Apple w przyszłym roku może wydać iPhone’a 7S oraz iPhone’a 7S Plus zamiast iPhone’a 8!

W przyszłym roku iPhone świętuje swoje 10-lecie istnienia na rynku. Oczekuje się, że Apple przygotuje coś specjalnego dla fanów marki. Wcześniej uważano, że flagowy smartfon pojawi się w zupełnie nowej odsłonie, jako iPhone 8. Jednak, według danych japońskiej edycji MacOtakara, kalifornijski gigant zamierza zachować dawny wygląd urządzeń i wydać modele iPhone 7S i iPhone 7S Plus.
Źródło, odwołujące się do informatora w sieci dostawców, twierdzi, że topowe smartfony Apple’a wyprodukowane w 2017 roku będą wyposażone w bardziej wydajny procesor, a także lepszą kamerę. Przy tym w projekcie iPhone’a zajdą niewielkie zmiany w porównaniu z dotychczasowymi modelami, w tym zachowana zostanie aluminiowa obudowa.

W roli podstawy sprzętowej przypuszczalnie wystąpi procesor Apple A11 Fusion. OLEDowy wyświetlacz będzie używany tylko w jednym modelu smartfona, inne zaś będą wyposażone w ekrany LCD. Również pewne źródłe, który nie został zauważone przez wiele serwisów, poinformowało o pojawieniu się nowego, czerwonego koloru w składzie iPhone’a 7S i iPhone’a 7S Plus. Ma on uzupełnić poprzednią gamę barw: czarny, czarny onyks, złoty, srebrny i „złota róża”.
Należy pamiętać, że wcześniej ekspert KGI Securities, stwierdził, że obudowa nowej generacji iPhone’a będzie wykonana ze szkła z metalową ramką w środku. Przy tym nowy model otrzyma wsparcie dla bezprzewodowego ładowania dalekiego zasięgu i będzie nazwany iPhonem 8. Jeśli komunikat MacOtakara się potwierdzi, to o łatwym sposobie ładowania akumulatora trzeba na razie zapomnieć.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple’a oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple