Co myślą o nowych MacBook Pro profesjonalni informatycy?

Myśleliście, że sprzętowy upgrade Macbooków Pro pozbawił legendarne laptopy dawnej mocy i funkcjonalności i już zaczęliście rozglądać się w stronę konkurencji? Nie spiesz się w swoich decyzjach, bo stwierdzenie o tym, że lepszy Mac może być tylko nowym Maciem jest aktualne jak nigdy wcześniej. O tym po szczegółowym zapoznaniu się z MacBook Pro oświadczył profesjonalny ekspert Thomas Groove Carter. „To działa piekielnie szybko, — podziwiał Carter. – Używam MacBook Pro z najnowszej wersji Final Cut Pro X przy montażu wideo w rozdzielczości 4K i mnie zupełnie nie obchodzą jego cechy.

Wszystko działa jak w zegarku. Integracja „grafiki” i „hardware ’ u” jest tak głęboka, że MacBook Pro z łatwością przewyższa lepsze odpowiedniki w systemie Windows”. Co do zmiany interfejsu gniazd na niekonwencjonalne, to, zdaniem Cartera, raczej plus niż minus. „Ja już używam zewnętrznego dysku SSD z USB-C od Samsunga. Wyróżnia się najwyższą wydajnością, a jego wymiary są niemal identyczne jak karty kredytowej. Teraz mogę podłączyć go bezpośrednio, bez potrzeby wykorzystania kabla z Type-A”, — powiedział Carter. Jedynym rozczarowującym aspektem dla eksperta stała się wysoka przewodność cieplna dotykowego Touch Bar. Według jego słów, panel szybko nagrzewa się w trakcie pracy, co zresztą zupełnie nie wpływa ani na jego kondycję, ani na wydajność samego laptopa. Na podstawie materiałów z The Huffington Post.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple