Czyszczenie zalanej klawiatury MacBooka

Bardzo łatwo jest wylać coś na klawiaturę. ale z doprowadzeniem potem MacBooka do używalności może być problem. Obudowę, klawisze, jak i mechanizm prowadnic możemy próbować wyczyścić w każdej klawiaturze. Jednak od jej rodzaju zależy, jak trudno będzie nam zdemontować wszystkie klawisze. W podobny sposób można czasem odświeżyć również klawisze w laptopie. W tym wypadku jednak wymagana jest dużo większa precyzja i ostrożność. Szczególnie czyszczenie klawiatury Macbooka po zalaniu, może spowodować trochę nieprzewidzianych trudności.
Zdarzyło się nam, że użytkownik laptopa po wylaniu paru kropel herbaty szybko wyłączył Maca, wyjął baterię, zdjął klawiaturę, przemył ją i wysuszył suszarką. Odczekał następnie parę dni, po czym okazało się, że czyszczenie komputera Mac niewiele pomogło, niektóre klawisze nie działały prawidłowo.

Zazwyczaj trudno przewidzieć, jak na różne zastosowane środki zareaguje elektronika. MacBook wylądował ostatecznie w punkcie MacWorks, gdzie zabraliśmy się za profesjonalne wyczyszczenie komputera MacBook.
Nasza firma (MacWorks) od dłuższego czasu zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem i naprawami zalanego sprzętu Apple niezależnie od substancji, jaka zamoczyła nasz osobisty Macbook.

Zamoczenie sprzętu elektronicznego może się zdarzyć każdemu, ale nie każdy jest w stanie to naprawić. Przyjdź do nas i oddaj swój sprzęt w ręce specjalistów z dużym doświadczeniem.
No i jeszcze jedno, jeżeli nie masz zacięcia majsterkowicza i nieprzebranych zasobów cierpliwości, to lepiej zlecić to zadanie profesjonalnemu serwisowi, gdyż rozmontowanie klawiatury i jej złożenie jest czynnością bardzo pracochłonną i zabiera wiele godzin, zachodzi też łatwość złamania albo uszkodzenia przy ściąganiu plastikowych pajączków pod klawiszami. Profesjonalni pracownicy firmy MacWorks zajmą się problemem sprawnie i oddadzą Macbooka jak nowego
Zalałeś swojego osobistego Maca i nie wiesz co z nim zrobić? Jak najszybciej wyłącz sprzęt, wyjmij baterię i przynieś go do naszego serwisu.

Myślisz, że Twój MacBook nadaje się już tylko do wyrzucenia albo sprzedaży na części? W naszym serwisie specjaliści powiedzą Ci, co można z nim zrobić, i jak najszybciej postarają się usunąć wadę.
Zalanie MacBooka może zdarzyć się każdemu podczas pracy, oglądania filmu, czytania, rozmawiania ze znajomymi i przy wielu innych czynnościach. Wylać można najróżniejsze substancje od zwykłej wody, przez kawę czy herbatę po różne alkohole. Nie wstydź się i nie próbuj zwalczyć problemu domowymi sposobami, bo potem może być za późno na czyszczenie komputera Mac, albo nieświadomie możesz zaszkodzić swojemu ulubionemu MacBookowi.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple