Słuchawki Dodocool DA55 z ze złączem Lightning i 24-bitowy przetwornik DAC będzie kosztował zaledwie 70 dolarów.

Dodocool DA55 3

Kiedy Apple przeszła z poprzedniego rozwiązania na złącze Lightning, tłumaczono to, jako bardziej przyszłościowe rozwiązanie dla akcesoriów. Jednak przez długi czas wśród tych akcesoriów nie było najważniejszych – słuchawek, ale w ostatnim czasie sytuacja zaczęła się zmieniać. Po premierze smartfonów iPhone 7, które są pozbawione 3,5 mm wyjścia audio, wielu producentów wydało na świat słuchawki z wejściem Lightning. Jedną z najbardziej dostępnych na rynku modeli zaprezentowała firma Dodocool.

dodocool-da55-2

Słuchawki ze złączem Lightning są kompatybilne tylko z iPhonem, iPodem touch oraz iPadem, ale przejście na cyfrę pozwala na umieszczenie w urządzeniach własnego przetwornik d/a (DAC), więc jakość dźwięku na wyjściu zupełnie nie zależy od tego wbudowanego w urządzenie mobilne.
Jedną z głównych cech Dodocool DA55 jest wbudowany 24-bitowy przetwornik DAC ze wzmacniaczem, który pozwala na słuchanie muzyki w wysoko jakościowym formacie. Według producenta, słuchawki zapewniają czystą jakość dźwięku w szerokim zakresie częstotliwości. Dostępna funkcja wzmacniania również bas (Bass Boost).
Na osobnym pilocie zdalnego sterowania znajdują się przyciski regulacji głośności i klawisz wielofunkcyjny. Jeszcze jeden taki sam klawisz znajduje się w oddzielnym bloku z mikrofonem.

Cena Dodocool DA55 wynosi 69,99 dolarów, ta nowość jest dostępna w czterech kolorach odpowiadających kolorom iPhone’a.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z informacjami ze świata Apple’a oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple