iPhone 7 nie przeszedł testu wytrzymałości na roztopione złoto.

iPhone złoto

Znany bloger TechRax postanowił dowiedzieć się, co stanie się z iPhonem 7, jeśli zostanie na niego wylane roztopione złoto. Cały proces został nagrany na wideo, które następnie zostało umieszczone na YouTube w kanale użytkownika.
Wideobloger nadal wysyła na złom sprzęty Apple’a. Dla rozrywki stara się zniszczyć gadżety na różne, nietypowe sposoby, wśród których można wymienić takie, jak serie z karabinu maszynowego, wysadzenie dynamitem, zanurzenie w ciekłym azocie, gotowanie, a nawet rozdrabnianie w blenderze. Najczęściej jako obiekt do testów bloger używa iPhonów.

Tym razem nie poszczęściło iPhonowi 7. Do wydania nowego, flagowego smartfona marki Apple, youtuber zdążył już przygotować całą serię testów, które stają się już kultowe i także zostały opublikowane na YouTube. Kolejne wideo okazało się wyjątkowo oryginalne: na flagowy smartfon zostało wylane roztopione złoto w ogromnej temperaturze. Do tego autor filmu użył dwie małe sztabki złota, ogrzał je w specjalnej żaroodpornej probówce, a następnie wylał na ekran smartfona.

Jak można się było spodziewać, ekran iPhone’a 7 został kompletnie uszkodzony. Oznacza to, że tego testu na wytrzymałość urządzenie zdecydowanie nie przeszło pomyślnie. Zresztą, nikt nie powinien się łudzić, że mogłoby stać się inaczej, gdyż złota ciecz wprost wżarła się w iPhone’a doszczętnie go niszcząc. Urządzenie zostało stworzone do innych celów, nie dla znoszenia takich tortur.

Niestety, ten „fan” iPhonów nie zamierza przerywać swojej bezsensownej działalności i w najbliższej przyszłości należy spodziewać się nowych nagrań z doświadczeń na gadżetach Apple’a.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple