W 2017 roku Apple zaprezentuje trzy iPhone’y, a wśród nich smartfon zaprojektowany wspólnie z Ferrari.

phone--352_1

Apple może pójść w ślady chińskiego konkurenta Huawei i zaprezentować światu premierowego smartfona od studia projektowego, związanego z legendarnym producentem samochodów. Taką informację przekazała PhoneArena, powołując się na własne źródła w Chinach.
Według gazety, w 2017 roku producent zaprezentuje trzy różne iPhone’y: iPhone 7S, iPhone 7S Plus i trzeci model, roboczo nazwany „Ferrari”. Urządzenie będzie się różnić radykalnie od tego, co dotychczas tworzyła firma, a w szczególności nowym projektem i materiałami, z których wykonana zostanie obudowa. Urządzenie otrzyma elastyczny, bezramkowy wyświetlacz OLED z wbudowanym przyciskiem Home, możliwość ładowania bezprzewodowego dalekiego zasięgu oraz inne innowacyjne technologie.

Twierdzi się, że przebudowie ulegnie wewnętrzny układ smartfona. Podajnik na karty SIM przeniesie się w dolną część obudowy, aby zwolnić miejsce dla innych podzespołów. Waga urządzenia zostanie zmniejszona, natomiast pojemność akumulatora wzrośnie.
Wcześniej w różnych mediach pojawiły się inne prognozy dotyczące przyszłego flagowca firmy Apple. Prawdopodobnie urządzenie będzie miało dodatkowe biometryczne właściwości takie jak skanowanie osób lub tęczówki oka. Jeśli chodzi o datę prezentacji nowego iPhone’a, to według źródeł, odbędzie się ona we wrześniu 2017 roku.

Czy to możliwe, że Apple przyciągnie do projektowania lub testów nowego urządzenia innych specjalistów? W tym przypadku potwierdzą się plotki mówiące o tym, że następny iPhone będzie najdroższym smartfonem w historii. Eksperci nie wykluczają takiego rozwoju wydarzeń. Kto wie, czego można oczekiwać od Apple’a na jego obecnym etapie rozwoju.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple’a oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple