iPhone 4 nie ładuje się

Wielu klientów zgłasza się do MacWorks z tym samym problemem – iPhone 4 się nie ładuje. Jak możemy Państwu pomóc w tym wypadku? Proponujemy trzy kroki, które powinno się wykonać, żeby odkryć przyczynę problemu i odpowiednio ją naprawić.

Przede wszystkim należy sprawdzić sprawność ładowarki. Czy kabel jest cały? Czy inny iPhone ładuje się normalnie przy tym samym przewodzie? Uszkodzenie ładowarki to częste zjawisko, dlatego warto wykluczyć tę opcję, zanim podejmiemy dalsze kroki.

Jeśli uzyskają Państwo pewność, że problem nie leży w przewodzie ładowania, proszę obejrzeć gniazdo ładowania, być może do środka dostał się brud, który blokuje odpowiedni dostęp do gniazda. Można je oczyścić za pomocą cienkiej igły lub można po prostu zgłosić się do Wilanowa, do fachowców MacWorks, którzy upewnią się, że zabrudzenie jest jedyną przyczyną, dlaczego iPhone 4 się nie ładuje.

Natomiast jeśli ładowarka jest w porządku i gniazdo jest czyste, to niestety Państwo już nic nie mogą zrobić, ponieważ najwyraźniej gniazdo ładowania iPhone 4 jest uszkodzone i wymaga wymiany. Tego typu naprawa wymaga doświadczenia i specjalistycznych narzędzi, czym nie musicie Państwo dysponować. Ale to wszystko mamy w Wilanowie, w serwisie Macworks, gdzie nasi fachowcy czekają, aby przywrócić Państwa iPhone 4 do działania. Gwarantujemy, że naprawa zostanie wykonana szybko i solidnie w dogodnej cenie oraz, że używamy tylko oryginalnych części zamiennych, co pozwoli Państwu jeszcze długo cieszyć się pracą telefonu.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple