Wymiana szybki iphone 6

Smartfon firmy Apple iPhone 6, to urządzenie służące nam przez cały czas i narażone na wiele czynników, które mogą mu zaszkodzić. Jedną z najczęstszych usterek są zbite wyświetlacze, a dokładniej szybki połączonej z warstwą dotykową, czyli digitizera, pod którą kryje się ekran LCD, który często nie wymaga wymiany i pozostaje w całości. W przypadku takiego uszkodzenia, nie łudźmy się, że producent uwzględni nam gwarancję, jest to uszkodzenie mechaniczne, ewidentnie powstałe z winy użytkownika i o jakiejkolwiek bezpłatnej pomocy możemy zapomnieć. Pozostają nam dwa wyjścia, najrozsądniejsze to oddanie iPhone’a 6 do fachowego serwisu takiego, jak MacWorks mieszczącego się na terenie Warszawy lub druga, bardziej ryzykowna opcja własnoręcznej próby wymiany.
Jeśli posiadamy wystarczające zdolności manualne, możemy zaryzykować i zdecydować się na wymianę digitizera na własną rękę. Zanim zaczniemy musimy zaopatrzyć się w nową część. Tutaj mamy do wyboru allegro oraz zdecydowanie tańszy ebay.com. W przypadku drugiego portalu omijamy pośredników i dokonujemy zamówienia bezpośrednio u chińskich, albo koreańskich dystrybutorów, takie rozwiązanie potrwa trochę dłużej, ale pozwoli nam to zaoszczędzić trochę pieniędzy, mimo tego, że przesyłki są zdecydowanie droższe.

Kolejną bardzo istotną rzeczą, w której posiadanie powinniśmy wejść, to zestaw precyzyjnych narzędzi. W jego skład wchodzą: małe śrubokręty, penceta, plastikowa szpatułka, dwustronna taśma klejąca oraz pojemnik ze sprężonym powietrzem.
Jest to absolutne minimum i bez tego zapomnijmy o jakiejkolwiek ingerencji w naszego iPhone’a 6, gdyż tylko powiększymy usterki i doszczętnie go zniszczymy.
Smartfon iPhone 6, to telefon niezwykle delikatny i konstrukcyjnie bardzo zaawansowany technologicznie. Posiada całe mnóstwo malutkich elementów i nawet najmniejszym błędem możemy spowodować nieodwracalne usterki, których skutkiem będzie doszczętne zniszczenie urządzenia. Na portalu youtube.com jest wiele amatorskich i profesjonalnych poradników pokazujących krok po kroku wymianę digitizera w iPhonie 6, jednak jeśli nie mamy żadnego doświadczenia w tego typu naprawach, zdecydowanie lepiej udać się do fachowego serwisu MacWorks w Warszawie, w którym serwisanci z przyjemnością i łatwością zaoferują swoją pomoc i zagwarantują pełną satysfakcję z wykonanej naprawy.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple