhone X

iPhone 8

serwis iphone 8

iPhone 8 Plus

serwis iphone 8 plus

iPhone 7 Plus

serwis iphone 7 plus

iPhone 7

serwis iphone 7

iPhone 6S Plus

serwis iphone 6s plus

iPhone 6S

serwis iphone 6s

iPhone 6 Plus

serwis iphone 6 plus

iPhone 6

serwis iphone_6

iPhone SE

serwis iphone se

iPhone 5S

serwis iphone 5s

iPhone 5C

serwis iphone 5c

iPhone 5

serwis iphone 5

iPhone 4S

serwis iphone 4s

iPhone 4

serwis iphone 4

iPhone 3GS

serwis iphone 3gs

iPhone 3G

serwis iphone 3g

Nie znasz swojego modelu?

Zadzwoń do nas

22 506 50 12

Naprawa i serwis iPhone w Warszawie – Centrum.

Serwis iPhone w Warszawie – MacWorks – przygotował dla Państwa ofertę zawierającą szeroki wachlarz świadczonych usług. Serwisujemy między innymi smartfony Apple czyli popularne iPhone’y. Niezależnie od generacji telefonu iPhone, nasi pracownicy bez problemu odnajdą i naprawią każdą usterkę w iPhone.

Oferujemy Państwu serwis telefonów iPhone pogwarancyjny:

 • iPhone 3G
 • iPhone 3GS
 • iPhone 4
 • iPhone 4S
 • iPhone 5
 • iPhone 5C
 • iPhone 5S
 • iPhone 6
 • iPhone 6 Plus
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S Plus
 • iPhone SE
 • iPhone 7
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone X

Wymiana szybki iPhone

Zbita szybka w Iphone to najczęstszy problem właścicieli tych smartfonów. Nasz serwis iPhone w Warszawie specjalizuje się w wymianach ekranów telefonów. Szkło, z którego zrobiona jest szybka iPhone, jest bardzo kruche, przez co łatwo ulega uszkodzeniom. Pęknięta szybka iPhone znacznie pogarsza estetyczny wygląd telefonu, czasem wpływa również na komfort użytkowania, staje się więc dość uciążliwą wadą.
Wymiana zbitej szybki iPhone nie jest prosta, dlatego polecamy Państwu zgłoszenie się do serwisu iPhone w Centrum Warszawy – MacWorks. Czekają tu nasi specjaliści, którzy służą wiedzą i doświadczeniem, a także profesjonalnymi narzędziami, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że usługi świadczone w naszym serwisie iPhone są na najwyższym poziomie.

Wymiana wyświetlacza (ekranu LCD) iPhone

Nawet niewielki upadek telefonu może być powodem zbicia wyświetlacza w iPhone. W przeciwieństwie do zbitej szybki, pęknięty ekran może poważnie utrudnić korzystanie z urządzenia. Po tego typu uszkodzeniach najprawdopodobniej pogorszona zostanie reakcja na dotyk.
Zbity ekran iPhone jest poważną usterką, dlatego polecamy Państwu naprawę oraz całościowe usługi serwisu Apple MacWorks w Warszawie. Pracownicy naszego serwisu iPhone w Warszawie dysponują specjalistycznymi narzędziami i ogromnym doświadczeniem, dzięki czemu gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszej usługi wymiany wyświetlacza w iPhone. Dodatkowo zapewniamy, że podczas naprawy używamy oryginalnych części zamiennych, co znacznie przedłuży żywotność urządzenia.
Warto również zauważyć, że niedziałający wyświetlacz iPhone może być skutkiem wilgoci lub wody przedostającej się pod obudowę telefonu.

Wymiana obudowy iPhone

Obudowa w iPhone jest nie tylko jego dekoracją, jej zasadniczą funkcją jest ochrona wrażliwych części wewnętrznych telefonu przed uderzeniami oraz wilgocią. Niestety zdarza się, że po poważnym upadku obudowa zostaje rozbita. Jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ telefon pozostaje bez ochrony, a odłamki pękniętej obudowy iPhone mogą stanowić zagrożenie dla elementów, które powinny były chronić.
W MacWorks posiadamy oryginalne obudowy do iPhone, dlatego zapraszamy Państwa na szybką i tanią wymianę oraz naprawę telefonu do naszego serwisu iPhone w Centrum Warszawy. Dodatkowo nasi fachowcy przekonają się, czy uszkodzeniu nie uległy również inne części telefonu, aby zapewnić Państwa, że oddawany przez nas iPhone jest całkowicie naprawiony.

Wymiana baterii iPhone

Bateria jest często szwankującym elementem telefonu marki Apple. Akumulator w iPhone ma za zadanie umożliwić mu długą pracę w trybie wielozadaniowym. Niestety każda bateria ma swoją żywotność, którą użytkownik może wyraźnie skrócić nieodpowiednim traktowaniem.
Oznaką zepsutej baterii iPhone jest wyraźne skrócenie czasu pracy telefonu, mogą wystąpić również problemy z ładowaniem urządzenia. Gwarantujemy Państwu, że specjaliści w serwisie iPhone w Warszawie – MacWorks pracują przy użyciu oryginalnych części zamiennych, więc Państwa iPhone nie ucierpi na naprawie oraz wymianie. Nie polecamy próby samodzielnego wykonania tej naprawy, ponieważ iPhone posiada dość skomplikowaną budowę i wymaga doświadczenia, osoba nieobeznana może przypadkowo uszkodzić inne elementy telefonu.

Wymiana Wi Fi iPhone

Problem z niedziałającym wi-fi w iPhone jest bardzo uciążliwy, dlatego Klienci zgłaszają się do nas praktycznie do razu po spostrzeżeniu awarii. Uszkodzenie wi-fi w iPhone może być spowodowane wadliwym oprogramowaniem, ale również uszkodzeniami mechanicznymi. Moduł wifi iPhone jest bardzo wrażliwy na upadki, uderzenia oraz wilgoć dlatego dość często może wymagać naprawy w serwisie iPhone.
Jeśli wystąpił problem z wi-fi w Państwa iPhone, zapraszamy do serwisu MacWorks. Przeważnie w telefonie wymagana jest wymiana całego modułu, co wiąże się ze znajomością skomplikowanej budowy urządzenia marki Apple. Nasi fachowcy posiadają duże doświadczenie, więc bez problemu naprawią usterkę. Zapewniamy, że używamy oryginalnych części zamiennych, co jest gwarancją jakości wykonywanych napraw w naszym serwisie iPhone.

Wymiana gniazda ładowania iPhone

Gniazdo ładowania iPhone jest bardzo wrażliwą częścią telefonu. Przez swoją funkcję jest narażone na niewłaściwe użytkowanie, np. zbyt długie i częste ładowanie, różnego rodzaju spięcia, oraz przedostawanie się wilgoci z otoczenia. Oprócz tego zagrozić mu może upadek lub uderzenie.
Objawy uszkodzenia gniazda ładowania iPhone są bardzo łatwo zauważalne, najczęściej użytkownik spostrzega różne problemy z ładowaniem telefonu. Zdarza się, że iPhone w ogóle się nie ładuje, lub co jakiś czas połączenie jest przerywane.
Bez względu na przyczynę problemu, specjaliści w serwisie MacWorks w Warszawie wiedzą, jak go naprawić. Nasi pracownicy przeprowadzą cykl diagnostyczny, by zbadać dokładnie stan telefonu oraz sprawnie dokonają naprawy lub wymiany zepsutego gniazda ładowania na oryginalną część zamienną.

Wymiana oraz naprawa mikrofonu iPhone w serwisie w Warszawie

Sprawny mikrofon jest nieodłącznym elementem telefonu. Czasem nasi Klienci spostrzegają, że coś jest nie tak, rozmówca przestaje ich słyszeć lub pojawiają się dziwne szumy i piski. Takie objawy świadczą o uszkodzeniu mikrofonu w iPhone. W tej sytuacji należy rozważyć naprawę mikrofonu w serwisie iPhone. Tego typu awaria jest dużym problemem, w końcu podstawowym zadaniem telefonu jest umożliwienie rozmowy, a jak mamy rozmawiać, jeśli rozmówca nas nie słyszy?
Jeśli więc spostrzegli Państwo, że wystąpił problem z mikrofonem w Państwa telefonie, zapraszamy do serwisu MacWorks w Warszawie. Nasi pracownicy naprawiają i wymienią mikrofon na oryginalną część zamienną, co umożliwi Państwu dalsze korzystanie z telefonu iPhone.

Wymiana głośnika iPhone

Coś trzeszczy pod czas rozmowy? A może po prostu nie słyszymy naszego rozmówcy? Prawdopodobnie oznacza to, że głośnik w naszym iPhone uległ awarii. Jest to usterka równie uciążliwa, co uszkodzenie mikrofonu, ponieważ oba te problemy uniemożliwiają nam rozmowę telefoniczną.
Samodzielna wymiana głośnika nie jest dobrym pomysłem, zważając na skomplikowaną technologię, której używa Apple. Zalecamy Państwu zgłoszenie się do MacWorks, gdzie szybko i solidnie zajmiemy się wymianą zepsutego głośnika na oryginalną część zamienną.

Wymiana przycisku home iPhone

Większość operacji w iPhone można wykonać dotykowo, jednak czasem nadchodzi chwila, kiedy musimy użyć przycisku home. Problem zaczyna się, jeśli przycisk przestaje działać. Przyczyną tej usterki może być przede wszystkim zużycie, przycisk ma swoją żywotność i może w końcu przestać działać. Kolejnymi powodami są oczywiście upadki i wilgoć, które zagrażają praktycznie każdej części telefonu.
Wymiana przycisku home iPhone może stanowić problem dla osoby niedoświadczonej. Przewody różnych przycisków leżą dość blisko siebie, dlatego z łatwością można pogłębić zniszczenia, które już zaszły. Polecamy Państwu MacWorks, nasi specjaliści są doświadczeni w naprawie telefonów, dlatego sprawnie wymienią przycisk i szybko zwrócą Państwu w pełni sprawny smartfon.

Wymiana przycisku zasilania iPhone

Awaria przycisku zasilania sprawia wiele problemów, najbardziej uciążliwy jest brak możliwości uruchomienia telefonu po jego wcześniejszym rozładowaniu. Przycisk power może przestać działać m.in. z powodu zużycia, ale również upadku i zalania.
Bez względu na przyczynę problemu, samodzielna wymiana przycisku zasilania iPhone nie jest prosta. Serwisanci MacWorks z chęcią zajmą się Państwa telefonem. Oferujemy solidne i tanie naprawy, dołożymy wszelkich starań, by wyszli Państwo od nas zadowoleni.

Wymiana aparatu głównego / przedniego iPhone

Zdarza się, że wykonywane przez nasz iPhone zdjęcia stają się rozmyte, tracą na jakości lub wcale nie możemy ich zrobić. Jest to objaw zepsutego aparatu. W dzisiejszych czasach telefon bez aparatu nie jest atrakcyjny dla Klienta, dlatego nagła jego awaria stwarza duży problem.
W serwisie iPhone MacWorks w Centrum czekają na Państwa specjaliści, którzy sprawnie wymienią zepsuty aparat w iPhone. Gwarantujemy, że używamy oryginalnych części zamiennych, co zapewni przedłużenie żywotności urządzenia i jego powrót do dawnej świetności.

Zalany iPhone

Zalanie telefonu iPhone to bardzo częsty wypadek, który zdarza się naszym Klientom. Wielokrotnie spotkaliśmy się już z iPhone utopionym w wannie lub muszli klozetowej.
W wypadku zalania iPhona liczy się przede wszystkim czas. Należy odłączyć telefon od zasilania, najlepiej od razu go wyłączyć. Jeśli na powierzchni iPhone pozostaje jakiś płyn, należy go wytrzeć. Potem jak najszybciej trzeba udać się do serwisu iPhone, gdzie specjaliści MacWorks profesjonalnie zajmą się Państwa telefonem oraz wykonają niezbędne naprawy.
iPhone wymaga rozkręcenia i odłączenia baterii od płyty głównej oraz delikatnego osuszenia. Potem nasi pracownicy w serwisie w Warszawie wykonają cykl diagnostyczny, który pozwoli ustalić, co zostało uszkodzone przez ciecz. Wszelkie wykonywane naprawy będą z Państwem na bieżąco konsultowane, nic się nie dzieje bez Państwa wiedzy. Gwarantujemy doskonałą jakość usług, dzięki doświadczeniu, profesjonalnym narzędziom, oryginalnym częściom zamiennym i przede wszystkim podejściu do Klienta.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple