iPhone 8 otrzyma wyświetlacze 5 i 5,8 cali

ip8 03

Nową porcję informacji na temat smartfona Apple’a, który ma trafić do sprzedaży już w 2017 roku, przekazali nam analitycy z Barclays Research i są one sprzeczne z tymi, znanymi do tej pory.

Przypomnijmy, że plotki twierdziły, iż iPhone 8 otrzyma od razu trzy wersje, różniące się przekątna wyświetlacza: 4,7″, 5″ i 5,5″. Jednak specjaliści Barclays Research, powołując się na źródła w łańcuchu dostawców Apple, informują tylko o dwóch modelach „ósemki”. W tych urządzeniach będą wyświetlacze o przekątnych 5 i 5,8 cala, przy czym w 5,8-calowym smartfonie zostanie zainstalowany zakrzywiony wyświetlacz OLED.

Co do innych szczegółów, Barclays Research potwierdziło „bezramkowy” projekt przyszłych iPhonów. Przycisk Home będzie tylko wirtualny, natomiast skaner Touch ID zostanie wbudowany w wyświetlacz. W tym zakresie informacje Barclays Research powtarzają się, gdyż było już o tym wiadomo zdecydowanie wcześniej.

Obecnie trudno powiedzieć, na ile te dane są prawdziwe i jaki faktycznie będzie iPhone 8. Jednak w ostatnich latach wszystkie szczegóły na temat nowych iPhonów znane na długo przed ogłoszeniem, sprawdzały się, więc całkiem możliwe, że te informacje Barclays Research również nas nie zawiodą.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple